Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak długo powinien być mój blog?

  1. Co jeśli posty na blogu są dłuższe?
  2. Jaka jest idealna długość wpisu na blogu?
  3. Jakość pierwsza

  Jeśli pierwsze palące pytanie dla blogerów brzmi: jak często powinienem aktualizować mojego bloga? Drugi to często: jak długo powinny być moje posty na blogu?

  Mam wspaniałego nowego klienta copywritingu, który poprosił mnie o napisanie dla nich serii postów na blogu o długości około 300-600 słów. Prawdopodobnie podążają za poradami dotyczącymi optymalizacji wyszukiwarek, ponieważ generalnie wyszukiwarki takie jak treść mają co najmniej 300 słów i są średniej wielkości przedsiębiorstwem z wieloma autorami blogów, więc wytyczne są potrzebne, aby blog był spójny.

  Ale czy właściciele małych firm mogą być tak nakazowi w przypadku długości postów na blogu?

  Moje własne posty na blogu mają około 1200 słów, a dłuższe posty są lepsze dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, jeśli pozostają istotne. Staram się pisać szczegółowe, przydatne posty w mniej niż 1000 słów.

  Co jeśli posty na blogu są dłuższe?

  Jeśli masz więcej do powiedzenia i nie piszesz jednego bardzo długiego posta na blogu, lepiej byłoby utworzyć serię postów na blogu.

  Prowadzenie serii postów na blogu pomaga również czytelnikom oczekiwać tego, co będziesz publikować w przyszłości, i zachęca ludzi do subskrybowania Twojego bloga, aby niczego nie przegapili.

  Jaka jest idealna długość wpisu na blogu?

  Najlepszą długością postu na blogu jest jednak wiele słów, których potrzebujesz, aby przekazać swoją wiadomość i sprawić, by była ona zrozumiała, ale staram się, aby mój blog miał od 800 do 1200 słów i polecam.

  Zespół odnoszący sukcesy w blogowaniu na Facebooku niedawno omówił długość wpisu na blogu.

  Robin Dickinson i Karrine Elizabeth wspomnieli, że nie czytają długich postów na blogu, chyba że są dobrze sformatowane, dzięki czemu możesz być niechlujny w formatowaniu postów na blogach w przypadku krótszych postów na blogu, ale jeśli chcesz, aby ludzie naprawdę czytali, a nie tylko chudy, twój długie posty ułatwiają dobre formatowanie wpisów na blogu.

  Penelope James i Seana Smith zgodziły się, że długie posty na blogach są świetne, o ile nie są codziennymi aktualizacjami, więc jeśli często piszesz, możesz chcieć, aby długość była krótsza.

  Doświadczona specjalistka od public relations Catherine White dodała:

  „Pracuję nad dyrektorem prasowym. Krótkie, ostre, nie więcej niż 500 słów, a informacje umieszczone w odwróconej piramidzie w kolejności ważności. ”

  W odpowiednim czasie przypominając, że jakość jest ważniejsza niż ilość lub częstotliwość , Catherine kontynuowała:

  „Wierzę, że mój głos powinien być używany do przekonywania, wpływania i zmiany. Dlatego mój czytelnik musi mieć pewność, że publikuję tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia. Wiem, że mam uszy moich czytelników, ponieważ nie zginam ich z kształtu ”.

  Jakość pierwsza

  Łatwo stracić orientację na blogach, ponieważ jest tak wiele problemów technicznych i innych czynników rozpraszających uwagę, ale skup się na jakości swoich postów na blogu.

  Niezależnie od tego, jak długie lub krótkie są, jak często lub nieregularnie aktualizujesz swojego bloga, upewnij się, że każdy post spełnia potrzeby Twoich czytelników.

  Niezależnie od tego, czy twoim celem jest nauczanie, inspirowanie, czy też zabawne, twoi czytelnicy skupiają się na tym i robią ostrożność edycja posta na blogu więc każdy post na blogu wykonuje swoją pracę w jak najmniejszej liczbie słów.

  Chcesz przewagę? Uzyskaj więcej wskazówek dotyczących pisania bloga, klikając poniższy obrazek. Otrzymasz mój przewodnik - jest w 100% bezpłatny

  Otrzymasz mój przewodnik - jest w 100% bezpłatny

  Co jeśli posty na blogu są dłuższe?
  Jaka jest idealna długość wpisu na blogu?
  Drugi to często: jak długo powinny być moje posty na blogu?
  Ale czy właściciele małych firm mogą być tak nakazowi w przypadku długości postów na blogu?
  Co jeśli posty na blogu są dłuższe?
  Jaka jest idealna długość wpisu na blogu?
  Chcesz przewagę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»