Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak korzystać z Majestic SEO w celu poprawy budowania linków

  Jak korzystać z Majestic SEO w celu poprawy budowania linków.

  Majestic jest największą na świecie prywatną wyszukiwarką i doskonałym źródłem informacji dla specjalistów ds. Marketingu. Majestic ma średnio 500 000 000 tweetów dziennie. Jednocześnie Majestic indeksuje ponad 2 000 000 000 nowych adresów URL (i widzi 7 miliardów) dziennie.

  Jednocześnie Majestic indeksuje ponad 2 000 000 000 nowych adresów URL (i widzi 7 miliardów) dziennie

  Najpierw zobaczmy, dlaczego linki są tak ważne. Łącze zawiera znacznie więcej informacji niż mogłoby się wydawać. Jeśli spojrzysz na link na stronie, możesz zobaczyć coś o treści, trafności, zasięgu, wpływie, intencji, aktualności, znaczeniu, sile, kontekście, pasji. Jest o wiele więcej, niż sam link, więc linki są ważne i są jedyną rzeczą, którą możesz poruszać się po Internecie.

  Jak działają wyszukiwarki?

  Jako SEO przyglądamy się, w jaki sposób silniki zbierają dane, przyglądamy się również, jak indeksuje dane, jak wyświetlane są rankingi wyszukiwania na ekranie, a my spędzamy czas próbując dostać się do głowy użytkownika, próbując zrozumieć, w jaki sposób silnik dopasuje określone zapytanie do rzeczywiste wyniki wyszukiwania.

  Jeszcze jedną ważną rzeczą jest algorytm grupowania. To pomaga bardzo szybko reagować i zwracać informacje. Jeśli to rozumiesz, zdajesz sobie sprawę, jak działają wyszukiwarki i dlaczego grupowanie jest ważne dla wyszukiwarki.

  Grupowanie ułatwia wyszukiwanie

  Jeśli idziesz do biblioteki, musisz znaleźć masę Księżyca, a nie masz Internetu. Możesz więc wziąć pierwszą książkę i zacząć szukać masy Księżyca lub przejść do systemu szaf i znaleźć sekcję o astrofizyce lub o planetach i użyć jej do bardzo szybkiego zawężenia wyszukiwania.

  Możesz więc wziąć pierwszą książkę i zacząć szukać masy Księżyca lub przejść do systemu szaf i znaleźć sekcję o astrofizyce lub o planetach i użyć jej do bardzo szybkiego zawężenia wyszukiwania

  Dlatego grupowanie rzeczy sprawia, że ​​znalezienie rzeczy jest znacznie prostsze i znacznie szybsze. I nie ma znaczenia, czy szukasz masy Księżyca, czy konsultanta w jakiejkolwiek sprawie lub klienta. My jako istoty ludzkie staramy się najpierw zawęzić poszukiwania przed znalezieniem odpowiedzi, a wyszukiwarki również robią to samo.

  Dlaczego powinniśmy klasyfikować sieć?

  Inną kwestią jest to, dlaczego klasyfikowanie rzeczy i tematów przed utworzeniem wyszukiwarki jest skuteczne w wyszukiwaniu. Zapobiega spamowi. Nie możesz nagle utworzyć strony internetowej, która nie jest nigdzie. Będzie to istotne jak wszystkie inne strony na stronie internetowej.

  Wiemy również, że wyszukiwarki klasyfikują dane na różne sposoby. Google w Rosji ma inne wyniki niż Google w Wielkiej Brytanii lub USA. Mają oddzielną strukturę danych obrazów, filmów, map, podróży itp. Wyszukiwarki łatwiej jest przechowywać je w różnych indeksach. I są zorganizowanymi indeksami zamiast nieustrukturyzowanych zestawów danych.

  Wyszukiwarki kategoryzują dane według następujących typów danych:

  • Kraj IP / TLD
  • Wyszukiwanie obrazka
  • Wyszukiwarka video
  • Lokalne aukcje
  • Mapa
  • Podróżować

  Podejścia do grupowania tematów

  Dla SEO ważniejsze jest zrozumienie, jak wyszukiwarka klasyfikuje rzeczy według tematów. Najbardziej znanym sposobem grupowania rzeczy według tematu był katalog Yahoo, wszystkie strony internetowe były w Internecie i były pogrupowane tematycznie. Niestety nie jest to stabilne, ponieważ nie chodziło o stronę internetową, ale o stronę internetową i jest zbyt wiele stron w sieci, a także zbyt wiele stron internetowych.

  Podejścia do definiowania tematów

  Zgubiliśmy, że Google zastosował inne podejście. Dowiadują się, że istnieją słowa podobne do siebie. Kojarzą te słowa z tematami i kategoriami. Tak więc, rozumieją, czego szukasz w ciągu kilku słów. Spędzili dużo czasu, próbując zdobyć swoje tematy na podstawie tych słów. Okazało się to bardzo trudne, więc zastosowaliśmy inne podejście. Użyliśmy innego sposobu kategoryzowania sieci, aby działał bardzo dobrze i jesteśmy z tego dumni.

  Jak klasyfikujemy sieć?

  Widzimy, że treści mają tendencję do łączenia się w grupy. Jeśli jesteś stroną internetową w branży lotniczej, istnieje spora szansa, że ​​będziesz połączony z innymi stronami o samolotach. Jest to korelacja typu między tematami i kategoriami.

  Przegląd narzędzi Majestic SEO.

  Porozmawiajmy o tym, jak możemy wykorzystać Majestic do SEO. Będę mówił głównie o SEO dla agencji; jednak może być również używany do wewnętrznego SEO. Oto główne etapy agencji SEO zajmujących się procesami biznesowymi. Oto jak Majestic SEO może pomóc na każdym etapie.

  Oto jak Majestic SEO może pomóc na każdym etapie

  Jak działa pomoc Majectic cab w Pitch Phase agencji SEO?

  POSPECTING PHASE

  Jeśli jesteś agencją SEO, na początku będziesz miał etap poszukiwania biznesu. Musisz mieć pomysł, które strony są warte podejścia do SEO i tutaj narzędzia Majestic mogą łatwo pomóc.

  Wtyczka Chrome i Firefox

  Przede wszystkim mamy wtyczkę Chrome i Firefox, która pozwala uzyskać kluczowe statystyki w Internecie dla dowolnego adresu URL. Jeśli więc chcesz przejść do Chrome lub Firefox, pobierz wtyczkę lub rozszerzenie Majestic, które musisz kliknąć w tej gwiazdki w rogu i możesz uzyskać informacje o dowolnej stronie internetowej na świecie. Nie musisz nawet iść do Majestic, aby uzyskać te informacje. To jest bardzo użyteczne. Daje ci trochę danych za darmo, ale jeśli otrzymasz swoje konto, daje ci znacznie więcej informacji.

  Sprawdzanie linków zwrotnych luzem

  Również jeśli próbujesz analizować branżę, użycie narzędzia Bulk Backlink Checker to bardzo szybki sposób na sprawdzenie, które witryny są wystarczająco wpływowe, aby robić interesy. Możesz dowiedzieć się, że niektóre witryny nie są tak wpływowe, jak powinny być, a inne są bardziej wpływowe, niż się wydawało, więc możesz spróbować rzucić je na więcej pieniędzy. Jeśli więc przeanalizujesz pełną listę stron internetowych branży za pomocą narzędzia Bulk Backlink Checker, otrzymasz natychmiastową mapę wpływu graczy branżowych.

  FAZA PITCH

  Są to więc narzędzia, które pozwalają szybko i skutecznie wykorzystywać Majestic.

  Sprawdzanie historii linków zwrotnych

  Jednym z najpopularniejszych narzędzi Majestic jest Backlink History Checker. Jest bezpłatny i nie potrzebujesz konta, aby z niego korzystać. Pozwala to zobaczyć wskaźnik pozyskiwania łączy dla maksymalnie 5 stron internetowych w okresie 5 lat. Bardzo dobrze pomaga, gdy ktoś przychodzi do ciebie i mówi, że chcę być numerem jeden w poszukiwaniu konkretnego słowa X, a potem przychodzisz i widzisz, że są konkurenci o wiele więksi od tego klienta, więc szanse są bardzo małe. To narzędzie pomaga ustalić, czy możesz realistycznie oceniać to słowo lub nie, w zależności od siły firmy, z którą chcesz współpracować. Tak więc narzędzie sprawdzania historii łączy zwrotnych jest bardzo przydatnym narzędziem, ma ładną grafikę, której można użyć do prezentacji pitchingowych.

  Tak więc narzędzie sprawdzania historii łączy zwrotnych jest bardzo przydatnym narzędziem, ma ładną grafikę, której można użyć do prezentacji pitchingowych

  Ponadto, jeśli pójdziesz do Majestic i wpiszesz nazwę strony internetowej, wiele osób przegapi to, co znajduje się pod fałdą. Więc przewiń w dół i znajdziesz inne grafiki, które również są dość pouczające i mogą być użyte w Twoich boiskach.

  Wykresy porównawcze

  Jeśli masz konto, bardzo łatwo jest zacząć porównywać różne narzędzia. Niedawno wprowadziliśmy mały przycisk nad polem wyszukiwania domeny PORÓWNAJ. Daje to możliwość przesyłania au do 5 różnych stron internetowych obok siebie i można szybko porównać wiele różnych rzeczy, takich jak dane podsumowujące, które obejmują względne przepływy zaufania i przepływy cytatów, dane z sprawdzania historii łączy zwrotnych lub sprawdzania tematów i tak dalej . Jest to więc bardzo przydatne narzędzie do dostarczania wykresów porównawczych i do zrozumienia, dokąd musi dotrzeć twój klient.

  Raporty śledzenia

  Kolejną rzeczą, którą zdecydowanie zalecam, jest ustawienie raportów śledzenia przez Majestic, jeśli masz konto. Pomogłoby ci to zbudować linię bazową tego, co dzieje się z czasem. Raporty śledzenia są dość tanim narzędziem, ale dostarczają wielu przydatnych informacji: zwiększa się przepływ zaufania, zwiększa się liczba linków i tak dalej. Dodatkowo śledzisz te informacje z upływem czasu, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak reklama ulepszeń analizuje koszt poprawy.

  Dodatkowo śledzisz te informacje z upływem czasu, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak reklama ulepszeń analizuje koszt poprawy

  FAZA AUDYTU

  Ok po tym, jak dostałeś wszystkie te ładne zdjęcia i podłączyłeś klienta, przechodzisz do etapu audytu.

  Zakładka Strona

  Tutaj Majestic oferuje kilka przydatnych narzędzi. Jedną z nich jest karta Strona - ma więcej niż listę adresów URL. Po wpisaniu strony internetowej do eksploratora witryny Majestic jedna z kart to Strony. Zamiast szukać przepływu cytatów i przepływu zaufanych linków do tej strony, teraz przeglądasz informacje o stronie na stronie internetowej. Jeśli masz problem z przeszukiwaniem strony internetowej, otrzymasz informacje na jej temat. Dzięki połączeniu Majestic i czegoś takiego jak Deep Crawl możesz bardzo szybko zdobyć pewne informacje.

  Tekst zakotwiczenia

  Co więcej, możesz użyć Majestic do wykrycia szczególnie tekstów zakotwiczonych. Jeśli więc masz stronę internetową, na której przesadziłeś szczególnie kluczowe słowo, możesz udać się do Majestic i znaleźć te negatywne linki, które cię karają.

  Jeśli więc masz stronę internetową, na której przesadziłeś szczególnie kluczowe słowo, możesz udać się do Majestic i znaleźć te negatywne linki, które cię karają

  Wykres profilu połączenia

  Jest to łatwy sposób sprawdzenia, gdzie witryna znajduje się w profilu Google. Każdy link przychodzący na stronę ma przepływ zaufania i przepływ cytatów. Na wykresie profilu połączenia mapujemy wszystkie linki przychodzące. Dość często linki mają wysoki przepływ cytowań, ale niski przepływ zaufania i jest to niebezpieczny znak, ponieważ w świecie przyrody zarówno przepływ cytatów, jak i przepływ zaufania powinny być zbliżone. Linki z wysokim przepływem cytowań, ale niskim przepływem zaufania, uważa się za kupione linki.

  Listy wiader

  Ludzie spędzali godziny na Majestic, ale nie zawsze mają czas na sprawdzanie stron internetowych. Listy Bucket pozwalają na spakowanie list, aby później je obejrzeć.

  Ponadto, jeśli jesteś użytkownikiem programu Excel, istnieje świetne narzędzie SEO dla programu Excel: Wtyczki Excel innych firm. Pozwala na wykorzystanie wszystkich informacji Majestic prosto ze strony internetowej.

  FAZA PENGUIN

  Otrzymałeś już stronę internetową i jeśli masz pecha i zdajesz sobie sprawę, że masz fazę pingwina. Więc musisz naprawić niektóre złe linki. Oto główne narzędzia do tego.

  Nadawca URL

  Pierwszą rzeczą, którą proponuję, jest utworzenie bazy danych wszystkich linków. Możesz wyeksportować wszystkie linki wyświetlane przez Google - może to być maksymalnie 200 000 linków, czyli maksymalna liczba linków, które możesz przesłać do swojego nadawcy URL. To wskaże naszym robotom, że jeśli nie przeszukaliśmy tych adresów URL, możemy zaindeksować w ciągu następnych 24 lub 48 godzin. To da Ci metryki przepływu dla niewidocznych adresów URL.

  Filtrowanie zaawansowanych raportów

  Następnie możesz rozpocząć filtrowanie naszych raportów. Mamy raporty Advance, które pozwalają na pobranie niektórych zestawów profili łączy. Na przykład możesz filtrować raport na podstawie delty Twojego cytatu i przepływu zaufania. Lub możesz wziąć linki pochodzące z poszczególnych źródeł i je posortować.

  Reverse Clique Hunter

  Inną rzeczą jest mała sztuczka z Pingwinem. Mamy narzędzie o nazwie Reverse Clique Hunter i możesz go użyć do próby demaskowania sieci linków. Jeśli ktoś ma zaawansowaną sieć połączeń,

  Jeśli umieścisz 3 strony internetowe, które znajdują się na karanej stronie, w Reverse Clique Hunter, otrzymasz wiele stron internetowych z linkami do tych samych 3 stron internetowych. Następnie możesz odkryć sieć linków, więc może to być całkiem fajne użycie tego narzędzia. Mogę doradzić innym wtyczkom Penguin: Linkrisk, Urlprofiler.

  FAZA PROSPEKCJI LINKÓW

  Poszukiwanie linków

  Przejdźmy do kolejnego etapu Link Prospecting - zdobycia dobrych linków do twojej strony internetowej. Zamiast szukać linków przez cały dzień, Majestic oferuje kilka narzędzi do tego. Niedawno zmieniliśmy nasz system: wcześniej, jeśli szukałeś linków TOP, Site Explorer pokazywałby wiele linków ze strony A do strony B, a teraz pokazujemy tylko unikalne linki, więc teraz masz dużo czystszy widok na dowolne strony internetowe „najsilniejsze linki. I oczywiście możesz spojrzeć na konkurentów i dowiedzieć się, skąd biorą swoje linki i wyciągnąć najsilniejsze linki.

  Łowca kliki

  Bierzesz słowo kluczowe, które próbujesz spojrzeć na Google, a następnie bierzesz 10 stron internetowych, które pochodzą z wyników wyszukiwania i umieszczasz je w Clique Hunter. Spowoduje to, że wszystkie strony internetowe będą łączyć się z więcej niż jedną stroną internetową z listy, dzięki czemu możesz zobaczyć, gdzie znajdują się ośrodki władzy, z którymi nie jesteś zaangażowany. Jest powód, aby to zrobić w ten sposób, ponieważ umieszczając strony internetowe, które są już klasyfikowane przez Google, nie są karane. W związku z tym jest mało prawdopodobne, aby wspólne linki władzy były karane przez Google.

  Majestic Search Explorer

  Niewielu z was wie, ale jesteśmy także wyszukiwarką. Jeśli zaczniesz od frazy kluczowej w naszym polu wyszukiwania zamiast adresu URL, to zwracamy wyniki, które są najsilniejsze ... aby uzyskać linki z określonej kategorii. Otrzymujesz więc wyniki, które dają szybkie cele od ludzi, do których powinieneś się zwrócić, aby uzyskać wysokiej jakości linki.

  Dlaczego warto korzystać z Wyszukiwarki Majestic?

  • Zaufanie kontekstowe
  • Pływ
  • Ponad 1000 wyników
  • Brak personalizacji
  • Przewiduj witryny z trendami
  • Natychmiastowe dane

  Topical Trust Flow

  Kiedy patrzysz na strony internetowe, czy patrzysz na aktualny przepływ zaufania konkretnej strony internetowej i upewnisz się, że jest ona semantycznie blisko Twojej firmy? Widzimy, że tematy i kategorie są coraz bardziej przydatne. Jeśli otrzymujesz linki z witryn, które są semantycznie odległe od Twojej firmy, prędzej czy później napotkasz problemy z losową trafnością Google. Musisz więc najpierw znaleźć odpowiednią treść, a nie tylko odpowiednie witryny.

  Musisz więc najpierw znaleźć odpowiednią treść, a nie tylko odpowiednie witryny

  FAZA RAPORTOWANIA

  Ostatnią rzeczą jest raportowanie. Gdy już masz klienta, zrobiłeś dla nich linki, możesz wtedy sprawdzić, co zrobiłeś.

  Nowe i utracone linki

  Jedną z głównych rzeczy jest umiejętność codziennego przeglądania nowych i utraconych linków. Jeśli przejdziesz do nowej karty, pokaże Ci, jakie linki były widoczne w ciągu ostatnich 90 dni i możesz przeciągnąć w ciągu ostatnich 2 tygodni i kliknąć dowolny, aby zobaczyć rzeczywisty link. Trzeba również wziąć pod uwagę, że Internet działa tak, jak często można uzyskać linki z różnych części stron internetowych. Dobrym przykładem jest WordPress - jeśli ktoś łączy się z Tobą ze strony WordPress, może to oznaczać, że w pierwszym dniu link pochodzi ze strony głównej, a dzień 2 z innej strony. Następnie liczymy to jako dwa różne linki. Ale nadal masz całkiem niezły obraz na profilu łączenia.

  Jeśli chodzi o raportowanie, bardzo przydatne jest także tworzenie raportów śledzenia, ponieważ daje to zrozumienie tego, co robią konkurenci. Więc to tyle. Jak widzisz, w łączu znajduje się tak wiele informacji: może podawać informacje o treści, trafności, zasięgu, wpływie, intencji, aktualności, znaczeniu, sile, kontekście, pasji.

  Jak działają wyszukiwarki?
  Dlaczego powinniśmy klasyfikować sieć?
  Jak klasyfikujemy sieć?
  Jak działa pomoc Majectic cab w Pitch Phase agencji SEO?
  Dlaczego warto korzystać z Wyszukiwarki Majestic?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»