Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Grupy promocyjne Vkontakte

  Każdy, kto stworzył (lub tworzy) grupę w sieci społecznościowej Vkontakte, prędzej czy później zastanawia się, jak przyciągnąć do niej uczestników i sprowadzić ich potomstwo do TOPów wyszukiwania, innymi słowy - promować grupę. Istnieje wiele funduszy na promocję, ale nie wszystkie są równie dobre. Powiedzmy, że trudno jest poradzić sobie z usługami specjalnymi i grupami PR ze względu na długą ręczną optymalizację, a zatrudniony pracownik PR, który jest teraz dziesiątką w Internecie, może łatwo oszukać.

  1. Wysyłanie zaproszeń do znajomych.

  2. Promocja za pośrednictwem reklam.

  3. PR z pomocą specjalnych grup, nazywane są również grupami PR.

  4. PR ze specjalnym usług .

  5. PR wykorzystujący specjalne programy promocyjne.

  6. PR z pomocą osób o specjalnej wiedzy w tym zakresie, czyli ludzi PR.

  7. Spam i inne promocje.

  Rozważmy bardziej szczegółowo każdą z tych metod i dowiedzmy się za i przeciw.

  Każdy, kto stworzył (lub tworzy) grupę w sieci społecznościowej Vkontakte, prędzej czy później zastanawia się, jak przyciągnąć do niej uczestników i sprowadzić ich potomstwo do TOPów wyszukiwania, innymi słowy - promować grupę

  Być może jest to jeden z oryginalnych i dość prostych sposobów promowania grup Vkontakte, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku i żadnych inwestycji materialnych. Wystarczy wysłać zaproszenia do znajomych, aby dołączyli do grupy lub poprosili ich o osobistą wiadomość.

  Jak pokazuje praktyka, ta metoda jest również najbardziej skuteczna. Wielu twoich przyjaciół chętnie wejdzie, by zapytać o usługę zwrotu. Niektóre osoby, które będą lubić wasza grupa, pozostaną tam, zwiększając licznik obecności, aktywnie uczestnicząc w życiu waszej publiczności. Jednak należy rozumieć, że im więcej przyjaciół - tym więcej uczestników, więc przed wykonaniem tego sposobu promocji musisz odpowiednio promować swoją stronę Vkontakte.

  Jednak należy rozumieć, że im więcej przyjaciół - tym więcej uczestników, więc przed wykonaniem tego sposobu promocji musisz odpowiednio promować swoją stronę Vkontakte

  Promocja grup Vkontakte przez reklamy jest również dość skuteczna, ale trzeba będzie zainwestować trochę środków. Każdy użytkownik Vkontakte mógł zauważyć małe bloki reklam (po lewej stronie treści strony), w których reklamowano określoną społeczność lub aplikację. Możesz zostawić ślad na tej „tablicy ogłoszeń”, wymyślając opis swojej reklamy i płacąc cenę za potrzebny okres.

  Ludzie zainteresowani tym ogłoszeniem (i wierzcie mi, będzie ich wiele) po prostu podążą za tym i, być może, dołączą do waszej grupy, zwiększając tym samym szeregi swoich członków. Ta metoda, podobnie jak poprzednia, jest również dobra, ponieważ masz większe szanse na to, by docelowa grupa odbiorców zainteresowała się treścią twojej grupy poważnie i przez długi czas.

  Ta metoda, podobnie jak poprzednia, jest również dobra, ponieważ masz większe szanse na to, by docelowa grupa odbiorców zainteresowała się treścią twojej grupy poważnie i przez długi czas

  Z pewnością, siedząc w sieci społecznościowej Vkontakte, natknąłeś się na grupy z krzyczącymi nagłówkami „Grupy PR”, „Przyjaciele, lubi” i tak dalej. Te grupy powinny być uciekane, jeśli masz dużo wolnego czasu i nie ma pieniędzy na promocję według poprzedniej metody.

  Ta metoda jest dość nudna i nieskuteczna, ale wciąż możesz wycisnąć z niej coś. Najważniejsze jest to, że wpisujesz frazę „grupy PR” w polu wyszukiwania Vkontakte i, aby zacząć od pierwszej społeczności, wprowadź i napisz prośbę o swoją grupę na ścianie.

  Można już zgadnąć, dlaczego ta metoda jest nieskuteczna.

  Przede wszystkim jest wiele osób, które proszą o przyłączenie się do swoich grup, więc w odwiedzanych społecznościach nie będziesz w stanie zobaczyć swojego postu w ciągu kilku minut, ponieważ przeniesie się on głęboko. Z tego powodu Twoja wiadomość musi być stale aktualizowana.

  Po drugie, ludzie, którzy chcą w ten sposób promować swoją grupę, z reguły nie oglądają wiadomości innych ludzi, ale po prostu dodają własne i czekają, aż odwiedzający do nich przyjdą. Jeśli więc chcesz coś osiągnąć, będziesz musiał dołączyć do nich w swoich grupach, a następnie napisać do nich w osobistej wiadomości, że zrobiłeś wszystko i poprosić o dołączenie do swojej społeczności w zamian.

  Po trzecie, promując grupę w ten sposób, nie docierasz do grupy docelowej, ale tylko do użytkowników, którzy dołączyli do twojej grupy „z grzeczności”, którzy mogą spokojnie odejść następnego dnia.

  Promocja grup Vkontakte przy pomocy usług specjalnych jest nieco podobna do poprzedniej, tylko tutaj staje się coraz bardziej cywilizowana. Rejestrujesz się w takiej usłudze za pośrednictwem konta Vkontakte, wpisujesz określoną liczbę znaków, wykonujesz różne zadania, a następnie tworzysz swoje zadanie i wydajesz na nim te znaki. Marki są „walutą” tych usług (jak Głosy Vkontakte ), ale nazwy „waluty” dla każdej usługi mogą się różnić. Wady tej metody, podobnie jak poprzednia, obejmują wielość czasu i wysiłku, a jej wydajność nie jest dużo wyższa.

  Wady tej metody, podobnie jak poprzednia, obejmują wielość czasu i wysiłku, a jej wydajność nie jest dużo wyższa

  Zasadą działania tych programów jest pełna lub częściowa automatyzacja procesu. Instalujesz, rejestrujesz się przez Vkontakte, wybierasz liczbę uczestników do oszustwa - to wszystko, program zaczyna działać. Znalezienie działającego i „czystego” programu tego typu jest dość problematyczne, więc nie zapomnij użyć programu antywirusowego. I lepiej nie używać tej metody w ogóle.

  I lepiej nie używać tej metody w ogóle

  PR z pomocą osób o specjalnej wiedzy w tym zakresie. Metoda jest prosta, ale wymaga pewnej inwestycji materialnej. Szukaj człowieka PR, zapłać mu pewną kwotę za obopólną zgodą, a po awansie, jeśli wszystko ci pasuje, zapłać resztę. Według moich osobistych obserwacji, średnia cena tych usług jest następująca: dla 1000 osób - 350 rubli, za 1000 polubień - 300 rubli, za 1000 repostów - 480 rubli, za 1000 sondaży - 300 rubli.

  Niektórzy pracownicy PR pobierają opłaty w formie głosów - waluty Vkontakte. Pamiętaj, że jeśli człowiek PR wymaga całej kwoty na raz, to jest albo zwykłym oszustem, albo bezużytecznym optymalizatorem. Aby określić skuteczność tej metody jest dość problematyczne, wszystko zależy od umiejętności człowieka PR.

  Spam i inna promocja - droga jest prosta i stara jak świat. Zarejestruj się w różnych pokojach rozmów, forach i innych zasobach, gdzie możesz rozmawiać i aktywnie promować swoją grupę za ich pośrednictwem. Na przykład możesz umieścić link do grupy w swoim podpisie na forum lub wysyłać wiadomości do użytkowników zasobu żądającego członkostwa.

  Przed promowaniem tego rodzaju uważnie przeczytaj zasady zasobu, w którym zamierzasz promować, ponieważ wiele z nich surowo zabrania reklamowania zasobów swoich użytkowników. A sami użytkownicy niechętnie witają „spamerów”. Należy pamiętać, że tego rodzaju promocja nie przyniesie wielu odwiedzających, więc w istocie jest nieskuteczna.

  Są to wszystkie dostępne sposoby optymalizacji i promocji grup Vkontakte. Oczywiście istnieje wiele innych (promocja poprzez osobista strona internetowa , promocja przy pomocy przyjaznych stron itd., ale wszystkie wymagają pewnych umiejętności i znacznych inwestycji materialnych, a także czasu. Dla początkowej, a nawet głównej promocji są dość odpowiednie metody opisane powyżej.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»