Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Edytuj tagi kanoniczne na post z zainstalowanym Yoastem | Focus Focus na Landing Pages | Strona archiwum Genesis

  1. Utwórz stronę docelową z szablonem Archiwum Genesis
  2. Zmień ostrość treści na tagi kanoniczne
  3. Krok pierwszy
  4. Krok 2

  Nie rozcieńczaj swojego soku linkowego i rangi strony.

  Co zrobić, jeśli chcesz wyświetlić swój najlepszy post dla kategorii na górze strony archiwum kategorii Geneses, aby stworzyć ładną, silną stronę docelową?

  Wyszukiwarki będą się mylić, nie wiedząc, która ma służyć. Jeśli ranga jest podzielona na dwa, żadne z nich się nie pojawi. Cały post pojawi się w dwóch miejscach na Twojej stronie. Google, Bing itp. Nie będą wiedzieć, który indeksować. To osłabi rangę obu.

  Moz ma kilka świetnych artykułów na temat Powielonej zawartości i użycia tagów kanonicznych do rozwiązania problemu:

  http://moz.com/blog/rel-confused-answers-to-your-rel-canonical-questions

  http://moz.com/blog/canonical-url-tag-the-most-important-advancement-in-seo-practices-since-sitemaps

  I Google podejmuje częste błędy i nadużywa - (ten artykuł nie dotyczy jednego z nich!)

  http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2013/04/5-common-mistakes-with-relcanonical.html

  https://support.google.com/webmasters/answer/139066?hl=pl

  I, Matt Cutts z Google, szef WebSpam, na temat ich wykorzystania:

  https://www.mattcutts.com/blog/canonical-link-tag/

  Ale powiedz, że chcesz pokazać cały post, a także fragmenty i wyróżnione obrazy ze wszystkich innych postów w tej kategorii. Taka strona docelowa może mieć dobrą rangę, ponieważ wszystkie fragmenty dodają do niej słowa kluczowe i autorytet… jeśli można określić, które z nich jest najlepszym źródłem oryginalnej treści.

  Utwórz stronę docelową z szablonem Archiwum Genesis

  Strony docelowe, które buduję dla kilku klientów, używają szablonu Archiwum kategorii Genesis.

  Aby umieścić te strony archiwum kategorii na stronach docelowych, zainstalowałem Genesis Sandbox Polecane widget zawartości (GSFW) wtyczka, Genesis Widgetized Archive (GWA) wtyczka i Dynamiczne widgety (DW) wtyczka. Mam zainstalowane oprogramowanie Yoast WordPress SEO na wszystkich stronach (zawsze).

  Konfiguracja rozpoczyna się od utworzenia strony przypisanej do szablonu Genesis Archive i nadania tytułu kategorii do wyświetlenia.

  Używam jednego wystąpienia GSFW w pierwszym widżecie archiwum, aby pobrać cały polecany post za pomocą „include” i identyfikatora postu. Druga instancja pobiera pętlę dla kategorii, używając fragmentów i wyróżnionych obrazów, z klasą połowy kolumny (opcjonalnie).

  Widgety te są ograniczone do konkretnej strony tylko za pomocą wtyczki DW - w przeciwnym razie będą wyświetlane na wszystkich stronach archiwum Genesis.

  To działa dobrze i tworzy fajne strony docelowe. Inne widgety archiwum (domyślnie są 3) mogą wyświetlać reklamy lub inne elementy na tych stronach docelowych.

  Zmień ostrość treści na tagi kanoniczne

  Źródło treści powinno znaleźć się na stronie z największą liczbą linków i odpowiednią treścią - co byłoby nową stroną docelową. Przedstawiony post oraz wszystkie fragmenty będą bardziej skuteczne niż jakikolwiek konkretny post. Utwórz kanoniczny tag na polecanym postie, wskazując na nową stronę docelową.

  Z zainstalowanym Yoast SEO, istnieje problem do pokonania w przepisywaniu znaczników kanonicznych, co oznacza, że ​​Yoast domyślnie zapisuje je automatycznie. Muszą być wyłączone na postach, które zamierzasz udostępnić.

  Krok pierwszy

  Usuń znaczniki kanoniczne na postach, które zamierzasz udostępnić.

  W jaki sposób?

  Umieść następujący php w swoich function.php motywu potomnego, zastępując ### identyfikatorem postu, do którego chcesz dodać własne kanoniczne.

  // * Zatrzymaj Yoast przed pisaniem znaczników kanonicznych na konkretnych postach funkcja wpseo_canonical_exclude ($ canonical) {global $ post; if ($ post-> ID == ### || $ post-> ID == ### || $ post-> ID == ##) {$ canonical = false; } return $ canonical; } add_filter ('wpseo_canonical', 'wpseo_canonical_exclude');

  Wyłącz Yoast Canonical

  (Źródło: Forum wsparcia WordPress.com, z modyfikacją dla serii )

  Krok 2

  W edytorze postów przewiń w dół, aby znaleźć pole „Skrypty” (funkcja Genesis) i dodaj tam żądany znacznik kanoniczny.

  <link rel = "kanoniczny" href = "http: // twój-pożądany-link /" />

  Łącze kanoniczne

  Ten post został edytowany…. oryginalna wersja sugerowała użycie wtyczki WordPress „Dodaj do głowy”, ale dzięki komentarzowi Toma Hickeya na ten post w Google+, odkryłem, że nie potrzebujesz wtyczki, aby dodać swój własny kanoniczny tag w Genesis.

  To załatwia sprawę.

  Szczęśliwy ranking!

  Co zrobić, jeśli chcesz wyświetlić swój najlepszy post dla kategorii na górze strony archiwum kategorii Geneses, aby stworzyć ładną, silną stronę docelową?
  Com/webmasters/answer/139066?
  W jaki sposób?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»