Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Google Change Keyword Tool, dodaje lokalną liczbę wyszukiwań

  Google niedawno dodało nowe dane „Lokalna liczba wyszukiwań” do Narzędzia propozycji słów kluczowych AdWords, które udostępnia dodatkowe dane wyszukiwania słów kluczowych dla kraju, na który kierowane są reklamy. Jest to świetna funkcja do określania wersji słów kluczowych do kierowania geograficznego kampanii.

  Google oferuje obecnie 2 różne, ale podobne narzędzia do słów kluczowych, które można wykorzystać podczas badań. Oryginalny Narzędzie propozycji słów kluczowych AdWords to narzędzie, które wprowadzili w ostatnich zmianach. Google Narzędzie analizy słów kluczowych z wyszukiwarki jest nieco inny, ale jest przydatny przy ustalaniu listy słów kluczowych dla strony internetowej na wczesnym etapie fazy badania słów kluczowych.

  The oficjalne wyjaśnienie z sekcji Pomoc Google AdWords na temat nowej funkcji Narzędzia propozycji słów kluczowych AdWords:

  „Statystyki dotyczące liczby wyszukiwań można znaleźć w lokalnej liczbie wyszukiwań narzędzia propozycji słów kluczowych: [ostatni dostępny miesiąc] i globalnej miesięcznej liczbie wyszukiwań. Statystyki te pokazują przybliżoną liczbę wyszukiwanych haseł pasujących do słów kluczowych, które zostały wykonane w Google i sieci wyszukiwania ”.

  „Kierowanie na lokalizację i język: jeśli uzyskasz dostęp do Narzędzia propozycji słów kluczowych z poziomu grupy reklam, kolumna Liczba wyszukiwań lokalnych będzie uwzględniać kierowanie na kraj i język kampanii (jeśli kierujesz reklamy na region lub miasto, odzwierciedlony zostanie tylko kraj). Jeśli używasz samodzielnego lub zewnętrznego Narzędzia propozycji słów kluczowych, wybór kraju i języka wpłynie na tę kolumnę. Kolumna Global Monthly Search Volume zawsze pokazuje ruch we wszystkich krajach i we wszystkich językach. ”

  Optymalizacja a optymalizacja

  Istnieje wiele subtelnych różnic postaci w angielskich słowach, które są używane w różnych krajach. Na przykład używamy „Optymalizacja” tutaj w USA i częściej używa się „Optymalizacji” w Wielkiej Brytanii. Zastosowanie jednej wersji w stosunku do drugiej może mieć duże znaczenie zarówno pod względem natężenia ruchu, jak i konwersji, w zależności od tego, gdzie na świecie opiera się twoja grupa docelowa. Jeśli reklamy i strony docelowe są dostosowane do jednej wersji, najprawdopodobniej zobaczysz niższe konwersje dla ruchu z drugiej. Te różnice konwersji mogą być niewielkie lub znaczące, ale nie należy lekceważyć obu sposobów.

  W oparciu o badania słów kluczowych Exact Match Google obecnie zgłasza 11-krotnie większą liczbę wyszukiwań dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek dla odbiorców ze Stanów Zjednoczonych w porównaniu z optymalizacją dla wyszukiwarek, odpowiednio 90,500 i 8,100 dla marca 2009 r. Odsetek globalnej liczby wyszukiwań nie jest taki sam. dramatyczny przy prawie 3-krotnym wolumenie, tylko 165 000 vs. 60 500 w marcu 2009 roku.

  kliknij na większy zrzut ekranu

  Po zmianie pola kraju docelowego ze Stanów Zjednoczonych na Zjednoczone Królestwo stosunek głośności zmienia się dla każdego słowa kluczowego. Google zgłasza obecnie 2-krotność liczby wyszukiwań w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek dla odbiorców w Wielkiej Brytanii w porównaniu z optymalizacją dla wyszukiwarek, odpowiednio 40 500 i 18 100 w marcu 2009 r. Jednak globalna liczba wyszukiwań pozostała na poziomie 165 000 i 60,500.

  kliknij na większy zrzut ekranu kliknij na większy zrzut ekranu

  Co jest dla mnie zaskakujące i świetny powód do dalszego zgłębiania tej funkcji w kampanii na podstawie kampanii, to fakt, że wolumen w Wielkiej Brytanii między wersjami nie jest tak duży, jak początkowo sądziłbym. Dlaczego to? Czy przez jakiś czas była mniejsza niż oczekiwana różnica? Czy też zdolność Internetu do umożliwienia ludziom łatwego oglądania stawu miała znaczący wpływ na słownictwo angielskie?

  Teraz, gdy Google udostępnia nam lepsze dane do bazowania na kampaniach dotyczących słów kluczowych, nie ma powodu, aby zgadywać, których wersji należy używać. Na podstawie wstępnych badań, które zrobiłem, całkowicie uzasadnione jest kierowanie zarówno wersji Optymalizacyjnych, jak i Optymalizacyjnych do kampanii SEO. Musisz tylko pamiętać, aby śledzić swoje cele i konwersje, a także mierzyć aktywność, którą te produkty generują w Twojej witrynie, takie jak odsłony strony i czas w witrynie, który powinna zapewnić Twoja analityka.

  Jeśli podoba Ci się ten post i chcesz znaleźć inne powiązane z tym postem, śledź mnie na Twitterze: Jeśli podoba Ci się ten post i chcesz znaleźć inne powiązane z tym postem, śledź mnie na Twitterze:

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

  Dlaczego to?
  Czy przez jakiś czas była mniejsza niż oczekiwana różnica?
  Czy też zdolność Internetu do umożliwienia ludziom łatwego oglądania stawu miała znaczący wpływ na słownictwo angielskie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»