Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego „OnePager” nie nadaje się do SEO

  1. Dlaczego OnePager jest trudny do zoptymalizowania
  2. Więcej o SEO:
  3. Kiedy jeden pagera poczuje się dobrze
  4. Wniosek: OnePager lub SEO

  07 marca 2016 08:24 przez Dennis

  Twój następny projekt powinien być OnePager? Fajnie ... chyba, że ​​chcesz z tym zrobić SEO.

  Onepager , znany również jako One Page Websites lub Single Page Layouts , cieszy się coraz większą popularnością w 2016 roku. Coraz więcej firm ma ochotę wyświetlać wszystkie informacje na jednej stronie HTML i korzystać z nawigacji tylko jako etykiety skoku, aby przewinąć do właściwej pozycji. Dla wielu, zupełnie nowe doświadczenie użytkownika, podobnie jak responsywne projektowanie stron internetowych.

  „Przewijanie to nowe kliknięcie. OnePager to nowy responsywny projekt internetowy. ”

  Zasadniczo cieszę się z faktu, że na stronach internetowych przewija się więcej stron internetowych, a nie 3 oddzielne podstrony. Ale OnePager ma również decydującą wadę: są trudne do optymalizacji dla wyszukiwarek.

  Dlaczego OnePager jest trudny do zoptymalizowania

  Po pierwsze, optymalizacja OnePager dla Google & Co. nie jest w żaden sposób niemożliwa Strony takie jak risikolebensversicherungen.com udowodnij, że można osiągnąć dobre wyniki w wynikach wyszukiwania za pomocą jednej strony. Ale to jest bardzo trudne.

  Rozpoczyna się już od wyboru słowa kluczowego. Chociaż możesz podzielić słowa kluczowe na różne podstrony na odpowiedniej stronie, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć, jakich warunków używasz do optymalizacji swojej witryny Onepage. Ponieważ masz tylko tytuł, opis i nagłówek h1 dostępny. Powinieneś więc dobrze wiedzieć, czego szuka twoja grupa docelowa.

  Nawet przy aranżowaniu treści powinieneś znać swoją grupę docelową nawet lepiej niż zwykle:

  • Czego oczekuje użytkownik, gdy wchodzi na stronę?
  • Jakiego poziomu wiedzy oczekujesz od gościa?
  • W jakiej kolejności chcesz odpowiedzieć na jego pytania?

  Oczywiście te pytania są również ważne dla normalnej strony internetowej. Jednak dzięki stronie internetowej z pojedynczą stroną jeszcze ważniejsze jest prowadzenie użytkownika przez stronę. Umieszczanie zawartości zwykłej strony internetowej jeden-sider przez jednego najprawdopodobniej spowoduje słabe wrażenia użytkownika. Dlatego treść musi zostać utworzona specjalnie dla formatu strony OnePage, co oznacza, że ​​witryny OnePage wykonują więcej pracy.

  Dlatego treść musi zostać utworzona specjalnie dla formatu strony OnePage, co oznacza, że ​​witryny OnePage wykonują więcej pracy

  Więcej o SEO:

  W naszej bezpłatnej optymalizacji wyszukiwarki e-bookowej dowiesz się, jak zoptymalizować witrynę Contao dla Google & Co.

  Również od strony technicznej istnieją ograniczenia. Ponieważ bez względu na to, jakiego systemu CMS używasz, ani Wordpress, ani TYPO3 lub Contao nie są dostarczane standardowo z rozwiązaniem do tworzenia układów jednostronicowych. Oznacza to, że chociaż możesz zarządzać treścią przez backend i wyświetlać ją na jednej stronie, czas ładowania może być drastycznie wydłużony, szczególnie w przypadku większych stron. W tym miejscu powinieneś zobaczyć, jeśli znajdziesz rozwiązanie, że zawartość jest ładowana na krótko przed pojawieniem się w widocznym obszarze przeglądarki (tzw. Leniwe ładowanie).

  Kiedy jeden pagera poczuje się dobrze

  Dla wielu firm, które chcą optymalizować wyszukiwarki, układy OnePage są raczej nieodpowiednie. Ale i tutaj są wyjątki. Witryny niszowe mogą działać jako OnePager, jeśli są odpowiednio edytowane (opowiadanie słów kluczowych).

  W przypadku strony docelowej może działać osobna strona produktu / usługi, na przykład strona internetowa OnePager. Ale za każdym razem, gdy koncentrujesz się na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, powinieneś dwa razy pomyśleć o użyciu OnePagera.

  Wskazówka: jeśli temat SEO jest dla Ciebie mniej istotny, ponieważ promujesz swój produkt lub usługę za pośrednictwem innych kanałów, spójrz na naszą stronę Motyw Onepager dla Contao na.

  Wniosek: OnePager lub SEO

  Za każdym razem, gdy koncentrujesz się na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, powinieneś dwa razy pomyśleć o użyciu OnePagera. OnePager sprawia, że ​​optymalizacja jest jeszcze trudniejsza. W większości przypadków lepiej jest utworzyć normalną stronę internetową ze startem i podstronami. Możesz nie tylko ulepszyć strukturę, ale także utrzymać czasy obciążenia niższe.

  Jakiego poziomu wiedzy oczekujesz od gościa?
  W jakiej kolejności chcesz odpowiedzieć na jego pytania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»