Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak korzystać z SEO w swojej strategii marketingu cyfrowego

  1. Po pierwsze, czym jest SEO?
  2. Jakość treści jest koniecznością
  3. Optymalizacja treści
  4. Zwróć uwagę na trendy technologiczne
  5. Przetestuj swoją witrynę
  6. Optymalizacja witryny i strategie marketingowe
  7. Alt Text
  8. Nagłówki
  9. Linki zewnętrzne
  10. Ustal cele SMART i RACE
  11. MĄDRY
  12. WYŚCIG

  Większość ludzi wie dziś, że optymalizacja dla wyszukiwarek (SEO) ma kluczowe znaczenie dla udanego biznesu online. To, czego mogą nie wiedzieć, to dokładnie to, jak go wykorzystać w swoim planie marketingowym. Włączenie strategicznie wybranych słów kluczowych wraz z cennymi treściami może znacznie zwiększyć obecność na całym świecie, a co za tym idzie, zyski. Co ważniejsze, wiedząc, w jaki sposób klienci Cię znajdują, są nieocenionymi informacjami.

  Ale to tylko pierwsza warstwa, z wielu, do stworzenia stałego strumienia przychodów. Wdrożenie planu marketingowego opartego na danych, w celu stworzenia powtarzalnej działalności, jest niezbędne dla wzrostu i długowieczności. Po zakończeniu musisz ponownie ocenić swoje dane i przeprojektować swój plan, aby przyciągnąć nowych klientów i zachować dotychczasową działalność. Z czasem możesz stworzyć recykling system lejkowy które będą stale generować przychody. Jest to znane jako marketing oparty na danych.

  Po pierwsze, czym jest SEO?

  Wiemy, co oznacza skrót SEO, ale co to tak naprawdę znaczy w świecie marketingu? Podczas budowania lub aktualizowania strony internetowej dla Twojej firmy, używanie SEO i słów kluczowych ma kluczowe znaczenie dla odkrycia w sieci. Z pewnością możesz zapłacić za umieszczenie, ale jest to kosztowna opcja i musi być na bieżąco, aby utrzymać dobry ranking. Nie gwarantuje również najwyższego miejsca. Ołów organiczny jest tym, do czego chcesz dążyć, ponieważ ci ludzie znaleźli cię za pomocą wyszukiwarki lub innej bezpłatnej alei.

  Gdy wyszukiwarki, takie jak Google , Yahoo i Bing, indeksuj swoją witrynę, chcą znaleźć słowa, które najbardziej odpowiadają tym, czego szukają ludzie. Wielkie korporacje znają znaczenie wyszukiwania słów kluczowych. Zastanów się nad tym: kiedy wprowadzisz „najlepszy detergent do prania dla skóry wrażliwej”, znajdziesz wszystkie blogi na pierwszej stronie, jednak kiedy użyjesz słów kluczowych, takich jak „detergent do prania” i „detergent do wrażliwej skóry”, zaczniesz widzieć więcej nazw marki firm w wynikach wyszukiwania.

  Jakość treści jest koniecznością

  Chcesz, aby ludzie odwiedzali Twoją witrynę i pozostawali tam wystarczająco długo, aby zobaczyć, co robisz i oferujesz. Przeciętna osoba spędza tylko 15 sekund na stronie internetowej i mniej niż minutę na stronie przed przejściem dalej. Dzięki wysokiej jakości treści możesz zaangażować swoich użytkowników i ostatecznie przekształcić ich z klienta w klienta. Pomyśl o tym jak o sklepie. Klienci wchodzą i wychodzą przez cały dzień, ale klientami są ci, którzy kupują i wracają wielokrotnie.

  Optymalizacja treści

  Nie ma możliwości zagwarantowania, że ​​zajmiesz pierwsze miejsce w najważniejszych wyszukiwarkach, a liczba dostępnych usług zwiększy Twoje miejsce docelowe, ale Twoim celem powinno być wylądowanie w pierwszej 30. Jeśli szukasz własnej strony na stronach 10 lub 15, musisz poprawić swoje treści i sprawić, by działało lepiej dla Ciebie. Upewnij się, że masz tytuł i opis, które zawierają słowa kluczowe dla każdej strony Twojej witryny. Ponadto dodaj tekst do obrazów za pomocą tekstu alt. Zdjęcia na stronie są świetne, ale wyszukiwarki nie mogą wyświetlać zdjęć. Dodaj nazwę swojej witryny lub krótką informację o tym, co robisz z plikami obrazów.

  Zwróć uwagę na trendy technologiczne

  W ostatnich badaniach 64% respondentów uznało, że posiadanie strategia marketingowa oparta na danych był kluczem do sukcesu biznesowego w Internecie. Codzienna technologia poprawia się i dostępne są nowe usługi. Wiedząc, co tam jest i jak może Ci to pomóc, możesz mieć kluczowe znaczenie dla swojej działalności online. Jeśli nie zmieniasz technologii, znajdziesz mniej klientów internetowych i słabe wyniki finansowe. Bądź na bieżąco z rankingiem witryn Google i korzystaj z narzędzi Analytics. To poprowadzi Cię do bardziej udanej strony internetowej.

  Przetestuj swoją witrynę

  Przetestuj swoją witrynę

  Wiele witryn zapewnia doskonałe narzędzia, które pozwalają zobaczyć, jak działa Twoja witryna. Śledzą, dla ciebie, jakie słowa są przeszukiwane, skąd pochodzi Twój ruch, jak długo ludzie pozostają na stronie itd. Ponownie Google Analytics jest również doskonałym narzędziem, aby wiedzieć, jak z niego korzystać.

  Poznaj, co robi Twoja konkurencja

  Konkurencja jest dobra dla biznesu. Zmusza cię to do gry i bycia bardziej kreatywnym. Ale nie musisz tego robić na ślepo. Wiedząc, jakie słowa kluczowe są wykorzystywane do kierowania ruchu do witryny konkurencji, mogą być nieocenionymi informacjami marketingowymi dla Twojej firmy. Strony internetowe takie jak www.seositetools.com może być doskonałym narzędziem do wykorzystania w strategii marketingowej opartej na danych.

  Optymalizacja witryny i strategie marketingowe

  Istnieje wiele sposobów zbierania danych. To, w jaki sposób go wykorzystasz, określi Twój sukces biznesowy. Jak twierdzi Kate Cooper, dyrektor generalny Bloom Worldwide, marketing cyfrowy ma możliwości śledzenia, które generują dane, podczas gdy tradycyjne media marketingowe, takie jak direct mail i print, nie mogą być dokładnie śledzone. Głównym wyzwaniem jest wybór najważniejszych danych do analizy. Możesz łatwo przytłoczyć się wszystkimi dostępnymi informacjami.

  Jak wspomniano powyżej, badanie konkurencji jest dobrym miejscem do rozpoczęcia tworzenia strony internetowej, która rejestruje klientów i utrzymuje ich zaangażowanie. Używając słów kluczowych, które wprowadzają klientów do Twojej witryny, możesz określić, co może być korzystne dla Twojej strategii marketingowej. Upewnij się również, że optymalizujesz wszystkie aspekty swojej witryny; dodaj tekst alt do obrazów; używaj co najmniej dwóch nagłówków na każdej stronie lub z każdym postem, jeśli masz bloga; i korzystaj z linków zewnętrznych. Nie zapomnij także o testowaniu. Strategie i plany muszą mieć płynny komponent. Biznes porusza się szybko online, podobnie jak ranking wyszukiwarek. Kiedy twoi konkurenci zmienią konstrukcję swojej obecności w sieci, wpłynie to na ciebie. Ważne jest, aby unikać pracy z podejściem reaktywnym. Bądź aktywny i przeprowadzaj własne badania, aby określić najlepszy sposób pozostania na szczycie. Dodatkowo upewnij się, że reszta Twojej firmy jest w doskonałym stanie. Jak to się mówi, nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka. Zrównoważona firma to sukces.

  Alt Text

  Korzystanie z tekstu alt to prosty sposób na zwiększenie rankingu SEO. Obrazy nie są klasyfikowane, tekst robi. Włącz krótki, opisowy język i słowa kluczowe do swojego tekstu alt. Jeśli sprzedajesz ręcznie tkane kosze, powinieneś dodać ten tag do swoich obrazów. Pomoże to nie tylko w rankingu witryny, ale także pomoże, gdy ludzie szukają obrazów, ponieważ tekst alt jest wybierany podczas wyszukiwania, a nie sam obraz.

  Nagłówki

  Używanie nagłówków jest łatwym i często pomijanym sposobem na zwiększenie rankingu witryn w wyszukiwarkach. Przeszukiwacze sieci najpierw poszukują nagłówka 1 i nagłówka 2 na stronach internetowych, a następnie przeszukują mniejsze nagłówki, 3, 4 i tak dalej. Zaniedbanie dodania początkowych nagłówków znacznie zaszkodzi SEO i rankingom. Nigdy nie wyłączaj nagłówków.

  Linki zewnętrzne

  Można by pomyśleć, że połączenie z inną witryną na twoją może zranić twoje szeregi. Dlaczego chcesz zwrócić uwagę na inną stronę? Ale posiadanie co najmniej dwóch linków zewnętrznych zwiększa SEO. Upewnij się, że łączysz się ze znaczącymi artykułami, ale nie z twoją konkurencją i że łączysz się za pomocą słów kluczowych. Jeśli Twoja firma sprzedaje świetliki w Maine i Vermont, link do strony internetowej, która może omawiać pięć najlepszych sposobów, w jakie świetliki przynoszą korzyści domom na północnym wschodzie. Jeśli możesz poszukać w Google tematu, aby znaleźć artykuł, link do artykułu za pomocą słów kluczowych użytych do jego wyszukania pomoże Twojej witrynie.

  Testuj i powtórz test

  Pomyśl o przetestowaniu swojego planu marketingowego w taki sam sposób, jak inne teorie: za pomocą metody naukowej. Najpierw zacznij od zebranych danych. Następnie zadaj pytanie dotyczące zgromadzonych informacji. Określ swoją hipotezę lub teorię na temat tych danych i przetestuj je za pomocą eksperymentu. Następnie przeanalizuj swoje wyniki i sformułuj wniosek. Na koniec użyj tych informacji w swoim planie marketingowym dotyczącym płynów. Podejmij te kroki często, aby zapewnić, że Twoja strategia utrzyma Cię w czołówce rynku.

  Równowaga w Twojej firmie

  Upewnij się, że masz nie tylko cele marketingowe, ale również cele całej firmy. Solidne plany marketingowe to jedna rzecz, ale jeśli reszta firmy jest katastrofą, ostatecznie i tak się nie uda. Nie wydawaj pieniędzy na marketing, dopóki nie uporządkujesz wszystkich innych sektorów Twojej firmy, od finansów firmy po systemy POS.

  Ustal cele SMART i RACE

  Aby wygrać w biznesie, musisz uruchomić SMART RACE. Tak, to prawda, że ​​sukces to maraton, ale nie sprint. Nie możesz szybko wystartować i utrzymać sukcesu z planem. Rozważ swoją strategię marketingową bardziej jako maraton; ruszając naprzód w stałym tempie, aby z czasem osiągnąć sukces. Użycie skrótów SMART RACE pomoże ci tam dotrzeć.

  MĄDRY

  Skrót SMART oznacza: konkretne, mierzalne, osiągalne, realistyczne i aktualne.

  Konkretne: miej na uwadze konkretny cel i odbiorców.

  Wymierne: upewnij się, że Twoja strategia zawiera wymierne dane. Czy możesz śledzić, skąd pochodzą twoi odbiorcy? Jak zyskałeś swoich klientów? Jaki jest współczynnik konwersji i powracający użytkownicy?

  Osiągalne: zarabianie miliarda dolarów w pierwszym roku nie jest osiągalnym celem dla żadnej firmy, ani nie zyskuje miliona nowych obserwatorów na swoim blogu. Upewnij się, że twoje plany są osiągalne i że twój plan rozwoju obejmuje rekrutację i zatrzymanie. Wspaniale jest mieć klienta, ale jeśli nie możesz go zatrzymać, to jaki jest sens?

  Realistyczny: Czy możesz osiągnąć swoje cele określone w strategii marketingowej? Czy linie czasowe, które ustawiłeś, aby osiągnąć swoje cele, mogą być osiągalne nawet w obecnej gospodarce? Upewnij się, że Twoja strategia marketingowa jest realistyczna.

  Terminowe: Czas to wszystko. Nie chcesz przegapić łodzi ani nie chcesz wyprzedzać swojego biznesu. Upewnij się, że twoje plany zawierają dane z bieżącej gospodarki. Nie używaj przestarzałych badań przy planowaniu przyszłego wzrostu. Tak, możesz użyć starych danych do sformułowania nowych planów, ale upewnij się, że przetestujesz teorie przed ich wprowadzeniem w życie.

  WYŚCIG

  RACE oznacza: Reach, Action, Convert i Engage

  Zasięg: Istnieje wiele sposobów dotarcia do klientów. Zasada marketingowa The Seven Touches sugeruje, że aby zdobyć nowego klienta, należy zwrócić na siebie uwagę za pomocą różnych technik, co najmniej siedem razy. Może to obejmować: posty w mediach społecznościowych, e-maile, a nawet kontakty offline, takie jak media drukowane i osoby do osoby. Możesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, tworząc wiele dróg, takich jak reklamy i media społecznościowe. Możesz także wykorzystać inne strony internetowe, aby promować swoją firmę, niezależnie od tego, czy są to mniejsze blogi, czy większe strony ze zniżkami. Używanie innych płatne, posiadane i zarobione media może pomóc ci rosnąć i rozwijać się.

  Działanie: Działanie występuje w wielu formach. Może się wahać od interakcji z użytkownikiem po wezwanie do działania. Tak czy inaczej, chodzi o interakcję z potencjalną publicznością i podjęcie kroków, aby stać się klientem. Wyrażenia takie jak „oferta ograniczona czasowo”, „tylko w tym tygodniu” i „dołącz do naszej listy mailingowej i zdobądź 25% teraz” są świetnymi przykładami. Wszyscy mówią potencjalnym konsumentom, że jeśli będą działać teraz, mogą uzyskać świetną ofertę lub mogą dostać coś, czego mogą nie być w stanie uzyskać po upływie określonego czasu. Wykorzystanie różnych form mediów, aby przekazać tę wiadomość, spotka się z twoją siedmioma akcentami i nakieruje je do wykonania określonego zadania.

  Konwertuj: Dotarcie do potencjalnych klientów to jedno, ale przekonwertowanie ich w celu dokonania sprzedaży jest zupełnie inne. Jeśli co tydzień odwiedzasz witrynę 100 000, ale sprzedajesz tylko 10 przedmiotów, Twoja konwersacja jest okropna! Pamiętaj o uwzględnieniu realistycznych celów konwersji w strategii marketingowej i opracuj sposoby ich zwiększania w miarę upływu czasu.

  Zaangażowanie: dotarłeś do grupy docelowej, zachęciłeś ich do podjęcia szybkich działań i dokonania sprzedaży. Teraz musisz się upewnić, że wracają. Zaangażowanie klientów zapewni, że będziesz mieć strumień przychodów na całe życie. Zapewnij usługi o wartości dodanej, informując ich o nowych produktach i zachęcając ich do korzystania z przyszłych promocji. Najlepsze strategie marketingowe obejmują utrzymanie obecnej klienteli. Łatwiej jest sprzedać klientowi, który już zna twój produkt, niż zdobyć kogoś na pokładzie, z którym nigdy nie miałeś kontaktu; pamiętaj o siedmiu dotknięciach.

  Rzym nie został zbudowany w jeden dzień, podobnie jak Rzym skuteczna strategia marketingowa rozwijać swój biznes. Wykonaj swoje badania, stwórz stronę internetową, która zwiększy twoje rankingi SEO, przetestuj to, co zaimplementowałeś, i wykorzystaj zebrane dane do odnowienia strategii marketingowej, skorzystaj z technik SMART RACE i wspólnie pracuj we wszystkich sektorach swojej firmy, aby zmaksymalizować sukces.

  Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej. Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej

  Po pierwsze, czym jest SEO?
  Po pierwsze, czym jest SEO?
  Wiemy, co oznacza skrót SEO, ale co to tak naprawdę znaczy w świecie marketingu?
  Dlaczego chcesz zwrócić uwagę na inną stronę?
  Czy możesz śledzić, skąd pochodzą twoi odbiorcy?
  Jak zyskałeś swoich klientów?
  Jaki jest współczynnik konwersji i powracający użytkownicy?
  Wspaniale jest mieć klienta, ale jeśli nie możesz go zatrzymać, to jaki jest sens?
  Realistyczny: Czy możesz osiągnąć swoje cele określone w strategii marketingowej?
  Czy linie czasowe, które ustawiłeś, aby osiągnąć swoje cele, mogą być osiągalne nawet w obecnej gospodarce?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»