Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego Twój tani pisarz treści SEO rujnuje Twoją strategię SEO

  1. 1. To nazywane algorytmami i są ważne.
  2. 2. Twój tani pisarz treści SEO nie daje odbiorcom tego, czego chcą
  3. 3. Będzie cię to kosztować więcej pieniędzy w długim biegu

  Więc większość z nas kocha nas dobrą okazją, amiryt? Osobiście uwielbiam dobrą sprzedaż lub ofertę za pół ceny. Z wyjątkiem, gdy chodzi o pizzę, ponieważ tania pizza to zła pizza, a pizza to życie. Pizza to w gruncie rzeczy prezent, który wciąż daje i jest tak ciepły, lepki i miękki, w przeciwieństwie do mojego głupiego, zimnego, czarnego serca. Zawsze czuję się lepiej, gdy tego potrzebuję, i nigdy nie uciekam z moim najlepszym przyjacielem i nie kradnę opieki nad moją ulubioną rybą. W każdym razie, dokąd się udałem?

  O tak, rabaty, okazje, tanie AF. To wszystko brzmi fantastycznie w teorii, ale jeśli chodzi o pisanie treści, uważaj! Bo jeśli wybierzesz tanie Twórcy treści SEO , jesteś słaby. Twoja linia krwi jest słaba i umrzesz. Ok, możesz nie umrzeć, ale twoje możliwości marketingu online mogą. A to dopiero początek.

  Wiem, że uratowanie jakiejś monety jest atrakcyjne. I z pokusami takich stron Fiverr i Freelancer wszyscy walczą o Twoją firmę i oferują usługę pisania treści dla okazyjnej ceny 5 dolarów za godzinę, łatwo jest się zmęczyć, aby zaoszczędzić te dolary! Ale wynajmując taniego pisarza nie tylko dostajesz gówniany produkt, ale prawdopodobnie wyrządzasz rzeczywiste szkody swojemu Strategia SEO.

  To prawda, El Cheapo, dzięki temu, że tani autorzy treści SEO pomagają w strategii SEO, naprawdę przeszkadzasz. Masz w sobie coś tak temperamentnego, jak ten pieprzony chłopak, z którym spotykałeś się na uniwersytecie z jeszcze większymi oczekiwaniami dla ciebie.

  Wiemy, że treść jest jednym z trzech największych czynników rankingu SEO, ale nie tylko starej zawartości. Musi być najwyższej jakości, dobrze zbadany, informacyjny i interesujący dla Twoich odbiorców. I czy naprawdę myślisz, że twój tani twórca treści SEO za 5 dolarów za godzinę dostarczy to? Nie zdarzy się, chłopaki.

  Treść jest kluczem do strategii SEO, a SEO ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy. Dlatego we wszystkich miejscach, w których chcesz zaoszczędzić pieniądze w swojej firmie, dlaczego miałbyś rezygnować z jednego z najcenniejszych zasobów? Ma to równie sens jak trend powrotu do noszenia spodni rowerowych (patrzę na ciebie, Kanye!) Lub powrót kariery Justina Biebera. Oba nigdy nie powinny być czymś!

  Oba nigdy nie powinny być czymś

  1. To nazywane algorytmami i są ważne.

  Pandy, kolibry i coś, co nazywa się Fred. Nie, nie nazywam tylko moich przyszłych zwierzaków, (bycie samotną kotką jest tak w 2000 r.), Zwracam uwagę na te nieznośne algorytmy, szczególnie związane z treściami, które opracowali Google Gods, aby upewnić się, że robisz wszystkie właściwe rzeczy, jeśli chodzi o tworzenie treści dla Twojej witryny.

  Algorytm Pandy pojawił się w 2016 r., A wszystko wskazywało na to, że webmasterzy spędzają czas w Dodge i robią skróty na swoich stronach z niską jakością i kiepską zawartością. Koncentruje się na powielaniu treści plagiatowych lub cienkich, a także spamu generowanego przez użytkownika i upychaniu słów kluczowych. Powielana i plagiatowana treść mówi sama za siebie, ale jeśli nie jesteś świadomy cienkiej zawartości, cienka treść jest treścią, która ma niewielką lub żadną wartość dla użytkownika.

  Algorytm Hummingbird został opracowany, aby pomóc Google lepiej zrozumieć Algorytm Hummingbird został opracowany, aby pomóc Google lepiej zrozumieć  zamiar poszukiwacza zamiar poszukiwacza. I dopasować ich zapytania do najbardziej trafnych wyników. Oznacza to, że mogą nadal klasyfikować zapytanie, nawet jeśli nie jest to dokładny termin wpisany do wyszukiwarki. Robią to poprzez wykorzystanie przetwarzania języka naturalnego z utajonego indeksowania semantycznego, terminów współistniejących i synonimów. Co to oznacza dla twoich treści, że kolibry wymagają, aby Twoje treści były pisane w naturalnym języku twoich użytkowników własnymi słowami.

  A algorytm Freda (powszechny w Google, co stało się z uroczymi nazwiskami zwierząt? To tak, jakbyś nawet nie próbował, tutaj!) Celuje w strony internetowe, które próbują być super niegrzeczne i naruszają wskazówki Google dla webmasterów poprzez zasrane treści stworzone w tym celu generowania przychodów z reklam. Po prostu nie. Więcej informacji na temat algorytmów Google można znaleźć w tym wspaniałym artykule, który znalazłem w zespole Search Engine Land tutaj.

  Czy naprawdę wierzysz, że twój tani pisarz treści SEO pisze z tymi wszystkimi rzeczami, kiedy płacisz im stawkę 5 USD za godzinę? Wątpliwe, bardzo wątpliwe. Co gorsza, prawdopodobnie tworzą spam, niską jakość i cienką treść, o którą prosi Google, a która prawdopodobnie będzie karać Twoją witrynę za to!

  2. Twój tani pisarz treści SEO nie daje odbiorcom tego, czego chcą

  Tak bardzo, jak kocham Google Boty i mówię i piszę dla Robotów, ponieważ ludzie są najgorszymi amirytami? To właśnie ci ludzie powinniśmy się skoncentrować wysiłki związane z treścią w kierunku. Celem Twojej witryny jest dostarczenie odbiorcom potrzebnych im informacji, które idealnie zainspirują ich do dokonania zakupu lub zostania lojalnym klientem.

  Nawet jeśli piszesz w celach SEO i zwiększasz ruch i rankingi swojej witryny, priorytetem powinno być tworzenie treści odpowiadających potrzebom lub punktom bólu Twoich odbiorców. Więc piszcie dla ludzi, nie dla botów, bo tak właśnie chce Google.

  Ale nie możesz dobrze pisać do odbiorców lub osiągać pożądanych rezultatów, jeśli nie wiesz dokładnie, kim są, czego szukają i jak możesz rozwiązać ich problemy. Każda osoba na twojej stronie internetowej ma również inne wyzwania i zainteresowania, więc musisz być w stanie zaprezentować rozwiązania również dla wszystkich. Jak więc dostosować treść do swoich potrzeb i rozwiązać problemy z bólem?

  W idealnej sytuacji możesz opracować 5 lub 6 różnych osób, które nazywają się klientami lub osobami kupującymi, aby bezpośrednio sprzedawać swoje treści. Dajesz każdej osobie imię, omawiasz jej karierę i tytuł zawodowy, role i obowiązki, życie rodzinne, dochód gospodarstwa domowego, budżety i więcej, a następnie dostosowujesz treść do dokładnych wzorców zachowań, które ustanawiasz.

  Nienawidzę być tutaj nosicielem złych wiadomości, ludzie, właściwie to kłamstwo. Czuję się dzisiaj beznadziejnie, więc całkowicie się z tym zgadzam. Ale żaden tani pisarz SEO, pracujący za minimalną stawkę i przy minimalnym doświadczeniu w branży, nie będzie podejmował żadnych wysiłków, których potrzebujesz, aby dopasować treść do swoich odbiorców.

  3. Będzie cię to kosztować więcej pieniędzy w długim biegu

  Wszyscy popełniliśmy błąd, myśląc, że oszczędzamy pieniądze, by w końcu wydać ciężarówkę przeznaczoną na naprawę pieprzonego szału, którą na początku zrobiliśmy. Niezależnie od tego, czy zamawia się tanią suknię ślubną z Chin i otrzymuje okrucieństwo przypominające wypadek samochodowy, czy też zlecenie osobie wykonującej zadanie lotnicze, aby wykafelkowała twój dom i całkowicie zrujnują twoją podłogę. W końcu zastąpienie ich kosztuje więcej. To samo z pracą autora treści.

  Wielu z tych tanich autorów SEO pracuje dla fabryk treści, które płacą zaledwie 2 dolary za godzinę lub 0,03 centa za słowo. Czy naprawdę myślisz, że dostajesz artykuł wysokiej jakości za tę cenę? Czy spojrzałeś za osobę, która byłaby gotowa wziąć tego rodzaju pieniądze, aby to dla ciebie wyprodukować? A jakie doświadczenie lub umiejętności mieliby mieć?

  Nie ma znaczenia, jak techniczny jest temat, pisanie wymaga wiele twórczego wysiłku. Jeśli jesteś pisarzem treści, który musi wypluwać wiele artykułów dziennie, aby zarobić na nim jakieś pieniądze, będziesz cały czas osuszany i nie będziesz pasjonował się produkcją swojej najlepszej pracy.

  Prawdopodobnie stworzysz ogólny artykuł, który nie ma dobrze przemyślanych badań, to niechlujstwo, które ma wiele problemów z SEO i prawdopodobnie jest plagiatowane i nie tylko. A kiedy otrzymasz to, będziesz musiał zapłacić więcej pieniędzy za edycję lub ponowne napisanie, aby uzyskać porządny artykuł wysokiej jakości, którego potrzebujesz.

  Faktem jest, że lepiej iść z jakościowym i doświadczonym pisarzem treści SEO, a nie gównianym tanim autorem SEO. Najlepszy scenariusz będzie musiał ponownie napisać artykuł z taniego pisarza, a najgorszy scenariusz, mogą zrujnować całą strategię SEO i uzyskać karę, wysyłając cię do więzienia Google. I prawdopodobnie zrujnuje cały twój biznes.

  Twoje treści są tak cenne dla Twojej strategii SEO i Twojej firmy jako całości i powinny być traktowane z takim szacunkiem. Jeśli szukasz zespołu wysokiej jakości, doświadczonych i wyjątkowych autorów treści, wejdź dotknij opcji Kopiuj, która się dziś liczy, i zacznij teraz robić właściwe rzeczy dla swojej firmy.

  W każdym razie, dokąd się udałem?
  I czy naprawdę myślisz, że twój tani twórca treści SEO za 5 dolarów za godzinę dostarczy to?
  Dlatego we wszystkich miejscach, w których chcesz zaoszczędzić pieniądze w swojej firmie, dlaczego miałbyś rezygnować z jednego z najcenniejszych zasobów?
  Powszechny w Google, co stało się z uroczymi nazwiskami zwierząt?
  Czy naprawdę wierzysz, że twój tani pisarz treści SEO pisze z tymi wszystkimi rzeczami, kiedy płacisz im stawkę 5 USD za godzinę?
  Jak więc dostosować treść do swoich potrzeb i rozwiązać problemy z bólem?
  Czy naprawdę myślisz, że dostajesz artykuł wysokiej jakości za tę cenę?
  Czy spojrzałeś za osobę, która byłaby gotowa wziąć tego rodzaju pieniądze, aby to dla ciebie wyprodukować?
  A jakie doświadczenie lub umiejętności mieliby mieć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»