Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak długo powinny być moje artykuły dla SEO?

  1. Dłuższe artykuły mają więcej możliwości kontekstowego użycia słowa kluczowego w treści.
  2. Długie artykuły mają okazję omówić więcej terminów związanych z LSI.
  3. Długie artykuły mają możliwość celowania w więcej długich ogonów.
  4. rel = ”Next” i rel = ”Prev”

  Jestem zwolennikiem długich artykułów , a także artykułów, które są podzielone na różne strony. Google na pewno uwielbia długie artykuły. Jednak, łatwiej jest zarabiać na artykule, który ma krótszą zawartość - ponieważ Twoje reklamy nie gubią się w morzu słów. Wierzę, że Google bierze pod uwagę, że artykuł został podzielony na kilka stron, zwłaszcza jeśli używasz funkcji WordPress <! - nextpage–>.

  Porozmawiajmy o tym w dwóch różnych sekcjach, po pierwsze: Jaka jest opinia Google na temat długich i krótkich artykułów? , do celów SEO. Drugi dotyczy zarabiania pieniędzy, co jest ważnym aspektem większości witryn.

  Istnieje wiele powodów, dla których dłuższe artykuły są preferowane przez Google. Oto kilka powodów, dla których:

  • Dłuższe artykuły rzadziej wyłapują filtr różnorodności Google.
  • Dłuższe artykuły mają więcej możliwości kontekstowego użycia słowa kluczowego w treści.
  • Długie artykuły mają okazję omówić więcej terminów związanych z LSI.
  • Długie artykuły mają możliwość celowania w więcej długich ogonów.

  Długie artykuły mają możliwość celowania w więcej długich ogonów

  Google ma patent, w którym jeśli treść nie jest zróżnicowana, uznaje się ją za zbędną. Nie będzie się dobrze rangował i nie będzie liczył się do otrzymanych linków. W tym patencie o różnorodności filtrów Google mówi:

  Na przykład, system może określić, że grupa zasobów kandydujących należy do tej samej innej witryny, np. Przez określenie, że grupa zasobów kandydujących jest powiązana z tą samą nazwą domeny lub tym samym adresem IP (IP), lub że każde z kandydujących zasobów w grupie łączy się z minimalną liczbą tych samych witryn. W innym przykładzie system może określić, że grupa zasobów kandydujących ma ten sam kontekst treści. Kontekst treści to charakterystyka zawartości zasobu, np. Tematu omawianego w zasobie lub klasyfikacji maszynowej zasobu.

  Parafrazując powyższą sekcję, napisano: „ Google określa, że ​​strony, które prowadzą do Ciebie, są bezpośrednio powiązane z Twoją witryną . Jeśli są to linki pochodzące z tego samego adresu IP lub wszystkie strony łączą się z dokładnie tymi samymi witrynami lub wszystkie mają dokładnie ten sam kontekst treści , to jest to przypadek, w którym łączysz się ze sobą. Ten „kontekst treści” oznacza, że ​​artykuły nie są wystarczająco zróżnicowane.

  W tym samym patencie stwierdza się, co następuje: „Aby określić wynik jakości łącza, silnik łącza może filtrować różnorodność zasobów. Filtrowanie różnorodności to proces usuwania zasobów, które dostarczają zasadniczo nadmiarowe informacje do silnika o jakości łącza. ” Grupuj te dwie sekcje razem, mówią, że Google może odkryć, czy Twoje artykuły są zróżnicowane, a jeśli nie , zostaną odrzucone .

  Faktem jest, że im krótszy jest artykuł, tym trudniej jest dostarczyć informacje, które nie są zbędne. Wyobraź sobie, że chcesz powiedzieć coś o szkoleniu psów, w 400 słowach lub mniej, to nie jest strona bardzo podobna do dziesiątek, jeśli nie setek innych artykułów w Internecie. Poprzez filtrowanie różnorodności ten 400-wyrazowy artykuł jest uważany za zbędny i odrzucany. Twórz artykuły dłużej, więc są szanse, że nie jest podobny do innego artykułu w Internecie.

  Dłuższe artykuły mają więcej możliwości kontekstowego użycia słowa kluczowego w treści.

  Wykorzystanie słów kluczowych w treści to najlepsza metoda wymieniania ich w witrynie Wykorzystanie słów kluczowych w treści to najlepsza metoda wymieniania ich w witrynie. Z drugiej strony, często używane słowa kluczowe są szkodliwe. Często WordPress wstrzykuje słowa kluczowe na stronę wiele razy . Kilka przykładów to umieszczenie tytułu w okruchach nawigacyjnych, użycie go jako znacznika H1, umieszczenie w widgecie „ostatnie posty”, ponowne umieszczenie w widgecie „ostatnie komentarze”, a następnie ponownie nad komentarzami, po tym, jak ktoś zrobił komentarz.

  W krótszym artykule te słowa kluczowe z wstrzykiwanym szablonem powodują bardzo duże zagęszczenie terminów standardowych. Google nie ceni słów kluczowych używanych w szablonie. Twoja gęstość słów kluczowych będzie znacznie wyższa, do tego stopnia, że ​​nie brzmi to naturalnie, jeśli twoje artykuły są krótsze (z większą gęstością pochodzącą z szablonu). Z drugiej strony długi artykuł rozcieńcza słowa kluczowe wstrzykiwane przez szablon. Dłuższe artykuły sprawiają, że naturalnie łatwiej nie wypychać słów kluczowych, w ten sposób wyzwalając filtr wypełniania słów kluczowych.

  Długie artykuły mają okazję omówić więcej terminów związanych z LSI.

  Bardziej szczegółowy artykuł omawia temat lepiej Bardziej szczegółowy artykuł omawia temat lepiej. Im więcej piszesz o danym słowie kluczowym, tym bardziej prawdopodobne jest, że użyjesz słów kluczowych powiązanych z ukrytym indeksowaniem semantycznym (LSI). Na przykład, jeśli piszesz artykuł o biletach lotniczych, niektóre terminy związane z LSI to bilety, linie lotnicze, miejsca, trasy, tanie ceny itp. Słowa te można znaleźć w innych artykułach na temat biletów lotniczych, więc Google oczekuje, że napiszesz artykuł który używa skojarzonych słów , a nie innych przypadkowych słów, które nie mają nic wspólnego z lotami (jak swing golfowy). Pisząc dłuższy artykuł, naturalnie dyskutowałbyś o wyższym odsetku terminów związanych z LSI - czyniąc go lepszym artykułem.

  Długie artykuły mają możliwość celowania w więcej długich ogonów.

  Istnieje wiele długich ogonów, dla których twój artykuł będzie miał rangę, jeśli jest po prostu dłuższy Istnieje wiele długich ogonów, dla których twój artykuł będzie miał rangę, jeśli jest po prostu dłuższy. Pisząc więcej o temacie, dołączasz wiele istotnych dla niego terminów. Używanie słowa kluczowego w wielu różnych formach pomaga lepiej oceniać dla każdego używanego wariantu. Jeśli zamierzasz przejść przez cały wysiłek, aby uszeregować stronę, w tym uzyskać wiele linków, możesz równie dobrze dać jej najlepszą pozycję w rankingu wielu powiązanych słów kluczowych, aby uzyskać jeszcze większy ruch.

  Wszystko sprowadza się do tego - długie artykuły używają więcej słów. Więcej słów to więcej okazji do rangowania czegoś. Jeśli wszystkie warunki odnoszą się do Twojej strony, powinieneś otrzymać premię rankingową za te istotne warunki.

  Podczas gdy długie strony świetnie nadają się do rankingu, długa strona niekoniecznie jest dobra dla zysku. Im dłużej artykuł się pojawia, tym mniejszy procent reklam występuje na słowach. Zwiększając zawartość, utrudniasz wyświetlanie reklam. WordPress ma funkcję o nazwie <! - nextpage–>, która dzieli Twój artykuł na strony. Umieszcza także w witrynie kod, który Google uznaje za zrozumienie, że wiele stron to ta sama strona. Kod to rel = ”next” i rel = ”prev”.

  rel = ”Next” i rel = ”Prev”

  Blog Google dla webmasterów  opowiada o  jak korzystać z tych dwóch części kodu Blog Google dla webmasterów opowiada o jak korzystać z tych dwóch części kodu. Gdy Google widzi „Next” i „Prev” rel w kotwicach linków, bardzo silnym sygnałem jest, że ta strona należy do jednego większego artykułu, który został podzielony na wiele stron.

  Ważne jest, aby wysłać te sygnały Google (WordPress zrobi to automatycznie), jeśli chcesz złamać swoją stronę. W ten sposób możesz uzyskać wszystkie te same korzyści, włączając wiele istotnych terminów LSI, wiele powiązanych słów kluczowych i wszystkie inne korzyści omówione powyżej, nawet jeśli Twój artykuł jest paginowany.

  Powodem, dla którego chcesz robić paginację na dużych artykułach, jest oczywiście rozbicie artykułu, aby był łatwiej przyswajany przez odbiorców. Czytając mniejsze fragmenty naraz, artykuł nie jest przeważnie duży. Ponadto, jeśli umieszczasz reklamę Google Adwords (lub inne typy reklam) nad i pod treścią, będziesz mógł wyświetlić więcej z nich, jeśli umieścisz je na stronach.

  Rozważmy artykuł o długości 2000 słów. Jeśli umieszczasz reklamę AdWords nad i pod artykułem, to są 2 widoki reklam. Jeśli jednak rozbijesz artykuł na 4 strony po 500, czyli 4 x 2 (8 wyświetleń reklamy), jeśli czytelnik zakończy cały artykuł. Może to znacznie zwiększyć Twoje zarobki na adsense a tymczasem nie powinno to poważnie wpłynąć na ruch (ponieważ Google preferuje długie artykuły). Google powinien zdać sobie sprawę, że jest to ten sam artykuł, używając rel = ”next” i rel = ”prev”.

  Dobrym pomysłem byłoby powolne wprowadzanie tych zmian, jeśli masz do czynienia z postarzałą witryną, która już otrzymuje duży ruch od Google. Przełam jeden artykuł i zobacz, jak Google odpowiada. Jeśli ten artykuł generuje tyle samo ruchu, co kilka tygodni wcześniej (kiedy dokonałeś zmiany), można bezpiecznie powiedzieć, że nie wpłynie to na twoje rankingi. Najprawdopodobniej zwiększył liczbę wyświetleń strony, który jest doskonałym sygnałem dla użytkownika, który wysyła do Google.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»