Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dobre SEO: Utwórz stronę Wikipedii dla swojej marki

  Wikipedia jest ósmą najczęściej odwiedzaną stroną internetową na świecie i stale pojawia się na pierwszej stronie wyników dla tysięcy słów kluczowych Wikipedia jest ósmą najczęściej odwiedzaną stroną internetową na świecie i stale pojawia się na pierwszej stronie wyników dla tysięcy słów kluczowych. (Dla jednej lub dwóch osób, które nie wiedzą, Wikipedia to internetowa encyklopedia, którą każdy może edytować i do której może się przyczynić.) Z perspektywy SEO Wikipedia może pomóc Twojej marce zdominować pierwszą stronę wyników i wygenerować linki do Twojej teren. Musisz jednak uważać, jak zarządzasz swoją stroną Wikipedii. Wikipedia nie jest stroną reklamową ani promocyjną. Wikipedia ma być źródłem bezstronnych i wyczerpujących informacji, które są bezpłatne dla wszystkich. Zawartość, która się tam pojawia, musi być zgodna z naczelnymi zasadami Wikipedii: musi być godna uwagi, neutralna i weryfikowalna.

  Czy Twoja firma może mieć stronę Wikipedii?
  Na początek sprawdź, czy Twoja firma ma już stronę Wikipedii. Ponieważ Wikipedia ma setki tysięcy współpracowników, możesz mieć stronę i nie zdawać sobie z tego sprawy. Jeśli tak, możesz edytować stronę, aby dodać treść i informacje o swojej marce. Jeśli nie, możesz rozpocząć nową stronę, ale tylko wtedy, gdy Twoja firma jest „godna uwagi”, co zasadniczo oznacza, że ​​musi w znacznym stopniu przyczynić się do rozwoju pola lub gospodarki, lub mieć długą historię. Zgodnie z Wikipedią: „Firmy zgłaszane jako znaczące tematy pokrycia wiadomości są zwykle wystarczająco godne uwagi”. Firmy rozpoczynające działalność i małe firmy zazwyczaj nie oceniają, chyba że osiągnęły jakąś sławę.

  Jeśli nie masz wystarczającej ilości informacji, aby rozpocząć nową stronę, spróbuj znaleźć stronę związaną z Twoją branżą, a następnie edytuj tę stronę, aby odwołać się do czegoś na swojej stronie.

  Wskazówki dotyczące zawartości strony Twojej firmy w Wikipedii
  Zanim wskoczysz do tworzenia strony lub edytujesz stronę, która jest obecnie, porozmawiajmy o tym, jak żyć według reguł Wikipedii. Istnieje wiele reguł (patrz Primer dla nowo przybyłych ), ale skupiam się szczególnie na celu, jakim jest reprezentowanie Twojej firmy na Wikipedii. Ważne jest, aby postępować zgodnie z wytycznymi, ponieważ treści, które im przeczą, zostaną usunięte (czasami natychmiast) przez jednego z autorów lub redaktorów Wikipedii.

  Wskazówki dotyczące treści o firmie na Wikipedii:

  • Informacje o firmach i produktach muszą być napisane w sposób obiektywny i bezstronny.
  • Nie należy kopiować tekstu z broszury lub strony internetowej. Treść musi być wolna od autopromocji i samooceny.
  • Wszystkie tematy artykułów muszą być weryfikowalne za pomocą niezależnych źródeł zewnętrznych.

  Tak więc, aby przyczynić się do Wikipedii, pomyśl o sobie jako o reporterze i trzymaj się „tylko faktów”.

  Co należy umieścić na stronie Wikipedii o Twojej firmie

  • Fakty dotyczące założenia firmy lub miejsca w historii
  • Nagrody lub wyróżnienia od renomowanych stron trzecich (tym lepiej, jeśli nagroda pochodzi od grupy lub organizacji wymienionej w Wikipedii, do której można linkować).
  • Znaczący wkład w Twoją branżę, który można zweryfikować, odwołując się do strony trzeciej, na przykład wcześniej opublikowanych prac lub artykułów prasowych.
  • Znani oficerowie lub liderzy w Twojej firmie

  Zacznij od Wikipedii
  Jeśli chcesz współtworzyć Wikipedię, musisz się zarejestrować. Udać się tutaj, aby zacząć . Pamiętaj, że jeśli twoim celem jest neutralność, myślę, że najlepiej jest zarejestrować się w Wikipedii, korzystając z osobistego e-maila (nie z domeną firmy). Nie spiesz się i zapoznaj się z zasadami i treścią Wikipedii. Następnie zacznij od małych z pewnymi faktycznymi aktualizacjami, które możesz cytować i / lub linkować.

  Korzystanie z Wikipedii może wymagać cierpliwości, ale reprezentowanie Twojej marki zapewnia autentyczność i ekspozycję, która jest warta wysiłku.

  Czy Twoja firma może mieć stronę Wikipedii?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»