Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Dziennikarstwo OVIONT

  11 października 2018 r

  Jednym z priorytetowych działań Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego jest opracowanie koncepcji kompleksowej regulacji regulacyjnej gospodarki cyfrowej (przygotowuje się CI, 53 projekty ustaw), regulacje prawne dotyczące ogólnych podejść i pracy z danymi osobowymi, tworzenie systemu zarządzania innowacjami oraz inicjatywy dotyczące zachęt podatkowych dla firm informatycznych. Zostało to ogłoszone na Ogólnorosyjskim forum informatyzacji PROF-IT.2018.

  więcej »

  09 października 2018

  Pluralizm to dobra rzecz, niezastąpiona dla demokracji. Ale różnorodność opinii w jednej głowie jest nieco myląca. Biały Dom, który wcześniej zwrócił uwagę całego świata na „rosyjski ślad” w wielu procesach wyborczych, - hakerzy i trolle rzekomo mieli czas na odprawę - wziął nowy kurs. Teraz sprawcą interwencji komputerowej w wyborach, które jeszcze się nie odbyły, jest Imperium Niebieskie. Ponadto, jak można zrozumieć z przemówień upoważnionych osób administracji Trampa, preferencje partnerów z Eurazji są diametralnie różne. A Kreml, który przyniósł mistrzostwo hakerów, to cyberataki na innych frontach.

  więcej »

  09 października 2018

  Wyeliminowano oznaki naruszeń funduszu emerytalnego. Składały się one z następujących elementów: podmioty gospodarcze, według FAS, miały ograniczony wybór dostawców usług centrów certyfikacji, w tym usługi świadczenia podpisu elektronicznego. A agencja powinna wyeliminować oznaki odstępstw od norm, odkryte przez kolegów.

  więcej »

  05 października 2018

  Tysiące firm w Federacji Rosyjskiej nie uzupełniają skarbu państwa ani podatkami, ani składkami ubezpieczeniowymi Tysiące firm w Federacji Rosyjskiej nie uzupełniają skarbu państwa ani podatkami, ani składkami ubezpieczeniowymi. Według Federalnej Służby Podatkowej, wśród tak zwanych „gwałcicieli” - ponad dwadzieścia pięć tysięcy osób prawnych, co stanowi około 1,2% ich całkowitej liczby, dla których dane są publikowane. Ale to nie znaczy, że działalność firm jest nielegalna.

  więcej »

  05 października 2018

  Wygląda na to, że kryzys dotcomów z 2001 r. Niewiele nauczył się na globalnych giełdach. Ponownie na giełdzie liderów, zarówno pod względem kapitalizacji, jak i wartości marki, są wirtualni producenci. Dopiero teraz, jeśli ktoś zapamiętał high-tech po niedawnym szaleństwie elementów w Indonezji, był to tylko nieprzyjemny wyraz, ponieważ nie mogli przekazać mieszkańcom prognozy. Ale nieinnowacyjne produkty naftowe, dzięki którym ofiary mogły dotrzeć do „kontynentu”, były w jakiś sposób popytem. Tak, jest też najnowszy wynalazek twórcy Internetu Bernes-Lee, który może skazać wszystkie drogie bąbelki sieciowe.

  więcej »

  04 października 2018

  Zgodnie z decyzją Trybunału Konstytucyjnego weszły w życie skonkretyzowane normy obliczania wynagrodzeń pracowników, opracowane przez wydział pracy Zgodnie z decyzją Trybunału Konstytucyjnego weszły w życie skonkretyzowane normy obliczania wynagrodzeń pracowników, opracowane przez wydział pracy. Zatwierdzone przez Ministerstwo Pracy będą obliczane wynagrodzenia pracowników przedsiębiorstwa, w zależności od formy umowy z nimi, ale z uwzględnieniem wszystkich płatności motywacyjnych, już we wrześniu.

  więcej »

  03 października 2018

  Anglosasi po obu stronach Atlantyku są o tym przekonani. Wiele osób pamięta frazę o Stanach z popularnego filmu, że wszystko tam, z wyjątkiem pieniędzy, jest właśnie takie. Pomimo głoszenia, że ​​celem następnego zestawu sankcji jest stłumienie „złośliwej działalności Rosji” w cyberprzestrzeni i realnej przestrzeni, większość zdaje sobie sprawę, że motywy działań „z piekła” nie są dokładnie „o polityce”. Ograniczenia Waszyngtonu ograniczają działalność kilkudziesięciu przedsiębiorstw z Federacji Rosyjskiej, zadany zostaje cios bezpośrednim konkurentom: firmom informatycznym i instytutom badawczym, a także obawom związanym z obroną budynków podwodnych.

  więcej »

  01 października 2018 r

  Eksperci światowych instytutów ekonomicznych, po zastanowieniu, przedstawili wdzięcznej opinii publicznej badania dotyczące najbliższej przyszłości targów pracy w świetle informatyzacji, robotyzacji, a tym samym potrzeby zaawansowanego szkolenia i przeprofilowania. Zgodnie z ustawą stare miejsca pracy przejdą do historii, nowi ludzie dostosują się do innowacyjnego podziału pracy w linii maszyn-ludzi, a w dużych ilościach - stworzeni. Wydaje się jednak, że badanie dotyczy głównie „globalnej północy”, która nie jest zbytnio zaniepokojona losem „niedorozwiniętych” Południowców, występując dla świata, w zasadzie, mroczna praca.

  więcej »

  28 września 2018 r

  Władze zdają sobie sprawę, że zasadniczo w Federacji Rosyjskiej nie ma pełnej gamy narzędzi przemysłowych do sprzętu komputerowego i komponentów. Niemożliwe jest nieuwzględnienie faktu, że konieczne jest „ukrycie” struktur krajowych informacjami, ale praca poszczególnych przedsiębiorstw w przypadku braku regulacji państwowych nie może w pełni zaspokoić potrzeb nawet kluczowych departamentów. W tym kontekście Ministerstwo Komunikacji podjęło inicjatywę: wstępnie zainstalować rosyjskie antywirusy na wszystkich komputerach sprzedawanych w kraju. Natychmiast niewidzialna ręka rynku, przestrzegając sakramentów tolerancji, zatrzęsła się w niepokoju i trosce o wolną konkurencję.

  więcej »

  26 września 2018 r

  Rytualne tańce amerykańskiej choinki, mistyczne zaklęcia: „Wielkość, powrót do gradu na wzgórzu!” - nie przyniosły jeszcze sukcesu. Uroczyste wezwania do powrotu do domu przemysłowego również poszły na marne. Nie można powstrzymać Brexitu bez porozumienia pod iglicami Solberetsky. Niezależna gospodarka jest daleka od obiecanego ożywienia, pomimo sakramentalnej pomocy „sojuszników” i osądzania jej za pomocą różnych „niezniszczalnych” arbitrażów. Przemysł wojskowy Pentagonu bardziej zauważalnie za rosyjskim konkurentem. Być może wkrótce nasi „partnerzy” opuszczą rytualne tańce i skorzystają z usług rytualnych.

  więcej »


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»