Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Fałszywe parametry zapytania, najskrytszy rodzaj negatywnego SEO

  1. /? Ataki z fałszywymi parametrami mogą zabić Twój CTR
  2. Zniszczenie konwersji
  3. Google Panda
  4. Jak nie zapobiegać temu rodzajowi negatywnego SEO
  5. Najlepszy sposób na zapobieganie oszustwom dotyczącym parametrów zapytań
  6. BONUS: rozwiązanie Dope ahrefs

  Negatywne SEO , Techniczne SEO Negatywne SEO  ,  Techniczne SEO  /

  /? Ataki z fałszywymi parametrami mogą zabić Twój CTR

  Ten wpis jest częścią serii o negatywnym SEO. Sprawdź mój przewodnik dla początkujących na temat negatywnego SEO, aby zobaczyć inne popularne ataki i jak się przed nimi chronić.

  90% czasu, który SEO mówią o negatywnym SEO, omijamy melodramatyczny temat spamu i nienaturalnych linków. Bez wątpienia, ilekroć wyjaśniam „Fiverr blasts” klientowi lub klasie, otrzymuję słyszalny OMG.

  Nie zrozumcie mnie źle, negatywne SEO było dużym problemem tak długo, jak Scrapebox był w pobliżu. Ale dzisiaj chciałbym rzucić nieco światła na bardziej mglistego i paskudnego kuzyna spamu linkowego… niezręcznego, naturalnego rodzaju negatywnego SEO. Jego nazwa? Cóż, nie sądzę, żeby miał… ale David McSweeney nazwał je „fałszywymi atakami parametrów ”I myślę, że to pasuje.

  Czy kiedykolwiek masz wysoki autorytet, link do białego kapelusza, który chcesz odejść ? Nie? Pozwól, że pokażę ci, dlaczego możesz chcieć dwukrotnie sprawdzić swój profil zwrotny.

  Powiedzmy, że jesteś właścicielem witryny eCommerce pottingsoil.com (i sprzedajesz najlepszą ziemię doniczkową). Na swojej jedynej stronie produktu (pottingsoil.com/product/) nie masz linku kanonicznego.

  Teraz mówię, że jestem właścicielem witryny bestsoil.com, a my jesteśmy zażartymi konkurentami. Postanawiam, że pójdę do moich kumpli dziennikarzy w „Gardeners Magazine” i opublikuję artykuł o twoich produktach. Świetnie, prawda? Wolna ekspozycja!

  W tym utworze linkuję do pottingsoil.com/product/ ? Our -soil-sucks .

  Zniszczenie konwersji

  Ponieważ czułem się wyjątkowo źle, stworzyłem inny biały kapelusz, link do ważnej, niekanonizowanej strony w witrynie - i ze szczególnie niepochlebnym param. Zostało to omówione w ten post / r / bigseo . Chodzi o to, aby zindeksować naszą „ziemię” ssie stronę tuż obok Twojej głośnej strony Produktu i obserwować Twoje implode CTR.

  Jeśli pozostaną nierozwiązane, są też inne duże implikacje:

  Google Panda

  Kiedy ludzie o tym mówią Aktualizacja algorytmu głównego Panda Google , zazwyczaj wspominają o cienkiej lub powielonej treści. Najlepszy sposób na wygenerowanie tego dla witryny konkurenta? Znajdź niekanonizowaną stronę na swojej stronie i link do kilkudziesięciu wariantów parametrów zapytania.

  Jak nie zapobiegać temu rodzajowi negatywnego SEO

  Ustawienia parametrów Google w Search Console : Chociaż potężne narzędzie, to naprawdę rozwiązuje problem tylko dla Google. Jeśli nie planujesz blokować parametrów zapytań na całym świecie, będzie to niekończąca się gra w kotka i myszkę.

  Blokowanie parametrów zapytania w robots.txt: Jest to rodzaj lekkomyślnej opcji nuklearnej. Zasadniczo nie lubię rozwiązań, które ograniczają to, co można legalnie robić w witrynie, a jeśli kiedykolwiek chcesz zaindeksować stronę z parametrami zapytania, to uniemożliwi to.

  Usuwanie parametrów zapytania z bloku .htaccess, bloku serwera nginx itp .: Nie jest to wentylator z tych samych powodów.

  Najlepszy sposób na zapobieganie oszustwom dotyczącym parametrów zapytań

  Odpowiedź jest prosta: użyj kanonicznych linków! Dobre, konsolidacyjne łącze kanoniczne jest prawie zawsze właściwą odpowiedzią na rozwiązywanie problemów z parametrami zapytania. Aby uzyskać pomoc w zrozumieniu i wdrożeniu dobrych kanoników… cóż, odsyłam cię do pana McSweeny i reszty internetu. To łatwa poprawka, ponieważ może to być przeoczenie.

  Drugą najważniejszą rzeczą jest oczywiście monitorowanie profilu backlinku w Search Console lub za pomocą narzędzia takiego jak ahrefs. Monitoruj także dziwny ruch polecający w wybranym narzędziu analitycznym.

  Trzecią najważniejszą rzeczą jest zaindeksowanie witryny za pomocą narzędzia takiego jak Screaming Frog, aby zidentyfikować dowolne strony bez kanonicznych linków!

  BONUS: rozwiązanie Dope ahrefs

  Ponieważ blog ahrefs był miejscem, w którym McSweeney ukuł frazę „fałszywe ataki parametrów”, a on wyjaśnia, jak zapobiegał fałszywym atakom parametrów na ahrefs, chcę pokazać genialne rozwiązanie, które zespół ahrefs opracował w celu ochrony przed tego rodzaju negatywne SEO.

  Chodźmy na najbardziej ironiczną stronę ahrefs, którą możemy znaleźć: ich nową ofertę pracy dla technicznego SEO!

  Chodźmy na najbardziej ironiczną stronę ahrefs, którą możemy znaleźć: ich nową ofertę pracy dla technicznego SEO

  Na pierwszy rzut oka ta strona nie ma linku kanonicznego. Łatwy cel dla spamu param z zapytaniami, prawda? Możesz nawet spróbować czegoś podstępnego, np. Zrobić post na blogu z tym linkiem dofollow :

  https://ahrefs.com/jobs/very-technical-seo? wynająć-me-plz-twoje-imię-tutaj

  Ale nie jest to żaden chump. Spróbuj - gdy tylko rzucisz dowolny parametr zapytania za URI, strona wygeneruje fragment, który kanonizuje nowy wariant na stronie głównej i nie wskazuje niepożądanego łącza, które właśnie zrobiłeś, jako dodatkowe zabezpieczenie.

  Spróbuj - gdy tylko rzucisz dowolny parametr zapytania za URI, strona wygeneruje fragment, który kanonizuje nowy wariant na stronie głównej i nie wskazuje niepożądanego łącza, które właśnie zrobiłeś, jako dodatkowe zabezpieczenie

  Ale fajnie.

  W DRODZE: Mam nadzieję, że oczywiste jest, że nie popieram żadnych negatywnych technik SEO w tych postach! Proszę grać uczciwie.

  Czy masz własne negatywne doświadczenia SEO? Przegapiłem coś? Daj mi znać w komentarzach!

  Wysłane przez Nate 2 września 2017 r.

  0 komentarzy do tej pory.

  Jego nazwa?
  Nie?
  Świetnie, prawda?
  Najlepszy sposób na wygenerowanie tego dla witryny konkurenta?
  Łatwy cel dla spamu param z zapytaniami, prawda?
  Com/jobs/very-technical-seo?
  Czy masz własne negatywne doświadczenia SEO?
  Przegapiłem coś?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»