Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Informacje SEO SES SEM i FAQ Marketing internetowy

  Poświęć 30 minut na zapoznanie się z tymi terminami i podstawowymi informacjami, a będziesz mógł porozmawiać z każdą firmą zajmującą się marketingiem internetowym o podstawowej wiedzy, aby podjąć świadomą decyzję.

  SES - Strategia wyszukiwarki. Jest to proces planowania planu kampanii marketingowej Twojej wyszukiwarki. Potrzebujesz PPC? Czy marketing wirusowy lub reklama społecznościowa ma sens w Twoim przypadku? Dobra strategia jest kluczem do silnego długoterminowego sukcesu i nie marnowania pieniędzy. Po prostu rzucanie w to pieniędzmi, nie zrobi tego dobrze. Zapytaj swoją firmę SEO, czy uda ci się opracować dla Ciebie sprawdzoną strategię wyszukiwania. Jeśli nie mogą, biegnij jak wiatr i natychmiast zadzwoń do nas pod SEO PRO.

  SEM - Marketing w wyszukiwarkach. Szeroki termin używany do wszelkich starań o wprowadzenie na rynek Twojej witryny w wyszukiwarkach. Mamy twoją SES, teraz zaimplementujmy ją. SEM obejmuje, ale nie ogranicza się do płatnych reklam banerowych, reklam typu pay per click (PPC), ekologicznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), Google, Yahoo i Bing Map, a teraz obejmuje marketing społecznościowy. Och, i nie zapominajcie o tym, jak ważny jest marketing mobilny.

  SEO - Search Engine Optimization. Zwykle związany z organiczną optymalizacją wyszukiwarek (Aka-Search Engine Optimizing). Jest to metoda pisania treści tekstowych, kodowania stron internetowych, łączenia i projektowania stron internetowych w taki sposób, aby wyszukiwarki mogły je czytać. Jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, wyszukiwarka zapewni stronie z silnym dodatkowym kredytem SEO i wyższą pozycję niż inne witryny. Ekologiczne listy wyszukiwarek przedstawione poniżej na zielono. Aby dowiedzieć się więcej o SEO, odwiedź naszą jak działa SEO strona.

  PPC - Pay Per Click. Jeśli to czytasz, pewnie już wcześniej zwróciła się do ciebie zręczna firma opowiadająca ci wiele wspaniałych rzeczy na temat PPC. Oto nasze spojrzenie na PPC (poniżej) i trochę więcej informacji na ten temat. Przykłady reklam PPC są przedstawione w kolorze żółto-żółtym poniżej.

  Zalety reklam płatnych PPC:

  • Szybkie wyniki dla zupełnie nowych stron internetowych.
  • Tylko inna opcja, jeśli nie można uzyskać aukcji ekologicznych.
  • Przydatne w przypadku większych strategii marketingowych przypominających karabiny maszynowe.
  • Przydatne, aby osiągnąć szybką świadomość marki.
  • Dobry sposób na wyświetlanie reklam na innych stronach internetowych podczas marketingu dla mas. Na przykład, jeśli sprzedajesz świetną nową grę wideo, możesz wybrać wyświetlanie reklam w innych witrynach z grami wideo, które pokazują reklamy Google.

  Wady płatnych reklam PPC:

  • Większość ludzi ignoruje te reklamy i skanuje, a następnie kliknij aukcje organiczne. Jeśli nie mogą znaleźć tego, co chcą w aukcjach organicznych, mogą kliknąć płatne reklamy lub ponownie wyszukać z innym wyszukiwanym hasłem. To nie jest teoria, ale raczej fakt naukowy potwierdzony badaniami kamer siatkówki na internautach odwiedzających wyszukiwarki.
  • Bardzo wysoki koszt: od 500 do 100 000 USD miesięcznie! Przeczytaliśmy, że kilka lat temu oprogramowanie Adobe płaciło 400 000 USD miesięcznie za PPC. Nie jestem pewien, czy to prawda, ale widzieliśmy ogromne budżety wydane na PPC.
  • Zostaniesz obciążony opłatą za każde kliknięcie, nawet po kliknięciu przez konkurentów i dzieciach, które się bawią itd. Niektóre terminy wyszukiwania kosztują 4,50 USD za kliknięcie. Super miska? 20 $ za kliknięcie!
  • Wymaga specjalistycznego, wykwalifikowanego kierownictwa, aby zmaksymalizować wyniki. SEO PRO są nagradzaną gwiazdą agencji Google Adword.

  SEO a PPC

  Nazwy domen i SEO - Jak wybrać nazwę domeny. „Zdobądź co najmniej dwa” to to, co mówimy większości ludzi. Uzyskaj jedną nazwę domeny z nazwą marki (MyCampanyName.com) i co najmniej jedną dla swojej kluczowej usługi lub nazwy produktu (San-Francisco-Car-Wash.com). Zalecamy używanie nazwy „kluczowego terminu” jako „głównej domeny” i domeny nazwy firmy jako aliasu. Użyj domeny z nazwą firmy dla wszystkich reklam drukowanych. Użyj wyszukiwanych haseł (w domenie) w linkach do Twojej witryny. Obie domeny przechodzą do tej samej witryny. Nie jest to już tak duże dla Google, ale dotyczy Bing i Yahoo.

  Oto więcej o domenach w tym filmie Kierowanie ruchem z nazwami domen

  Ranking wyszukiwarek - ranking witryn w wyszukiwarce. Tj. Strona pierwsza, numer jeden to ranking wysoki. Twoja strona na stronie 5 jest bezużyteczna.

  Algorytm wyszukiwarki - wielkie słowa o ogromnych konsekwencjach. Skomplikowany i oznacza wszystko dla firmy wyszukiwarek takich jak my. Moglibyśmy napisać książkę o tym i wielu z nich. Niestety, te książki są przestarzałe w momencie, gdy idą drukować. W skrócie (bardzo krótki), algorytm jest formułą używaną przez wyszukiwarkę w celu określenia, w jakiej kategorii umieścić witrynę, w odniesieniu do wyników wyszukiwania; i aby określić, jak ważna jest Twoja witryna dla odwiedzających. Witryna wysokiej rangi (zgodnie z algorytmem) jest bardzo ważna, aby można ją było zobaczyć na podstawie wyszukiwanego hasła. Niski ranking witryny może mieć fantastyczne informacje, ale wyszukiwarki nie widzą tego w ten sposób. Dosłownie, mogą nie być w stanie przeczytać strony, tak jak została zaprojektowana. Te formuły algorytmów są bardzo strzeżonymi tajemnicami. Czemu? Ponieważ firmy SEO, takie jak nasza, wykorzystałyby je natychmiast. Przyznajemy, że stawka jest ogromna!

  Słowo kluczowe - jedno słowo kierowane lub wyszukiwane hasło, które chcesz umieścić wysoko w wyszukiwarkach.

  Key Search Term - kombinacja słów kluczowych zebranych razem. Użytkownicy sieci szybko dowiadują się, że wyszukiwanie w „Samochody” to zła metoda wyszukiwania w wyszukiwarkach. Otrzymasz ponad 469 milionów wyników. Nauczyliśmy się więc, że musimy być nieco bardziej konkretni, np. „Audi repair east bay”. Tak, to nasz klient i znajdują się w pierwszej trójce (WorldImported.com). Wypróbuj teraz w Google!

  Raport rankingowy - Czy chcesz przeszukiwać kluczowe wyszukiwane hasła co miesiąc, aby sprawdzić, gdzie się miewasz? Możesz to zrobić za pomocą kilku terminów, ale nie trzech różnych wyszukiwarek na 50 różnych terminów. To zabierze Cię na zawsze, dlatego udostępniamy Raport Rankingowy, który pokazuje postępy.

  Statystyki i analizy - skąd pochodzą użytkownicy? Jakiego wyszukiwanego hasła użyli, aby cię znaleźć? Jak długo zostają? Z której strony opuścili Twoją witrynę? Dostępnych jest mnóstwo przydatnych informacji dotyczących ruchu na Twojej stronie.

  Hits - Czy wiesz, że gdybyś miał jedną stronę z 4 zdjęciami i 3 grafikami, to równałoby się 8 „trafień”? Jeden dotyczy samej strony, a drugi 7 obrazów. Hits = pliki pobrane. Bezużyteczne informacje dziś w 2013 r .; wystarczająco dużo na ten temat

  Odwiedzający - każda osoba (zestaw gałek ocznych), która odwiedziła Twoją witrynę w ciągu 30 dni. Jeśli dwa razy trafią na twoją stronę, zostaną policzone dwukrotnie.

  Niepowtarzalni użytkownicy - do przeglądarki użytkowników jest wysyłany bezpieczny plik cookie, mówiąc: „Byłem tutaj”. Więc kiedy wrócą, nie są liczeni ponownie w statystykach. W ten sposób można policzyć, ile różnych osób (zestawów gałek ocznych) znalazło się na Twojej stronie. Jeśli jednak wyczyszczą swoje pliki cookie i ponownie odwiedzą witrynę, zostaną ponownie policzone.

  Odsłony strony - Ile stron oglądają ludzie. Duża liczba może oznaczać, że Twoja strona jest bardzo interesująca lub że widz gubi się i nie może znaleźć tego, czego szuka!

  Współczynnik odrzuceń - ktoś, kto przychodzi na twoją stronę domową i odchodzi bez zagłębiania się w inną podstronę, jest „odbiciem”. Pomyśl o tym, „Och, to nie jest to, czego szukałem”. Odsetek odbić to Twój współczynnik odrzuceń. Uważamy, że współczynnik odrzuceń poniżej 70% jest OK. Co… to szalone! Cóż, pamiętaj, że tylko dlatego, że celujemy i zajmujemy pierwsze miejsce w „usługach odpowiadania na Bay Area”, nie oznacza to, że nie znajdziesz się na trzecim miejscu na innych wyszukiwanych terminach. Ponadto niektórzy ludzie zwracają odwiedzających, szukając tylko numeru telefonu i godzin pracy.

  Czas na stronie - Jak długo ludzie przebywają na Twojej stronie i na stronach internetowych? Czy czytają lub po prostu klikają? Zobacz komentarz powyżej dotyczący „odsłon”.

  Drążenie w dół / Kopanie - termin używany do pomiaru, jak daleko użytkownik kliknie linki, aby uzyskać to, czego chcą. W rzeczywistości jest to duży temat, który naprawdę przenika do projektowania stron internetowych, więc nie wejdziemy tutaj, ale pomyśl o tym: czy ludzie lubią dużo informacji, czy trochę? Bardzo lubisz, dlatego to czytasz. Większość ludzi nie. Więc musisz zaoferować obie opcje w dobrym projekcie strony internetowej.

  Tunelowanie - termin określający wannę, w której dokonano konwersji. Zobacz „Konwersja” poniżej. Chcesz wiedzieć, jak ludzie znajdują to, czego chcą i czy się gubią na stronie.

  Źródło ruchu - skąd pochodzą użytkownicy Twojej witryny? Wyszukiwarka, linki z innych stron internetowych lub bezpośredni typ nazwy domeny?

  Roboty i pająki - małe programy, które przychodzą i widzą, co jest na Twojej stronie i czytają nasze prace SEO. Biorą dane i raportują do dużego programu algorytmu. Wyszukiwarki przechowują te dane, porównują je z witryną podczas ostatniej wizyty i porównują z innymi witrynami. Następnie podejmowana jest decyzja o dostosowaniu rankingu (w górę lub w dół).

  Konwersje - ilu użytkowników faktycznie coś zrobiło? Tutaj mierzysz zwrot z inwestycji (ROI). Firma SEO może przyciągnąć do ciebie tylko ludzi. To, co z nimi robisz, to problem twoich i twoich webmasterów. Tak więc cel / zgoda jest ustalana, co to jest konwersja. Jest to proste, jeśli masz witrynę e-commerce, w której sprzedajesz rzeczy online. Całkiem łatwo to zmierzyć. „Sprzedaliśmy X wcześniej i teraz sprzedajemy Y.” Ale jeśli sprzedajesz domy lub usługi, staje się to trudne do zmierzenia. Większość firm dokonuje konwersji za pomocą swoich formularzy kontaktowych i korzystania z unikalnego śledzonego numeru telefonu. Jest to śledzony i dość dokładny sposób pomiaru wyników. Znowu to, co robisz z tym kontaktem, jest twoim problemem, chyba że niewłaściwi ludzie się z tobą kontaktują. Jeśli tak, ponownie przeanalizuj wyszukiwane hasła.

  Zwrot z inwestycji - zwrot z inwestycji - jest to najważniejszy wynik dla większości firm. Co dla mnie robisz Jeśli nie starasz się ustalić swojej nazwy / marki, to naprawdę się liczy. Nie ma sensu płacić 20 dolarów za sprzedanie 10 dolarów. Ale może być wart 10 dolarów, aby sprzedać 25 dolarów, jeśli tam jest marża zysku. A może po prostu potrzebujesz jednego nowego klienta rocznie, ponieważ klienci wydają miliony rocznie. Tylko ty możesz to sprawdzić.

  Wrażenia - ile razy wyświetlana była reklama PPC lub wyświetlana.

  Mam pytanie? 510-276-9904

  SEO dla firm w San Francisco, Oakland, San Jose, Livermore, Pleasanton, Dublinie, San Ramon, Danville, Walnut Creek, Concord, Brentwood, Hayward, San Leandro, Castro Valley, San Ramon, Antiochii i innych wielkich miastach Bay Area. SEO - SES - SEM - Social Media Marketing - Marketing wirusowy

  Potrzebujesz PPC?
  Czy marketing wirusowy lub reklama społecznościowa ma sens w Twoim przypadku?
  Super miska?
  Czemu?
  Jakiego wyszukiwanego hasła użyli, aby cię znaleźć?
  Jak długo zostają?
  Z której strony opuścili Twoją witrynę?
  Czy czytają lub po prostu klikają?
  W rzeczywistości jest to duży temat, który naprawdę przenika do projektowania stron internetowych, więc nie wejdziemy tutaj, ale pomyśl o tym: czy ludzie lubią dużo informacji, czy trochę?
  Wyszukiwarka, linki z innych stron internetowych lub bezpośredni typ nazwy domeny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»