Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  [Darmowe narzędzie] Analytics Referrer / Ghost Spam Blocker - Narzędzia do SEA, SEO i AdWords

  1. Co to jest Polecający lub Spyware dla duchów? Odsyłacze lub spam duchowy to domeny w ruchu skierowań...
  2. Dwa rodzaje spamu Analytics
  3. Jak zapobiec spamowi skierowanemu / duchowi i analizie?
  4. Co to jest blokada spamu Analytics?
  5. Jak działa Odsyłacz blokujący spam?
  6. Co się dzieje?
  7. Jak dużo czasu to zajmuje?
  8. Które domeny są wykluczone?
  9. FAQ
  10. Aktualne funkcje
  11. Ograniczenia
  12. Zrzeczenie się

  Co to jest Polecający lub Spyware dla duchów?

  Odsyłacze lub spam duchowy to domeny w ruchu skierowań Analytics, które są dodawane przez roboty spamujące, a nie przez osoby odwiedzające Twoją witrynę za pomocą kliknięcia na stronie internetowej innej firmy. Chociaż ruch ten nie jest szkodliwy, powoduje on zanieczyszczenie danych Analytics i statystyk. Poniżej znajduje się przykład tych domen.

  Przykład odsyłaczy spamu w Google Analytics
  Przykład odsyłaczy spamu w Google Analytics.

  Tam są liczba sposobów zwalczania spamu Google Analytics . Zdecydowaliśmy się użyć filtrów Google Analytics, aby wykluczyć spamowe domeny za pomocą naszego narzędzia Referrer Spam Blocker.

  Statystyki spamu drogowego

  Analiza 292 kont Google Analytics, które miały co najmniej 25 odwiedzin dziennie, aby dowiedzieć się, jak duży jest problem. Ruch spamu z odsyłaczem wynosi około 11%. Ponad połowa wszystkich stron internetowych miała ruch spamowy.

  Ponad 500 domen było spamem. Tutaj źli byli Semalt i AliExpress. Te domeny mają najwięcej przekierowań z domen spamu.

  Statystyki Analytics / Ghost Spam 2015
  Statystyki Analytics / Ghost Spam 2015.

  Dwa rodzaje spamu Analytics

  Istnieją dwa typy spamu polecającego: spam-widmo i spam robota:

  1. Spam duchowy bezpośrednio odwiedza Google Analytics, nigdy nie odwiedza Twojej witryny. Używa Protokół pomiaru wysłać dane bezpośrednio na serwery Google Analytics. Używając fałszywej nazwy hosta i losowo generowanych kodów śledzenia, witryny pozostawiają fałszywe dane na serwerze bez wiedzy o tym, do kogo są kierowane.
  2. Spam gąsienicowy odwiedza Twoją witrynę. Trudniej je zidentyfikować, ponieważ używają prawdziwych danych i wiedzą, do kogo trafiają. Kiedy odwiedzają Twoją stronę, wygląda to na legalną wizytę. Można to wykorzystać jako narzędzie marketingowe, ponieważ domena witryny będzie wyświetlana w danych analitycznych, a następnie możesz ją kliknąć.

  Jak zapobiec spamowi skierowanemu / duchowi i analizie?

  Istnieją różne rozwiązania dla tych dwóch typów, ponieważ oba infekują dane na różne sposoby.

  Blokuj / filtruj spam duchów

  Spam ze spamu może być filtrowany / blokowany z danych za pomocą filtru nazwy hosta, ponieważ spam-widmo używa fałszywej lub żadnej nazwy hosta. Będziesz potrzebował listy fałszywych nazw hostów, które zostały znalezione, aby je zablokować.

  Blokuj / filtruj spam gąsienicowy

  Istnieje wiele sposobów usunięcia spamu robota indeksującego z danych. Dzięki filtrowi źródła kampanii w Google Analytics możesz filtrować roboty z danych, ale nie zostaną one usunięte. Z filtrem w pliku .htaccess roboty zostaną usunięte przed odwiedzeniem strony. Jednak zablokowanie ich w pliku .htaccess jest trudne i może spowodować awarię witryny, jeśli popełnisz błędy. W przypadku obu rozwiązań potrzebna będzie lista wszystkich domen spamu, które do tej pory zostały znalezione.

  Poniższe rozwiązania działają również, ale nie idealnie.

  1. Filtr rozdzielczości ekranu może pomóc, ponieważ wiele domen spamujących nie ustawiło rozdzielczości.
  2. Można użyć nowego identyfikatora śledzenia, ale tylko wtedy, gdy dane nie zostały jeszcze naruszone. Nie przeszkadza to w odwiedzaniu witryny przez spam, ale czyni go nieco trudniejszym.
  3. Filtrowanie botów to funkcja w Google Analytics, która może być używana przeciwko spamowi skierowanemu. Nie usuwa jednak wszystkiego. To najłatwiejsze rozwiązanie.
  4. Możesz użyć segmentów niestandardowych w ustawieniu Segmenty zaawansowane w Google Analytics, aby odfiltrować część spamu.

  Najlepszym sposobem na pozbycie się spamu w danych jest użycie kombinacji tych wszystkich rozwiązań. To kosztuje dużo czasu, więc na szczęście istnieją narzędzia, które wykonają pracę za ciebie.

  Co to jest blokada spamu Analytics?

  Google Analytics Referrer Spam Blocker to bezpłatne narzędzie stworzone przez program AdWords Robot, aby pomóc webmasterom i właścicielom witryn w utrzymaniu ich danych Analytics i statystyk w jak najczystszej postaci.

  Jak działa Odsyłacz blokujący spam?

  Filtry blokujące spam

  Istnieje 35+ filtrów, które będą stosowane do każdego widoku, a te filtry wykluczą ruch przychodzący od botów spamowych. Istnieją 2 typy filtrów:

  1. Filtr nazwy hosta: filtr wykluczający ruch, w którym nazwa hosta jest pusta, tj. Nazwa hosta == '(nie ustawiona) ”. Nazwa tego filtra to AR-Spam-Killer-Hostname.

  2. Filtr rozdzielczości ekranu: Filtr wykluczający ruch, w którym rozdzielczość ekranu jest pusta, np. Screenresolution == '(nie ustawiono)'. Nazwa tego filtra to AR-Spam-Killer-Screen-resolution.

  3. Filtr domeny: filtry wykluczające znane domeny ( patrz poniżej ) tj. CampaignSource MATCHES 'domain1. | | domain2. | | ... ”. Ponieważ nie możemy umieścić wszystkich domen w jednym filtrze (istnieje limit 255 znaków na kryteria dopasowania filtru), musimy utworzyć 35+ z nich. Filtry domeny nazywane są AR-Spam-Killer-Domains-X, gdzie X to liczba 01..35.

  Korzystanie z tych dwóch filtrów spowoduje odfiltrowanie wielu domen spamu, ale prawdopodobnie są tam jakieś nieznane domeny. Jeśli masz jakieś nowe dodatki, których nie ma na liście ( patrz poniżej ), wyślij e-mail na adres [email protected] .

  Co się dzieje?

  Po wybraniu widoku i kliknięciu Zastosuj filtry, wydarzy się 3 rzeczy:

  1. Usuwamy nasze stare filtry (zaczynając od AR-Spam-Killer- *) z wybranych kont. Dzięki temu wszystkie widoki konta utracą swoje filtry. Oznacza to, że jeśli chcesz zastosować filtry do konta, na które wcześniej zastosowałeś filtry, musisz wybrać WSZYSTKIE widoki, które chcesz zaktualizować.

  2. Dodajemy nowe filtry do wybranych kont.

  3. Łączymy nowe filtry z wybranymi widokami. Wszystkie inne widoki zostaną usunięte z naszych filtrów.

  Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wszystkie widoki będą miały odpowiednie filtry połączone z nimi. Jeśli coś pójdzie nie tak, na przykład nie masz pozwolenia na „edycję” jednego z kont, otrzymasz ostrzeżenie, a narzędzie będzie kontynuowane z innymi kontami.

  Jak dużo czasu to zajmuje?

  Każda operacja trwa około 0,5 sekundy. Liczbę operacji oblicza się w następujący sposób: 2 * (# konta * 30) + (#views * 30) operacja. Jeśli więc wybierzesz 6 widoków na 3 kontach, wygeneruje to 2 * (3 * 30) + (6 * 30) = 360 operacji.

  Większość tych operacji to operacje zapisu, dlatego potrzebujemy dostępu do edycji kont Analytics. Jeśli wystąpi błąd uprawnień, konto nie zostanie zaktualizowane. Nadal pracujemy nad dobrym komunikatem o stanie, aby pokazać konta, które zostały pominięte.

  Które domeny są wykluczone?

  Obsługiwane są następujące domeny. Jeśli masz jakieś nowe dodatki, których nie ma na liście przesłać je .

  FAQ

  Czy usunie to spam z moich Wordpress, Blogger, Drupal, Joomla itp.?

  To narzędzie zatrzyma i uniemożliwi dodawanie spamu do Google Analytics. Również podczas korzystania z witryny Wordpress lub Joomla. Jeśli używasz innego oprogramowania analitycznego, takiego jak webalizer lub PiWik, to narzędzie nie będzie działać. Możesz pobrać naszą czarna lista domen spamowych typu open source z GitHub.

  Czy mogę pobrać ten skrypt spamu i używać go samodzielnie?

  Nasze narzędzie nie jest open source, ale cały skrypt można znaleźć w kodzie źródłowym tej strony. Jeśli go skopiujesz, daj nam znać, a my się cieszymy, jeśli podasz nam link.

  Jak mogę usunąć podane mi uprawnienia?

  Nie przechowujemy informacji o tokenach dostępu po zalogowaniu, ale możesz cofnąć autoryzację tokenów, przechodząc do Ustawienia konta Google dla konta, którego użyłeś i usuń blokowanie spamu w programie AdWords Robot GA.

  Ile kosztuje korzystanie z narzędzia?

  Narzędzie może być używane za darmo.

  Aktualne funkcje

  To narzędzie jest nadal w toku, więc nowe elementy mogą zostać dodane w niedalekiej przyszłości.

  • Zastosuj filtry do wielu kont i widoków za jednym razem.
  • Usuń filtry, które stworzyliśmy wcześniej (filtry zaczynające się od AR-Spam-Killer).
  • Przeszukaj konto za pomocą wygodnego widoku drzewa kont / właściwości / widoków.
  • Rozszerzone limity Google Analytics.
  • Aktualna lista domen spamowych, zawierająca ponad 500 domen.

  Ograniczenia

  Google Analytics ma limit liczby operacji na sekundę i liczby operacji dziennie. Istnieje szansa, że ​​osiągniemy ten limit. Kiedy to zrobisz, otrzymasz wiadomość i będziesz musiał poczekać kilka godzin, zanim będziesz mógł ponownie uruchomić narzędzie.

  W każdym razie nie nadużywaj naszego limitu :)

  Zrzeczenie się

  Oprogramowanie jest dostarczane „tak jak jest”. W najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo lokalne, Robot AdWords nie gwarantuje oprogramowania, w wersji epiksej lub domniemanej, do jakiegokolwiek celu. Robot AdWords wyraźnie zrzeka się wszelkich domniemanych gwarancji, w tym między innymi gwarancji przydatności handlowej i przydatności do określonego celu.

  Robot AdWords nie gwarantuje, że oprogramowanie będzie działać bez przerwy i bezbłędnie iw żadnym wypadku AdWords Robot nie będzie ponosił odpowiedzialności, w ramach umowy lub czynu niedozwolonego, za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, szczególne lub wynikowe szkody wynikające z lub w związku z z lub w wyniku korzystania z oprogramowania przez ciebie lub jakąkolwiek stronę trzecią, nawet jeśli program AdWords Robot został poinformowany o możliwości wystąpienia takich szkód.

  W zakresie, w jakim niektóre jurysdykcje nie zezwalają na wyłączenie dorozumianych gwarancji lub ograniczeń praw konsumenta, możliwe jest, że te wyłączenia i ograniczenia mogą nie mieć zastosowania w takich jurysdykcjach.  Co to jest Polecający lub Spyware dla duchów?
  Co to jest blokada spamu Analytics?
  Jak działa Odsyłacz blokujący spam?
  Co się dzieje?
  Jak dużo czasu to zajmuje?
  Które domeny są wykluczone?
  Jak zapobiec spamowi skierowanemu / duchowi i analizie?
  Co to jest blokada spamu Analytics?
  Jak działa Odsyłacz blokujący spam?
  Co się dzieje?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»