Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ile kosztuje stworzenie aplikacji na platformie iBuildApp?

  1. Plan taryfowy przejścia na biznes 2400r miesięcznie
  2. Korporacyjny plan taryfowy 3700r miesięcznie
  3. Otwieranie firmy odsprzedawcy
  4. Duży wybór tanich i darmowych szablonów

  Jak odpowiesz, jeśli powiem ci, że za stworzenie aplikacji zapłaciłeś 500 000 USD? Co za 5000 USD za prostą aplikację dla małej firmy? Więc ile wynosi stworzenie aplikacji? Ceny te wydają się być zawyżone, ale według Ankieta Kinvey , 18% liderów rynku aplikacji mobilnych wydało od 500 000 do 1 000 000 USD na ich stworzenie, a rozwój trwał około roku.

  Teraz dla niektórych szokujących liczb dla właścicieli małych firm większość deweloperów małych aplikacji biznesowych przyjmuje średnio 6400 USD za aplikację . Wydając tyle pieniędzy, nie będziesz miał pieniędzy na promocję aplikacji, a nawet na codzienne wydatki.

  Z kolei iBuildApp został stworzony, aby pomóc Ci w tworzeniu aplikacji, bez zmuszania Cię do wydawania tysięcy dolarów na unikalny projekt. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać szablon aplikacji i wypełnij go treścią. Cena nie zawsze jest tak przejrzysta, jak chcieliby nasi klienci, dlatego korzystając z tej okazji, powiemy, ile kosztuje stworzenie aplikacji na platformie iBuildApp.

  Cena nie zawsze jest tak przejrzysta, jak chcieliby nasi klienci, dlatego korzystając z tej okazji, powiemy, ile kosztuje stworzenie aplikacji na platformie iBuildApp

  Wiesz, ile kosztuje stworzenie aplikacji na platformie iBuildApp? Nie musisz wydawać ani grosza, aby utworzyć aplikację. Proces będzie ostatecznie wymagał załączników podczas publikowania, ale masz możliwość tworzenia unikalnych aplikacji, nawet bez zaglądania do portfela.

  Ustaw swoje logo, utwórz aplikację, wypełnij wszystkie strony, przyciski i karty za darmo. Bezpłatny plan umożliwia pobranie pliku * .apk i przesłanie go do klientów. Jak wspomniano wcześniej, możesz spędzić czas i pobrać aplikację na Google Play lub iTunes samodzielnie lub powierzyć ją zespołowi specjalistów, w tym celu musisz zapisać się do planu taryfowego dla firm lub korporacyjnych.

  Plan taryfowy przejścia na biznes 2400r miesięcznie

  Plan taryfowy przejścia na biznes 2400r miesięcznie

  Dzięki temu planowi taryfowemu otrzymujesz pełne wsparcie podczas publikowania aplikacji, otrzymujesz również czystą markę, nieograniczone powiadomienia wypychane, a także nieograniczoną liczbę odwiedzin na stronie mobilnej i wsparcie e-mail.

  Korporacyjny plan taryfowy 3700r miesięcznie

  Korporacyjny plan taryfowy 3700r miesięcznie

  Ten plan ma największą wartość, jeśli zapłacisz z góry za rok 44400r, ale możesz również zapłacić i 3700r miesięcznie. Przez 12 miesięcy będziesz mieć 44400r, ale otrzymasz dodatkowe 5 miesięcy w prezencie, płacąc za rok.

  Dzięki planowi taryf korporacyjnemu otrzymujesz wszystko, co może zapewnić nasza usługa. Nieograniczone pobieranie, priorytetowe wsparcie techniczne, pobieranie aplikacji w Google Play lub iTunes przez nasz zespół, a także kod źródłowy aplikacji w celu bardziej subtelnego dostosowania.

  Otwieranie firmy odsprzedawcy

  Otwieranie firmy odsprzedawcy

  Załóżmy, że chcesz otworzyć sklep z aplikacjami z własnym projektem i przy użyciu platformy iBuildApp. Wiele osób robi to, oferując konkurencyjne ceny, a czas zaoszczędzony na pisaniu kodu wydaje się na tworzenie innych aplikacji.

  Plany cenowe zaczynają się od 149 USD i obejmują 10 aplikacji bez limitów pobierania. Otrzymasz 30 aplikacji za 349 USD i 50 aplikacji za 549 USD. Nawet jeśli pobierzesz od swoich klientów tylko 12 USD miesięcznie za wsparcie aplikacji (jeśli jest 50 klientów), otrzymasz niewielki stały dochód, wydając 549 USD miesięcznie.

  Duży wybór tanich i darmowych szablonów

  Duży wybór tanich i darmowych szablonów

  Sklep iBuildApp zapewnia ogromną liczbę szablonów i funkcji dla aplikacji mobilnych. Większość z nich jest bezpłatna, ale niektóre szablony są tworzone przez użytkowników i są sprzedawane po cenach od 0,5 do 25 USD.

  Co myślisz o cenach? W porównaniu z 6000 USD za unikalny projekt, Ile kosztuje stworzenie aplikacji, w której można złożyć wniosek za darmo, a maksymalna kwota, którą wydajesz, wynosi 44 400 rubli? Wszystko zależy ostatecznie od wybranego planu taryfowego. Możesz zostać odnoszącym sukcesy sprzedawcą i przy maksymalnym koszcie zaledwie 549 USD miesięcznie uzyskać dobry zysk przy sprzedaży aplikacji.

  Interesowałeś się naszym serwisem lub chciałeś wiedzieć, ile kosztuje utworzenie aplikacji w ciągu kilku minut? Kontynuuj dyskusję w komentarzach, jeśli masz pytania dotyczące tworzenia aplikacji na iBuildApp.

  Co za 5000 USD za prostą aplikację dla małej firmy?
  Więc ile wynosi stworzenie aplikacji?
  Wiesz, ile kosztuje stworzenie aplikacji na platformie iBuildApp?
  Co myślisz o cenach?
  W porównaniu z 6000 USD za unikalny projekt, Ile kosztuje stworzenie aplikacji, w której można złożyć wniosek za darmo, a maksymalna kwota, którą wydajesz, wynosi 44 400 rubli?
  Interesowałeś się naszym serwisem lub chciałeś wiedzieć, ile kosztuje utworzenie aplikacji w ciągu kilku minut?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»