Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego małe firmy potrzebują SEO

  1. Small Business & SEO: Dwa nieprawdopodobne groszki marketingowe w strąku? Jako 2017 Web.com...
  2. SEO jako duży profit Biz Marketing? Pomyśl jeszcze raz
  3. Dlaczego małe firmy nie lubią SEO
  4. Dlaczego małe firmy powinny kochać SEO
  5. Ostateczne myśli: SEO jest kluczowe dla każdego pojedynczego biznesu, który chce klientów online

  Small Business & SEO: Dwa nieprawdopodobne groszki marketingowe w strąku?

  Jako 2017 Web.com Raport dotyczący trendów cyfrowych Small Business najważniejsze, tylko nędzny 17% właścicieli małych firm planuje zainwestować w SEO. O w połowie z 500 małych właścicieli firm, których ankietowali, nie mieli nawet budżetu na SEO . Badanie ujawniło również, że jeszcze mniejszy odsetek (mniej niż 10%) był nawet zaniepokojony ich wysiłkami SEO w pierwszej kolejności!

  Problem polega na tym, że duży biznes zwraca uwagę i inwestując duże pieniądze .

  Dlatego…

  Umieszczanie ślepców na twoich odsłonach: Niebezpieczeństwa niewiedzy SEO dla małych firm

  Umieszczanie ślepców na twoich odsłonach: Niebezpieczeństwa niewiedzy SEO dla małych firm

  Życie w ignorancji SEO jako małej firmy jest możliwe, ale może być bardzo ryzykowne. Z jednej strony możesz przegapić potencjalnych klientów. Z drugiej strony, możesz skończyć na złej stronie Google, jeśli używasz złych praktyk SEO, takich jak wypychanie słów kluczowych albo nie posiadanie strony przyjaznej dla urządzeń mobilnych . Google (i inne wyszukiwarki) karzą strony, niezależnie od tego, czy wiesz, że popełniasz poważny „grzech SEO” (np. Płacąc komuś za wypychanie witryny słowami kluczowymi), czy nie.

  Kary mogą wahać się od nieobecności w wyszukiwarce lub potencjalnego ogromnego spadku ruchu w witrynie. Odzyskanie kary może zająć kilka godzin lub kilka miesięcy. W międzyczasie tracisz przyszłych klientów i utrudniasz obecnym klientom znalezienie Cię.

  SEO jako duży profit Biz Marketing? Pomyśl jeszcze raz

  Pomyśl jeszcze raz

  Wielu właścicieli małych firm utrzymuje jednak błędne wyobrażenia na temat SEO, zakładając, że SEO to kosztowny „profit”, który działa tylko dla dużych firm. (Nawet nie zaczynaj od właścicieli którzy nie mają pojęcia, co oznacza nawet SEO !). Te nieporozumienia uniemożliwiają małym firmom czerpanie korzyści z udanego biznesu.

  W rzeczywistości SEO to praktyczny i niezbędny zestaw narzędzi i strategii, które pomogą każdej firmie, która chce nadal utrzymywać i rozwijać swoją bazę klientów.

  Dla małych firm pierwszy krok zaczyna się od zerwania z mitem, że małe firmy nie mogą wygrać z SEO.

  Właśnie o to tu rozmawiamy.

  Dlaczego małe firmy nie lubią SEO

  Dlaczego małe firmy nie lubią SEO

  Powiedziawszy to wszystko, wciąż jest zrozumiałe, dlaczego małe firmy nie angażują się w SEO. Przecież jest kilka powodów, dla których małe firmy naturalnie nie dążą do SEO.

  • SEO jest skomplikowane.
  • SEO może stać się kosztowne
  • SEO nie jest magiczne
  • SEO jest nastawione na marki

  Prawda jest taka, że ​​pomimo całego potencjalnego dobra, jakie SEO może zrobić dla Twojej małej firmy, SEO nie jest tak proste, jak umieszczenie reklamy w gazecie. (Jednak SEO może być bardziej dokładne i ukierunkowane.).

  SEO wymaga nauki nowego zestawu narzędzi i umiejętności lub zatrudniania kogoś, kto wie, jak z nich korzystać. Nie jest to również natychmiastowa wygrana. Może być znaczne opóźnienie między korzystaniem z SEO a wynikami, od tygodni do miesięcy, a nawet dłużej .

  Plus jest jeszcze jedna rzecz

  Sama branża SEO. Branża SEO (i tak, Google w niewielkim stopniu) koncentruje się na dużych firmach. Narzędzia SEO koncentrują się na stronach internetowych, które regularnie otrzymują tysiące (lub więcej) klientów. Artykuły i wpisy na blogach koncentrują się prawie wyłącznie na sukcesach (lub niepowodzeniach) dużych firm z SEO, a nie na sklepie, który ma prostą stronę z jedną stroną.

  Dlaczego małe firmy powinny kochać SEO

  Dlaczego małe firmy powinny kochać SEO

  Jak zatem SEO może pomóc małym firmom w wykorzystaniu SEO do konkurowania, pozyskiwania klientów i unikania losów innych małych firm ze słabą lub niską obecnością w Internecie?

  Spójrzmy na niektóre sposoby….

  • Małe firmy chcą lokalnych wyników

  Jeśli chodzi o lokalną usługę lub produkt, małe firmy mają tę przewagę większej firmy. Czemu? Klienci coraz częściej szukają produktów i usług w ich pobliżu. Kiedy szukają hydraulika, nie szukają marki, która mogłaby być blisko nich. Szukają marki, która może do nich DOŚĆ PRAWO.

  • Lokalne firmy mogą uzyskać lepsze wyniki SEO

  Kontynuując powyższy punkt, klienci nie chcą spędzać dużo czasu na szukaniu hydraulika lub dentysty online. Jak już wspomniano powyżej, rzadko (a mam na myśli rzadko) przejść na drugą stronę wyników wyszukiwania. Jeśli Twoja firma jest lokalna w obszarze do obszaru, którego szuka klient (i zwracasz uwagę na SEO), Twoja firma pojawi się na szczycie wyników, pomagając przyciągnąć klientów do Twojej firmy.

  • Lepsze doświadczenie dla klientów

  Tak jak Akcje Tribute Media , właściciele witryn mają tylko 7 sekund, aby zwrócić uwagę klienta. Klienci nie lubią witryn, które nie ładują się prawidłowo, wymagają kopania informacji lub dostarczania treści, które nie są pomocne. (Dotyczy to urządzeń, których klienci używają, aby dostać się na twoją stronę, w tym komputerów stacjonarnych, laptopów, aplikacji, smartfonów, tabletów i / lub urządzeń do gier itp.)

  Jeśli Twoja witryna nie działa zgodnie z dobrymi praktykami SEO, Twoja strona dosłownie odciąga klientów od Twojej firmy.

  • Śledź konkurencję

  Dobra praktyka SEO to nie tylko Twoja strona internetowa. Dotyczy to również witryny konkurencji. Korzystając z SEO, możesz uzyskać głębsze zrozumienie

   • Kim są twoi konkurenci
   • Jakie słowa masz wspólnego ze swoimi konkurentami
   • Gdy klient wymienia nazwę Twojej firmy (lub konkurenta) w mediach społecznościowych lub innych miejscach online
   • Trendy, które możesz wykorzystać… zanim zrobią to twoi konkurenci.

  Te wyniki SEO mogą służyć jako potężne narzędzie, które pomoże Twojej firmie wyprzedzić konkurencję i połączyć się głębiej z klientami, na których chcesz się skupić.

  • Dowiedz się więcej o swoich obecnych (i przyszłych) klientach

  Inna dziedzina SEO może Ci pomóc z klientami. Jedną z pułapek tradycyjnej reklamy jest tajemnica tego, kto faktycznie zobaczy i zareaguje na Twoją reklamę. Dzięki SEO możesz uzyskać bardzo potrzebne dane na temat tego, kto widział Twoje treści, czego szukał i jak twoja treść pomogła lub nie pomogła im osiągnąć tego, czego potrzebowali. Jest to cenna informacja, która może pomóc każdej firmie utrzymać relacje z klientami i rozwijać marketing, który przyciąga nowych klientów.

  Jak kochać SEO, CRO, itd.… Bez porażki

  … Bez porażki

  OK, możesz powiedzieć. Wypróbuję tę „rzecz SEO” dla małych firm. Być może zastanawiasz się, jak możesz zacząć, kiedy masz ograniczony budżet i nie masz czasu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o SEO.

  Zacznij od tych wskazówek i sugestii, a będziesz mieć właściwe nastawienie do podjęcia pierwszych kroków w kierunku optymalizacji SEO dla małej firmy.

  1. Zrozum, czym jest SEO (i nie jest). SEO nie jest magicznym „łatwym przyciskiem”. Twoim celem jako zapracowanego małego właściciela firmy używającego SEO jest ustalenie, jakie narzędzia działają dla Twoich celów i zasobów.
  2. Skup się na podstawach. Techniki SEO wahają się od prostych (zmiana adresu URL na stronie) do złożonych (realizacja kampanii budowania linków w celu poprawy uprawnień domeny w witrynie). Zacznij od małego i rozbudowuj się, gdy będziesz iść dalej.
  3. Szukaj danych, a nie cudów. Nie popadaj w szum „cudów” SEO. Zamiast tego skup się na swoich celach i najlepszych narzędziach do ich osiągnięcia.
  4. Kupuj „ekspertów” z ostrożnością . Jeśli wolisz, aby ktoś pracował nad SEO dla Ciebie, poszukaj kogoś, kto ma wiarygodne i sprawdzalne wyniki, najlepiej kogoś, kto pracował z klientami w Twojej branży.
  5. Zaplanuj najgorszy scenariusz. Dla właścicieli większościowych firm najgorsze, co dzieje się z niepowodzeniem SEO, to brak odwiedzających witrynę. Dla innych właścicieli firm, którzy zatrudniają agencje SEO lub freelancerów, którzy stosują zakazane praktyki SEO, wyniki mogą być gorsze. Zrób „najgorszy scenariusz”, zanim zaczniesz korzystać z SEO.
  6. Przygotuj się na dłuższą metę. Skoncentruj się na długoterminowym celu z SEO, ułatwiając klientom znajdowanie produktów i usług, a nie tanie i szybkie powierzchowne wyniki („Zdobądź pierwsze miejsce w rankingu Google w ciągu 30 dni!”). Skupienie się na właściwych rzeczach sprawi, że Ty, Twoi klienci i Google (lub Bing) będą zadowoleni.

  Ostateczne myśli: SEO jest kluczowe dla każdego pojedynczego biznesu, który chce klientów online

  Ostateczne myśli: SEO jest kluczowe dla każdego pojedynczego biznesu, który chce klientów online

  Od samego początku SEO koncentrowało się na dużych firmach. W tym samym czasie SEO przekształciło się w złożoną branżę, oferując mnóstwo narzędzi i technik, które pomogą tym dużym firmom uzyskać więcej odwiedzających. Te dwa czynniki, wraz z innymi, sprawiły, że małe firmy czuły, że nie należą.

  Musimy to zmienić.

  SEO oferuje wiele korzyści i narzędzi dla właścicieli małych firm. W rzeczywistości te same narzędzia, których używają duże firmy, można dostosować, aby dać właścicielom małych firm przewagę. Małe firmy mogą ich elastyczność, kreatywność i relacje z inteligentnym wykorzystaniem SEO do utrzymania i czerpania korzyści z tej przewagi.

  Wystarczy przejść od „Nie robię SEO” do „Co mogę zrobić z SEO?” I rozpocznie się podróż.

  Small Business & SEO: Dwa nieprawdopodobne groszki marketingowe w strąku?
  SEO jako duży profit Biz Marketing?
  SEO jako duży profit Biz Marketing?
  Czemu?
  Wystarczy przejść od „Nie robię SEO” do „Co mogę zrobić z SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»