Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 8 Przewodnik po SEO

  1. Doładuj SEO za pomocą Drupala
  2. Tradycyjne SEO jest martwe.
  3. Mobilna pierwsza mentalność
  4. Need for Speed
  5. Dostępność = klucz do wyszukiwania
  6. Moduły SEO Drupal 8
  7. SEO i nie tylko

  Ten post jest częścią naszego Przewodnik Marketera po Drupalu 8 seria. Stworzyliśmy ten przewodnik, aby przejść przez rozważania dotyczące wyboru CMS open source, a także analizy przypadków i porady CMO, aby przejść na kolejny poziom.

  Doładuj SEO za pomocą Drupala

  Krajobraz marketingowy znacznie się różni od tego, kiedy Drupal 7 został wydany w 2011 roku. Od tego czasu nastąpiła zmiana, częściej umieszczając zespół marketingowy na miejscu kierowcy i prawie zawsze zaangażowany w decyzję CMS. W tym poście przedstawimy kilka sposobów możesz zwiększyć swoje SEO gra z Drupalem 8.

  Tradycyjne SEO jest martwe.

  Już same dobrze umieszczone słowa kluczowe nie doprowadzą Cię na szczyt rankingu SERP. Treść jest wciąż królem w świecie marketingu i to pomaga poprawić SEO.

  Każda zmiana algorytmu dokonana przez Google ma jedną wspólną cechę: ma na celu zapewnienie najlepszej zawartości na podstawie tego, co „myśli” użytkownik próbuje znaleźć. Innymi słowy - jakie są intencje użytkowników. Jeśli chcesz, aby Twoje rankingi nie przekraczały następnej aktualizacji, nie próbuj oszukiwać systemu. Przyciągnij potencjalnych klientów dzięki informacyjnym, rozrywkowym elementom, które mogą wykorzystać do podjęcia działań. I unikaj wpisów o wartości, które są wypełnione słowami kluczowymi Twojej branży i słowem „najlepiej” 100 razy. Google może to przejrzeć, podobnie jak wszyscy twoi użytkownicy.

  Mimo to istnieje kilka innych czynników, które mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej pozycji w rankingu, których nie można zignorować, w tym szybkie czasy ładowania i łatwość obsługi urządzeń mobilnych. Drupal 8 został zbudowany z myślą o kilku z tych czynników, aby pomóc nam szybko i skutecznie wprowadzić potrzebne ulepszenia.

  Mobilna pierwsza mentalność

  Drupal 8 został stworzony z wbudowanymi funkcjami projektowania responsywnego, dzięki czemu możesz natychmiast zacząć rozwiązywać wszelkie problemy. To nie znaczy, że wszystkie twoje responsywne problemy zostaną rozwiązane. Redaktorzy treści nadal będą musieli przemyśleć swoją zawartość i zdjęcia, twórcy nadal będą musieli skonfigurować, aby ustalić takie rzeczy, jak punkty przerwania itp., Ale Drupal 8 ustawi Cię na właściwej drodze, dając Tobie i Twojemu zespołowi wiele narzędzi, których potrzebujesz .

  Będziesz miał również możliwość wyboru różnych obrazów i treści na komputery stacjonarne i wersje mobilne bezpośrednio z edytora WYSIWYG, dzięki czemu łatwiej będzie zobaczyć różnice dla każdego fragmentu treści po dodaniu go i przed opublikowaniem. Oznacza to solidną wizualizację obu wersji w czasie rzeczywistym w celu szybszego publikowania i spokoju ducha, wiedząc dokładnie, co użytkownicy odczuwają na dowolnym urządzeniu.

  Need for Speed

  Innym ważnym czynnikiem, który może mieć wpływ na ranking, jest szybkość zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym. Google przywiązuje tak dużą wagę do tego, że dali Ci test PageSpeed ​​Insights, aby pokazać, gdzie i jak Twoja witryna spowalnia odwiedzających. Drupal 8 jest „inteligentny”, ponieważ buforuje wszystkie elementy i nie ładuje JavaScript, chyba że musi. Oznacza to, że ta sama treść nie zostanie ponownie załadowana w kółko i zamiast tego może zostać szybko załadowana z pamięci podręcznej.

  Drupal 8 korzysta również z wiodącej w branży technologii buforowania, aby umożliwić zaktualizowaną zawartość do dostarczenia klientowi, przy jednoczesnym zachowaniu pamięci podręcznej na treści, które nie uległy zmianie. Tak więc, gdy odwiedzający wejdą raz na twoją stronę, nie będą musieli czekać na załadowanie całej zawartości za każdym razem, co znacznie przyspieszy ładowanie.
  Innym sposobem, w jaki Drupal 8 poprawia prędkość, jest szybkość działania. Ponieważ tak wiele nowych funkcji jest wbudowanych w rdzeń Drupala 8, tworzenie i publikowanie nowych dynamicznych treści jest znacznie szybsze niż w Drupalu 7. W interfejsie użytkownika może być wbudowany post na blogu, który zawiera dynamicznie aktualizowane dane, istotne dla treści i zasilane przez nią. Drupal 8, coś, co w Drupal 7 zrobiłoby niestandardowy program i kilka modułów.

  Responsywne projektowanie to obowiązkowy element dzisiejszego cyfrowego krajobrazu, a przyspieszenie witryny zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych jest zaskakująco skutecznym sposobem przyczynienia się do działań SEO. Krótko mówiąc, jeśli zespół marketingowy jest skoncentrowany (jak powinno być) na najwyższych rankingach, Drupal 8 zapewnia wiele narzędzi, aby to osiągnąć.

  Dostępność = klucz do wyszukiwania

  Wydanie D8 oznaczało duży nacisk na poprawę dostępności stron internetowych, w tym:

  • Ogólne zaangażowanie społeczności w dostępność
  • Techniczny funkcje poprawiające dostępność jak kontrolowana kolejność kart i alerty dźwiękowe
  • Wszystkie funkcje są zgodne z wytycznymi World Wide Web Consortium (W3C)

  Jest to ważne, ponieważ, jak wiemy, związek między dostępność sieci i SEO jest ściśle powiązane.

  Moduły SEO Drupal 8

  Oto niektóre najlepsze moduły SEO Drupala 8 do wykorzystania podczas optymalizacji witryny.

  1. Pathauto - pomaga zaoszczędzić czas od ręcznego tworzenia ścieżki URL / aliasów.
  2. Metatag - umożliwia automatyczne dostarczanie uporządkowanych metadanych, zwanych „meta tagami”, dotyczących witryny.
  3. Mapa witryny - zapewnia mapę witryny, która daje odwiedzającym przegląd Twojej witryny. Może również wyświetlać kanały RSS dla wszystkich blogów i kategorii.
  4. Przeadresować - Prawie każda nowa witryna musi zawierać przekierowania 301 dla starych adresów URL stron. Daje to administratorom serwisu łatwy interfejs do tworzenia przekierowań w Drupalu.
  5. Google Analytics - Ten prosty moduł pozwala administratorowi witryny na łatwą konfigurację Google Analytics w Drupal.
  6. Łatwe bułki tartej - używa bieżącego adresu URL (aliasu ścieżki) i tytułu bieżącej strony, aby automatycznie wyodrębnić segmenty nawigacyjne i odpowiednie łącza.
  7. Lista kontrolna SEO - wykorzystuje najlepsze praktyki, aby sprawdzić swoją stronę internetową pod kątem prawidłowej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Eliminuje zgadywanie, tworząc funkcjonalną listę zadań i zadań, które pozostają.

  SEO i nie tylko

  System zarządzania treścią Drupala jest doskonale zorganizowany pod kątem optymalizacji wyszukiwania, a jego podstawowe funkcje obsługują wiele kluczowych elementów SEO. Ale SEO nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na wydajność witryny. Sprawdź nasz przewodnik Marketera po Drupalu 8, aby uzyskać więcej informacji na temat optymalizacji witryny Drupal.

  Ten post jest częścią naszego  Przewodnik Marketera po Drupalu 8  seria


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»