Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dowiedz się, jak wykonać pełną optymalizację SEO na stronie

  1. Tytuł strony
  2. Opis meta
  3. URL (adres strony)
  4. Zdjęcia
  5. Nagłówki
  6. Proste teksty
  7. Łączenie wewnętrzne
  8. Mapa strony.XML
  9. Wskazówka: optymalizuj strony o średniej pozycji między 6 a 20, aby osiągnąć najwyższe pozycje Google
  10. Jak dostać się na szczyt Google?
  11. Chcesz 26 więcej porad SEO?

  Jak powiedzieliśmy na blogu tutaj wprowadzenie do działania Google , sama strona / strona ma kilka aspektów, które dają wskazówki do narzędzia, jeśli istnieje jakikolwiek wyrazisty związek z poszukiwanym tematem. Istnieją pewne konkretne części strony, które są najbardziej odpowiednie dla wyszukiwania i zasługują na szczególną uwagę.

  Praca z nimi oznacza dla Google większą szansę na uznanie Cię za wynik przeprowadzonego wyszukiwania. To w branży nazywa się „optymalizacją na stronie”.

  W tym poście przedstawimy niektóre z tych elementów i wyjaśnimy, w jaki sposób można je wykorzystać, aby uzyskać lepsze wyniki SEO .

  Tytuł strony

  Tytuł strony („tytuł”) niekoniecznie jest tytułem artykułu lub tym, co wydaje się być nazwą strony dla odwiedzających. W rzeczywistości odnosi się do właściwości kodu HTML, identyfikowanej przez wyrażenie, które pojawia się na karcie przeglądarki lub na stronie wyników Google:

  Kiedy mówimy o SEO, tytuł strony jest najważniejszym elementem wszystkich. Jednak często twoja przestrzeń jest zajęta przez slogany lub frazy, które nie opisują strony dobrze lub nie używają słów kluczowych, które naprawdę mają znaczenie w firmie (takich jak „Dom” na stronie głównej witryny). W związku z tym Google może nie zidentyfikować związku Twojej witryny z tymi warunkami.

  Spróbuj dokładnie opisać temat, do którego odnosi się strona, i zwróć uwagę na kolejność słów: najpierw mają większe znaczenie niż ostatnie. Ponadto liczba słów ma również znaczenie: im mniej słów, tym większe znaczenie.

  Zaleca się użycie maksymalnej długości 65 znaków w tytule. Chociaż Google czyta większą ilość niż ta liczba, jest to limit znaków, który zwykle pojawia się, gdy Google wyświetla wyniki na stronie wyszukiwania.

  Kilka prostych zasad, których możesz przestrzegać, aby tworzyć nagłówki na swojej stronie:

  • Utwórz pojedynczy tytuł na stronę;
  • Ten tytuł musi być zgodny z treścią strony;
  • Poznaj główne słowo kluczowe treści (i, jeśli to możliwe, inne odmiany);
  • Umieść swój znak na końcu tytułu (zawsze, gdy ocenisz swój znak jako różnicę);
  • Unikaj pisania serii różnych terminów oddzielonych przecinkami.

  Aby mieć dobre pomysły na tytuły, przeczytaj także post „Jak napisać tytuły, które przyciągają kliknięcia i przyciągają użytkowników” .

  Opis meta

  Meta Description to kod wstawiony na stronie, który nie ma wagi jako współczynnik rankingu. Oznacza to, że słowa kluczowe w opisie nie będą odpowiedzialne za poprawę lub pogorszenie umieszczenia strony w Google.

  Natomiast meta-opis to ten fragment, który zwykle pojawia się na stronie wyników. Jego celem jest pokazanie użytkownikowi adresu strony i przekonanie go, że warto kliknąć link, aby przeczytać treść. W ten sposób pojawienie się Meta Description z atrakcyjnym i atrakcyjnym tekstem może znacznie zwiększyć współczynnik klikalności, gdy witryna pojawi się wśród wyników.

  Kilka interesujących reguł, które możesz zastosować dla tego elementu:

  URL (adres strony)

  Kolejnym elementem, w którym robot Google skanuje słowa kluczowe, jest adres strony.

  Dlatego ważne jest, aby adres URL był opisowy i zawierał pożądane słowo kluczowe, np. „Http://site.com/name-post”. Unikaj tworzenia adresów URL z kodami takimi jak w modelu „http://site.com.br/ct136781xg19g37” lub parametrami takimi jak „http://site.com.br/?p=12447”. Inną ważną kwestią jest próba zachowania możliwie jak najkrótszych adresów URL i unikanie używania dat lub liczb, ponieważ w przypadku aktualizacji zawartości konieczne będzie utworzenie nowego adresu URL.

  Co więcej, wiele otrzymanych linków będzie miało adres strony jako tekst zakotwiczenia, który w rzeczywistości jest również dość istotny.

  Zdjęcia

  Zasadniczo są 3 elementy, które powinniśmy sprawdzić w obrazach strony, gdy mówimy o SEO:

  • Nazwa pliku;
  • Tekst alternatywny (tekst alt);
  • Rozmiar pliku (waga);
  • Kontekst.

  Powyższe elementy są odpowiedzialne za pomoc Google w określeniu, jaki jest temat obrazu wstawionego na tej stronie, a także wpływ na czas ładowania (w tym przypadku rozmiar).

  Po pierwsze, ważne jest, aby wszystkie obrazy miały proste i bezpośrednie nazwy, to znaczy opisywały obraz wyłącznie nazwą pliku.

  Przykład: home-office.jpg lub macbook.jpg

  Po drugie, wszystkie obrazy na stronie muszą mieć alternatywny tekst (tekst alt), jeśli obraz nie jest wyświetlany. Wypełnia ten element, który pomaga programom do czytania ekranu i Google zrozumieć, co obraz przedstawia.

  Po trzecie, obraz powinien być zoptymalizowany i skompresowany, aby zmniejszyć jego wagę i nie wpływać znacząco na czas ładowania strony. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź post ” Kompresowanie obrazów bez utraty jakości i przyspieszenia witryny

  Po czwarte, każdy obraz powinien być umieszczony w odpowiednim miejscu obok treści, które przedstawia.

  Unikaj włączania obrazu przez Javascript lub pozycjonowania za pomocą CSS, aby „zbliżyć się” do treści. Google zawsze będzie czytać, gdzie jest twój HTML, aby przyswoić temat (tekst) z obrazem, określając w ten sposób ogólny temat, który jest traktowany na obrazie.

  Aby dowiedzieć się, gdzie znaleźć zdjęcia na swoich stronach, sprawdź post „47 bezpłatnych banków akcji (i płatnych) powinieneś wiedzieć” .

  Nagłówki

  Możesz określić podpozycje w kodzie strony, zwane także Nagłówkami . Elementy te wskazują priorytet niektórych części strony w stosunku do innych, w zależności od H1 i H6, gdzie H1 jest najważniejszą treścią.

  Nagłówki są oznaczone kodami <h1>, <h2>, <h3>, <h4>, <h5> i <h6>. W większości przypadków H1 jest przeznaczony dla tytułu strony i innych kodów napisów, zachowując hierarchię priorytetów.

  Wyszukiwanie słów kluczowych w tych podpozycjach pomaga również w współczynniku rankingów Google. Zaleca się użycie pojedynczego H1 na stronę i, w razie potrzeby, wielu H2 i H3. Jest to metoda, której używamy tutaj w blogu Digital Results i którego używamy nawet w tym poście. Chociaż tytuł to H1, wszystkie podtytuły postu to H2.

  Proste teksty

  Używanie określonego słowa w treści zwiększa szanse, że Google wyświetli Twoją stronę w wyniku wyszukiwania tego słowa. Na przykład, wspominając o „Guitar Lessons” w tekście, szanse na pojawienie się Twojej strony dla tego zapytania wzrosną.

  Z drugiej strony nadmierne i przesadne użycie tego samego słowa może dezorientować użytkowników. Google nie akceptuje tego typu postępowania i jest bardzo prawdopodobne, że Twoja witryna będzie miała pewne konsekwencje, takie jak spadek wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania.

  Możesz teraz zastanawiać się, jaka jest idealna liczba powtórzeń terminu. W rzeczywistości limit jest zdrowy rozsądek. Konieczne jest powtórzenie wybranych terminów kilka razy, ale nigdy w sposób, który umniejszyłby odczucia użytkownika lub wydawał się rażąco nienaturalny.

  W razie wątpliwości zadaj następujące pytania:

  • Cytuję słowo kluczowe w treści?
  • W rozsądnej ilości?
  • Czy użytkownicy są zadowoleni z liczby wystąpień?
  • Czy nie wyglądał na „wymuszonego”?
  • Czy używam częściowych zmian?
  • Czy używam synonimów?

  Inną wskazówką jest tutaj, aby nie tworzyć ogólnych treści na ten temat, tylko po to, by mieć go na swojej stronie lub blogu. Staraj się pozbyć wszystkich wątpliwości użytkownika związanych z treścią, aby nie powrócić do Google i przejść na stronę swojego konkurenta.

  Łączenie wewnętrzne

  Cały Internet składa się z linków. Użytkownicy cały czas przeglądają linki, a także roboty każdej wyszukiwarki. Wiedząc o tym, powody, dla których witryna ma dobrze zastosowane połączenie wewnętrzne, stają się proste. Niektóre z nich to:

  • Popraw nawigację użytkownika;
  • Ułatwienie znajomości nowych stron dla wyszukiwarek;
  • Powiązuj strony, które dotyczą podobnych problemów;
  • Strategicznie rozpowszechniaj siłę zewnętrznych linków w całej witrynie.

  Dowiedz się więcej o znaczeniu tego elementu w poście „Dlaczego ważne jest używanie wewnętrznych linków w postach” .

  Mapa strony.XML

  Istnieje wiele działań, które możemy podjąć na naszych stronach, które ułatwiają czytanie i interpretację witryny dla robotów wyszukiwarek. Ważnym jest utworzenie sitemap.xml. Kiedy tworzysz i przesyłasz plik sitemap.xml, możesz zwiększyć szanse wyszukiwarki na poznanie wszystkich swoich stron. Korzyści z tej praktyki obejmują:

  • Czas indeksowania stron staje się mniejszy;
  • Adresy URL ze złym połączeniem wewnętrznym, które trudno byłoby znaleźć w standardowym procesie indeksowania wyszukiwarek, mają wielką możliwość odkrycia.

  Aby zagłębić się w temat, przeczytaj post ” Mapa witryny XML: wszystko, co musisz wiedzieć

  Wskazówka: optymalizuj strony o średniej pozycji między 6 a 20, aby osiągnąć najwyższe pozycje Google

  Czy kiedykolwiek miałeś dostęp do drugiej strony Google, aby znaleźć to, czego szukasz? Może tak być, ale powinieneś być zdesperowany, aby uzyskać poprawną odpowiedź.

  Nie musimy też przedstawiać danych, aby upewnić się, że najwyższe pozycje Google przyciągają więcej kliknięć.

  W każdym razie poniższa tabela z badania Advanced Web Ranking dowodzi tego, pokazując współczynniki klikalności (CTR) dla ankiet pochodzących z około 2 milionów słowa kluczowe do około 59 tysięcy stron.

  Wystarczy spojrzeć, że większość kliknięć znajduje się na najwyższych pozycjach Google.

  Ponadto podczas oceny wykresu możemy potwierdzić, że druga strona ma znacznie niższy współczynnik klikalności.

  Może wydawać się frustrujące, gdy twoja strona znajduje się na tych pozycjach, które oferują niewielki zwrot, ale w rzeczywistości mamy tu świetną okazję, aby wykorzystać dostęp organiczny do Twojej witryny.

  Dzieje się tak dlatego, że dzięki optymalizacji słowa kluczowego, które strona rankinguje i aktualizacji treści, ta strona ma duży potencjał, aby przejść do pierwszej strony Google (jeśli była na drugiej stronie) lub nawet na pierwszych pozycjach (jeśli była już na stronie pierwsza strona).

  Jak dostać się na szczyt Google?

  Po utworzeniu konta na Google Search Console a masz już historię wydajności, możesz dodać wtyczkę w arkuszach kalkulacyjnych Google, aby automatycznie importować dane.

  Po zainstalowaniu dodatku zaimportuj dane z żądanego konta Search Console, w tym dane strony i wyszukiwania:

  Następnie kliknij „Żądaj danych”, aby pobrać informacje. Gdy arkusz kalkulacyjny jest już wypełniony, możesz filtrować średnią pozycję między 6. a 20.:

  Teraz posortuj odbitki od Z do A w kolejności malejącej. Dzięki temu możesz zobaczyć słowa generujące najwięcej wyświetleń, wskazujące, że mają więcej wyszukiwań:

  Po wybraniu stron wykonaj optymalizacje stron na podstawie słowa kluczowego wyświetlanego w raporcie. Optymalizuj tytuł, opis, aktualizuj zawartość, dodawaj multimedia, generuj wewnętrzne linki itp. Ponadto zaktualizuj dane przedstawione w treści i podaj bardziej odpowiednie informacje.

  Aby ustrukturyzować i kontrolować optymalizacje, użyj naszej Arkusz śledzenia SEO .

  Chcesz 26 więcej porad SEO?

  Stworzyliśmy e-booka, w którym opracowaliśmy strategie, które przyjęliśmy tutaj w wynikach cyfrowych i sugerujemy również zastosowanie. Pomogą one Twojej witrynie poprawić pozycję w Google, przyciągając więcej użytkowników, potencjalnych klientów i sprzedaży do Twojej firmy.

  W celu uzyskania dostępu do witryny i ulepszenia jej w Google Pobierz 27 e-booków do pobrania Porady SEO tutaj .

  Post opublikowany w październiku 2015 r. I zaktualizowany w kwietniu 2018 r.

  Chcesz 26 więcej porad SEO?
  Br/?
  W rozsądnej ilości?
  Czy użytkownicy są zadowoleni z liczby wystąpień?
  Czy nie wyglądał na „wymuszonego”?
  Czy używam częściowych zmian?
  Czy używam synonimów?
  Jak dostać się na szczyt Google?
  Chcesz 26 więcej porad SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»