Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Google Ban - Jak nie zbanować Google!


  Biorąc pod uwagę, że Google zapewnia obecnie ponad 75% całego ruchu związanego z wyszukiwaniem w Internecie, ostatnią możliwą rzeczą, jakiej chciałby właściciel witryny, jest zablokowanie jej w indeksie Google!

  W dzisiejszych czasach stosuje się niezliczone techniki marketingu w wyszukiwarkach i kontrastujące porady dostępne w Internecie, dlatego warto upewnić się, że nie „zoptymalizujesz” swojej witryny ani nie zastosujesz żadnych technik, które spowodują ukaranie Twojej witryny przez Google.

  Chociaż główną zasadą byłoby stworzenie witryny, która będzie odpowiadała Twoim odbiorcom, zapewniła wysokiej jakości treści i zawierała metadane wierne treści Twojej witryny, zawsze powinieneś optymalizować kod witryny, aby pomóc w wysiłkach związanych z rankingiem wyszukiwania, ale powinno to być z umiarem i zgodnie z następującymi wskazówkami.

  spam

  Nigdy, nigdy nie spamuj. Obejmuje to wysyłanie dużej ilości niechcianej poczty za pośrednictwem serwera poczty domeny. Chociaż legalność masowej wysyłki to szara strefa, witryny, które to robią, zasługują na zakaz każdej wyszukiwarki.

  Link Farming

  Link Farms lub Free-for-all linki strony istnieją tylko po to, aby pomóc stronom z wyższego rankingu w wyszukiwarkach. Są to złe dzielnice i nie są mile widziane przez główne wyszukiwarki. Oczywiście nie możesz kontrolować, które witryny odsyłają do Ciebie, ale możesz upewnić się, że nie łączysz się z linkami gospodarstw.

  Nadmierne linki

  Teraz, gdy tak wielu webmasterów ma większą obsesję na punkcie Google Pagerank niż ilość ruchu, który otrzymują, strony linków są pełniejsze niż kiedykolwiek. Powinieneś starać się nie umieszczać zbyt wielu linków wychodzących na jednej stronie. Jeśli musisz utworzyć link do 100 lub więcej witryn, umieść linki na osobnych stronach.

  Maskowanie

  Widziana przez wielu specjalistów SEO jako prawdopodobnie najprawdopodobniej skutkująca zakazem Google, maskowanie polega na stworzeniu jednej strony zaprojektowanej specjalnie dla wyszukiwarek, a drugiej, która pojawi się dla użytkownika. To najgorsze manipulacje w wyszukiwarkach.

  Sprzedaż PageRank

  Niektóre witryny posunęły się tak daleko, że sprzedawały PageRank - czyli sprzedawały linki na stronach o wysokim rankingu. Możesz sprzedawać linki (np. Reklamy), ale nie możesz sprzedawać linków w podanym celu zwiększenia Google Pagerank.

  Strony drzwi

  Kilka lat wstecz, strony bram (lub bramy) były tak powszechne, jak zwykłe strony - zazwyczaj są to małe strony, wypełnione słowami kluczowymi, zaprojektowane wyłącznie w celu uzyskania wysokiej pozycji w rankingu. Zwykle wyglądają okropnie, a strona, która wykorzystuje wiele stron przejściowych, może zostać ukarana.

  Nadmierne powiązanie

  Niektórzy webmasterzy tworzą wiele witryn, często o identycznej lub podobnej treści. Są one następnie silnie powiązane ze sobą wyłącznie w celu zwiększenia Pagerank. Niepolecane. Jeśli masz kilka witryn, łączenie jest w porządku, ale z umiarem, jak w przypadku wszystkich technik marketingu w wyszukiwarkach.

  Przesyłanie wielu adresów URL z tej samej witryny

  Przykładem może być przekazanie przez webmastera mysite.com i mysite.com/index.html do bazy danych Google, a tym samym próba uzyskania dwóch wyników wyszukiwania dla tej samej strony. Jeśli Google nie znajdzie szybko nowej strony, po prostu prześlij swoją stronę indeksu RAZ!

  Oprogramowanie SEO

  Nie używaj nieautoryzowanych programów komputerowych do przesyłania stron, sprawdzania rankingów itp. Takie programy zużywają zasoby komputerowe i naruszają warunki korzystania z usługi Google. Google nie zaleca używania produktów, które wysyłają automatyczne lub programowe zapytania do Google.

  Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek i unikniesz nadmiernych technik marketingu w wyszukiwarkach, powinieneś mieć się dobrze. Pamiętaj, aby stworzyć stronę, która jest wierna produktowi lub usłudze, na której dostarczasz informacje, i powinieneś być w porządku. Koncentruj się na wymianie wysokiej jakości linków z podobnymi witrynami i nie bądź obsesyjny na punkcie Google Pagerank. Jakość, powracający ruch jest celem.

  Aby uzyskać wskazówki Google dla webmasterów, odwiedź http://www.google.com/webmasters/guidelines.html

  O autorze

  James Leckie jest redaktorem http://www.bytestart.co.uk - portal dla małych firm i http://www.trafficgeneration.com - portal promocji internetowej.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»