Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ivanov-Ivanov Sezon 10 Odcinek 10 obejrzyj online

  Ivanovs-Ivanovs 2 sezon 10 seria na STS

  Opis trzydziestej serii online: Danya zdołała się przygotować i mimo to postanowiła opuścić Yanę, która wcześniej jej wszystko opowiedziała. To prawda, że ​​jego plan poszedł trochę inaczej, a pierwszym, który dowiedział się o intencji, nie była sama dziewczyna, ale jej ojciec. Naprawdę nie lubi tego wszystkiego i postanowił zmusić Danyę, by była ze swoją córką. Musi szantażować faceta, przede wszystkim - z nadzieją na powrót do domu.

  Aby przywrócić swoją rezydencję tacie i mamie, Danila jest gotowa na wiele - nawet po to, by spotkać dziewczynę, której nie lubi ... Prawda, tym razem decyzja została podjęta zamiast niego - okazało się, że Yana była w ciąży, co oznacza, że ​​nie było powrotu ...

  Antonowi zaczęły brakować pieniędzy - na początku nie będzie nic do jedzenia, ponieważ nie ma wystarczającej ilości pożywienia, a wtedy nie będzie miejsca do zamieszkania, ponieważ musisz także zapłacić za wynajem samochodu kempingowego. Lech, który jest już przyzwyczajony do posiadania bogatego sąsiada po drugiej stronie drogi, nie chce stracić tak komfortowych warunków i jest gotowy pomóc krewnemu.

  Ich plan jest całkiem prosty - zabrać pieniądze od teścia Antona. Ale ponieważ Anton nie może ich śledzić, ale Polina nie chce, będzie musiał natychmiast wymyślić atuty swojego wnuka. Wania będzie musiał udać się do dziadka i zrobić co w jego mocy, aby zdobyć przynajmniej trochę pieniędzy dla rodziny z oszustwem i pochlebstwem ...

  Zdając sobie sprawę, że szanse na obrót dziadka są niewielkie, biedni Iwanowowie próbują zarabiać pieniądze. Lesha zaczyna angażować się w służbowe - rytualne usługi, a jego żona dostaje gospodynię domową w domu Hamleta Ohanyana. Wydaje się kobiecie, że po kilku miesiącach życia w bogatym domu, będzie mogła robić wszystkie te arystokratyczne rzeczy, które powinien zrobić sługa. Cóż, jeśli nie, Polina i Katya pomogą.

  Data premiery 30. serii: możemy oglądać dziesiątą serię dwóch sezonów z serii Ivanov-Ivanov w ten poniedziałek, 2 kwietnia 2018 roku.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»