Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Gdzie zacząć: Samouczek SEO dla początkujących

  1. ABC badań słów kluczowych
  2. Co musisz wiedzieć o słowach długich ogonów
  3. Jak znaleźć długie słowa kluczowe dla swojej niszy?
  4. Optymalizacja stron produktów w celu kierowania słów kluczowych o długim ogonie
  5. Optymalizacja opisu produktu
  6. Jak zoptymalizować obrazy produktów
  7. Jak najlepiej wykorzystać recenzje produktów
  8. Samouczek SEO dla początkujących: jak śledzić wyniki SEO
  9. Samouczek SEO dla początkujących: konkluzja
  10. Chcesz dowiedzieć się więcej?
  11. Juste Semetaite

  Czy myśl o SEO tutorial dla początkujących daje ci dreszcze?

  Nie obwiniam cię, to nie jest najseksowniejszy temat w Internecie. Ale spójrzmy na jasną stronę - uzyskanie właściwego SEO doprowadzi do wysokich zysków i długoterminowego wzrostu, więc zdecydowanie warto walczyć.

  Istnieje kilka prostych, szybkich wygranych, które możesz wygrać, aby zwiększyć SEO swojego sklepu eCommerce.

  Ten nietechniczny, krok po kroku poradnik SEO dla początkujących da ci odwagę, aby poradzić sobie z tym tematem.

  ABC badań słów kluczowych

  Rozpoczniemy ten poradnik SEO dla początkujących, wyjaśniając ABC z badania słów kluczowych . Wyszukiwarki są inteligentne, ale nadal musisz pomóc im w zrozumieniu zawartości witryny. Badanie słów kluczowych jest podstawą marketingu w wyszukiwarkach. Gdy wszystko zostanie wykonane prawidłowo, nie tylko pomaga w generowaniu większego ruchu, ale także zapewnia właściwym klientom odpowiednią lokalizację wyszukiwania w witrynie.

  Powiedzmy, że krążysz po zatłoczonych korytarzach centrum handlowego, szukając ładnej nowej pary butów… czy byłbyś bardziej skłonny wydać pieniądze w sklepie z sneakerami, który ma najnowsze modele butów wyświetlane w oknie, lub Ogólny sklep z ubraniami jak Zara ? Cóż, masz to.

  Badanie słów kluczowych pomoże Ci zrozumieć, którzy poszukiwacze stron internetowych aktywnie poszukują i odpowiadają na te wymagania, rozszerzając ofertę produktów lub optymalizując słowa kluczowe. Jeśli sprzedajesz akcesoria komputerowe, czy powinieneś kierować reklamy na osoby, które szukają „etui na laptopa” lub „etui na laptopa”? Które słowo kluczowe jest warte więcej dla Twojej firmy?

  Jednym ze sposobów na odpowiedź na to pytanie jest spojrzenie na liczbę wyszukiwań i trendy. Możesz używać narzędzi takich jak Google Planowanie słów kluczowych lub KeywordTool zebrać pomysły na słowa kluczowe i uzyskać lepszy wgląd w sposób myślenia klienta. Im więcej osób szuka słowa kluczowego, tym większa szansa.

  Oczywiście, chcesz, aby słowa kluczowe miały wystarczającą liczbę wyszukiwań, ale z drugiej strony są to te, na które wszyscy patrzą, więc konkurencja jest szalona. W tym miejscu pojawiają się długie słowa kluczowe.

  Co musisz wiedzieć o słowach długich ogonów

  Więc jakie są dokładnie te słowa kluczowe? W końcu wyjaśnię, że to poradnik SEO dla początkujących.

  Długie słowa kluczowe to wyrażenia lub słowa kluczowe, które są bardzo specyficzne (i zazwyczaj trwają dłużej niż najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe), które odwiedzający zwykle używają, gdy są na późnym etapie cyklu zakupu lub są gotowi do dokonania zakupu.

  Oto przykład długiego słowa kluczowego: „ cool harry potter sticker macbook ”. Hej, nie osądzaj mnie - wszyscy mamy własną definicję fajności.

  Długie słowa kluczowe zwykle uzyskują znacznie mniejszą objętość w porównaniu z najpopularniejszymi wyszukiwanymi hasłami, ale lepiej się konwertują i często są warte więcej pod względem potencjalnej sprzedaży. Więc nawet jeśli Twoje długie słowa kluczowe nie zajmują 2. miejsca w Google, stanowią ogromną szansę i mogą generować duże dochody.

  Jak znaleźć długie słowa kluczowe dla swojej niszy?

  Możesz wykonać te proste kroki, aby znaleźć odpowiednie słowa kluczowe dla swojego sklepu eCommerce.

  # 1 Zacznij od słów kluczowych o dużej objętości

  Wracając do mojego poprzedniego przykładu, załóżmy, że sprzedajesz akcesoria komputerowe. Aby rozpocząć badania, przejdź do Google Keyword Planner i wyszukaj „akcesoria komputerowe”.

  # 2 Użyj narzędzia Pomysły na słowa kluczowe , aby rozwinąć swoje myślenie.

  # 2 Użyj narzędzia Pomysły na słowa kluczowe , aby rozwinąć swoje myślenie

  # 3 Wybierz najtrafniejsze słowa kluczowe, które możesz dalej zbadać.

  # 4 Wybierz jedno ze słów kluczowych i skopiuj je / wklej do paska wyszukiwania powyżej.

  # 5 Zrób listę długich słów kluczowych, które najlepiej oddają intencje potencjalnych klientów.

  Kolejnym świetnym narzędziem do odkrywania jest Übersuggest . Zeskroba Google dla słów kluczowych Google sugerujących, dodając każdą literę alfabetu do słowa kluczowego.

  Zeskroba Google dla słów kluczowych Google sugerujących, dodając każdą literę alfabetu do słowa kluczowego

  Optymalizacja stron produktów w celu kierowania słów kluczowych o długim ogonie

  Teraz, gdy masz listę długich słów kluczowych, nadszedł czas, aby włączyć je do stron produktów i rozpocząć przechwytywanie klientów podczas podróży.

  Optymalizacja stron produktów w celu kierowania słów kluczowych o długim ogonie jest dość prosta. Zasadniczo używa znaczników tytułu, opisów meta, opisów produktów i innych elementów, aby odsłonić aspekty, których szukają ludzie.

  Jeśli możesz naturalnie podłączyć długie słowa kluczowe, to najlepsza strategia do naśladowania. Na przykład, jeśli jednym ze zwrotów, które chcesz zoptymalizować, jest „ręcznie robiona skórzana torba na laptopa”, możesz łatwo użyć tego w nagłówku H1 i tagu tytułu. Zobacz przykład poniżej.

  Zobacz przykład poniżej

  Ponadto formuła „Marka - model - typ przedmiotu - rok - (kolor)” dla znaczników tytułów produktów jest wesołym sposobem używania atrybutów produktu do kierowania długich słów kluczowych i unikania duplikatów treści. Jeśli sprzedajesz wiele podobnych przedmiotów, wygenerowanie unikalnych tagów tytułu może być trudne. Ale ta formuła pomoże Ci zastosować podstawy szkoły SEO i zoptymalizować kluczowe frazy, a nie pojedyncze słowa kluczowe.

  Po zaimplementowaniu powinien wyglądać mniej więcej tak: „Niesamowite torby Mini Naturalny skórzany plecak Nude”. Możesz dostosować formułę, aby zawierała odpowiednie informacje i zintegrować język używany przez klientów.

  Inne elementy, które należy wziąć pod uwagę, to:

  Celem opisów meta jest poinformowanie użytkownika o tym, czego można oczekiwać na stronie i zachęcenie do działania. Nie zamierzam cię okłamywać, pisanie unikalnych opisów meta dla każdej strony produktu to ból, ale nie doprowadzi to do utraty zysków. Więc zbierz się i zrób to. Upewnij się, że dokładnie dopasowujesz słowa kluczowe i umieścisz najważniejsze słowa kluczowe na początku.

  Optymalizacja opisu produktu

  Wyszukiwarki nie widzą obrazów, więc upewnij się, że opisy produktów są starannie szczegółowe i pomocne. Nie trzeba dodawać, że powinieneś napisać unikalne opisy zawierające kluczowe słowa kluczowe dla wszystkich produktów. Celem jest zarówno zmusić klienta do dokonania zakupu, jak i podać wyszukiwarkom mięsiste opisy tego, co znajduje się na stronie. Na miłość boską, nie używaj opisów produktów z producentów lub zostaniesz zbanowany z wyszukiwarek. Jeśli masz ochotę zaoszczędzić czas na tym zadaniu, setki innych sprzedawców internetowych prowadzi do kilkudziesięciu stron z nieunikalną treścią. Niedobrze.

  Jak zoptymalizować obrazy produktów

  Obrazy produktów mogą pomóc poprawić ogólną wydajność SEO witryny i być wyższe w rankingach wyszukiwania. Dodając tagi Alt, które są tekstową alternatywą dla obrazów, gdy przeglądarki mają problemy z ich prawidłowym renderowaniem, kojarzysz słowa kluczowe z obrazami i upewniasz się, że Twoje produkty pojawiają się w wyszukiwarce Google i wyszukiwarkach internetowych.

  Bądź mądry w optymalizacji obrazu produktu Tagi: Alt:

  • Każdy obraz produktu w witrynie powinien mieć zoptymalizowany tag Alt.
  • Tagi Alt nie są miejscem, w którym można podłączyć słowa kluczowe. Powinieneś dążyć do używania języka opisowego, tak jak w przypadku nazw plików obrazów. (Przykład tego, czego nie powinieneś robić: „kup teraz okulary zakazu promowania online”)
  • Dołącz model lub numer seryjny produktu, jeśli go posiada.

  Jak najlepiej wykorzystać recenzje produktów

  Kupującym online stało się drugą naturą, aby szukać recenzji produktów przed dokonaniem zakupu. Szacuje się, że około 70% nabywców potrzebuje dowodu społecznego do podjęcia decyzji. Jeśli strony produktów nie zaspokajają tej potrzeby, tracisz olbrzymi procent potencjalnych klientów i należy natychmiast podjąć działania w celu usunięcia tego błędu.

  Dodatkową korzyścią związaną z prezentowaniem opinii klientów jest to, że na stronach produktów masz mnóstwo darmowych, unikalnych treści! Ponadto wyszukiwarki muszą wracać i częściej przeglądać nowe treści, co jest świetnym dodatkiem do ogólnej strategii SEO.

  Istnieje cała masa różnych aplikacji, których możesz użyć, aby dodać recenzje produktów do swojego sklepu internetowego Recenzje YotPo , Loox i Kudobuzz wydaje się być na szczycie listy.

  Przykład recenzji YotPo

  Samouczek SEO dla początkujących: jak śledzić wyniki SEO

  Jedynym sposobem na sprawdzenie, które strategie optymalizacji SEO działają, jest uważne śledzenie trendów i wyników. Więc co śledzisz i jak to śledzisz?

  Najczęściej używanym narzędziem jest Google Analytics - jest ono bezpłatne i niezawodne, ale nie jest szczególnie przyjazne dla użytkownika, więc nie mogłem polecić go jako pierwszego wyboru w tym poradniku dla początkujących. Jeśli chcesz zajrzeć do innych narzędzi, Moz Pro , Majestatyczny i SemRush oferować kompletne rozwiązania SEO.

  Najważniejszymi wskaźnikami do śledzenia są przychody z eCommerce SEO pochodzące z organicznego (nieopłacanego) ruchu wyszukiwania, transakcji e-commerce, przychodów SEO e-commerce od nowych użytkowników, przychody z e-handlu SEO z konkretnych strony docelowe oraz wspomagane konwersje za pomocą SEO eCommerce. Możesz uruchomić wszystkie te raporty w Google Analytics, jeśli nie chcesz jeszcze inwestować w nowe narzędzie.

  Samouczek SEO dla początkujących: konkluzja

  Potrzeba czasu i wysiłku, aby wszystkie te hacki zatopiły się i zaczęły mieć sens, więc nie martw się, jeśli to wszystko wydaje się zbyt skomplikowane w tym momencie. Jeśli chodzi o poprawną grę SEO, liczą się wszystkie małe rzeczy. Nie pomijaj małych poprawek, takich jak optymalizacja tekstu produktu lub tagów tytułu tylko dlatego, że wydają się nieistotne - efekt złożony wszystkich tych małych zmian może spowodować lub przerwać działalność online.

  Ten poradnik SEO dla początkujących na początek. Więcej porad SEO eCommerce w drodze, bądź na bieżąco.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Czy jest jeszcze coś, o czym chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego artykułu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

  Juste Semetaite

  Juste Semetaite uwielbia pomagać e-commerce przedsiębiorcom w znalezieniu głosu poprzez przekonujące kampanie reklamowe i kreatywne. Możesz połączyć się z Juste na Twitterze @JusteSem .

  Jeśli sprzedajesz akcesoria komputerowe, czy powinieneś kierować reklamy na osoby, które szukają „etui na laptopa” lub „etui na laptopa”?
  Które słowo kluczowe jest warte więcej dla Twojej firmy?
  Jak znaleźć długie słowa kluczowe dla swojej niszy?
  Więc co śledzisz i jak to śledzisz?
  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Czy jest jeszcze coś, o czym chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego artykułu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»