Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ewolucja agencji pozycjonujących SEO

  1. Każdego dnia wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, są bardziej wymagające z pozycjonowaniem stron internetowych pod kątem SEO i zmuszają agencje SEO do współpracy z naszymi klientami.
  2. Przyjęcie content marketingu
  3. Przejście na nowe wrażenia użytkownika
  4. Zdobądź budżet na testy
  5. Współpracuj z programistami, aby przeprowadzać testy
  6. Osiągnij zastosowanie zmian
  7. Wniosek: dostosuj się lub umrzyj

  Każdego dnia wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, są bardziej wymagające z pozycjonowaniem stron internetowych pod kątem SEO i zmuszają agencje SEO do współpracy z naszymi klientami.

  Ci z nas, którzy pracują Marketing cyfrowy i pozycjonowanie stron internetowych SEO , w wyszukiwarkach rozumiemy, że Internet jest witryną w ciągłym ruchu . Niektóre strategie są w przeszłości, a inne zajmują ich miejsce, a w tym procesie osoby odpowiedzialne za techniki SEO muszą dostosować się do nowych trendów, co staje się wielkim wyzwaniem.

  Jest to wielkie wyzwanie, ponieważ każdego dnia nasza praca staje się o wiele bardziej złożona i wyrafinowana, z bardziej ambitnymi celami i musimy dodać potrzebę kontynuacji jako firma.

  Jeśli przyjrzymy się, w jaki sposób zoptymalizowali oni SEO i umieścili strony internetowe w przeszłości , uświadomimy sobie, że jesteśmy bardzo daleko od tego pierwszego podejścia.

  Wcześniej agencje SEO miały większą kontrolę nad strategią , ponieważ byliśmy mniej zależni od naszych klientów. Bardzo mało uczestniczyli w planie; chcieli tylko wyników i byliśmy w stanie dać im bez większych trudności.

  W takim przypadku każda agencja mogłaby przeprowadzić działania, które uznała za stosowne, aby umieścić stronę internetową w pierwszej kolejności. Działania te nie były złe, ale wiele z nich nie dodało żadnej wartości do wyszukiwarki; wszystko było bardzo prymitywne.

  Powodem względnej łatwości SEO było to, że wyszukiwarki, takie jak Google, miały bardzo prosty algorytm pozycjonowania. Na przykład, kto miał najwięcej linków - z innych stron do swojej własnej - znalazł się na pierwszym miejscu, który miał najbardziej zbieżne słowa kluczowe, by wymienić najczęściej.

  Przełomem stoją dwa fakty: przejście od marketingu cyfrowego do strategia oparta na content marketingu oraz przewaga, jaką daje wyszukiwarka doświadczeniom użytkownika na stronie internetowej, o czym już wcześniej mówiliśmy.

  Prawda jest taka, jak Agencja pozycjonowania stron WWW stoimy przed dość trudnym scenariuszem, ponieważ chodzi o integrację wielu czynników, z możliwością, że wszystko doprowadzi do chaosu. Osobiście uważam, że jest to potencjalnie chaotyczne, ponieważ wiąże się ze współpracą między działami , a wiele z tych działów jest zazdrosnych o informacje, które przetwarzają i ich procedury.

  Ale już to powiedzieliśmy, chodzi o przetrwanie jako agencja internetowa i dlatego wyzwanie jest akceptowane.

  Jak powiedzieliśmy wcześniej, ważnym punktem przełomowym dla przejścia agencji SEO było przyjęcie content marketingu, a zobaczysz dlaczego.

  Przyjęcie content marketingu

  Wyjaśniam ci to bardzo proste. Wcześniej, gdy nie istniała taka strategia treści na stronie internetowej, agencja pozycjonowania SEO mogłaby linkować do strony internetowej z dowolnej innej strony, z treścią dowolnego rodzaju io dowolnej jakości - nawet warto opublikować na tej samej stronie do pozycji - nie musiałeś prosić nikogo o zgodę, ponieważ treść nie starała się zaspokoić potrzeby ; raczej było to w przeszłości wsparcie dla strategii linkowania - linkowania .

  Ale co się teraz stanie? Cóż, dzięki content marketingowi zmieniono koncepcję jego tworzenia , to znaczy, że jest on teraz tworzony w oparciu o cele marketingowe i pod warunkiem bycia naprawdę wartościowym dla klienta lub przyszłego klienta. W rzeczywistości treść wymaga nawet konkretnych działań zgodnie z planem konwersji.

  Nie można zaprzeczyć, że treść stała się królem, a to z kolei uczyniło wszystko bardziej złożonym .

  Kolejnym krokiem było cofnięcie bezpłatnych uprawnień do tworzenia i publikowania treści przez agencje SEO, a do równania dodano zespół marketingowy.

  Zanim przejdziemy dalej, musimy wyjaśnić, że agencje SEO niekoniecznie tworzyły treści niskiej jakości, ale że nie miały założeń pracy ukierunkowanych na marketing / marketing, to znaczy nie wiedziały, jakie są cele firmy; Poświęciliśmy się tylko pozycjonowaniu strony internetowej.

  Z zespołem marketingowym i właścicielami firmy wyróżniającymi się tym, co jest publikowane, gdzie jest publikowane i dlaczego jest publikowane, trudniej jest wygenerować linki do strony internetowej, co wpływa na strategię pozycjonowania SEO SEO.

  Będąc szczerym, fakt, że dzisiaj masz pozwolenie na publikowanie wszystkiego, co chcesz, generowanie linków i zdobywanie autorytetu w wyszukiwarce, a jutro musisz wszystko sprawdzać , spowalnia wiele strategii pozycjonowania SEO . Chociaż musimy również zrozumieć, że stare strategie na dłuższą metę nie będą przydatne w tym nowym środowisku; zmiana była konieczna .

  Teraz z tego wszystkiego dowiedzieliśmy się między innymi:

  • Znaczenie integracji strategii marketingowej z pozycjonowaniem SEO SEO. To, co już wyjaśniliśmy wcześniej, agencje SEO zrozumiały, że konieczna jest wspólna praca, aby treść reprezentatywna dla marki była cenna dla klienta.
  • Znaczenie satysfakcji klienta. W tym przypadku mówimy o naszych klientach, czyli właścicielach firmy. Agencje pozycjonowania stron internetowych zrozumiały, że należy zachęcać do utrzymywania dobrych relacji z klientem, aby treści były generowane, zatwierdzane, publikowane, a linki zgodne z założeniami pozycjonowania SEO były uzyskiwane.
  • Znaczenie finansowego wpływu strategii. Nie chodzi tylko o tworzenie treści o pożądanych cechach, ale o to, jak ta treść wpływa na biznes plan. Pamiętaj, że każda strategia marketingowa (marketing) lub pozycjonowanie w sieci poszukuje konkretnych celów, na przykład zdobywa więcej klientów. Następnie generowanie treści staje się bardziej złożone, ponieważ musisz mieć powód, aby inwestycja była opłacalna.

  Oczywiście wszystko to sprawia, że ​​wyzwanie jest jeszcze większe i decyzje są podejmowane z większą ostrożnością: istnieje potrzeba współpracy z innymi obszarami firmy.

  Zgodnie z oczekiwaniami, wszystko związane z rozpowszechnianiem treści, w ramach tego nowego modelu, jest w rękach działów innych niż pozycjonowanie stron internetowych i konieczne jest nawiązanie relacji opartych na współpracy, na przykład z relacjami społecznymi i społecznymi , W tym przypadku wyzwanie związane z optymalizacją treści SEO jest szczególnie skomplikowane, ponieważ chodzi o dystrybucję treści, aby zyskała linki i pozycjonowała się w wyszukiwarkach internetowych, ale ta treść jest zwykle bardzo przedsiębiorcza.

  Nie ma wątpliwości, że jako agencja SEO konieczne było, abyśmy w pewnych aspektach musieli wygrywać w innych, co jest częścią ewolucji .

  Przejście na nowe wrażenia użytkownika

  Jest to kolejny punkt, który wyznaczył ewolucję agencji SEO SEO , ponieważ, jak powiedzieliśmy, wyszukiwarki zaczęły dawać wartość użytkownikom.

  Bez dobrego doświadczenia użytkownika strona nie jest dobrze zoptymalizowana pod względem SEO , mówiliśmy już o tym, co to jest optymalizacja doświadczenia użytkownika na stronie internetowej (szybkość ładowania, układ informacji itp.). Wyzwanie w tym przypadku jest przedstawione za pomocą Projektanci stron internetowych , biorąc pod uwagę, że rodzi się potrzeba sprawdzenia.

  Pamiętaj, że doświadczenie klienta ma subiektywną stronę związaną z jakością tego, co jest widoczne na stronie, dlatego konieczne jest, aby spróbować pozostawić stronę zgodnie z życzeniem klienta do celów, które wszystkie wiemy

  Wśród wyzwań do zaoferowania zoptymalizowanej strony są:

  Zdobądź budżet na testy

  Budżet zawsze będzie problemem, jeśli chodzi o dowolny projekt. Mówiliśmy już o tym, jak wpływ finansowy komplikuje wszystko i nie jest to wyjątkiem. Firmy pozycjonujące SEO muszą wyjaśnić powody, dla których konieczne jest posiadanie budżetu na testy i ich wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Oczywiście oferowanie lepszej konwersji byłoby najmądrzejsze, ale w tym momencie rozumiemy, że agencja optymalizacji sieci sama w sobie nie może obiecać.

  Współpracuj z programistami, aby przeprowadzać testy

  Przeszkody nigdy się nie kończą i nie chodzi tylko o to, aby inwestorzy przekonali się, że testy są konieczne, ale należy zachęcać do współpracy z projektantami i programistami witryny.

  Jeśli nigdy nie pracowałeś z programistą sieci Web, nie wiesz, jak zazdrosny możesz być w swojej pracy, a nawet więcej, jeśli interwencja zakłada, że ​​powinieneś dokonać zmian w swojej pracy. SEO Agencje internetowe muszą znaleźć sposób na zharmonizowanie pracy, aby przyniosła owoce.

  Osiągnij zastosowanie zmian

  To ostatnie wyzwanie, gdy mówimy o doświadczeniu klienta na stronie internetowej. Możemy mieć budżet, dobrze współpracujemy z programistami, ale nie możemy ubiegać się o zwycięstwo, dopóki zmiany nie zostaną zastosowane i nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Zawsze musimy pamiętać, że każda zmiana jest trudna do zaakceptowania, ale lubimy wierzyć, że gdy istnieje relacja zaufania, sugestie są brane pod uwagę.

  Wniosek: dostosuj się lub umrzyj

  Jak widać, świat pozycjonowania radykalnie się zmienił, a agencje SEO musiały drastycznie dostosować się, aby przetrwać z naszą firmą. Nie trzeba dodawać, że jest to proces, który wciąż żyje.

  Każdego dnia wyszukiwarka - podobnie jak Google - będzie bardziej wymagająca od stron internetowych do pozycjonowania SEO, co pozostawia nam tylko ostrzeżenie, że powinniśmy pracować jako zespół z naszymi klientami. Czas się zakończył, gdy optymalizacja i pozycjonowanie były czymś prostym i prostym, teraz jest to cały projekt integracyjny .

  Mimo to praca każdej agencji SEO jest niezbędna , ponieważ opiera się na tej wiedzy eksperckiej na temat Internetu, aby móc ją zastosować i zapewnić konkretne rozwiązania dla każdej firmy oraz w Xplora jesteśmy po twojej stronie, aby ci pomóc we wszystko, czego potrzebujesz.

  Ale co się teraz stanie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»