Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  HVAC Seo - 9 Actionable Techniki do Skyrocket Your Authority (i Twoje rankingi Google!) Już teraz!

  Założę się, że wszyscy możemy się zgodzić:

  NIE jest łatwo stworzyć znaczny, lokalny ruch internetowy dla Strona internetowa HVAC .

  Dobrze?

  Remonty mieszkalne i systemy wymiany są hiperlokalnym przemysłem i walczysz z uznanymi konkurentami, władzami takimi jak Home Advisor i najważniejszym Google Local 3-Pack, pokazanym na poniższym obrazku:

  Remonty mieszkalne i systemy wymiany są hiperlokalnym przemysłem i walczysz z uznanymi konkurentami, władzami takimi jak Home Advisor i najważniejszym Google Local 3-Pack, pokazanym na poniższym obrazku:

  W tym artykule podzielę się z Wami moją bardzo cenną i sprawdzoną formułą, w tym instrukcjami krok po kroku, jak wdrożyć te kluczowe zmiany w witrynie i treści, i będziecie zaskoczeni, jak łatwo To będzie.

  Swoją pierwszą stronę uruchomiłem w 2001 roku, ACDirect.com. Ta strona wygenerowała blisko 50 000 000 $ sprzedaży od prawie 17 000 000 odwiedzających.

  Oto krótka perspektywa: jeśli twoja strona otrzyma 5000 odwiedzających każdego miesiąca, osiągnięcie 28 000 000 zajęłoby 283 lata. Można śmiało powiedzieć, że w ciągu ostatnich 16 lat to, czego dowiedziałem się o rankingu dla wyszukiwarek, jest szczególnie potężne dla wykonawców usług domowych, takich jak HVAC, elektrycy, hydraulicy lub wszelkie firmy, w których obsługujesz lokalny rynek mieszkaniowy.

  W rzeczywistości mamy tak duży ruch, że każdego miesiąca wydajemy do 750 USD tylko na hosting witryny na dedykowanym serwerze, który może obsłużyć ruch.

  Ponad dziesięć lat spędziłem na testowaniu i potwierdzaniu sposobów zwiększania liczby odwiedzających Twoją witrynę, poziomu zachowania czytelników oraz stosunku konwersji z zimnego użytkownika witryny do ciepłego klienta przy użyciu kilku kluczowych zmian w sposobie, w jaki twoja treść strony internetowej jest napisana i uporządkowana.

  I użyłem tych dokładnych technik, by wyprzedzić molochów, takich jak Home Depot, Lowes, Amazon i producentów sprzętu, za bardzo ważne słowa kluczowe dla pieniędzy na poziomie krajowym .

  Więc zacznijmy….

  SEO - gra, w której zasady zawsze się zmieniają

  SEO od lat jest prawdopodobnie najważniejszą bronią w arsenale marketingu online każdej firmy. Wydaje się jednak, że w branży HVAC i usług domowych wiele autorów treści internetowych nie ewoluuje tak szybko, jak Google i inne główne wyszukiwarki.

  Dzięki innowacjom takim jak RankBrain i Hummingbird, niektóre sprawdzone metody pisania HVAC SEO nie są już skuteczne.

  To dla ciebie dobra wiadomość. Czemu?

  Słuchać:

  W dawnych czasach gęstość słów kluczowych była nazwą gry. Możesz napisać prawie wszystko, a jeśli Twój artykuł ma optymalną gęstość słów kluczowych, Twoja strona będzie dobrze rankingowana. Pozwoliło to na wiele sztuczek SEO w black-hatach, takich jak wypychanie słów kluczowych, ukryty tekst, spamowanie, maskowanie, spinning artykułów oraz linkowanie przynęt i przełączników.

  Jeśli użyłeś słowa kluczowego dziesięć razy, a twój konkurent użył go trzynaście razy, byłbyś niższy w rankingach. To niesprawiedliwe i nie zapewnia użytkownikom Google najlepszej jakości. Tak więc Google (i ich konkurenci) dostosowali się.

  Dostosowania wydają się mieć na celu jeden główny cel: skierowanie poszukiwaczy na treści najwyższej jakości.

  Rozpocznij od angażowania czytelników w treści, które są przekonujące.

  Dzisiaj wysokiej jakości treści to jedyny prawdziwy sposób na przyklejenie czytelników do Twojej witryny. Kilka lat temu upychanie słów kluczowych zmusiłoby ludzi do kliknięcia linku, ale nie zmusiłoby ich do pozostania. Utrzymywanie zaangażowania ludzi to sposób konwersji przeglądarek na klientów. Bardzo łatwo jest ścigać ludzi lub tracić ich uwagę.

  Spójrz na ten paragraf słów kluczowych:

  „Witamy w Air Conditioning South Florida. Nasi eksperci od klimatyzacji południowej Florydy są najlepsi w dziedzinie klimatyzacji w południowej Florydzie. Jeśli masz problemy z klimatyzacją, zadzwoń do Air Conditioning South Florida! Zadzwoń teraz! TERAZ!"

  Czy kontynuowałbyś czytanie po tym nonsensie?

  Oczywiście, że nie. Wygląda na to, że nikt inny. techniki muszą być bardziej wyrafinowane i znacznie mniej obraźliwe, aby były skuteczne. Ponadto, ponieważ Google dawno temu stało się na tyle wyrafinowane, że identyfikowało witryny wykorzystujące sztuczki z czarnym kapeluszem, te witryny będą zajmować niższą pozycję lub zostaną całkowicie usunięte z wyników Google.

  Oto jak uzyskać (i zachować) użytkowników Google czytających Twoje treści

  Oto jak uzyskać (i zachować) użytkowników Google czytających Twoje treści

  W tym artykule przedstawiłem 9 sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć swoje rankingi, kliknięcia i konwersje, korzystając z nowoczesnych technik, które dobrze pasują do najnowszych zmian w wyszukiwarce Google.

  Wskoczmy od razu.

  Staraj się, aby adresy URL stron Twojej witryny były jak najkrótsze. W ogromnym badaniu rankingów wyszukiwarek odkryto, że dłuższe adresy URL nie pasują tak dobrze, jak krótsze adresy URL. Nie jest to trudna technika do wykonania, ale jeśli tworzysz dużo treści (artykuł na blogu, nowe strony internetowe itp.), Możesz łatwo skorzystać z wielu podgrup, dopóki nie otrzymasz adresów URL, które wyglądają lubię to:

  h ** p: // www. URL.com/home/subgroup/othersubgroup/you-won't-believe-how-long-this-URL-is%1419034.html

  Czy to inspiruje Cię do kliknięcia? Ja też…

  Ułatw sobie pracę czytelnika - dołącz słowo kluczowe do tego krótkiego adresu URL. To kolejna naprawdę prosta rzecz, którą możesz zrobić, ale będzie miała pozytywny wpływ na twoje rankingi. Słowo kluczowe wybrane dla dowolnego fragmentu strony HVAC SEO powinno być częścią adresu URL. Świetny link wyglądałby tak:

  w * w.domainname.com / your-keyword

  Dlaczego to pomaga?

  Łatwy do zrozumienia link jest również łatwy do kliknięcia. Nie alarmuje ani nie dezorientuje czytelnika. Ufają, że nie będzie to łącze spamowe i instynktownie poczują, że Twoje treści będą tak bezpośrednie i bezpośrednie, jak link, który je tam zaprowadzi.

  To długa droga do budowania twojego kapitału zaufania. Działalność w zakresie ogrzewania i klimatyzacji opiera się na zaufaniu, poleceniach, stałych klientach i etycznych praktykach biznesowych. Ważne jest, aby stosować te same zasady dla swojej obecności w sieci, które wykorzystujesz w rzeczywistych operacjach Twojej firmy.

  Jeśli więc utworzysz nową stronę, powiedzmy, instalację AC Carrier, Twój adres URL będzie wyglądał następująco:

  myairconditioning.com/carrier-ac-installation

  Wykorzystaj słowa kluczowe LSI w treści. W przypadku odrzucenia terminu, którego nie znasz, zatrzymamy się na chwilę, aby odpowiedzieć na oczywiste pytanie uzupełniające.

  Czym dokładnie są słowa kluczowe LSI?

  Wyszukiwarki używają słów kluczowych LSI (latent semantic index), aby zrozumieć charakter Twojej firmy. Zasadniczo są to synonimy i słowa ściśle związane z treścią Twojego artykułu, które roboty Google używają jako wskazówek kontekstowych.

  To pomaga na wiele sposobów. Przede wszystkim pomaga wyszukiwarce rozróżnić podobne zastosowania słowa. Na przykład HVAC SEO może używać słowa „Carrier” lub „Goodman” z pewną częstotliwością.

  Słowa kluczowe LSI to sposób, w jaki wyszukiwarka wie, że masz na myśli Carrier Corporation , a nie przewoźnik telefonii komórkowej, przewoźnik zwierząt lub gołąb przewoźnika. Słowa takie jak „klimatyzacja”, „HVAC”, „czynnik chłodniczy” i tak dalej, wszystkie te słowa byłyby w tym przykładzie słowami kluczowymi LSI.

  Dolna linia?

  Google bardzo dobrze wykorzystuje słowa kluczowe LSI… a ich włączenie do opublikowanych treści będzie miało pozytywny wpływ na ranking.

  Do słów kluczowych HVAC LSI należą:

  • Dom
  • Kupować
  • Kupiec
  • Kontrahent
  • Koszt
  • Ceny
  • Zastąpienie
  • Osiedle mieszkaniowe
  • Blisko mnie
  • Firmy
  • Firma

  Po prostu przypisz te słowa do swojej strony internetowej i treści artykułu w sposób naturalny i mający sens w kontekście artykułu.

  Użyjesz ich, aby upewnić się, że Google rozumie treść i charakter Twojego artykułu. Co najważniejsze, są łatwe w użyciu; w końcu użyjesz przynajmniej kilku dobrych słów kluczowych LSI, nawet jeśli nie zamierzasz tego robić.

  Jeśli chcesz naprawdę doskonalić się w wielkich słowach kluczowych LSI, wykonaj wyszukiwanie słów kluczowych w Google, a następnie przewiń w dół do sekcji Powiązane wyszukiwania. Określenia, które Google pokazuje pogrubioną czcionką, są zwykle fantastycznymi słowami kluczowymi LSI. Używaj ich jednak oszczędnie, ponieważ, podobnie jak nadziewanie słów kluczowych i sernik, możesz mieć zbyt wiele dobrego.

  Publikuj treści długotrwałe. 300-500 artykułów na blogu nie jest już wystarczających. To może zaskoczyć niektórych - przecież przeciętny internauta ma krótki okres uwagi, prawda? Tylko że to nieprawda. Badania regularnie pokazują, że dłuższe treści mają tendencję do przewyższania krótszych treści.

  Średnia długość artykułów na pierwszej stronie wyników Google to nieco ponad 1800. Dlaczego to? Cóż, dłuższa treść z pewnością ma więcej słów kluczowych LSI, a to podoba się wyszukiwarkom. Ponadto Google stara się pokazać swoim użytkownikom najbardziej trafne i pouczające treści; może być predysponowany do nadawania priorytetów treściom wystarczająco długo, aby dostarczyć wyczerpujących informacji.

  Należy wziąć pod uwagę, że ogrzewanie i klimatyzacja to dziedzina, która wymaga umiejętności i edukacji, i mało prawdopodobne jest, aby odpowiednie informacje mogły być zamknięte w formie krótkiej treści.

  Jeśli piszesz artykuły na blogu, w których znajdziesz porady, jak poprawić żywotność klimatyzatora lub 5 powszechnych powodów, dla których system często się psuje, przestań marnować czas na artykuły 300 lub 400 słów.

  Jeśli chcesz wykorzystać te artykuły do ​​ulepszenia rankingów wyszukiwania, zmień je na 1500-2000 słów każdy. Będziesz musiał pisać tylko 1 lub 2 każdego miesiąca (więcej jest zawsze lepsze), ale Google nagrodzi Cię znacznie lepszymi rankingami tymi dłuższymi artykułami.

  Dodatkowo dłuższe artykuły zyskują więcej linków zwrotnych dzięki głębokiej i bogatej zawartości. A wysokiej jakości strony z linkami do Twojej strony są nadal świętym Graalem w oczach Google.

  I ostatnia profesjonalna wskazówka, która sprawdziła się dla mnie przez lata: rozpocznij nagłówek artykułu na blogu słowem kluczowym, które optymalizujesz artykuł, na przykład:

  CENTRALNA INSTALACJA KLIMATYZATORA - DLACZEGO W POPULARNOŚCI Rośnie POMPA CIEPŁA

  Zastanów się nad znacznikami tytułu i opisu, aby poprawić współczynnik klikalności. Nawet stosunkowo niedoświadczeni pisarze SEO wiedzą, że należy umieścić słowo kluczowe w tagu tytułu. Tagi tytułów to wyniki widoczne na stronie wyników wyszukiwania Google po wpisaniu słowa kluczowego, takiego jak to:

  Opis zawiera około 165 znaków widocznych pod tytułem (patrz obrazek poniżej). Jednak wielu projektantów zaniedbuje również optymalizację tagu tytułu i opisu dla współczynników klikalności. To niefortunne, ponieważ Google przypisuje dużą wagę CTR, gdy umieszcza strony na liście - fakt, który sami potwierdzili.

  Zasadniczo, jeśli Twój link jest często klikany w wynikach wyszukiwania, Google zakłada, że ​​jesteś wartym kliknięcia wynikiem wyszukiwania i prawdopodobnie zobaczysz odpowiednie podwyższenie rankingu. Zapomnij o wypełnianiu tytułu i opisu słowem kluczowym - daj widzowi powód do klikania śmiałymi i atrakcyjnymi tytułami i atrakcyjnymi ofertami w opisie.

  Jak najlepiej to osiągnąć?

  Używaj liczb i znaków specjalnych w tytule. Liczby to łatwa technika przyciągająca uwagę, dlatego oglądasz ją z pewną częstotliwością. Ludzie częściej zanurzają się w artykule, jeśli ich umysł ma jakiś pomysł na jego układ.

  Podział danych bezpośrednio w tytule może nadać treści poważną przewagę nad konkurencją. Artykuły HVAC SEO mogą zawierać „3 sposoby oszczędzania pieniędzy na rachunku za energię” lub „20 faktów na temat geotermalnych pomp ciepła”.

  Użyj nawiasów i nawiasów. Badania pokazują, że CTR zwiększa się o prawie 40%, gdy artykuły wykorzystują znaki specjalne, takie jak liczby i znaki $. Jest to tak skuteczna technika - i ma tak bezpośredni wpływ - że często jestem zaskoczony, gdy widzę tytuł bez znaków specjalnych.

  Można zmodyfikować powyższe tytuły: „3 sposoby oszczędzania na rachunku za energię [plan krok po kroku] lub„ 21 faktów na temat geotermalnych pomp ciepła (które Cię zaskoczą) ”są bardzo kuszącymi tytułami, co czyni ich dowódcami i klikalny.

  Wystarczy pomyśleć o tytule strony i opisach jako reklamie płatnej. Trudno im się oprzeć, a współczynnik klikalności może gwałtownie wzrosnąć.

  Zrób swój opis fascynującą historią, taką jak ta:

  Instalacja Clearwater AC - Uzyskaj 3 lata 0% INTERESU i płatności od zaledwie 63 USD / mc. Kiedy dzwonisz dzisiaj. Plus Zaoszczędź 1300 $. Darmowe szczegółowe cytaty.

  Zauważysz, że jest 13 znaków specjalnych, które sprawią, że opis praktycznie wskoczy na kolana twoich widzów.

  Dołącz zewnętrzne linki wychodzące do treści. Wszystkie pozostałe zmienne są równe, Google zawsze będzie klasyfikować witrynę zawierającą linki zewnętrzne do tej, która nie zawiera. Potwierdzono, że linkowanie zewnętrzne jest czynnikiem, co oznacza, że nigdy nie należy publikować bez linków zewnętrznych. Oczywiście wystarczy to zrobić.

  Jaki jest najbardziej skuteczny sposób korzystania z linków zewnętrznych?

  Najskuteczniejsza technika jest również przyjemnie prosta do wykonania. Po prostu umieść od 2 do 3 linków zewnętrznych w każdym artykule i poproś ich, aby wysłali czytelnika do cennych zasobów i autorytetów na temat informacji, które czytają. Możesz połączyć się ze stronami internetowymi producenta, Wikipedią, znanymi źródłami medialnymi itp. Linkuj tylko do witryn, które są ustalone i autorytatywne.

  Dołącz również linki WEWNĘTRZNE. Jest to nawet łatwiejsze niż korzystanie z linków wychodzących i jest niezmiernie korzystne. W każdej części treści witryny HVAC, publikując, pamiętaj o umieszczeniu linków do 3-5 starszych i istniejących stron w witrynie.

  Wybierając te strony, staraj się wybierać strony, które mają być wyżej oceniane przez Google. Obejmują one strony pieniędzy, takie jak naprawa AC, instalacja systemu, naprawa pieca itp.

  Inną ważną radą dotyczącą linków wewnętrznych jest: linki są precyzyjnym narzędziem . Nie używaj ich jak strzelby. To szokujące, jak często zobaczę fragment zawartości strony internetowej HVAC, który zawiera kilkanaście wewnętrznych linków bez wyraźnego powodu.

  Nie używasz wewnętrznych linków tylko po to, by zadowolić Google. Upewnij się, że Twoje wewnętrzne linki na twoim Strony docelowe HVAC są odpowiednie dla Twojego czytelnika, umieszczone organicznie w treści i skierowane na strony w Twojej witrynie, które mogą wykorzystać zastrzyk. To jest wewnętrzny link do mojej strony HVAC SEO .

  Słowa zawarte w łączu są nazywane tekstem zakotwiczonym. Pomagają Google zidentyfikować najważniejsze strony i słowa kluczowe w Twojej witrynie. Po prostu umieść słowa kluczowe, które chcesz umieścić w tekście zakotwiczenia linku wewnętrznego, tak jak w powyższym przykładzie i linki wewnętrzne w tym artykule.

  Jeśli Twoja witryna nie jest szybka, nie jest wystarczająco wysoka. Google rzadko potwierdza współczynniki rankingu witryn, ale publicznie potwierdziły, że szybkość witryny jest wśród nich. Istnieje wiele sposobów maksymalizacji szybkości witryny:

  Nie wybieraj słabego hosta. Jeśli chodzi o hosting, premia to nie tylko hasło marketingowe. Stosunkowo tanie hosty internetowe (które pozostaną bezimienne) często mają wolniejsze prędkości ładowania niż usługi premium.

  Użyj CDN. Sieci dostarczania treści to globalnie rozproszone sieci serwerów, których celem jest zapewnienie wysokiej prędkości i dostępności dla użytkownika końcowego. Korzystanie z nich powoduje szybsze ładowanie witryny. HVAC SEO jest już typowo lokalnie ukierunkowany - możesz uznać CDN za naturalne rozszerzenie tej filozofii.

  Jeśli chcesz przekonwertować czytelników na klientów, daj im wszelkie powody do pozostania.

  Jeśli chcesz przekonwertować czytelników na klientów, daj im wszelkie powody do pozostania

  Cieszę się, że dotarłeś tak daleko i mam nadzieję, że znalazłeś tę informację. Twoja ostatnia wskazówka to taka, której nie można przecenić:

  Użyj multimediów. Użyj multimediów. Użyj multimediów. Wiele osób jest wizualnymi uczniami. Góra bogatego w słowa kluczowe, inteligentnie spreparowanego tekstu nadal będzie trudna dla niektórych czytelników.

  Dzielenie się treściami z wykresami, obrazami, zrzutami ekranu i filmami to świetny sposób na zachowanie ich uwagi i dostarczenie kluczowych zasad w inteligentny sposób. Oczywiście mówimy o SEO HVAC - czy włączenie pomocy graficznych naprawdę można nazwać optymalizacją wyszukiwarek?

  Absolutnie. Ponieważ jeśli wiemy jedno na pewno, wiemy, że Google mierzy doświadczenia użytkownika końcowego. Dokonywanie czegoś wartościowego dla czytelników to świetny sposób, aby uczynić go cennym dla Google. Nazywam to wygraną.

  Gratulacje, jesteś teraz ekspertem w dziedzinie SEO HVAC!

  W porządku, może nie jesteś. Być może nikt nie jest. Te wskazówki, które dziś tu udostępniam, są kluczem do wyeliminowania nawet dobrze ugruntowanej konkurencji. Dzieje się tak, ponieważ pole stale ewoluuje z szybkością informacji.

  Google utrzymuje marketingowców SEO w swoich niekończących się poszukiwaniach najwyższej jakości obsługi, a techniki, które są dziś ważne i niezbędne, mogą być mniej ważne w przyszłym roku lub za kilka miesięcy.

  Możesz podzielić się tym artykułem ze swoim wewnętrznym działem IT lub programistą, ale poproś go o zrobienie tego TERAZ.

  W tej chwili masz teraz ogromną przewagę: te kluczowe zasady najprawdopodobniej pozostaną na swoim miejscu przez jakiś czas, a właśnie nauczyłeś się z nich korzystać. Ponadto zawsze będziemy tutaj, aby odkryć najnowsze i najbardziej skuteczne techniki SEO HVAC - co oznacza, że ​​zawsze możesz liczyć na mnie, że będę Cię informować.

  Dobrze?
  Czemu?
  Czy kontynuowałbyś czytanie po tym nonsensie?
  Czym dokładnie są słowa kluczowe LSI?
  Dolna linia?
  To może zaskoczyć niektórych - przecież przeciętny internauta ma krótki okres uwagi, prawda?
  1800. Dlaczego to?
  Jak najlepiej to osiągnąć?
  Jaki jest najbardziej skuteczny sposób korzystania z linków zewnętrznych?
  Oczywiście mówimy o SEO HVAC - czy włączenie pomocy graficznych naprawdę można nazwać optymalizacją wyszukiwarek?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»