Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dystrybucja SEO i prasowa

  1. Historia
  2. Dystrybucja PR 2.0
  3. Ceny PR Distribution 2.0
  4. Informacje prasowe Stacking and Credibility

  Autor: Scott Hammond, SEO Expert i dystrybutor informacji prasowych

  Dystrybucja komunikatów prasowych do serwisów informacyjnych i przez Internet ma interesującą historię. Chociaż firmy marketingowe i firmy zajmujące się optymalizacją wyszukiwarek internetowych (SEO) od kilku lat osiągają zyski z rankingu wyszukiwania, po prostu wysyłając komunikat prasowy do różnych internetowych silników publikacyjnych, czasy te już minęły. Google i inne wyszukiwarki nieustannie się zmieniają, podobnie jak wykorzystanie informacji prasowych w SEO.

  Historia

  Przez wiele lat firmy dystrybucyjne, takie jak PRWeb.com i Prlog.org, na przykład zarabiały znaczne kwoty, promując dystrybucję prasy prasowej po wysokich cenach dla klientów i firm, przy kosztach dystrybucji do 500 USD za komunikat prasowy. Ceny te były jednak uzasadnione, ponieważ w tym samym czasie firmy osiągały świetne wyniki w wyszukiwarkach i zarabiały na rankingach.

  Jednak aktualizacja Google Penguin zmieniła się drastycznie w świecie PR. PRWeb.com, Prlog.org i kilka innych dużych firm zajmujących się dystrybucją informacji prasowych zostało bardzo mocno dotkniętych przez pingwina Google'a i inne modyfikacje algorytmiczne. Widzieli ogromne spadki liczby swoich rankingów. Google, wydawało się między innymi, zdecydowało się na skierowanie do tych firm prasowych i innych, i położyło kres ich łatwym rankingom, i niestety dla nich, ich wielomilionowym przedsiębiorstwom.

  Problem polegał na tym, że jeśli w rzeczywistości nie należałeś do tych firm dystrybucyjnych PR, w zasadzie nikt nie wiedział, jak wielki był Google Shakeup w dystrybucji prasy. Dopiero w lutym 2015 r. Terry Kyle z seotraffichacks.com ujawnił światu SEO bardzo interesujące dane za pomocą oprogramowania SEMRush. Pokazał drastyczne spadki w autorytecie i rankingach tych, do tej pory, wysoce szanowanych i drogich firm dystrybucji prasy. SEMRush ujawnił, że te firmy, między innymi, widziały ogromne, zmieniające grę spadki liczby rankingów w wyszukiwarkach, a ujawnienie tych wiadomości wysłało fale przez społeczność SEO. Rysunki 1 i 2 przedstawiają trendy.

  Wykres 1 - Spadek rankingów Prweb.com zgłaszany przez SEMRush i Terry Kyle - http://seotraffichacks.com/live-test-parasite-pages-well-google-feb February-2015/

  com/live-test-parasite-pages-well-google-feb February-2015/

  Wykres 2 - Spadek rankingów Prlog.org zgłaszany przez SEMRush i Terry Kyle - http://seotraffichacks.com/live-test-parasite-pages-well-google-feb February-2015/

  Dystrybucja PR 2.0

  Biorąc pod uwagę to, co stało się z kilkoma największymi firmami dystrybucji prasy w maju 2014 r., Oczywiste pytanie brzmi… Czy firmy SEO nadal korzystają z dystrybucji PR? Odpowiedź brzmi tak. Informacje prasowe nadal działają na rzecz wprowadzania produktów i kampanii partnerskich. Działają, ponieważ generalnie wprowadzenie produktu wprowadza nowe słowo kluczowe do wyszukiwarki Google. Pracują również nad linkowaniem do stron o wysokim autorytecie, takich jak Amazon, Yelp, Yellowpages.com i tak dalej.

  SEO na zwykłe strony internetowe wygląda teraz inaczej, biorąc pod uwagę Google Penguin. Google wprowadził kary za witryny z nadmiernie zoptymalizowanymi wskaźnikami tekstu kotwicy. Każda witryna, która miała zbyt wiele linków zwrotnych z tymi samymi słowami kluczowymi, została ukarana i zdegradowana z dala od rankingów strony 1. Dawne czasy posiadania 1000 linków zwrotnych, mówiących o „najlepszym chirurgu plastycznym Beverly Hills” i rankingu, zostały zakończone. Oznaczało to, że menedżerowie SEO musieli być bardzo ostrożni, jeśli chodzi o strukturę ich współczynników linków. Zamiast 50% lub więcej, linki zwrotne będące głównym słowem kluczowym, SEO musiały teraz używać słowa kluczowego bardzo, bardzo oszczędnie. Ale nadal potrzebne są linki zwrotne, aby uzyskać rankingi. Tak więc do gry wprowadzono zmodyfikowaną wersję publikacji prasowej, która pomogła menedżerom SEO w szybkim i skutecznym osiągnięciu celów związanych z łączem zwrotnym.

  Greg Alssop, lub Viperchill, jak wiedział przez świat SEO, jest wiodącym na świecie organem SEO, który regularnie publikuje najnowsze strategie SEO działające obecnie. Z ponad 28 000 subskrybentów swojego blogu SEO, jest traktowany poważnie przez większość najlepszych konsultantów SEO na świecie. Greg opublikował niedawno kurs z 2000 r. Na temat marketingu SEO w czerwcu 2015 r. Wyjaśnił, w jaki sposób wykorzystuje teraz dystrybucję informacji prasowych, aby pomóc w rankingu witryn w erze post-pingwina.

  Rysunek 3 - Migawka wideo z planu różnorodności linków Viperchill, jak pokazano w Marketing Inc 2.0 z 24 czerwca 2015 http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Ii1QJt1DwvQJ:marketinginc.com/mini-agency/+&cd = 1 & hl = en & ct = clnk & gl = au

  „Mięso profilu backlinku składa się z komunikatów prasowych”, mówi Viperchill. Teraz używa informacji prasowych, aby urozmaicić swoje słowa kluczowe (lub zakotwiczyć tekst, aby był bardziej poprawny) i szybko uzyskać dobrą ilość dobrych linków zwrotnych z różnych domen i adresów IP wskazujących na jego stronę. Inni SEO określają to jako posiadające między innymi dobrą różnorodność linków, współczynnik linków, wskaźniki tekstu kotwicy.

  Kluczem post-pingwina w dzisiejszym SEO, jak wspomniano wcześniej, jest utrzymanie głównych słów kluczowych na minimalnym poziomie i używanie ich tylko oszczędnie w kilku witrynach o dużej mocy. Viperchill zaleca, aby linki w komunikatach prasowych skierowanych bezpośrednio na stronę wykorzystywały jedynie nazwę marki lub rzeczywisty adres URL głównej strony jako tekst zakotwiczenia. Tak więc wynikiem uruchomienia komunikatu prasowego jest to, że szybko uzyskuje się dużą liczbę linków zwrotnych z różnych domen dobrej jakości, a jednocześnie dba o różnorodność tekstu kotwicy, używając tylko linków do nazw marek lub domen.

  Ponieważ większość komunikatów prasowych dopuszcza kilka linków zwrotnych, zaleca się również dodanie drugiego linku do wewnętrznej strony głównej witryny, a także do linku do kont społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub aukcje katalogów witryny, takie jak Lista Yelp lub Yellowpages. Wzmacnia to te właściwości, przekazując część informacji prasowej „sok” i nieuchronnie pomaga również stronie głównej, ponieważ sok wypływa z tych stron społecznościowych lub katalogowych, aż do strony głównej, ponieważ i tak prowadzą do głównej strony.

  Ceny PR Distribution 2.0

  Jeśli cel dystrybucji informacji prasowej zmienił się tak bardzo w erze post-Pingwina - w tym sensie, że nie został on tak bardzo zaprojektowany, aby uzyskać rankingi same w sobie - to kto chce zapłacić 500 dolarów za informację prasową? Tak więc narodziny dystrybucji PR 2.0. Post Penguin zauważył, że powstają tańsze firmy zajmujące się dystrybucją PR, które umożliwiają szybkie budowanie znacznej ilości przyzwoitych linków zwrotnych z sieci z dobrych stron internetowych, takich jak telewizyjne kanały informacyjne i gazety. Z jednym tanim komunikatem prasowym menedżer SEO może uzyskać gwarantowane minimum co najmniej 200 linków zwrotnych pochodzących z dobrych stron z różnymi domenami i adresami IP w ciągu jednej nocy! Jest to wybawienie dla SEO, którzy muszą wygenerować wiele dobrych linków zwrotnych wskazujących na ich stronę tak szybko i tak ekonomicznie, jak to możliwe. Jeśli ktoś próbował ręcznie zbudować 200 linków z dobrych stron, może łatwo potwierdzić, że komunikaty prasowe są przesyłane do nieba.

  Kilka firm pojawiło się na scenie 2.0, dwie to Pressadvantage.com i Presscable.com. Chociaż obie te firmy korzystają z różnych platform składania, dystrybuują je do tych samych kanałów informacyjnych i gwarantują ponad 200 linków zwrotnych.

  Presscable.com reklamuje komunikat prasowy za 159 USD, a Pressadvantage.com to 197 USD, co według starych standardów jest dobre, ale wciąż może być trochę droższe. W Economypr.com możemy teraz rozpowszechniać prasę do tych samych kanałów informacyjnych, co Pressadvantage i Presscable, a także gwarantować co najmniej 200 linków zwrotnych, robiąc to tylko przy stawce 30 USD lub 50 USD za zapis i dystrybucję.

  Informacje prasowe Stacking and Credibility

  Inną interesującą strategią SEO jest gromadzenie informacji prasowych. Układanie informacji prasowych korzysta z bardzo potężnej witryny prasowej wysokiego szczebla, na przykład Forbes.com lub postu Huffington, i próbuje uzyskać taką pozycję w wyszukiwarkach. Strategia polega na zapłaceniu premii za wydanie informacji prasowej na potężnej witrynie, takiej jak Forbes.com, a następnie wykonanie drugiego komunikatu prasowego typu Economypr.com do ponad 200 kanałów informacyjnych i połączenie tych informacji prasowych z pierwotnym organem informacja prasowa. Drugie wydanie generuje ponad 200 linków do pierwszego i zwiększa wstępne informacje prasowe w wyszukiwarkach.

  Publikowanie informacji prasowej na Forbes.com, Time.com lub w poście Huffington nie jest tanie, jednak strategia ta ma bardzo pożądaną korzyść dwustronną. Nie tylko układanie komunikatów prasowych pomaga uzyskać ładne rankingi w Google, ale daje wiarygodność przedsiębiorstwu. Kto nie chciałby logo „jak widać na Forbesie” z przodu swojej strony internetowej? Wyobraź sobie wiarygodność, którą prawnik mógłby zarobić, na przykład, mając taki obraz na pierwszej stronie swojej strony. Jak potwierdzi każdy w biznesie, wiarygodność i zaufanie odgrywają ogromną rolę, i nie ma wątpliwości, że prawnik opublikował taki artykuł w Forbes, że zapłaciłby za siebie wiele, wiele razy!

  Skontaktuj się ze Scottem pod adresem [email protected]

  Com/search?
  Kto nie chciałby logo „jak widać na Forbesie” z przodu swojej strony internetowej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»