Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak działa rynek mebli biurowych

  Kiedy spotykam się w Internecie lub w gazetach reklamowych, reklamach sprzedaży mebli biurowych, ogarnia mnie pełne szacunku uczucie tęsknoty za czasami, kiedy mój partner i ja wychowywaliśmy  Twoja firma od podstaw Kiedy spotykam się w Internecie lub w gazetach reklamowych, reklamach sprzedaży mebli biurowych, ogarnia mnie pełne szacunku uczucie tęsknoty za czasami, kiedy mój partner i ja wychowywaliśmy Twoja firma od podstaw . To właśnie meble biurowe były naszym pierwszym krokiem w kierunku świetlanej przyszłości, w której istnieniu szczerze wierzyliśmy.

  Jasne jest, że stale myśleliśmy dzień i noc jak sprzedawać meble biurowe nasze mózgi eksplodowały, kiedy próbowały znaleźć najwięcej skuteczna forma reklamy . Ogólnie rzecz biorąc, przez kilka lat pracy w tej branży udało nam się zbadać rynek mebli biurowych wzdłuż i wszerz. I wiesz, w tym biznesie jest wiele interesujących i niewytłumaczalnych rzeczy. Myślę, że ten artykuł będzie przydatny jako sprzedawcy „biura” i jego klientów. Zaryzykuję nawet zasugerowanie, że będą to najciekawsi nabywcy. Przynajmniej, kiedy po raz pierwszy zapoznałem się z tym biznesem, działałem jako nabywca mebli biurowych. I wiesz, dzięki dogłębnej analizie tego rynku, dowiedziałem się, jak właściwie zrozumieć wybór i zakup tego produktu.

  Pewnego dnia pomyślałem, że wy, drodzy goście mebeldok.com, czekam, aż podzielę się z Wami całą moją wiedzą zdobytą przez wiele lat burzy mózgów i analitycznego myślenia na temat skutecznej sprzedaży i wyboru mebli biurowych. Ogólnie rzecz biorąc, spotykaj się - rynek mebli biurowych !

  Mówiłem już wiele o metodach wyszukiwania klientów w serii artykułów: Wyszukaj klientów i zwiększ sprzedaż mebli . Zasadniczo można powiedzieć, że wszystkie wymienione tam systemy są w taki czy inny sposób wykorzystywane w sprzedaży mebli biurowych. Ale jeśli mówimy o najpowszechniejszych strukturach sieci sprzedaży producentów „biura”, podkreśliłbym tutaj trzy główne metody:

  1. 1. Dostawy mebli biurowych bezpośrednio do dużych klientów korporacyjnych.
  2. 2. Handel hurtowy za pośrednictwem pośredników (dealerów).
  3. 3. Sprzedaż produktów poprzez własną sieć sprzedaży markowych sklepów meblowych.

  Z mojej praktyki mogę powiedzieć, że wielcy i pewnie stojący producenci mebli biurowych wykorzystują wszystkie trzy metody promocji swoich produktów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest to zintegrowane podejście w tej kwestii, które daje najlepszy wynik.

  Ale mniejsze fabryki po prostu nie są w stanie sfinansować wszystkich metod, więc wybierają jedną lub dwie opcje o najwyższym priorytecie. Jeśli mówimy o priorytecie, wskazałem je na mojej liście w kolejności ważności. Po pierwsze oczywiście współpracujemy z dużymi klientami korporacyjnymi. Ponadto, gdy wielkość produkcji zaczyna rosnąć, istnieje potrzeba dealerów. Cóż, a potem zaczynają się prace nad otwarciem markowych salonów sprzedających meble biurowe. Po pierwsze, zakłady są dokonywane na duże miasta, a następnie peryferia są już stopniowo pokrywane.

  Tutaj działa w przybliżeniu i schemat sprzedaży mebli biurowych na nowoczesnym rynku. I wszystko byłoby niczym, gdyby nie jedno pytanie, które mnie dręczyło, jako nabywcy „biura”:

  Dlaczego ceny absolutnie identycznych modeli biur lub szafek różnią się od różnych producentów nie o 10-20%, ale o 50%, a czasem nawet o 100%?

  Od dawna dręczyłem ten problem. Starałem się zrozumieć, co jest powodem tak wielkiego „widelca” cen. Siedziałem przez kilka godzin i patrzyłem na ceny różnych producentów, porównując liczby do siebie w nadziei, że prawda otworzy się trochę więcej. Ale niestety:

  „Trzymanie się” jest skuteczne tylko podczas medytacji, aw procesie analizy rynku mebli biurowych konieczne jest manipulowanie nie tylko liczbami.

  Ale porozmawiamy o tym w następnej publikacji, która nazywa się: Jaki jest koszt mebli biurowych .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»