Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego musisz chronić swoją witrynę

  1. Czy można zabezpieczyć witrynę za pomocą zainstalowanego oprogramowania?

  Wielu właścicieli witryn błędnie uważa, że ​​praca na stronie kończy się po osiągnięciu pierwszej pozycji w zapytaniach. Jest to jednak zwykłe nieporozumienie.

  Każda witryna wymaga nie tylko stałej aktualizacji, ale także stałej ochrony przed wirusami i hackami. Twoja strona jest twarzą Twojej firmy, jest pośrednikiem między Tobą a Twoimi klientami, a jeśli Twoja strona jest zhakowana, szkodzi nie tylko Twoim klientom, ale także Twojej reputacji. W konsekwencji tracisz klientów i swoje zarobki. Często bardzo trudno jest przywrócić reputację firmy.

  Każdego dnia w Internecie hakerzy włamują się do ponad stu tysięcy witryn. Celem hakerów jest zainstalowanie złośliwego oprogramowania, a także wysyłanie spamu za pomocą witryny. Po zainstalowaniu złośliwego oprogramowania na serwerze Twoja witryna zostanie umieszczona na czarnej liście wyszukiwarek, a podczas próby załadowania strony użytkownicy zobaczą:

  W ten sposób, zakazując w wyszukiwarkach, tracisz nie tylko zaufanie klientów, ale także zaufanie wyszukiwarek. Promocja witryny jest dość żmudnym i tanim procesem, który musisz zacząć od początku. W związku z tym wszystkie pieniądze i czas, które zainwestowałeś w swoją witrynę, zostały zmarnowane i musisz zacząć od początku.

  Czy można zabezpieczyć witrynę za pomocą zainstalowanego oprogramowania?

  Odpowiedz i Tak i Nie. Weź na przykład swój komputer. Instalujesz najnowszą wersję oprogramowania antywirusowego, aktualizujesz system operacyjny, ale nie zapewniasz stuprocentowej ochrony przed wirusami. Wirusy są tworzone i modyfikowane każdego dnia, żaden program antywirusowy nie gwarantuje 100% ochrony, a tylko praca profesjonalistów, ciągłe monitorowanie komputera lub serwera może zapewnić niezawodną ochronę przed hakerami i utratą danych.

  Kontaktując się z nami, otrzymujesz nie tylko oprogramowanie chroniące Twoją witrynę, ale także zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie sprawdzają Twoją witrynę pod kątem złośliwego oprogramowania, a także zmian lub nieautoryzowanego dostępu. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego oprogramowania i naszych usług, możesz przejść do odniesienie .

  Czy można zabezpieczyć witrynę za pomocą zainstalowanego oprogramowania?
  Czy można zabezpieczyć witrynę za pomocą zainstalowanego oprogramowania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»