Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego Twoja reklama na Instagramie jest nieskuteczna?

  1. 2. Rodzaje reklam na Instagramie
  2. 3. Reklama reklamowa na Instagramie
  3. 4. Niech reklama na Instagramie nie wygląda jak reklama
  4. 5. Mądrze korzystaj z hashtagów
  5. 6. Test
  6. 7. Nie oczekuj natychmiastowej sprzedaży.

  Reklama Instagram ewoluowała od czasu utworzenia kanału, częściowo dzięki integracji z oszałamiającą platformą reklamową na Facebooku. Jeśli próbowałeś już rozpocząć reklamę na Instagramie, ale nie uzyskałeś oczekiwanego efektu, przeczytaj ten artykuł. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących udanej kampanii reklamowej i więcej informacji na temat rodzajów reklam na Instagramie oraz tego, jak ważna jest reklama ukierunkowana na Instagramie.

  Płatny post na Instagramie działa lepiej niż zwykle, nawet jeśli masz już dużą liczbę subskrybentów. Podajmy przykład z życia. „Paper Boat Drinks” opublikował ten post na swoim Instagramie.

  „Paper Boat Drinks” opublikował ten post na swoim Instagramie

  Następnie firma wykorzystała ten sam obraz i podpis jako reklamę Instagram. Zobacz, ilu użytkowników widziało post i zareagowało.

  Ta sześciotygodniowa kampania reklamowa w końcu stała się związana z widownią produktu i czasami zwiększała świadomość marki.

  Pomimo faktu, że zaangażowanie publiczności w Instagram jest wysokie, nie oznacza to, że wszystkie reklamy będą skuteczne.

  Aby osiągnąć rzeczywiste wyniki, skorzystaj z praktycznych wskazówek, które pomogą zwiększyć skuteczność reklamy.

  Wrzucenie do puli reklam z głową bez określonego planu to pierwszy błąd, jaki popełniają firmy, uruchamiając reklamę na Instagramie. Wokół Instagramu i jego możliwości biznesowych jest dużo szumu, a pokusa rozpoczęcia reklamy tak szybko, jak to możliwe, jest świetna. Jednak bez strategii twoje kampanie nie pójdą we właściwym kierunku i nie osiągną celów.

  Przed uruchomieniem reklamy zadaj sobie następujące pytania:

  • Co promujesz
  • Co chcesz osiągnąć dzięki tej reklamie?
  • Jak zmierzysz sukces kampanii?

  Twoje odpowiedzi określają kolejne kroki. Podejście do tworzenia kampanii reklamowej w celu przyciągnięcia obserwatorów do Twojej strony różni się od kampanii w celu uzyskania większej liczby subskrybentów poczty e-mail.

  Ustalanie celów umożliwi również powiązanie wskaźników KPI i wskaźników z reklamami. Bądź jak najbardziej konkretny przy ustalaniu celów. Zamiast dodawać liczbę obserwujących, spróbuj zwiększyć ich liczbę o 20%. Po ukończeniu reklamy będziesz miał możliwość wyciągnięcia wniosków, czy była skuteczna, czy nie. Następnie możesz wprowadzić zmiany w przyszłych ogłoszeniach.

  2. Rodzaje reklam na Instagramie

  Pomimo faktu, że reklama na Instagramie rozwija się aktywnie stosunkowo niedawno, jest już daleko przed większością innych platform reklamowych dla sieci społecznościowych, ponieważ Instagram jest zintegrowany z Facebookiem. Daje nam to dostęp do zaawansowanych filtrów targetowania na Facebooku.

  Istnieją różne rodzaje reklam na Instagramie, których możesz użyć:

  • Reklama na Instagramie ze zdjęciami
  • Reklamy wideo Instagram
  • Reklamy karuzelowe Instagram
  • Reklamy w historiach Instagram

  Bardziej szczegółowo opisaliśmy rodzaje reklam na Instagramie w ten artykuł.

  Tutaj chcemy dać przykład udanego wykorzystania reklamy wideo przez Cointreau, producenta słynnego francuskiego likieru. Przez dziesięciolecia tworzyli klasyczną markę i używali reklam wideo na Instagramie, aby stać się rozpoznawalnymi dla kobiet w wieku 25-35 lat. Ich kampania obejmowała 150 tysięcy użytkowników, a poziom zaangażowania odbiorców był sześciokrotnie wyższy niż na innych platformach.

  Większość marek instynktownie woli używać reklamy Instagram ze zdjęciem. Pomyśl poza pudełkiem i użyj wideo, aby przyciągnąć dużą liczbę odbiorców.

  3. Reklama reklamowa na Instagramie

  Jak już wspomnieliśmy, jedną z największych zalet reklamy Instagram jest to, że jest ona zintegrowana z reklamami na Facebooku. Oznacza to, że masz dostęp do popularnego kierowania reklam na Facebooku.

  Tutaj możesz również korzystać z niestandardowych i podobnych odbiorców . Podobna publiczność pozwala przyciągnąć nowych użytkowników, którzy są podobni do obecnych klientów, czyli szanse, że ci ludzie zainteresują się Twoim produktem / usługą, są dość duże.

  Aby lepiej skonfigurować ukierunkowane reklamy na Instagramie , zalecamy korzystanie z remarketingu . Remarketing umożliwia wyświetlanie reklam Instagram osobom, które wcześniej odwiedzały Twoją witrynę.

  Korzystanie z tych zaawansowanych funkcji kierowania może zwiększyć współczynnik klikalności ( współczynnik klikalności ). Im dokładniejsza jest Twoja grupa odbiorców, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoje reklamy będą wyświetlane osobom zainteresowanym Twoją firmą. Ponadto zwiększenie zasięgu odbiorców i CTR może również zmniejszyć koszt kliknięcia .

  Nie przeskakuj ani nie spiesz się podczas ustawiania widowni reklamowej. Zastanów się, kim są twoi użytkownicy docelowi i stwórz kampanie reklamowe specjalnie dla nich.

  4. Niech reklama na Instagramie nie wygląda jak reklama

  Użytkownicy nie lubią jawnych reklam. Nie bądź sprzedawcą na rynku, zapraszając kupujących. Taka strategia nie zagra w ręce Twojej marki. Użyj bardziej subtelnego podejścia. Niektóre z najlepszych reklam na Instagramie nawet nie wyglądają jak reklamy.

  Instagram świetnie nadaje się do ekologicznego wyświetlania reklamy w kanale wiadomości użytkownika. Ale nie kontrolują wybranego obrazu i tytułu.

  Zamiast zrzutu ekranu ekranu aplikacji lub wypchania obrazu logo, serwis randkowy „Clover” wszedł mądrzejszy i prostszy. Firma wykorzystała losowe zdjęcie dziewczyny, tak samo jak tysiące innych zdjęć w profilach różnych ludzi. Kiedy przewijasz taśmę, obraz nie jest rzucany w oczy z jego oczywistą „reklamą”, ale spojrzenie dziewczyny jest mimowolnie opóźnione.

  Zgodnie z wynikami tej kampanii liczba subskrypcji w witrynie wzrosła o 30%, a koszt przyciągnięcia klienta zmniejszył się o 60%.

  Zgodnie z wynikami tej kampanii liczba subskrypcji w witrynie wzrosła o 30%, a koszt przyciągnięcia klienta zmniejszył się o 60%

  5. Mądrze korzystaj z hashtagów

  Dobrze znaną taktyką marketingową Instagram jest znalezienie popularnych hashtagów i wykorzystanie ich w swoich postach. W ten sposób, gdy ludzie szukają informacji o hashtagach, znajdują Twoją markę. Jest to skuteczne, ale problem polega na tym, że w tym przypadku twoje posty są zakopane w postach tysięcy innych sprytnych ludzi korzystających z tego samego hashtaga.

  Popularne marki, takie jak Nike i Under Armour, mają ogromną rzeszę subskrybentów, więc tworzą własne markowe hashtagi. Kiedy klikniesz na takie hashtagi, zobaczysz całą zawartość konkretnej marki.

  Nawet jeśli nie jesteś jeszcze tak sławny jak Nike, nadal możesz zwiększyć swój poziom świadomości, używając hashtagu Instagram w swoich reklamach na Instagramie.

  Przeglądaj najpopularniejsze hashtagi. Możesz użyć raportu Spraut Instagram Analytics, aby zrozumieć, które hashtagi działały bardziej efektywnie w Twoich postach.

  Możesz użyć raportu Spraut Instagram Analytics, aby zrozumieć, które hashtagi działały bardziej efektywnie w Twoich postach

  Użyj najpopularniejszych hashtagów w swoich reklamach. Jeśli nie masz danych do analizy, korzystanie z nowego hashtagu korporacyjnego w kampanii reklamowej nadal nie boli.

  6. Test

  Podział testów jest jednym z najważniejszych aspektów reklamy. Zmiana „ wezwania do działania ”, podpisów lub obrazów może całkowicie zmienić wyniki kampanii reklamowej. Zamiast ograniczać się do jednej reklamy, dokonuj edycji, eksperymentuj. Nawet najmniejsza zmiana ma znaczenie

  Unbounce uruchomił testy A / B. Zmieniając jedno słowo na stronie docelowej, zwiększyli CTR o 90%.

  Zmieniając jedno słowo na stronie docelowej, zwiększyli CTR o 90%

  Reklamy Instagram upraszczają testowanie A / B. Powiel istniejące reklamy, zmień różne elementy. Zacznij od przycisku „ zadzwoń do akcji ” - Instagram zapewnia dobry wybór takich przycisków.

  Zacznij od przycisku „ zadzwoń do akcji ” - Instagram zapewnia dobry wybór takich przycisków

  Oczywiście możesz także zmieniać podpisy i obrazy. Pamiętaj, aby przeanalizować raporty, aby dowiedzieć się, która odmiana przyniosła najlepsze wyniki.

  7. Nie oczekuj natychmiastowej sprzedaży.

  Chociaż reklama na Instagramie może być bardzo skuteczna, ważne jest, aby zbadać sam proces zakupu. Wiele marek jest w błędzie, wierząc, że tylko reklama z pewnością doprowadzi do natychmiastowej sprzedaży. Nie działa tak, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Gdy użytkownik kliknie reklamę - nie jest to sprzedaż. Od momentu reklamy do dokonania zakupu użytkownik musi przejść kilka kroków. Bardzo ważne jest utworzenie ścieżki sprzedaży.

  Prawdziwą siłą reklam Instagram jest zdolność do rozwijania marki, komunikowania się z szerszą publicznością i zdobywania zaufania. To ostatecznie prowadzi do sprzedaży. Bez względu na to, jak trudne jest to, pomyśl kilka kroków do przodu. Reklama na Instagramie jest częścią ogólnej strategii i przyniesie długoterminowe wyniki, więc nie rozczaruj się, jeśli nie uzyskasz natychmiastowego wzrostu sprzedaży.

  Jak zmierzysz sukces kampanii?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»