Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Darmowy audyt strony

  1. Co to jest audyt ekspresowy?
  2. Co to da?
  3. Jakie są wymagania bezpłatnego audytu?

  Jeśli Twoja firma stworzyła już stronę internetową, ale z jakiegoś powodu ma niską frekwencję, niską sprzedaż i wyższy współczynnik odrzuceń odwiedzających, jest całkiem możliwe, że na etapie rozwoju popełniono poważne błędy w optymalizacji SEO i użyteczności projektu.
  Aby się tego dowiedzieć, potrzebujesz poważnej analizy treści, kodu programu i zewnętrznych czynników rankingowych. Ta analiza zajmuje około 20 stron, zawiera ponad 100 kryteriów optymalizacji i konkretne zalecenia doświadczonych webmasterów na temat skutecznego rozwoju witryny.
  I chociaż kompleksowy audyt jest stosunkowo niedrogi , ale jeśli witryna została już dobrze zoptymalizowana podczas tworzenia lub jej właściciel niezależnie wykonał wszystkie niezbędne prace, koszty te będą niepotrzebne.
  Ale skąd wiesz, czy witryna wymaga poważnej analizy, czy nie?
  Oferujemy całkowicie bezpłatne rozwiązanie: zamów natychmiastowy audyt strony już teraz!

  Co to jest audyt ekspresowy?

  Jest to lekka wersja szczegółowego audytu SEO, który wykorzystuje tylko podstawowe kryteria optymalizacji .
  Wykonywany jest przez tych samych wykwalifikowanych optymalizatorów, jednak jeśli pełny audyt obejmuje ponad 100 lub więcej wskaźników i parametrów, dla których przeprowadzane jest badanie, to w audycie ekspresowym istnieje tylko 7-10 kryteriów, które przede wszystkim wpływają na promocję strony.

  Co to da?

  Możesz uzyskać szybką, obiektywną i niezależną ocenę projektu internetowego przez profesjonalnego optymalizatora SEO. Dzięki tej ocenie dowiesz się, jak przejrzysta jest strona dla wyszukiwarek, przyjazna dla użytkownika i czy istnieją oczywiste wady, które utrudniają jej rozwój.
  Wyraźna ocena z konkretnymi błędami natychmiast pokaże, czy sensowne jest pomyślenie o wszechstronnej optymalizacji strony, czy też projekt ma już dobre wyniki w tej dziedzinie i nie potrzebuje usług specjalistów ds. Promocji.

  Jakie są wymagania bezpłatnego audytu?

  Oferujemy tę usługę firmom i przedsiębiorcom, niezależnie od ilości zamówienia i domeny krajowej witryny, która będzie raportować na naszej stronie internetowej : w tym celu wystarczy umieścić link w sieciach społecznościowych Vkontakte, Facebook, Google.Plus lub bezpośrednio na stronie internetowej firmy, jakieś popularne forum lub inny poważny zasób internetowy. Tekst łącza może być dowolny, na przykład: Firma TradeLine . Łącze może być pośrednie lub nawet nieindeksowalne. W związku z tym istnieje tylko kilka najważniejszych ograniczeń, które witryna musi spełnić w bezpłatnej aplikacji do audytu:

  • Region promocji: wszystkie kraje WNP.
  • Promocja językowa: tylko rosyjski.
  • Właściciel witryny: osoba prawna lub indywidualny przedsiębiorca, który zamieścił link do naszej strony.

  Aby zamówić audyt ekspresowy, musisz wysłać do nas wiadomość e-mail ze swojej firmowej skrzynki pocztowej (tj. Formularza [email protected]_domena.twoja_domena ) pocztą elektroniczną z linkiem do strony, na której umieściłeś link do naszej strony.
  W ciągu kilku dni od otrzymania listu nasi specjaliści przeprowadzą wyraźny audyt witryny i prześlą raport z wykonanej pracy, przeprowadzając szczegółową ocenę zgodności projektu z podstawowymi wymaganiami wyszukiwarek i użytkowników Internetu.

  Co to jest audyt ekspresowy?
  Co to da?
  Jakie są wymagania bezpłatnego audytu?
  Ale skąd wiesz, czy witryna wymaga poważnej analizy, czy nie?
  Co to jest audyt ekspresowy?
  Co to da?
  Jakie są wymagania bezpłatnego audytu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»