Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak korzystać z Google AdWords Keyword Planner dla SEO

  1. Przybory
  2. Kierowanie geograficzne
  3. Wprowadzanie słów kluczowych
  4. Więcej przydatnych informacji
  5. Konkurs na słowa kluczowe
  6. Linki zwrotne
  7. Google Search Console
  8. Przeglądanie słów kluczowych w programie Google Adwords

  Niezależnie od tego, czy ruch przychodzi z AdWords, czy z innego źródła, ważne jest przeanalizowanie sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z witryny. Po wykryciu źródła ruchu, wybranej ścieżki i interakcji z witryną kampanię można zoptymalizować i zwiększyć liczbę konwersji.

  Na przykład, jeśli masz wysoki współczynnik odrzuceń, możesz przeanalizować przyczyny współczynnika odrzuceń i zaproponować aktualizacje w witrynie, aby użytkownicy mogli pozostać na Twoich stronach dłużej i szukać więcej treści.

  Nie ma znaczenia, jaki jest Twój zawód lub co wiesz o Google Planowaniu słów kluczowych Adwords, większość czasu spędzasz przy użyciu Google Keyword Planner. Ten przewodnik pomoże Ci korzystać z narzędzia, nauczyć się znajdować niską konkurencję i znaleźć wysokowydajne słowa kluczowe, które możesz wykorzystać w swoich kampaniach SEO. Nie ma znaczenia, jaki jest Twój zawód lub co wiesz o Google Planowaniu słów kluczowych Adwords, większość czasu spędzasz przy użyciu Google Keyword Planner

  Przybory

  Aby użyć tego narzędzia, potrzebujesz Konto Google AdWords . Po skonfigurowaniu możesz zalogować się do Google Adwords, gdzie znajdziesz się na stronie głównej Google AdWords. Gdy już tam jesteś, kliknij narzędzia i przycisk analizy, a następnie kliknij Planowanie słów kluczowych.

  Narzędzie pokazuje trzy opcje. Aby przeprowadzić dobre badanie słów kluczowych, kliknij wyszukiwarkę słów kluczowych i grup reklam. Tutaj będziesz miał kilka opcji.

  Pierwsze pole to miejsce, w którym wpisujesz słowa związane z Twoją firmą lub produktami. Jeśli sprzedawałeś słuchawki bezprzewodowe, możesz umieścić bezprzewodowe słuchawki, elektronikę lub inne tego typu rzeczy. Celem Google AdWords Planowanie słów kluczowych jest generowanie największej liczby propozycji słów kluczowych.

  Możesz także umieścić swoją stronę docelową (lub stronę główną), aby ludzie mogli wylądować w wyszukiwarce po wyszukaniu tego słowa kluczowego. Jest tu wiele różnych opcji, ale nie musisz nic z nimi robić. Dla większości ludzi domyślnie są dokładnie takie, jak byś chciał.

  Kierowanie geograficzne

  Dzięki kierowaniu geograficznemu możesz kierować reklamy na określony kraj, określony język lub określoną wyszukiwarkę. Istnieją inne wyszukiwarki, które są w sieci Google, takie jak AOL.

  Możesz spersonalizować swoje wyszukiwanie i pominąć słowa kluczowe, które nie mają kosztu kliknięcia powyżej lub poniżej określonych punktów cenowych. Możesz także odfiltrować słowa kluczowe, które nie mają minimalnego miesięcznego progu wyszukiwania.

  Inną opcją jest ukrycie słów kluczowych, które już masz na koncie AdWords lub które uznasz za odpowiednie lub pojawią się. Jeśli jednak kierujesz reklamy na Amerykanów szukających w języku angielskim w Google, zachowaj to wszystko tak, jak jest.

  Wprowadzanie słów kluczowych

  Nadszedł czas, aby dodać słowo kluczowe, takie jak a  link zwrotny Nadszedł czas, aby dodać słowo kluczowe, takie jak a link zwrotny . Po umieszczeniu słowa kluczowego lub wielu słów kluczowych kliknij przycisk propozycji słów kluczowych. To powinno doprowadzić Cię do faktycznego narzędzia do planowania słów kluczowych Google Adwords.

  Po pierwsze, będziesz chciał kliknąć propozycje słów kluczowych. Domyślnie powinny to być grupy reklam, które nie są idealne do prowadzenia badań słów kluczowych. Przejdź więc do propozycji słów kluczowych.

  Następnie będziesz chciał upewnić się, że głośność słowa kluczowego jest ustawiona na dokładne dopasowanie. Oznacza to, że średnie miesięczne wyszukiwania, które są tutaj pokazane, będą odzwierciedlać dokładnie to, czego ludzie szukają.

  Domyślnie Google ustawia słowa kluczowe na dopasowania przybliżone. Słowo kluczowe (będziemy korzystać z linków zwrotnych) pokazujące średnio 720 wyszukiwań miesięcznych, obejmuje osoby szukające sposobu uzyskiwania linków zwrotnych, gdzie uzyskać linki zwrotne itp.

  Dokładne ustawienie zapewnia, że ​​wyświetlana objętość wyszukiwania jest przeznaczona tylko dla osób, które szukają słowa wstecznego, bez niczego przed lub po. Jest to bardzo ważne do zapamiętania.

  Aby włączyć to ustawienie, kliknij małą ikonę ołówka i ustaw dodaj słowa kluczowe jako dokładne dopasowanie. Następnie kliknij OK, aby upewnić się, że od teraz każdy typ dopasowania jest dokładny. Ta funkcja może radykalnie zmienić objętość wyszukiwania niektórych słów kluczowych.

  Więcej przydatnych informacji

  Po najechaniu kursorem na narzędzie propozycji słów kluczowych można wyświetlić miesięczne wyszukiwania w ciągu ostatniego roku. To się nazywa trend. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz kierować słowa kluczowe i skonfigurować SEO w tym słowie kluczowym, pamiętaj o trendach. Trendy muszą iść w dobrym kierunku, jeśli chodzi o treść i pozytywne wyniki, które chcesz osiągnąć.

  Jeśli zauważysz spadki w liczbie wyszukiwań słowa kluczowego, może to nie być najlepsze słowo kluczowe. Tutaj zawsze będą wahania danych, ale w ciągu 12 miesięcy będziesz chciał zachować spójność.

  Konkurs na słowa kluczowe

  Powinieneś przyjrzeć się konkurencji. To nie jest konkurencja w wyszukiwarkach, ale konkurs dla osób reklamujących się za pośrednictwem AdWords. Dzięki temu uzyskasz pomocne informacje.

  Jeśli konkurencja jest wysoka, może to być wskaźnik tego, jak łatwo słowo kluczowe będzie konwertować i zarabiać.

  Linki zwrotne

  Wsteczne linki: zastanawiasz się, co tak naprawdę znaczy ten termin Wsteczne linki: zastanawiasz się, co tak naprawdę znaczy ten termin? Jest to słowo kluczowe informacyjne dla kogoś, kto nie wie zbyt wiele o SEO. Z tego powodu konkurencja jest stosunkowo niska.

  Jeśli więc masz rangę tego słowa kluczowego, może ono nie zostać przekonwertowane, ponieważ osoby lądujące na Twojej stronie mogą być początkujące. Jeśli sprzedawałeś pakiety lub usługi backlink, nie są to osoby, które zainwestują twoją usługę.

  To bardziej konkurencja AdWords niż konkurencja SEO. Miej na uwadze konkurencję słów kluczowych w przypadku reklamodawców. Podobne wskaźniki można uzyskać, obserwując średnie koszty na łącza.

  Im więcej osób chce zapłacić za kliknięcie, nie oznacza to, że jest to lepsze słowo kluczowe. Konkurencja dotycząca słów kluczowych jest lepszym wskaźnikiem tego, jak dobrze ruch się zmieni. To dobra informacja, na którą warto zwrócić uwagę.

  Google Search Console

  Google Search Console pokazuje słowa kluczowe, dla których Twoja witryna może już być w rankingu. Posortuj wyniki według średniej pozycji i wyszukaj partie pierwszej strony, drugiej strony itp., Aby zobaczyć różne typy sugestii, które są już odpowiednie dla Twojej witryny.

  Przeglądanie słów kluczowych w programie Google Adwords

  W przypadku korzystania z programu do planowania słów kluczowych Google Adwords najważniejsze jest, aby wiedzieć, jak korzystać z tego narzędzia. Pamiętaj, aby ustawić wyszukiwania tak, aby były dokładnie dopasowane, aby upewnić się, że liczba wyszukiwań, którą otrzymasz po ostatecznym rankingu tej strony. I to wszystko!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»