Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Folk Solyanka Patch

  Stalker (Stalker) - świetna strzelanka z ukraińskich programistów GSC Game World. Stalker - gra komputerowa stała się popularna, dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do rozwoju strzelanek, teraz ważne jest nie tylko strzelanie prosto, ale także zastanawianie się, jakie umiejętności rozwijać, jaką zbroję należy nosić i jakie zadania lepiej wykonać. W przeciwieństwie do zwykłych strzelców, gra stała się silnie zaznaczonymi elementami RPG, być może był to główny czynnik wielkiego sukcesu, i łatwo było wprowadzić zmiany w grze, z których nowe modyfikacje i dodatki od zewnętrznych programistów pojawiają się prawie co tydzień. Fabuła gry rozgrywa się w anomalnej strefie, która pojawiła się rzekomo z powodu katastrofy w Czarnobylu, jeśli katastrofa jest prawdziwym faktem w historii ludzkości, wówczas anomalna strefa ze zjawiskami paranormalnymi jest fikcją twórców. W zależności od części gry, zmiany fabuły, 3 epizody zostały oficjalnie wydane, jest to Shadow of Chernobyl (Stalker Shadow Chernoby), wydany w 2007 roku, rok później pojawił się Stalker Clear Sky i ukończył trylogię Call of Pripyat. Oprócz oficjalnych dodatków, było wiele nieoficjalnych modów, nie mniej interesujących niż oryginalna gra, teraz pod pytaniem o przyszłą kontynuację gry znanej jako Stalker 2, ale mamy nadzieję, że pojawi się i stanie się prawdziwym hitem. Zauważam, że teraz gra online, Stalker Online jest sukcesem. Stalker (Stalker) - świetna strzelanka z ukraińskich programistów GSC Game World

  Znajdziemy wszystkie części gry, dodatki i stalkerów mody, które możesz pobrać za darmo! I przeczytaj wiadomości o 2 częściach gry i wersji online. Stalker (Folk Solyanka) Pobierz pełną wersję Jeśli chcesz zagrać w grę o świecie stalkerów w nowej implementacji, wykonanej zgodnie z zaleceniami graczy, odpowiedni dla Ciebie będzie ekskluzywny zespół, który stał się popularny Narodnaya Solyanka. Niezależni programiści ulepszyli grę i ulepszyli swoje możliwości, to oni wprowadzili do gry wiele funkcji, dzięki czemu gra osiąga nowy poziom pod względem funkcji gry i rozgrywki. Skrypt dla tego dodatku został skopiowany z jednej z popularnych książek, napisanych o świecie Stalkera.

  Fabuła wpłynęła na fakt, że gra ma ponad 12 nowych lokalizacji, wiele nowych broni, nowych potworów i NPC. W rzeczywistości autorzy ulepszyli grę Clear Sky, czyniąc ją pełnoprawnym niezależnym modem. Obecnie Stalker Narodnaya Solyanka jest chyba najbardziej popularna, a wszystko to z powodu faktu, że gra naprawiła wiele błędów, zaimplementowała pomysły graczy, możesz wyznaczyć ten mod jednym słowem stworzonym dla ludzi. Jeśli nie zdecydowałeś się na pobranie, a następnie obejrzysz film na początku wiadomości, jeśli nie możesz pobrać gry Stalker Narodnaya Solyanka, zgłoś to administracji lub napisz w komentarzach, naprawimy błędy w linkach! Szczegóły gry Pojawiły się w sieci: 2009 Typ: Niezależna gra mod / Akcja (strzelanka) / Interfejs 3D i gra głosowa: Rosyjska Producent: Arhara & Co Rozmiar pliku: 1,64 Gb Rozgrywka wideo Stalker (Stalker) Folk mieszanka Uwaga: Aby zainstalować, STALKER Shadow of Chernobyl v.1.0004 Kolejność instalacji: 1. Shadow of Chernobyl 2.

  Poprawka 1.0004 3. Folk Solyanka z 13.12.09 4. Patch z Argary z 24.12.2009 5.

  2009 5

  Rugby respavn from Argara Ważne: Możliwe problemy! Po zapisaniu gry zajrzyj do konsoli (klawisz ~), jeśli ostatnie linie są tam czerwone, w żadnym wypadku nie możesz ich zapisać. Zapis zostanie przerwany i nie będzie można go uruchomić z systemu, zaleca się również optymalizację systemu. Solyanka jest bardzo wymagająca pod względem zasobów, zwłaszcza z dodatkowymi dodatkami graficznymi.

  Również w archiwum znajdziesz Patch 1.0004, NO DVD, Patcher do pracy bez dysku. Wymagania systemowe: - Windows XP SP2 / Windows Vista SP1 - Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP2200 + - 512 MB - nVidia GeForce 5700 128 MB / ATI Radeon 9600 - zgodny z DirectX - 10 GB wolnego miejsca.

  Folk hodgepodge 2010 (oryginalne pliki ze strony dewelopera) + Stalker Pack dla STALKER Shadow of Chernobyl Nazwa gry: STALKER Shadow of Chernobyl Oryginalna nazwa mody: Folk Solyanka Rok wydania: 2010 Autor / Developer: Arhara & Co Oficjalna strona: Typ dystrybucji: Mods Wersja mod: NA + dodaj. + k.patch przez + nowe (oryginalne pliki) Wymagana wersja gry: Stalker RO 1.004 Język interfejsu: rosyjski Wymagany język gry: rosyjski Drodzy użytkownicy! Przedstawiono tutaj People's Solyanka, która jest obecnie obsługiwana przez dewelopera.

  Przedstawiono tutaj People's Solyanka, która jest obecnie obsługiwana przez dewelopera

  Folk Solyanka z Arhary. Skumulowana łatka z (zawiera łatki z 08/20. Globalny mod do Stalker Shadow of Chernobyl - Folk Solyanka to nie gra. - Patch 03.09.

  Dystrybucja zawiera wszystko, co niezbędne do montażu Narodnaya Solyanka w postaci oryginalnych plików z witryny. Dystrybucja jest przeznaczona dla przygotowanego użytkownika. Wymagania systemowe: OS: Windows 98 / ME / 2000 / XP / VISTA / Seven Procesor: Procesor: Intel Pentium IV 2,0 GHz lub wyższy RAM: 1024 mb (najlepiej więcej) Karta graficzna: 512 MB - nVIDIA® GeForce ™ 7900 / ATI Radeon® Dysk twardy X1950: 10 GB wolnego miejsca Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c Struktura dystrybucji Do zestawu 1.

  Folk Solyanka z Arkhara (jedno archiwum 7-zip kompozytowych gamedata składające się z 8 części) 2. Aktualizacja z Arkhary 3.

  Skumulowana łatka z (zawiera łatki z ,, i) 4. XrGame.dll w folderze bin 5.

  Dostosowanie do monitorów szerokoekranowych do najnowszej wersji zestawu 6. Edycja skryptów z (sapsan) 7.

  Edycje teksturalne z (Shadowman i deadmoroz) Dodatkowo dla STALKER OpenAL32.dll jest ulepszoną biblioteką dla kart dźwiękowych 2.

  Stalker Pack - pozwala grać na różnych łatach bez ponownego instalowania gry 3. Wszystkie łaty dla ST Przestrzenie Roux Music . ALKER Tablety do wszystkich plastrów STALKER PM Opis - 30 lokalizacji Kordon, Bagna, Dump, Ciemna Dolina, Zapomniany Las, Nieodkryta Kraina, Instytut Badawczy Agroprom, Bar, Dzikie Terytorium, Bursztyn, Magazyny Wojskowe, Radar, Prypeć, ChNPP1, ChNPP2, ATP, Wojskowe Czerwone Magazyny Las, Limansk, Szpital, Stara Wieś, Generatory + lochy Instytutu Badań Naukowych Agroprom, laboratoria X18, X16, X10, varlab, jaskinia, labirynt, lochy ChAES1, ChAES2.

  - 14 typów mutantów + mutujących Ślepy pies, pseudo-pies, pseudo-ciało, jerboa, szczur, krwiopijca, krwiopijca bagienny, chimera, elktrokhimera, kontroler, załamanie, poltergeist, ognisty poltergeist, byurer. - 12 grup samotnych, wojskowych, najemników, bandytów, ekologów, długów, wolności, monolitu, jasnego nieba, myśliwych, mścicieli, przedstawicieli 'O'-świadomości + handlowców i serwisantów (nawet pogłoski o obecności kobiet w strefie). - Ogromna ilość broni od pięści i noży po ciężkie karabiny maszynowe i granatniki. - duża liczba skafandrów pancernych z możliwością ich rozbudowy - 5 rodzajów czujek - 15 anomalii - 4 mobilne teleportory - 45 artefaktów - 9 unikalnych kryjówek misyjnych - ogromna liczba zadań Procedura instalacji 1. Stalker PM wersja 1.0004 (dystrybucja nie obejmuje) 2. NA od 19.04 3

  Aktualizacja od 14 sierpnia 4. Zbiorcza łatka z 3 września 5. Zastępowanie xrGame.dll w folderze bin 6. Zmieniono skrypty od 26 września (opcjonalnie, ale lepiej umieścić) 7. Tekstura Solyans poprawione (dla słabych maszyn, ale będą przydatne dla wszystkich) 8. Adaptacja pod monitorem szerokoekranowym (w razie potrzeby) Lista zmian Tylko miasto Dead jest zaludnione. Odbędzie się bonusowe przejście do Zaton - do przeglądu.

  Więcej - na pozostałe zamki z punktu konwersji jeszcze nie są. Nie ma zbyt wielu zadań. Niestety - potrzebujesz nowej gry. Powiem od razu - z kim mogłem zapomnieć kogoś z moją stwardnieniem - popraw to. Próbowałem określić autorów w configach oraz nazwy modeli i inne rzeczy. Podziękowania, podziękowania, uznanie i inne niematerialne uczucia: dla Forum, jego administratorów, moderatorów, kuratorów dla tych i innych przełożonych, przełożonych i przełożonych - za znoszenie soli, która zajmuje tylko miejsce. ORAZ - indywidualne podziękowania.

  ================================================= ============================== AMK - brak komentarza ================ ================================================= =================== HitmanNew - główna praca z mapą Dead City ======================= ================================================= ========== KD87 - lokalizacje połączeń. Oddziel senks D1mon i combat1st - wiedzą, co ======================================== ========================================= Sapsan, Shadowman - skryptowanie, optymalizacja, wskazówki spędziłem czas i nerwy. ================================================= ================================================= lsclon: W pełni przeprojektowana (cała) pokrywa przed wyrzuceniem, dodano wiele nowych, w tym na problemowych blokadach. Moc, efekty i dźwięki uwolnienia zmieniają się w zależności od odległości od Czarnobylskiej NPP wzdłuż promienia. Prawie całkowicie przerobiony din. Anomalie - a to nie jest pieprzona mukhry, która sprawia, że ​​moda - wie. To jest dziewczyna.

  Umowa na wykonanie usług księgowych dalej . Czuję, że wkrótce przynęty innych zespołów.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»