Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Hotel SEO: Jak pisać angażujące i zoptymalizowane opisy meta

  1. Specyfika branży hotelarskiej
  2. Pomyśl o meta opisie jako ambasadorze marki
  3. Twitter może wskazać drogę
  4. Uwzględnij naturalnie występujące słowa kluczowe, ale nie przesadzaj
  5. Przekazuj unikalną propozycję wartości
  6. Użyj wskaźników do śledzenia zwrotu z inwestycji w marketing
  7. Prześlij swój najlepszy opis meta do przodu

  W klimacie marketingowym, który kładzie nacisk na reklamy w mediach społecznościowych i Snapchat Live Stories, tradycyjne opisy meta i staroświeckie najlepsze praktyki SEO często są pomijane. Przy tak wielu nowych narzędziach, które były technologicznie niemożliwe nawet kilka lat temu, zrozumiałe jest, że marketerzy nadążają za kolejną wielką rzeczą. Jednak aby uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji, firmy hotelowe muszą stosować różne strategie marketingu cyfrowego, które angażują gości przez cały lejek zakupowy.

  Pomimo faktu, że Google nie bierze ich już pod uwagę przy tworzeniu algorytmu rankingu stron, opisy meta mogą mieć ogromny wpływ na ogólny współczynnik klikalności w SEO. Podobnie jak każde inne narzędzie marketingowe, opisy meta można tworzyć bardzo słabo lub bardzo skutecznie, a ważne jest, aby zrozumieć, jakie informacje trafiają do najlepszych opisów meta (i jakie informacje powinny być przechowywane), aby zmaksymalizować zasoby wydawane na ich pisanie.

  Specyfika branży hotelarskiej

  Jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy określaniu wartości metaopisów do planu marketingowego, jest charakter samej branży hotelarskiej. Większość hoteli (szczególnie dużych miast) czerpie z eklektycznej i zróżnicowanej klienteli. Może istnieć określona grupa, która obejmuje wiele lub większość przychodów, zwłaszcza podczas imprez sezonowych, ale wiele nieruchomości nadal jest przeznaczonych dla klientów, którzy są zarówno młodzi, jak i starzy, nowicjusze podróżujący i doświadczeni wojownicy drogowi, a także doświadczeni technicznie technicy fobiczny. Wielu potencjalnych klientów hotelowych będzie nadal korzystać z tradycyjnych terminów w wyszukiwarkach, takich jak „hotele Cleveland”, gdy rozpoczynają proces rezerwacji.

  Porównaj to z firmą sprzedającą mikroprocesor B2B przeznaczony dla gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej. W ich sytuacji prawdopodobnie bardziej opłacalne byłoby wydawanie pieniędzy na reklamy w publikacjach handlowych lub popularnych witrynach branżowych niż na pisanie opisów meta, ponieważ mało prawdopodobne jest, że ich klienci będą wpisywać wyszukiwane hasła podczas wyszukiwania ich produktu.

  Firmy hotelowe nadal mają jednak możliwość wywierania pojedynczego wrażenia na dużej grupie odbiorców dzięki metaopisom, ponieważ klienci mogą szybko i łatwo zobaczyć próbkę swoich opcji za pomocą wyszukiwarki. Teraz, gdy Google zawiera nawet informacje o stawkach dla wielu wyszukiwań w hotelach, czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla użytkownika.

  Pomyśl o meta opisie jako ambasadorze marki

  Wybierając idealny opis meta, ważne jest, aby myśleć jak menedżer marki. Menedżerowie marki rozumieją, że każda interakcja potencjalnego klienta z firmą przekazuje wiadomość o marce. W wielu przypadkach metaopis może być pierwszym kontaktem klienta z marką, zwłaszcza jeśli przeglądają ogólne terminy wyszukiwania, takie jak w sytuacji opisanej powyżej. Początkowo przekazywanie tak ważnych informacji o firmie w tak małej przestrzeni może wydawać się trudne, ale w rzeczywistości może to być korzystne dla hotelu dzięki wykorzystaniu meta opisu jako rozszerzenia marki.

  Rozważmy powyższy opis meta z Sixty Beverly Hills. W jednym prostym zdaniu hotel jest w stanie przekazać, że jest to luksusowy hotel w Los Angeles, jednocześnie opisując jego estetykę i wizerunek marki.

  Twitter może wskazać drogę

  Profil Twitter z The Standard Hotel NY, jedno z najlepszych kont Twittera dla hoteli.

  Ponieważ wyniki wyszukiwania będą zawierały tylko około 156 znaków meta opisu na stronie, celem powinno być stworzenie gęstego i reprezentatywnego oświadczenia marki w małym opakowaniu. Widząc, jak funkcjonuje Twitter z podobnym limitem znaków, może być użytecznym przewodnikiem do tworzenia niezapomnianych i wciągających krótkich treści, które skaczą z ekranu.

  Twitter jest sam w sobie czymś w rodzaju sztuki i tak jest ludzie, którzy się na tym wyróżniają podczas gdy inni mają trudności z kondensowaniem niczego użytecznego w ograniczonym limicie znaków w serwisie społecznościowym. Podobnie jak tweety gubią się w hałasie platformy, chyba że są zwięzłe, wciągające i oparte na wartościach, opisy meta również narażają się na nieistotność na stronie wyszukiwarki, jeśli nie zostaną poprawnie napisane. Przede wszystkim opis meta nie ma na celu uwzględnienia całego skoku sprzedaży; jego funkcją jest przedstawianie czytelnikowi informacji, które pozwolą mu przejść przez następny etap lejka zakupowego, podobnie jak tweet ma na celu skłonienie ludzi do działania poprzez kliknięcie linku, śledzenie itd.

  Uwzględnij naturalnie występujące słowa kluczowe, ale nie przesadzaj

  Jeśli spędzasz dużo czasu na przeglądaniu Internetu, prawdopodobnie natkniesz się na przykłady firm, które angażują się w rażące i nienaturalne wypychanie słów kluczowych . Strony często wystają jak bolesny kciuk, a wielu graczy w branży hotelarskiej jest szczególnie znanymi praktykami, jeśli chodzi o nazwę swojego miasta.

  Wszyscy możemy zgodzić się z tym, że wypychanie słów kluczowych jest brzydkie i nieprzydatne dla czytelnika, ale istnieją różne opinie na temat stosowania naturalnie występujących słów kluczowych podczas tworzenia opisów meta. Niektórzy eksperci uważają, że tak lepiej unikać prób podnoszenia słów kluczowych w opisie całkowicie, podczas gdy inni twierdzą, że pogrubione słowa pojawiające się w wyszukiwarce przyciągnij oko czytelnika i zachęć ich do kliknięcia. Elegancko wstawione słowa kluczowe, które i tak brzmią tak, jakby naturalnie były częścią zdania, są trudne do prawidłowego wykonania, ale publiczność doceni subtelne powiązanie treści z wyszukiwanymi hasłami, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy świadomie. Jeśli nie ma absolutnie żadnego sposobu na włączenie słów kluczowych bez ich wymuszania, najlepiej je zostawić. Pod koniec dnia celem jest posiadanie skoncentrowanego, wysokiej jakości meta opisu, niezależnie od tego, czy słowa kluczowe są obecne.

  Przekazuj unikalną propozycję wartości

  Przekazuj unikalną propozycję wartości

  Większość hoteli gra w piaskownicy, gdzie istnieje silna konkurencja ze strony organizacji oferujących podobne funkcje i punkty cenowe. Pomimo tych podobieństw każdy odnoszący sukcesy hotel, jak każda odnosząca sukcesy firma, oferuje wyjątkową wartość, która przyciąga klientów. Jest to atrybut produktu lub usługi, z którym konkurenci nie mogą lub nie mogą się równać, i to powinno mówić do klientów, gdy po raz pierwszy przeczytają opis meta.

  Ponieważ strona wyszukiwania wypełniona linkami i opisami zawiera wiele danych konkurujących o uwagę czytelnika, wyjątkowość jest najważniejsza. Meta-opisy, które brzmią lub wyglądają zbyt podobnie do innych w wynikach, będą się ze sobą łączyć i prawdopodobnie doprowadzą do uzyskania najlepszego wyniku, a nie zmuszą klienta do kliknięcia z powodu obietnicy jakości treści. Ostatecznie, klient musi otrzymać powód, dla którego powinien kliknąć, co dokładnie mówi mu propozycja wartości.

  Użyj wskaźników do śledzenia zwrotu z inwestycji w marketing

  Wszystkie narzędzia marketingowe są bezużyteczne bez odpowiednich starań, aby zmierzyć ich sukces. Na szczęście skuteczność opisów meta można łatwo śledzić, patrząc na współczynniki klikalności . Zestaw wskaźników Google Analytics ułatwia wyświetlanie współczynników klikalności po wstawieniu nowych opisów meta i można je porównać z wcześniejszymi wynikami, gdy opisy meta były nieobecne lub przypadkowe. Przypisanie ostatecznej liczby przychodów do meta opisów jest trudniejsze, ponieważ po kliknięciu strony klient mógł zrezygnować z procesu zakupu z wielu różnych powodów, z których żaden nie może być związany z samym opisem meta. Mając na uwadze powyższe, jeśli dochód był przewidywalnie stabilny i nic się nie zmieniło, można zobaczyć, jakie efekty może mieć zmiana w meta opisach w dolnej linii.

  Prześlij swój najlepszy opis meta do przodu

  Nie ma wątpliwości, że pisanie opisów meta jakości obejmuje żonglowanie kilkoma różnymi kulkami; muszą być zwięzłe, a jednocześnie pouczające, angażujące i markowe, i absolutnie powinny przedstawić czytelnikowi unikalną propozycję wartości, która wzbudza ich zainteresowanie. Transakcja ma również bezpośredniość, ponieważ konsumenci szybko otrzymują dziesiątki różnych opcji i prawdopodobnie klikną swój wybór w kilka sekund. W żadnym wypadku nie jest to łatwe zadanie, ale poświęcenie czasu na napisanie meta opisów zapewniających wartość dla gości promuje kliknięcia i wprowadza gości do marki hotelu i obietnicy obsługi.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»