Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal SEO: najgorętsze narzędzia i moduły do ​​zwiększenia ruchu ekologicznego

  1. SEO 101: Podstawy do rankingu w Google
  2. Przegląd przewodnika Drupal SEO
  3. Moduły Drupal, których potrzebujesz
  4. Mapa witryny XML
  5. Pathauto
  6. Przeadresować
  7. Google Analytics
  8. Opcjonalne moduły SEO
  9. Okruchy niestandardowe i ścieżki
  10. Pathologic
  11. Alinks
  12. AMP
  13. Kto musi korzystać z AMP?
  14. Opcjonalna optymalizacja zawartości
  15. Yoast SEO dla Drupala
  16. Lista kontrolna SEO
  17. Optymalizator treści
  18. Narzędzia SEO Drupal
  19. Offsite SEO Tools
  20. Sprawdź, czy nie ma zerwanych linków
  21. Tworzenie i testowanie schematu
  22. Sprawdź szybkość strony
  23. Analiza pliku dziennika
  24. Przegląd zagadnień SEO witryny
  25. Narzędzie optymalizacji fragmentów SERP
  26. Narzędzia słów kluczowych

  Zastanawiasz się, jak uzyskać wyższą rangę witryny? Czy używasz Drupala lub myślisz o użyciu Drupala? Jesteś we właściwym miejscu!

  To ostateczne SEO przewodnik po stronach internetowych Drupala daje wskazówki, które narzędzia SEO i moduły Drupal można wykorzystać do uzyskania wyższego poziomu w wynikach wyszukiwania Google. Istnieje wiele różnych modułów, które mogą pomóc w różnych czynnikach na stronie i najlepszych praktykach; nie wszystkie jednak są konieczne. Co ważniejsze, instalowanie zewnętrznych modułów może zużyć zasoby systemowe i spowolnić wszystko. (Nie chcesz tego.)

  Ten post jest przeznaczony dla właścicieli witryn działających na Drupalu, ciekawych SEO Drupal devs , a SEO muszą wiedzieć, które moduły używać z Drupalem.

  Oto chudy na temat potrzebnych modułów i tego, co możesz trzymać poza biurem, aby sprawdzić SEO na miejscu. Tylko dlatego, że jest do tego moduł, nie oznacza, że ​​musisz go użyć.

  SEO 101: Podstawy do rankingu w Google

  Jestem pewien, że słyszałeś już o tym wcześniej, ale po prostu optymalizacja witryny za pomocą czystego kodu i świetnych słów kluczowych nie gwarantuje, że jesteś w rankingu. (Szczególnie na konkurencyjnych rynkach.) Ale to z pewnością pomaga.

  W skrócie, to, co musisz uszeregować, to połączenie (1) dobrze zoptymalizowanej witryny, (2) treści, która jest co najmniej o 30% lepsza niż inne rankingi treści, (3) linki do Twojej witryny.

  Przegląd przewodnika Drupal SEO

  To, co opisujemy w tym poradniku SEO Drupala:

  1. Moduły, które musisz zainstalować dla najlepszych praktyk SEO
  2. Opcjonalne moduły SEO
  3. Opcjonalnie: Moduły do ​​optymalizacji zawartości
  4. Zalecane narzędzia SEO poza siedzibą firmy

  Moduły Drupal, których potrzebujesz

  Najlepiej jest zachować prostotę, jeśli chodzi o instalację modułów SEO. Za każdym razem, gdy moduł działa, może odebrać zasoby systemowe. Więc nie każ swoim devs po prostu dodać każdy moduł, który może działać, ponieważ może spowolnić witrynę. Szybkość witryny jest bardzo ważnym czynnikiem rankingu.

  Mimo to są to podstawowe zasady, które zalecamy zainstalować.

  Metatag

  The Moduł Metatag pozwala aktualizować długą listę różnych metatagów. Są to bardziej popularne tagi, takie jak opis meta, tag tytułu, kanoniczny adres URL, produkty OG, dane karty Twitter, rel = next, rel = prev i hreflang. Zawiera również znacznie bardziej niejasne znaczniki. (Jest ładnie załadowany) pełna lista jest dość obszerny.

  Metatag można również skonfigurować tak, aby automatycznie tworzył tag tytułu i słowa kluczowe meta. Znacznik tytułu jest ważnym czynnikiem rankingu na stronie, więc jest to przydatna funkcja, jeśli nie masz czasu, aby ktoś dostarczył metadane dla każdego wpisu na blogu lub jednostki przechowywania produktu (SKU). (Chociaż zalecamy, abyś mógł zoptymalizować słowa kluczowe, kiedy tylko możesz).

  Jeśli chodzi o tag słów kluczowych meta, nie przejmuj się. To przestarzała strata czasu i sprawia, że ​​badania słów kluczowych są znacznie łatwiejsze dla konkurencji.

  Możesz także łatwo aktualizować znaczniki Open Graph i Twitter Card, aby móc kontrolować obraz, opis i tytuł udostępniany w udziałach społecznościowych. Może to zachęcić ludzi do klikania.

  Może to zachęcić ludzi do klikania

  Przykład użycia znacznika Twitter w użyciu

  Inne wspaniałe funkcje to: obsługa wielu języków i elastyczność dostosowywania.

  Czy zaktualizowałeś do Drupal 8 jeszcze? Jeśli tak, to nie jest jeszcze w pełni gotowy na Drupala 8. Ale dostępne są początkowe bety.

  Mapa witryny XML

  Prostym sposobem na obejrzenie map witryn XML jest to, że są one łatwym sposobem na przesłanie witryny - i wszystkich jej stron - do wyszukiwarek. Są również świetnym sposobem na stworzenie witryny jako oryginalnego źródła treści.

  Pamiętaj, że istnieją różne strategie map witryn. Jeśli masz bardzo dużą witrynę, możesz rozważyć rozdzielenie map witryn na kategorie. Inne opcje to mapy witryn wideo i obrazów.

  Prosty sposób na stworzenie Mapa witryny XML jest użycie modułu XML Sitemap. Staje się automatycznie aktualizowana za każdym razem, gdy dodasz lub usuniesz strony na stronie.

  Ponieważ jest automatyczny, pamiętaj również o wykonaniu następujących czynności:

  • Usuń wszystkie nie-200 stron z mapy witryny
  • Usuń strony noindex
  • Upewnij się, że wszystkie zablokowane strony w pliku robots.txt nie są dołączone
  • Usuń strony PPC z mapy witryny
  • Usuń niekanoniczne adresy URL z mapy witryny
  • Zbyt duża mapa witryny. W przypadku dużych witryn będziesz potrzebować wielu map witryn (można organizować według kategorii)

  Pathauto

  Pathauto automatycznie generuje aliasy URL / ścieżki dla różnych typów treści. Nie wymaga od użytkowników ręcznego określania aliasu ścieżki, np. / Kategorii / tytułu artykułu zamiast / węzła / 5.

  Jest to ważne dla optymalizacji wyszukiwarek, ponieważ tworzy intuicyjne adresy URL przyjazne dla SEO. (Ułatwia to również analizę danych Analytics, gdy można łatwo określić, o co chodzi w treści strony).

  Jedynym minusem tego modułu jest to, że nie jest świetny w przypadku obsługi wielu języków.

  Przeadresować

  The Moduł przekierowania jest doskonały do ​​zapobiegania duplikatom treści. (Które mogą utrudniać ranking w wyszukiwarkach).

  Zasadniczo zapewnia, że ​​cała zawartość jest dostępna na jednym najlepszym adresie URL.

  Obejmuje to sprawdzanie takich rzeczy jak:

  • Końcowy ukośnik (który jest typowym przestępcą powielania treści). Usuwa go, jeśli zostanie znaleziony.
  • Sprawdza dostęp do prywatnych adresów URL, aby upewnić się, że użytkownik ma do niego dostęp.
  • Sprawdza bieżący adres URL dla aliasu i przekierowuje go, jeśli nie jest używany.

  Google Analytics

  Największą zaletą tego modułu jest to, że nie trzeba dodawać kodu śledzenia do każdej strony, którą chcesz śledzić.

  Aby z tego skorzystać, musisz najpierw utworzyć Konto Google Analytics używać. Jeśli jeszcze go nie masz, idź teraz! Śledzenie witryny jest ważne, w przeciwnym razie nie masz pojęcia, czy ktoś jej używa.

  Za pomocą tego modułu możesz również określić, które linki i pliki do pobrania na Twojej stronie chcesz śledzić. Możesz również śledzić wewnętrzne wyszukiwania, aby sprawdzić, jakich słów kluczowych ludzie szukają w Twojej witrynie.

  Opcjonalne moduły SEO

  Moduły te nie są tak imperatywne jak te wymienione powyżej, ale mogą być pomocne w odpowiednim scenariuszu. Jeśli uważasz, że masz problemy z jednym z wymienionych poniżej problemów, warto poświęcić czas na zbadanie modułu.

  Okruchy niestandardowe i ścieżki

  Ścierki są dobre zarówno dla użytkowników, jak i SEO, jeśli są dobrze wykonane. (Jeśli nie są dobrze wykonane, mogą prowadzić do bardzo frustrującego doświadczenia. Ale to jest na inny wpis na blogu).

  Istnieje kilka różnych modułów, których można używać do bułki tartej. Oni są Niestandardowe bułki tartej , Ścieżka chleba , i Łatwa bułka tarta . Spośród trzech, Custom Breadcrumbs jest zdecydowanie najbardziej popularny (według których aktualnie są aktywne na stronach internetowych). Jest tak prawdopodobnie dlatego, że masz więcej swobody w dostosowywaniu. Inne, takie jak Easy Breadcrumb, to więcej dla ludzi, którzy chcą włączyć moduł i sprawić, by działał.

  W Drupalu 8 można to zrobić bez modułu, ale jest wiele linii kodu związanych z bułką tartą, więc niektórzy ludzie uważają moduły za łatwiejsze w użyciu.

  Pathologic

  The Moduł patologiczny może pomóc naprawić uszkodzone obrazy i łącza spowodowane nieprawidłowymi ścieżkami. Przykładem takiej sytuacji może być zmiana adresu URL witryny lub przeniesienie treści na inny serwer.

  Inną zaletą tego modułu set-and-forget jest to, że może naprawiać uszkodzone łącza i obrazy w kanałach RSS witryny.

  Alinks

  Alinks automatycznie zastępuje słowa kluczowe linkami. Możesz dostosować liczbę wystąpień (co jest świetne, ponieważ może to być brzydkie szybko, w przeciwnym razie). Możesz także wybrać typy zawartości, które mają zostać uwzględnione.

  Powodem tego jest obsługa własnych wewnętrznych treści za pomocą linków. Chcesz wiedzieć wyszukiwarkom „Hej! Uważamy, że ta strona jest naprawdę ważna! ”Dla wszystkich Twoich stron z pieniędzmi (np. Produktów, usług i stron kategorii). Może również pomóc w zwiększeniu pozycji w rankingach, gdy zostanie to zrobione prawidłowo. Wskazówka: poszukaj stron rankingowych na stronie drugiej wyników wyszukiwania i daj im impuls do pierwszej strony dzięki optymalizacji strony i zwiększeniu liczby linków wewnętrznych.

  Gorąco polecam, aby zawsze dodawać linki wewnętrzne ręcznie za każdym razem, gdy publikujesz treść. Jeśli jednak jest to coś, co nie zostało jeszcze zrobione i masz mnóstwo treści bez żadnych wewnętrznych linków, ten moduł może działać jako szybka poprawka.

  AMP

  Jeśli ostatnio nadążasz za nagłówkami SEO, prawdopodobnie widziałeś gadanie AMP: Przyspieszone strony mobilne . Ostatnio Google ogłosił zmianę na najpierw na komórkę mentalność, a AMP jest częścią tej inicjatywy.

  Jeśli wyszukasz w Google za pomocą telefonu komórkowego, zobaczysz, że niektóre strony wymienione w wynikach wyszukiwania mają obok siebie AMP. W przypadku innych wyszukiwań (takich jak artykuły z wiadomościami) wszystkie wyniki pojawiają się na karuzeli powyżej wyników organicznych.

  Podstawowym powodem AMP jest to, że strony szybko ładują super duper. Istnieją pewne ograniczenia AMP: możliwość łatwego udostępniania adresu URL (który możesz zrobić na miejscu), a także ograniczenie statycznego i dość podstawowego HTML (na razie). Ale to sprawia, że ​​strony ładują się tak szybko. Więc idź.

  Kto musi korzystać z AMP?

  AMP został opracowany głównie dla wydawców. Wyszukiwanie typu wiadomości z telefonu komórkowego pokaże wyniki AMP w karuzeli powyżej wyników wyszukiwania organicznego. (Chociaż w niedalekiej przyszłości zacznę widzieć więcej typów stron testujących AMP HTML). Zasadniczo, jeśli masz bloga, to AMP jest czymś, co musisz poważnie rozważyć.

  Zasadniczo, jeśli masz bloga, to AMP jest czymś, co musisz poważnie rozważyć

  Karuzela informacyjna AMP w wynikach wyszukiwania

  Moduł AMP konwertuje strony Drupala na strony zgodne ze standardami AMP HTML.

  Ten moduł nadal wymaga nieco udoskonalenia, ponieważ obecnie obsługuje tylko strony węzłów. Jest to również moduł Drupal 8, którego wiele innych polecanych przez nas narzędzi nie obsługuje jeszcze. Będą więc pewne priorytety, które będą musiały zostać posortowane przed aktualizacją do Drupala 8, abyś mógł użyć tego modułu.

  Domyślam się, że moduł AMP stanie się w najbliższej przyszłości „konieczną instalacją”.

  Opcjonalna optymalizacja zawartości

  Moduły te są idealne dla osób, które chcą spróbować swoich SEO we własnym zakresie, bez konieczności posiadania dedykowanej osoby SEO.

  Wypróbowaliśmy niektóre z nich. Naszym osobistym wnioskiem jest to, że możemy uzyskać wszystkie potrzebne funkcje z modułów wymienionych w pierwszej sekcji. Wiemy jednak, że te moduły mogą być bardzo ważne, jeśli nie masz na pokładzie osoby SEO, która by Cię poprowadziła.

  Yoast SEO dla Drupala

  The Yoast SEO dla Drupala moduł pozwala wybrać słowo kluczowe focus dla strony, a następnie analizuje stronę pod kątem użycia tego słowa kluczowego. Pozwala ci wiedzieć, gdzie powinieneś go dodać (jak w tagu tytułu i H1) i czy używałeś go zbyt wiele razy (np. „Upychanie słów kluczowych”).

  Ten moduł jest pomocny, jeśli nie wiesz, jak zoptymalizować strony. Wygląda na to, że zawiera listę przydatnych w module taktyk na stronie. Jedyne, o co pytam, to to, że minimum słów kluczowych to 300 słów. Co jest świetne, jeśli twoim celem jest uniknięcie cienkich treści. Jeśli jednak twoim celem jest uzyskanie rangi w wynikach wyszukiwania, wówczas 300 słów prawdopodobnie nie zobaczy Cię w rankingu.

  Zrzut ekranu Yoast SEO dla Drupal Plug-In

  Jeśli jesteś SEO, który wie, co robi, to Wtyczka Metatag to wszystko, czego potrzebujesz.

  Ogólnie jest to pomocne dla osób, które potrzebują wskazówek z optymalizacją na stronie. Pamiętaj jednak, że wykorzysta zasoby systemowe.

  Lista kontrolna SEO

  The Moduł listy kontrolnej SEO dosłownie tworzy listę kontrolną dla wszystkich zadań SEO, które należy wykonać. Jest to lista funkcjonalna, która pozwala sprawdzić, co zostało ukończone i pozwala wiedzieć, jakie zadania pozostają. Jedną z funkcji, która wydaje się świetna do śledzenia, jest data i znacznik czasu po zapisaniu elementu. Umożliwia to łatwe śledzenie zmian ruchu po dokonaniu określonych aktualizacji.

  Umożliwia to łatwe śledzenie zmian ruchu po dokonaniu określonych aktualizacji

  Zrzut ekranu listy kontrolnej SEO

  Ten moduł jest dobry dla osób, które już wiedzą, co robią, jeśli chodzi o SEO. Nie dostarcza żadnych informacji. Jest również świetny dla osób prowadzących wiele stron internetowych, aby mogły śledzić, co jeszcze trzeba zrobić

  Z tego modułu korzysta obecnie 32 000 witryn, więc z pewnością wygląda to na jeden z bardziej popularnych modułów SEO.

  Optymalizator treści

  Optymalizator treści to narzędzie, które pomaga poprawić czynniki optymalizacji strony. Jest to przydatne, jeśli martwisz się o takie rzeczy, jak nadmierna optymalizacja treści. Wygląda to na przyzwoitą wtyczkę, mimo że mówi ci, aby dodać Meta Keywords. (Czy każdy może po prostu przejść przez ten tag i po prostu usunąć go ze swoich narzędzi?)

  Inną funkcją, która brzmi dla wszystkich, jest to, że pomaga analizować zawartość konkurencji i użycie słów kluczowych.

  Aby korzystać z tej wtyczki, musisz zainstalować kilka innych wtyczek, więc po raz kolejny, jeśli wiesz, co robisz (czyli jak zoptymalizować stronę internetową), to narzędzie nie jest konieczne. Lepiej korzystasz z wtyczki Metatag, w której możesz dokonać wszystkich niezbędnych zmian na stronie.

  Lepiej korzystasz z wtyczki Metatag, w której możesz dokonać wszystkich niezbędnych zmian na stronie

  Zrzut ekranu Optymalizatora treści

  Narzędzia SEO Drupal

  To jest inny Moduł SEO Drupal Widziałem wspomniane w kilku innych postach na blogu. Choć teoretycznie brzmi to naprawdę świetnie, ponieważ obejmuje szeroki zakres rzeczy, nie ma żadnych aktualizacji na ten temat od lat. Osobiście nigdy nie polecałbym narzędzia, które nie jest aktywne.

  Być może jest tu dobra okazja, aby inny sklep Drupala przejął ten moduł i prowadził go pod wspólną marką z oryginalnymi twórcami.

  Offsite SEO Tools

  Poniżej znajdują się narzędzia SEO, których można użyć poza witryną, aby poprawić pozycjonowanie na stronie i na miejscu. Nie wszystko musi być zrobione za pomocą modułu. Oszczędzaj zasoby systemowe i miejsce na dysku na rzeczy, których naprawdę potrzebujesz.

  Istnieją setki różnych narzędzi optymalizacyjnych do sprawdzenia setek różnych rzeczy. W trosce o efektywność wymieniam te, których osobiście używam regularnie. Chociaż przez lata próbowałem 100 różnych narzędzi, starałem się wyszczególnić te, które są bezpłatne (lub przynajmniej oferują ograniczoną pojemność za darmo).

  Aby uzyskać pełną listę wszystkich możliwych narzędzi SEO, których możesz użyć, sprawdź to niesamowita lista narzędzi SEO od Annielytics.

  Oto kilka podstawowych narzędzi SEO, których możesz użyć do sprawdzenia ważnych czynników na miejscu.

  Sprawdź, czy nie ma zerwanych linków

  Google Search Console : Jeśli nie masz dodatku Search Console do swojej witryny, zrób to teraz. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, a jednym z nich jest sprawdzenie 404 błędów w zakładce Przeszukiwanie.

  Krzycząca Żaba : Darmowa wersja tego oprogramowania umożliwia indeksowanie do 500 stron na indeksowanie. Wersja płatna jest nieograniczona. Z Screaming Frog możesz zrobić wiele, a jest to niski koszt w porównaniu z innymi opcjami. (Poważnie rozważ płatność za subskrypcję, jeśli musisz regularnie indeksować dowolną witrynę. Nie pozwól, aby jej podstawowy wygląd skłaniał Cię do ucieczki).

  Tworzenie i testowanie schematu

  Po pierwsze, jeśli nie znasz tego schematu, przeczytaj ten artykuł i da ci wyobrażenie o niektórych typach schematu, które prawdopodobnie napotkałeś już w wynikach wyszukiwania.

  Po pierwsze, jeśli nie znasz tego schematu,  przeczytaj ten artykuł  i da ci wyobrażenie o niektórych typach schematu, które prawdopodobnie napotkałeś już w wynikach wyszukiwania

  Znacznik schematu receptury w wynikach wyszukiwania

  Tworzenie schematu i danych strukturalnych: ta bezpłatna strona internetowa pomaga w generowaniu JSON-LD Schema na swojej stronie. Został stworzony przez SEO Joe Hall . Możesz także użyć Pomocnik znaczników danych strukturalnych Google .

  Narzędzie do testowania danych strukturalnych : Stworzony przez Google w celu rozwijania, testowania i modyfikowania strukturalnych znaczników.

  Pomocnik znaczników danych strukturalnych : Ten pomocnik znaczników pomoże ci użyć mikrodanych i JSON-LD. Ma gotowe kategorie, takie jak lokalne firmy, restauracje i filmy. Pomaga także w dodawaniu nowych funkcji do wiadomości e-mail w formacie HTML, jeśli używasz Gmaila do takich rzeczy, jak doręczanie paczek, rezerwacja lotu i zamówienia. (Zasadniczo dla firm, które przyjmują zamówienia lub rezerwacje).

  Sprawdź szybkość strony

  Narzędzie Google Page Speed : Szybko pomaga określić, jak przyspieszyć działanie witryny i uczynić ją bardziej przyjazną dla urządzeń mobilnych.

  Narzędzie Google Page Speed  : Szybko pomaga określić, jak przyspieszyć działanie witryny i uczynić ją bardziej przyjazną dla urządzeń mobilnych

  Siła nie jest z tą stroną

  GTmetrix : To bezpłatne narzędzie jest kolejnym pomocnym narzędziem do uzyskiwania wglądu w to, jak przyspieszyć działanie witryny. Posiada również tę fajną funkcję, dzięki której możesz oglądać wideo z Twojej strony, zaczynając od konkurencji. Sprawia, że ​​przy sprzedaży klientowi znaczenia szybkości witryny.

  Zrzut ekranu GTmetrix

  Analiza pliku dziennika

  Screaming Frog Log File Analyzer : Analiza pliku dziennika może dostarczyć informacji na temat indeksowania Twojej witryny przez Googlebota i inne wyszukiwarki. Dowiedz się, jakie strony uważają za najważniejsze, a które w ogóle nie są indeksowane. Dowiedz się także, które strony są uszkodzone, wolne, nieodkształcone lub osierocone. Ogólnie bardzo pomocny.

  Przegląd zagadnień SEO witryny

  Sprawdzanie strony SEO : Jest to bezpłatne narzędzie i świetnie sprawdza się w szybkim sprawdzaniu problemów z optymalizacją na stronie.

  Deep Crawl : To jest płatne narzędzie, ale możesz zarejestrować się z miesiąca na miesiąc. Możesz uzyskać miesięczny koszt 79 USD za miesiąc, więc nie jest to zbyt drogie, jeśli potrzebujesz wszechstronnego indeksowania swojej witryny. Deep Crawl wykonuje pełne indeksowanie witryny, ale prezentuje dane w bardzo łatwym do odczytania i kompleksowym przeglądzie wszystkich zagadnień SEO. To niezwykle pomocne narzędzie do indeksowania i prezentuje dane w estetyczny sposób.

  Narzędzie optymalizacji fragmentów SERP

  SEOmofo : Przez lata testowałem inne narzędzia i zawsze wracam do tego. Jest prosty w użyciu, zawiera przegląd tego, jak będzie wyglądać i pozwala dodawać takie rzeczy, jak data do meta opisu. Dowiedz się, jak będzie wyglądał tytuł strony i opis meta w wynikach wyszukiwania

  Narzędzia słów kluczowych

  Google Keyword Planner : W porównaniu z tym, czym jest teraz, to narzędzie było niegdyś kiepskie. Niestety w dzisiejszych czasach brakuje jej sporo, ale wciąż jest to jedyny sposób na gromadzenie rzeczywistych danych słów kluczowych z Google. (Za pomocą tego narzędzia nie znajdziesz słów kluczowych longtail, ale polecam poniżej kilka innych narzędzi.) Ponieważ jest to narzędzie AdWords, słowa kluczowe, które nie są terminami, na które ludzie reklamowaliby, nie mają zbyt wielu danych. Nie dostarcza precyzyjnych danych, ale daje przyzwoity obraz tego, czym są bardziej popularne frazy w danej kategorii (tj. Czego ludzie aktywnie szukają).

  Ubersuggest : To dość słodkie narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych longtail. Ściąga dane z Google Suggest, więc ma sens tylko tutaj, gdy znajdziesz tu imponujące możliwości frazowania.

  Soovle : Soolve to kolejne narzędzie, które ściąga sugerowane dane, ale pobiera z kilku silników, w tym YouTube i Amazon. Informacje nie są tak obszerne jak Ubersuggest, ale dane z YouTube i Amazon mogą dostarczyć dobrych pomysłów.

  SEMrush : Jest to bardzo pomocne, aby zobaczyć, jakie słowa kluczowe są oceniane przez inne witryny (a także własną witrynę). Dostępna jest darmowa wersja, ale dane są ograniczone. Wersja płatna to narzędzie, które wielu SEO pokochało. Jest to przydatne przy indeksowaniu witryn, danych rankingowych, badaniach słów kluczowych i zaleceniach optymalizacji na stronie.

  Jeśli są jakieś inne narzędzia lub moduły, o których musisz wiedzieć? Poniżej możesz komentować, a nasz zespół małp z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące narzędzi lub modułów.

  Czy używasz Drupala lub myślisz o użyciu Drupala?
  Kto musi korzystać z AMP?
  Czy każdy może po prostu przejść przez ten tag i po prostu usunąć go ze swoich narzędzi?
  Jeśli są jakieś inne narzędzia lub moduły, o których musisz wiedzieć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»