Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dlaczego warto korzystać z kanałów RSS na swojej stronie

  1. Co to jest kanał RSS?
  2. Jak skonfigurować i używać kanałów RSS?
  3. Dlaczego warto korzystać z kanałów RSS w swojej witrynie?
  4. Czy kanały RSS mogą pomóc w wysiłkach SEO?
  5. Czy kanały RSS są technologią umierającą?
  6. Autor: NicoleMueller

  Zanim zaczniemy naszą dyskusję, najpierw odpowiedzmy na pierwsze pytanie, kiedy pytam klientów, czy chcą mieć kanał RSS na swojej stronie:

  Co to jest kanał RSS?

  RSS, co oznacza Really Simple Syndication, rozpowszechnia często aktualizowane informacje, takie jak posty na blogach, nagłówki wiadomości, audio lub wideo RSS, co oznacza Really Simple Syndication, rozpowszechnia często aktualizowane informacje, takie jak posty na blogach, nagłówki wiadomości, audio lub wideo. Kanał RSS zawiera pełny i / lub streszczony tekst, datę publikacji i nazwisko autora. Kanały RSS umożliwiają wydawcom automatyczne rozpowszechnianie danych wśród odbiorców. Jeśli użytkownicy subskrybują kanał RSS strony internetowej lub blogu, nie ma potrzeby ręcznego sprawdzania nowej zawartości w witrynie.

  RSS to łatwy sposób sprawdzania ulubionych stron internetowych w poszukiwaniu aktualizacji bez konieczności odwiedzania ich wszystkich. Zamiast dodawać zakładki do witryny, którą lubisz regularnie czytać, możesz użyć czytnika RSS lub agregatora, aby zaoszczędzić czas i szybko uzyskać potrzebne informacje po jego opublikowaniu.

  Pomyśl o tym jako o prenumeracie magazynu, że zamiast pisma wysyłanego do Ciebie, jest on dostarczany do Twojego czytnika RSS za każdym razem, gdy strona jest aktualizowana.

  Są one zazwyczaj wykorzystywane do promowania Twojego bloga, ale mogą być również używane do innych rodzajów artykułów, wiadomości i ogłoszeń, wprowadzeń produktów itp.

  Jak skonfigurować i używać kanałów RSS?

  Najpierw musisz wybrać czytnik RSS lub agregator, który może być specyficzny dla przeglądarki internetowej, komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego, aby prezentować dane kanałów RSS użytkownikom.

  Użytkownicy subskrybują kanały, wprowadzając adres URL kanału do czytnika lub klikając ikonę kanału przeglądarki. Czytnik RSS regularnie sprawdza kanały użytkownika w poszukiwaniu nowych informacji i może je automatycznie pobrać, jeśli ta funkcja jest włączona. Czytnik RSS zapewnia również interfejs użytkownika, dzięki czemu można określić, w jaki sposób i w jakiej kolejności chcesz wyświetlać informacje.

  Oto kilka zalecanych czytelników:

  • FEEDLY: Feedly stał się liderem od śmierci Czytnika Google w lipcu 2013 r. Ze względu na użyteczne funkcje czytnika, skróty klawiaturowe, aplikację mobilną, Feedly Cloud, która zapewnia front end i back end, które są dostępne i bezpłatne. Możesz organizować swoje kanały w folderach, wybierać preferowane widoki i mieć świetny, łatwy w użyciu, czytelny projekt.
  • NEWSBLUR: Newsblur ma świetnie wyglądający interfejs, szybkie odświeżanie, oferuje foldery w folderach do porządkowania kanałów, ma aplikacje na iOS i Android, ale subskrypcja ponad 64 kanałów kosztuje 2 $ miesięcznie.
  • CZYTNIK DIGG: Digg Reader jest oparty na sieci, ale jest również dostępny na urządzenia mobilne z Androidem i iOS. Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji, Digg działa dobrze w przeglądarce na urządzeniach mobilnych, ponieważ jest zoptymalizowany dla takich aplikacji. Możesz organizować kanały, ich bezpłatne i integrację społeczną z Facebookiem i Twitterem. Digg prosi o zalogowanie się za pomocą Google+, Facebooka lub swojego konta na Twitterze i umożliwia publikowanie treści w wybranych mediach społecznościowych.
  • FLIPBOARD: Flipboard na przekształcenie wpisów na blogu, kanałów społecznościowych, obrazów, filmów i artykułów w imponujący układ, który powiela wrażenia z czytania - i zawstydza tradycyjne czytniki RSS. Flipboard oparty na sieci Web jest podobny do doświadczenia aplikacji minus niektóre funkcje. Zawiera również integrację z mediami społecznościowymi, dzięki czemu możesz czytać aktualizacje i posty z wielu platform w jednym miejscu.

  Dlaczego warto korzystać z kanałów RSS w swojej witrynie?

  Jest to sposób na to, aby twoje pisemne opracowanie skierowane było do jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie. Upewnij się, że dołączasz atrakcyjną zapowiedź, która zachęci subskrybentów kanału do odwiedzenia witryny, w której znajduje się pełna treść, zwiększając w ten sposób ruch.

  Twoi widzowie nie muszą przechodzić skomplikowanego procesu, aby zobaczyć swój kanał. Wszystko, czego potrzebują, to czytnik kanałów, który można zintegrować z przeglądarką internetową lub zainstalować na pulpicie lub w przeglądarce i zwykle jest bezpłatny.

  Czy kanały RSS mogą pomóc w wysiłkach SEO?

  Nie bezpośrednio, ale to nie znaczy, że możesz dodać ranking stron na inne sposoby. Po pierwsze, jeśli twoja treść jest wysokiej jakości, użyteczna i wciągająca, inne kanały podniosą Twój kanał RSS, jeśli będzie go wystarczająco dużo, a po drugie, mogą dostarczyć dodatkowe linki zwrotne, które są tak cenne w twojej strategii marketingu internetowego.

  Kanały RSS mogą również przyciągnąć więcej osób do Twojej witryny, zwłaszcza gdy dostosujesz informacje do grupy docelowej, użyjesz długich słów kluczowych i użyjesz interesujących tytułów, nagłówków i podtytułów.

  RSS to kolejne przejście do Twojej witryny. To po prostu ułatwia subskrybentom poznanie nowych informacji. Pomaga również budować relacje społeczne i zaufanie w czasie, co jest ważne, jeśli celem jest przyciągnięcie większej liczby klientów.

  Czy kanały RSS są technologią umierającą?

  „Decyzja Google o wyeliminowaniu Czytnika Google z jego listy wydaje się być wyraźnym i rażącym znakiem, że rynek kanałów RSS staje się przestarzały.” - Trendy cyfrowe

  Dzięki decyzji Google w zeszłym roku o wyłączeniu bardzo popularnego Czytnika Google, agregatora kanałów RSS, wiele osób zadaje pytanie, czy kanały RSS są w drodze. Firma Digital Trends ezine poinformowała również, że ponad 1,9 miliona witryn przestało oferować użytkownikom subskrypcję kanałów RSS w drugim kwartale ubiegłego roku.

  Czemu? Coraz więcej użytkowników zwraca się do Twittera z powodu aktualności na każdy temat lub loguje się na Facebooku, aby śledzić blogerów, konsultantów i guru marketingu, aby przeczytać fragment najnowszego artykułu lub kliknąć link do niego. Albo czytają to, co czytają i śledzą ich przyjaciele.

  Ale podczas gdy RSS może być wyłączony, nie ma go - a nowi lub ulepszeni czytelnicy, jak wspomniano powyżej, chętnie przyjmują miejsce i czytelnika Google Readera. Przeczytaj cały artykuł w Digital Trends .

  Tak więc, czy to zapalona przeglądarka internetowa, właściciel firmy, czy bloger, jesteśmy zasypani danymi i treścią. Poświęć więc trochę czasu na odkrywanie zupełnie nowych sposobów korzystania i organizowania treści na różnego rodzaju urządzeniach, w rozsądnych ilościach za pośrednictwem kanałów RSS.

  Autor: NicoleMueller

  Usługi projektowania stron internetowych i marketingu internetowego dla właścicieli małych i średnich firm od ponad 20 lat. Znajduję się w Lexington KY, jestem Web & Graphic Designer, Blogger, Internet Marketer, Public Speaker, Instructor i Business Owner. Nie tylko projektuję profesjonalne, zoptymalizowane i responsywne strony internetowe, pokazuję, jak konwertować użytkowników witryny na klientów.

  Co to jest kanał RSS?
  Jak skonfigurować i używać kanałów RSS?
  Dlaczego warto korzystać z kanałów RSS w swojej witrynie?
  Czy kanały RSS mogą pomóc w wysiłkach SEO?
  Czy kanały RSS są technologią umierającą?
  Jak skonfigurować i używać kanałów RSS?
  Dlaczego warto korzystać z kanałów RSS w swojej witrynie?
  Czy kanały RSS mogą pomóc w wysiłkach SEO?
  Czy kanały RSS są technologią umierającą?
  Czemu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»