Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Czynniki, które przyspieszają rozwój kariery

  1. Dalsze szkolenie i przekwalifikowanie
  2. Intelekt bez emocji nie jest twierdzony?

  Bycie na szczycie drabiny kariery jest marzeniem większości ludzi pracy. Oczywiście są tacy, którzy nie chcą iść naprzód i wziąć odpowiedzialności.

  Ale co zrobić, jeśli ten fakt wcale cię nie przeraża, a wręcz przeciwnie, zachęca do rozwoju Ale co zrobić, jeśli ten fakt wcale cię nie przeraża, a wręcz przeciwnie, zachęca do rozwoju. Ale taka chęć nie oznacza, że ​​to ty zdobędziesz pożądaną pozycję.

  Na przykład, możesz pracować 10 lat na rzecz firmy, cudownie jest zrozumieć zawiłości pracy, a stanowisko zostanie powierzone dziewczynie, która pracowała w tym miejscu z siły 2 lat. Po prostu nie spiesz się, aby zawiesić na nim metki, nie wszystkie posty są rozłożone w łóżku. Istnieją bardzo ważne czynniki, które przyczyniają się do przyspieszonego postępu w drabinie kariery. Porozmawiamy o tym teraz.

  Dalsze szkolenie i przekwalifikowanie

  Nie jest wykluczone, że dziewczyna, która ominęła faworyta na turnie, jest w rzeczywistości bardziej kompetentna. Jak to możliwe? To proste: podąża za najnowszymi trendami w branży i uczy się na czas, zwiększa swoje kompetencje, inwestując pieniądze w najbardziej niezawodny fundusz - w siebie.

  Istnieją zawody, w których okresowe przekwalifikowanie jest niezbędne, a ponadto obowiązkowe. Na przykład medycyna, gdzie edukacja pielęgniarska a lekarze są równie przyziemni jak sterylizacja narzędzi chirurgicznych.

  Zwłaszcza, że ​​dziś wydają zdalne szkolenie lekarzy : lekarze rozumieją innowacje bez przerywania praktyki.

  Intelekt bez emocji nie jest twierdzony?

  Jednak nie tylko nauka może mieć miejsce. Wiedza i wysoki współczynnik intelektualny są bardzo istotnymi czynnikami, ale jak się okazało, nie najważniejsze. A potem co, pytasz? Zaletą jest bardzo ważny, aw niektórych przypadkach zależny od zawodu, czynnik emocjonalny, a nie czynnik intelektualny. Polega na zdolności odczuwania innych ludzi, zrozumienia ich emocji i nastroju, empatii, adekwatnego reagowania na ich działania.

  Tak się złożyło, że kobiety mają wyższy współczynnik emocjonalny niż mężczyźni. Jak widać, manifestacja uczuć w pracy jest czasem bardzo ceniona. Szefowie mają tendencję do dawania pierwszeństwa tym pracownikom, którzy z jednej strony potrafią emocjonalnie, a z drugiej strony odpowiednio reagować na różne chwile pracy.

  Faktem jest, że gdy dana osoba rutynowo wykonuje swoje obowiązki, nie ma interesu w jego działaniach. Może być dobrym specjalistą i zrobi wszystko, co jest częścią jego obowiązków. Ale na tym kończy się jego profesjonalizm. Nie podejmie inicjatywy, emocji, wszystkie działania są przeprowadzane na sucho, a nawet ospale.

  Współczynnik emocjonalny jest doceniany tam, gdzie pojawia się potrzeba komunikowania się z innymi ludźmi.

  Weźmy na przykład dwóch menedżerów pracujących w dużym sklepie AGD. Jeden z nich ma wysoki potencjał intelektualny, prawie zna wszystkie subtelności sprzętu AGD, dźwięk jest inny w mocy urządzenia, może szczegółowo wyjaśnić zasadę działania kuchenki mikrofalowej, odkurzacza, multicookera itp.

  Ale jego kolega rozumie również technologię, ale jego wiedza jest znacznie bardziej powierzchowna. Ale ma wyższy współczynnik emocjonalny, bardziej subtelnie odczuwa ludzi, domyśla się ich preferencji i niemal natychmiast rozumie, co należy zaoferować tej osobie, zgadzając się z zakupem. Jak myślisz, kto będzie miał więcej sprzedaży?

  Mężczyźni są bardziej logiczni i konsekwentni w swoich działaniach. Mają wszystko rozmieszczone na półkach. Instytut, praca, sumienne wykonywanie obowiązków, kursy zaawansowane szkolenie i zdalne szkolenie - bezpośrednia droga do poprawy. Do tego można dodać coś innego, ale esencja pozostaje taka sama. Bez względu na stosowane metody, człowiek jest prawie zawsze logiczny i konsekwentny. Czego nie można powiedzieć o kobiecie. Ich droga do sukcesu może przypominać serię zdarzeń losowych.

  Na przykład piękna dama może pracować dla firmy przez pewną liczbę lat, mając nadzieję na poprawę.

  W pewnym momencie uświadamia sobie, że pożądany postęp nie świeci dla niej. A jeśli świeci, to niedługo. Rzuciła i robi na przykład krawiectwo dla psów. Jej biznes szybko się rozwija i za rok myśli o rozszerzeniu swojej działalności. Jej sukces może wydawać się wypadkiem, ale tak nie jest, pod wieloma względami jest ona zobowiązana do intuicji, która pomogła jej być we właściwym czasie we właściwym miejscu.

  Jak to możliwe?
  Intelekt bez emocji nie jest twierdzony?
  A potem co, pytasz?
  Jak myślisz, kto będzie miał więcej sprzedaży?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»