Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Game arma 3: optymalizacja, dostrajanie, przewodnik i zalecenia

  1. Przygotowanie
  2. Wideo: Arma 3 - Zoptymalizuj / Zwiększ FPS
  3. Instalacja oprogramowania
  4. Plik strony
  5. Aero Graphics
  6. Wideo: Zwiększ FPS Arma 3
  7. Wykorzystanie rdzeni
  8. Wideo: Jak poprawić FPS w ARMA 3 / Jak poprawić FPS w ARMA 3
  9. Opcje uruchamiania
  10. Pierwszy bieg gry
  11. Zmiana konfiguracji
  12. Ustawienia graficzne
  13. Ustawienia w grze

  Seria ARMA jest dziś jedną z najpopularniejszych strzelanka pierwszoosobowa. Wyróżnia się od reszty tym, że ma niesamowicie silne tryby dla jednego gracza i dla wielu graczy, których praktycznie żaden inny strzelec nie ma. Ostatnio ukazała się kolejna gra o nazwie ARMA 3. Optymalizacja tego projektu na komputerze jest głównym celem tego artykułu.

  Faktem jest, że ta strzelanka ma dość wysokie wymagania, więc musisz spróbować swoich sił, aby uruchomić ją na swoim komputerze, aby pokazywał maksimum swoich możliwości. Oczywiście dotyczy to zwłaszcza trybu wieloosobowego, w którym wydajność jest znacznie ważniejsza niż piękno tego, co dzieje się wokół. Możesz cieszyć się graficznymi przysmakami projektu w trybie solo, a teraz będziesz musiał zrobić wszystko, aby ta gra o nazwie ARMA 3 działała tak wydajnie, jak to możliwe, Optymalizacja odbywa się w kilku krokach i zaczyna się od dość radykalnego etapu. Nie każda osoba decyduje się przejść przez pierwszy etap, więc możesz go pominąć, ale w tym przypadku maksymalna wydajność gry nie jest gwarantowana. Nadszedł więc czas, aby dostosować projekt, aby rozgrywka była jak najbardziej płynna i wygodna.

  Przygotowanie

  Przygotowanie

  W przypadku gry optymalizacja ARMA 3 będzie dość długa, więc musisz się wcześniej przygotować. W rzeczywistości, dla dalszych etapów nie będziesz potrzebował praktycznie żadnego specjalnego oprogramowania - wystarczy ten przewodnik. Ale pierwszy etap będzie wymagał ciebie formatowanie dysku twardego i zainstaluj ponownie system operacyjny. Tak, jest to bardzo poważny i globalny krok, ale jeśli nadal będziesz czytać, dowiesz się, dlaczego warto. W międzyczasie należy zwrócić uwagę na proces przygotowawczy. Oznacza to, że musisz zapisać wszystkie karty w przeglądarkach, hasłach, przenieść niezbędne pliki i dokumenty z pulpitu do bezpieczniejszego miejsca, a także załadować dysk instalacyjny lub dysk flash USB, czyli nośnik, z którego można zainstalować potrzebny system operacyjny.

  Należy zauważyć, że ta gra najlepiej współgra z najnowszą wersją systemu Windows - z „dziesięcioma”. Jeśli jednak nie chcesz przełączać się na ten system operacyjny, możesz zainstalować „siedem” lub „osiem”. Potrzebne będą również wszystkie sterowniki - dla karty dźwiękowej, dla karty graficznej, a także dla innych urządzeń, które wymagają dodatkowego oprogramowania do pracy. Gdy wszystko to jest w twoich rękach, możesz przejść do pierwszego etapu poprawy wydajności gry ARMA 3. Optymalizacja, jak już zrozumiałeś, rozpocznie się od całkowitej ponownej instalacji systemu operacyjnego.

  Wideo: Arma 3 - Zoptymalizuj / Zwiększ FPS

  Wideo: Arma 3 - Zoptymalizuj / Zwiększ FPS

  Biorąc pod uwagę ten pierwszy krok, optymalizacja ARMA 3 może zająć bardzo dużo czasu, więc powinieneś rozpocząć proces, gdy wiesz, że możesz obejść się bez komputera przez kilka godzin, a także poświęcić mu mniej więcej tyle samo czasu. Formatowanie dysku jest więc dość proste - wystarczy przejść do BIOS-u, gdy komputer się uruchomi i wybrać tam niezbędny element menu, po czym rozpocznie się proces formatowania, podczas którego wszystkie dane zawarte na tym dysku zostaną usunięte. Nie jest tajemnicą, że uruchamianie programów, w szczególności gier na czystym sprzęcie, zawsze odbywa się o wiele sprawniej, wydajność oprogramowania może kilkakrotnie wzrosnąć, dlatego też tak duży i imponujący pierwszy krok został podjęty. Nawiasem mówiąc, możesz zrobić wszystko za pomocą instalatora systemu operacyjnego, który jest zapisany na płycie instalacyjnej lub innym nośniku. Uruchom go i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, wśród których pierwszym elementem będzie formatowanie dysku. Następnie musisz zainstalować nowy system operacyjny - proces jest w zasadzie automatyczny, ale czasami program zada ci kilka pytań i wymaga pewnych danych, aby skonfigurować nowy system tak dokładnie, jak to możliwe. Po kilku bolesnych godzinach, które będą trwać jak wieczność, Twój komputer znajdzie swoją pierwotną czystość, po której rozpocznie się optymalizacja ARMA 3.

  Instalacja oprogramowania

  Instalacja oprogramowania

  Tak, masz nieskazitelnie czysty dysk twardy, który pokaże znacznie lepszą wydajność, gdy coś się na nim pojawi. Co może być dostrajanie i optymalizacja ARMA 3, jeśli na komputerze nie ma gry? Dlatego równolegle ze sterownikami i oprogramowaniem, które musisz zainstalować platforma do gier Steam, a już z niego zainstalować samą grę. Może to również zająć sporo czasu, ale wszystko zależy od szybkości połączenia internetowego, ponieważ w „Steam” gra jest pobierana z serwera w czasie rzeczywistym. Jeśli połączenie nie jest najszybsze, instalacja może zająć kolejną godzinę, a nawet więcej, ale lepiej nie spędzać tego czasu wyłącznie na oczekiwaniu na moment zakończenia instalacji gry ARMA 3. Optymalizacja słabych komputerów, a także silnych komputerów, które Chcą wycisnąć maksimum z gry, zaczyna się teraz.

  Plik strony

  Plik strony

  Tak więc, podczas instalowania sterowników do komputera i pobierania klienta gry, można wykonać kilka czynności, które zapewnią maksymalną wydajność komputera, bez względu na to, który program lub gra zostanie na nim uruchomiony. Ustawienia te są idealne dla danego projektu, dzięki czemu można bezpiecznie postępować zgodnie z instrukcjami bez ładowania głowy niepotrzebnymi informacjami. Tak więc przewodnik optymalizacji ARMA 3 zaczyna się nie od ustawienia gry, ale od skonfigurowania świeżo zainstalowanego systemu. Pierwszym krokiem jest zwiększenie pliku stronicowania. Aby przejść do pliku stronicowania, musisz przejść do właściwości komputera, przejść do zaawansowanych ustawień systemu, znaleźć się w sekcji wydajności, gdzie możesz także przejść do podsekcji ustawień i znaleźć tam dodatkowy element. Będąc w oknie z plikiem stronicowania, będziesz miał możliwość określenia jego rozmiaru w zależności od rozmiaru dysku twardego. Plik stronicowania jest rodzajem rezerwy - wykorzystuje pewną ilość miejsca jako rezerwę awaryjną, taką, jaką ma miejsce, gdy włączasz szczególnie wymagającą grę. Jeśli ustawisz mały rozmiar wymiany i wypełnisz wszystkie dane na komputerze danymi, w razie potrzeby komputer nie będzie miał rezerwy i nie będziesz w stanie osiągnąć maksymalnej wydajności. Dlatego lepiej jest ustawić maksymalny rozmiar pliku stronicowania na dysku twardym, co zmniejszy ilość miejsca dostępnego do użycia, ale da dużą rezerwę, co może mieć pozytywny wpływ na wydajność.

  Co jeszcze może Ci się spodobać dzięki optymalizacji ARMA 3? Gra wieloosobowa w tej grze jest przeznaczona dla dużej liczby osób, więc lepiej nie ograniczać się do jednego kroku.

  Aero Graphics

  Aero Graphics

  Wideo: Zwiększ FPS Arma 3

  Wszyscy wiedzą, że w pewnym momencie dodatek o nieuczciwym wyglądzie systemu Windows otrzymał dodatek o nazwie Windows Aero co pozwoliło użytkownikowi wybrać dla siebie, chce tej samej krzywej, ale system produkcyjny, albo chce dodać trochę piękna, co oczywiście pochłonie zasoby, zmniejszając wydajność. W projekcie ARMA 3 optymalizacja FPS i innych wskaźników odbywa się bezpośrednio w samej grze, jednak wiele można zrobić nawet przed instalacją gry. Na przykład, możesz ponownie udać się w podróż przez parametry systemu, a na karcie wydajności znajdziesz ustawienia oznaczone Aero powyżej. Są tu dwa szybkie rozwiązania zapewniające najlepszy widok lub maksymalizujące wydajność. Poniżej znajduje się pełna lista efektów używanych w systemie operacyjnym, wyłącz wszystkie, aby uzyskać najlepszą wydajność. Oczywiście nie jest to jedyne, co sugeruje tuning ARMA 3. Optymalizacja AMD, na przykład, zostanie rozważona nieco później, jak również optymalizacja dla Nvidii.

  Wykorzystanie rdzeni

  Wykorzystanie rdzeni

  Wideo: Jak poprawić FPS w ARMA 3 / Jak poprawić FPS w ARMA 3

  Nie ma znaczenia, czy masz ARMA 3 zoptymalizowaną dla Xeon X5460, czy dla innego procesora (być może znacznie słabszego), musisz określić liczbę używanych rdzeni. Faktem jest, że procesor może używać jednego rdzenia, a może nawet sześciu, przy czym każda z sześciu ma niższą częstotliwość niż pojedynczy rdzeń, ale w sumie wytwarzają znacznie większą moc. Problem polega na tym, że system nie zawsze używa wszystkich rdzeni domyślnie, więc musisz ręcznie powiedzieć, ile rdzeni ma użyć. Aby to zrobić, będziesz musiał zmodyfikować konfigurację msconfig, którą możesz wywołać za pomocą konsoli. Jeśli twój procesor ma cztery rdzenie, umieść zaznaczenie przed pozycją „liczba procesorów”, co umożliwi zmianę liczby rdzeni ręcznie. Wprowadź żądany numer i zapisz zmiany.

  Opcje uruchamiania

  Opcje uruchamiania

  Cóż, wszystkie ustawienia systemu operacyjnego są tworzone i do tego czasu, jeśli masz szczęście, Twoja gra wraz ze wszystkimi niezbędnymi programami i sterownikami jest zainstalowana. Oznacza to, że możesz go uruchomić i grać - różnica między tym, co wydarzyło się przed rozpoczęciem całego procesu optymalizacji, a tym, co masz w tym momencie, zostanie zauważona od razu. Ale nie myśl, że to już koniec. Nie, musisz jeszcze wykonać kilka ważnych działań, które pozwolą ci na dalsze zwiększenie FPS i ogólnej wydajności gry. Pierwsza z tych czynności polega na ustawieniu określonych parametrów uruchamiania w Steamie dla Twojej gry. Przejdź do „Steam” iw bibliotece gier, poszukaj ARMA 3. Wybierz opcję ustawienia parametrów uruchamiania, po czym musisz wprowadzić linię zawierającą niezbędne parametry: -maxMem = 2047 -noBenchmark -noLogs -noSplash -world = pusty. Oczywiście każdy element może zostać zdemontowany osobno, ale to nie ma sensu - osoby posiadające wiedzę już stworzyły idealną konfigurację dla ciebie, więc po prostu musisz go użyć. Po wprowadzeniu niezbędnych parametrów startowych nadejdzie czas pierwszego testu.

  Pierwszy bieg gry

  Zacznij grę i poczekaj, aż zostanie w pełni załadowana. Jednak nie spiesz się - nie musisz grać. Faktem jest, że w momencie instalowania strzelanki na komputerze dostajesz tylko klienta gry, który jest uniwersalny. Ale po uruchomieniu gry system tworzy plik konfiguracyjny, który będzie zawierał absolutnie wszystkie dane dotyczące interakcji z samą grą, czyli wszystkimi postaciami, wszystkimi ustawieniami i tak dalej. Do tego, a nie do samej gry, potrzebujesz pierwszego uruchomienia - wyłącz grę i poszukaj pliku konfiguracyjnego, musisz zrobić kilka zmian.

  Zmiana konfiguracji

  Konfigurację znajdziesz w folderze użytkowników, wybierając nazwę użytkownika, która została użyta do zalogowania się podczas uruchamiania gry. Tam możesz łatwo znaleźć folder z nazwą gry, a wewnątrz niego natychmiast pojawi się plik konfiguracyjny. Otwórz go jako dokument tekstowy i poszukaj dwóch linii - GPU_MaxFramesAhead i GPU_DetectedFramesAhead. Podobnie jak w poprzednim przypadku, możesz poświęcić dużo czasu na wyjaśnianie, co robi każdy z tych punktów i dokładnie na to, jak wpłynie to na wydajność gry, ale nie ma sensu tego, ponieważ wystarczy przypisać wartość 1 do pierwszego przedmiotu, a druga jest wartością „0”.

  Ustawienia graficzne

  W zależności od rodzaju posiadanej karty wideo należy pobrać specjalne oprogramowanie specjalnie dla tego urządzenia. Następnie dostosuj mapę tak, aby nie działała ona na idealną prezentację grafiki, ale na wydajność.

  Ustawienia w grze

  Jeśli chodzi o ustawienia w samej grze, musisz sam spróbować wszystkiego. Ustaw wszystko na minimum, a później stopniowo zwiększaj różne parametry, sprawdzając wydajność w trybie wielu użytkowników. Jedna wskazówka - zawsze ustaw wyświetlanie krajobrazu na minimum.

  Uwaga, tylko DZIŚ! Udostępnij w sieciach społecznościowych:

  Co może być dostrajanie i optymalizacja ARMA 3, jeśli na komputerze nie ma gry?
  Co jeszcze może Ci się spodobać dzięki optymalizacji ARMA 3?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»