Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ile naliczać za pracę SEO

  1. Podziel pracę na pakiety
  2. Jak ustawić wartość dla pracy SEO
  3. Obliczanie czasu dla każdego zadania
  4. Cena pracy w SEO

  Odwieczne wątpliwości co do wysokości opłat za prace SEO pozostawiają wielu ludziom niepewność podczas przedstawiania swojego budżetu klientowi.

  Oprócz niepewności związanej z ceną, wiele osób czuje się niepewnie, jak prowadzić pracę i jakiej podstawy obliczeń użyć do naliczenia uczciwej, ale satysfakcjonującej ceny.

  Aby pomóc profesjonalistom, którzy zaczynają teraz, nasz zespół udostępnia nasze środowisko online Kurs SEO , mały plan działania dla orientacji naszych studentów.

  W tym artykule odtwarzamy główne punkty tego skryptu na temat tego, ile należy obciążyć za pracę SEO , aby nie mieć już co do tego wątpliwości, co jest zawsze delikatnym punktem przy zamykaniu umowy konsultacyjnej w tej dziedzinie.

  Podziel pracę na pakiety

  Zanim porozmawiamy o wysokości opłat za pracę SEO , ważne jest, abyśmy mogli przedyskutować, jak naliczać opłaty za prace SEO, zanim określimy całkowitą wartość doradztwa.

  Jak zapewne wiesz, praca w SEO polega na analizie scenariusza, w którym firma jest umieszczona, konkurentów i kontroli SEO struktury, SEO na stronie i SEO.

  Interesującym sposobem pobierania opłat za pracę SEO jest podzielenie jej na „pakiety”. W ten sposób jest łatwiej dla klienta, który płaci etapami, a także masz gwarancję, że nawet w przypadku, gdy klient zrezygnuje z pracy w połowie, nie będziesz miał żadnych strat.

  Tak więc w Twoim budżecie miałbyś cztery różne pakiety:

  1. Opracowanie projektu SEO
  2. Struktura pracy SEO
  3. Praca SEO na stronie
  4. Offpage SEO Work

  Ustaw wartość dla swojego doradztwa, sporządzając a Projekt SEO dla twojego klienta, inny dla optymalizacji struktury strony, inny dla optymalizacji czynników na stronie i wreszcie wartość dla etapu budowania łącza i utrzymania.

  Pracując w ten sposób, nie ryzykujesz inwestowania swojego czasu i pracy w tworzenie podstaw do dobrej pracy SEO, a następnie klient rezygnuje z pracy lub odkłada ją na później, pozostawiając cię bez wynagrodzenia za już opracowaną pracę.

  Jak ustawić wartość dla pracy SEO

  Po ustawieniu trybu rozliczeniowego nadszedł czas, aby przedyskutować, ile należy obciążyć za samą pracę SEO i uwierz mi, nie jest to wcale trudne.

  Jak wyjaśniłem wcześniej w moim artykuł o wysokości opłat za pracę w marketingu cyfrowym , my jako konsultanci, sprzedajemy naszą wiedzę i nasz czas na zastosowanie tej wiedzy.

  W obliczu tego, podstawą obliczania opłat za pracę SEO powinien być dokładnie czas, aby zainwestować w ten proces. Aby ustawić wartość, postępuj zgodnie z poniższym krokiem:

  • Najpierw określ miesięcznie, ile chcesz zapłacić za swoją pracę. Ile chcesz zarobić do końca miesiąca;
  • Oblicz, ile wydałeś na usługi, które są potrzebne do stworzenia dobrej pracy SEO. Znak internetowy, oprogramowanie sterujące, narzędzia wyszukiwania, wynajem biura itp .;
  • Określ, ile godzin dziennie chcesz poświęcić swojej pracy jako Analityk SEO i ile dni w miesiącu będziesz pracować;
  • Na koniec zsumuj kwotę, którą chcesz zarobić miesięcznie, plus koszty operacyjne, i podziel przez liczbę godzin, w których chcesz pracować.

  To proste obliczenie doprowadzi cię do magicznej liczby, czyli tego, ile kosztuje twoja godzina pracy. Dzięki temu numerowi, wiedząc, ile naliczać za pracę SEO, to tylko kwestia oceny czasu potrzebnego na uruchomienie pracy optymalizacyjnej.

  Obliczanie czasu dla każdego zadania

  Z wartością twojego czasu pracy, to do ciebie należy obliczenie, ile czasu zajmie to każdemu z zadań wymienionych powyżej. To konto, które osobiście uważam za bardziej skomplikowane, ponieważ różni się w zależności od osoby.

  Ważną rzeczą w tym kroku jest realistyczne określenie jak najdokładniej czasu, który będzie potrzebny w każdym z czterech wyżej wymienionych kroków.

  Każdy, kto ma już pewne doświadczenie, wie więcej lub mniej o tym, ile czasu spędza na każdym z nich, ale dla tych, którzy zaczynają teraz, wymaga nieco więcej uwagi, aby nie lekceważyć czasu potrzebnego.

  Cena pracy w SEO

  Kolejna wskazówka dla każdego, kto chce wiedzieć, ile naliczać za pracę SEO, to nie bać się pobierania godziwej wartości za swoją pracę. Często zdarza się, że klient uważa, że ​​wartość jest bardzo wysoka, aw tej sytuacji wiele osób kończy debatę na temat swojej pracy.

  Moim zdaniem, jeśli cena jest uczciwa, a klient się z tym nie zgadza, oznacza to, że brakuje jej struktury do zapłaty za dobrą pracę w tym obszarze. To nie twoja wina.

  Wyobraź sobie czas, który zainwestowałeś, aby osiągnąć poziom profesjonalizmu, do którego doszedłeś. Czy sprawiedliwe byłoby odrzucenie całej tej inwestycji tylko dlatego, że potencjalny klient nie przygotował się finansowo, aby pozwolić sobie na koszty pracy SEO w promowaniu witryny?

  Jak widać, ustal, ile opłaty za pracę SEO nie jest tak trudne. Jest to czysta i prosta matematyka. Bądź na bieżąco z tymi i innymi kwestiami związanymi z SEO i wszystkim innym związanym z marketingiem cyfrowym, podpisując nasze Newsletter .

  Autor: Alberto Valle, dyrektor i instruktor Akademii Marketingu

  Ile naliczać za pracę SEO

  5 (100%) 1 głos [s]


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»