Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak łatwo znaleźć najlepsze słowa kluczowe, o których można pisać (i jak je aktywować)

  1. Co do cholery? Rzeczy, które chcesz wiedzieć o słowach kluczowych
  2. Zanim zaczniesz: wybierz wynik swojego słowa kluczowego
  3. Znajdowanie najlepszych słów kluczowych dla Google
  4. Pamiętaj, że to nie wszystko…
  5. Nie musisz tego zbytnio robić
  6. Czy to ci pomaga?

  Jak wiecie, naprawdę nie podoba mi się podejście do blogowania, w którym pisze się przypadkowy artykuł i sprawdza, czy się trzyma

  Jak wiecie, naprawdę nie podoba mi się podejście do blogowania, w którym pisze się przypadkowy artykuł i sprawdza, czy się trzyma.

  Wolę podejście pół-strategiczne.

  Podejście łączące badania z ukierunkowanym ruchem i celem końcowym każdego posta na blogu.

  A to oznacza znajomość słów kluczowych, które należy wpisać w tytule, tekście i próbach promocji.

  W tym artykule pokażę ci jeden z najprostszych sposobów badania najlepszych słów kluczowych dla swoich postów. Chcesz mieć pewność, że piszesz o tematach, o które możesz konkurować i konwertować. Oznacza to dominację w Google, a także odesłania.

  Gotowy?

  Co do cholery? Rzeczy, które chcesz wiedzieć o słowach kluczowych

  Dobra, tak wielu z was jest nowicjuszami w blogowaniu i prawdopodobnie słyszało trochę o słowach kluczowych, ale nie jest pewien, jak pasują do całej sceny blogowania. Pozwól, że wyjaśnię ci to najlepiej, jak potrafię.

  Co to jest słowo kluczowe?

  Słowa kluczowe to słowa lub krótkie frazy, na które kierujesz reklamy, aby uzyskać ruch internetowy z Google lub innych źródeł online.

  Jak z nich korzystamy?

  Po wybraniu słowa kluczowego piszesz tytuły i posty na blogach oraz angażować się w SEO lub reklama do rankingu tych słów kluczowych, aby więcej osób szukających tych słów mogło Cię znaleźć. Następnie możesz promować produkty, podmioty stowarzyszone itp.

  Co to są słowa kluczowe o krótkim i długim ogonie?

  Marketerzy dzielą słowa kluczowe na dwa szerokie typy: krótki ogon i długi ogon. Na przykład, fraza kluczowa z krótkim ogonem to „obroże dla psa”, natomiast wersja z długim ogonem może być „obroże dla owczarków niemieckich”. Trudniej jest uszeregować słowa kluczowe z krótkim ogonem ze względu na zwiększoną konkurencję.

  Zanim zaczniesz: wybierz wynik swojego słowa kluczowego

  Zanim zaczniesz badać słowa kluczowe, które chcesz wiedzieć, czytelnicy wyników będą musieli podjąć.

  Ranking słów kluczowych nie ma absolutnie żadnego sensu, chyba że wiesz, co zrobi dla Twojego bloga. Uzyskanie dużego ruchu jest bezcelowe, jeśli nie uzyskasz z niego żadnych wyników.

  Oto niektóre z wyników, o których warto pomyśleć:

  • Sprzedaż produktu
   Jeśli masz produkt do sprzedania, może to być efekt końcowy dla badania słów kluczowych.
  • Pobieranie rejestracji
   Uzyskanie odpowiednich rejestracji na liście mailingowej to dobry (krótkoterminowy) wynik. Tak długo, jak masz na uwadze również tych subskrybentów.
  • Tworzenie autorytetu
   Ranking niektórych bardzo dobrych treści w Google może znacznie przyczynić się do zwiększenia twojego autorytetu, jak również autorytetu twojego bloga zachęcanie do większej liczby linków zwrotnych i akcje społecznościowe.

  Zanim zaczniesz z tym wszystkim, upewnij się, że masz jasne pojęcie, co te słowa kluczowe mogą dla Ciebie zrobić.

  Znajdowanie najlepszych słów kluczowych dla Google

  Teraz pierwsza część badań nad słowami kluczowymi polega na ustaleniu, czy masz szansę na awans w Google, a jeśli tak, na ustaleniu, które sformułowanie słowa kluczowego najlepiej nadaje się na sukces.

  Mając to na uwadze, spójrzmy na jeden ze sposobów, w jaki to robię.

  1. Użyj Market Samurai, aby poznać docelowe słowa kluczowe

  Market Samurai to świetne narzędzie, którego można użyć, aby uzyskać wgląd w to, co robi konkurencja lub jak konkurencyjne są niektóre słowa kluczowe. To naprawdę dobre miejsce na rozpoczęcie, ponieważ możesz po prostu wcisnąć kilka różnych słów kluczowych lub fraz kluczowych i poczuć klimat.

  Jedną z rzeczy, które robiłem w przeszłości, było wykorzystanie Samuraja rynku, aby zdecydować, czy mój post na blogu jest najlepiej zoptymalizowany i czy ma szansę na sukces.

  Na przykład możesz wpisać „dietę paleo”, a następnie sprawdzić, kto zajmuje pierwsze miejsce w rankingu i ile tylnych linków ma dla tego konkretnego postu. Jest to przydatne, ponieważ czasami okazuje się, że nie mają tak wielu linków lub, że przy odrobinie pracy możesz być w stanie replikować te, które mają.

  2. Zbadaj dalej, używając większej liczby narzędzi

  Następnym krokiem, jaki możesz zrobić, jest skorzystanie z innych narzędzi online, takich jak SEMRush i Majestic SEO aby kopać nieco głębiej i uzyskać ogólny obraz tego, jak konkurencja zdobywa rankingi. Chcesz również poświęcić trochę czasu, aby sprawdzić, czy słowa kluczowe, na które patrzysz, rzeczywiście generują ruch…

  Na przykład może się okazać, że blog jest w rankingu pod kątem wybranych słów kluczowych, ponieważ są one autorytatywną witryną internetową i mają wiele linków zwrotnych i wieku, w przeciwieństwie do jednego posta na blogu, który przyciągnął wiele uwagi i rozwinął swoje linki. Trudniej z nimi konkurować.

  Nie zniechęcaj się, jeśli okaże się, że istnieje naprawdę autorytatywny ranking witryn, ponieważ w grę wchodzi wiele innych rzeczy. Za chwilę się tym zajmę.

  3. Osobiście zbadaj te witryny

  Następnym krokiem jest odwiedzenie każdej z witryn, które są w rankingu pod kątem moich słów kluczowych. Pomoże ci to ustalić, czy możesz coś zrobić, aby konkurować.

  Szukaj rzeczy takich jak:

  • Interakcja na poczcie
   Ile dostają komentarzy i akcji społecznościowych?
  • Najpopularniejsze posty
   Czy mają jakieś inne posty na podobne tematy, które spisały się naprawdę dobrze, które prowadzą do badanych słów kluczowych w postach?
  • Przybory
   Czy opracowali jakieś oryginalne narzędzia lub wtyczki, które sprawiają, że ten post jest szczególnie cenny w oczach Google?
  • Ulepszenia
   Czy możesz ulepszyć ich artykuł? Czy możesz napisać o tym w inny sposób?

  Po zrobieniu wszystkich tych rzeczy powinieneś zacząć całkiem dobrze rozumieć, z czym masz do czynienia i czy twój post jest czymś, co zadziała.

  Kilka innych rzeczy do zapamiętania

  Kiedy patrzysz na słowa kluczowe, aby zobaczyć, jak będą one działać w Google, musisz pamiętać o kilku drobiazgach:

  • Różnicowanie ma znaczenie
   To, że pierwszy wynik jest artykułem o „Jak skonfigurować X”, nie oznacza, że ​​drugi będzie. Google lubi wyświetlać różnego rodzaju informacje, aby ludzie mogli uzyskać odpowiedzi na pytania. Rozważ konkurowanie z innym podejściem do rzeczy.
  • Liczba mnoga i inne rzeczy mają znaczenie
   Jednym z głównych powodów, dla których sprawdzamy poziomy ruchu, jest sprawdzenie, czy drobne rzeczy, takie jak liczba mnoga, mają wpływ na liczbę ruchu. Na przykład wyrażenie „obroża dla psa” może odwiedzać 1000 osób dziennie, a „obroże dla psów” 40 000. Niektórzy uważają, że to nie ma znaczenia, ale ja nadal. Myślę też, że powinieneś spojrzeć na odmiany słów i pisownię, czy jest to „bilet do kina” czy „bilet do kina”?
  • Zadawać pytania
   Najnowsza aktualizacja Google nie dotyczyła zmiany sposobu indeksowania witryn, a jedynie zmiany sposobu, w jaki Google próbuje odpowiedzieć na pytania. Oznacza to, że musisz poświęcić więcej czasu na zastanowienie się, w jaki sposób dana osoba może w naturalny sposób zadać pytanie w Google, aby znaleźć odpowiedź na słowa kluczowe, których szukasz. Na przykład, czy wpisują „badanie słów kluczowych” lub „gdzie badam słowa kluczowe blogu”?
  • Świeżość
   Jak mówi Glen z ViperChill od dłuższego czasu, wyniki Google są obecnie w dużej mierze zdominowane przez nowsze artykuły niż starsze (lepszej jakości). Sprawdź, czy docelowe słowo kluczowe wyświetla nowe wyniki, czy nie.

  Teraz, gdy spojrzeliśmy na stronę SERPs (pozycja w wyszukiwarkach) rzeczy, musimy przejść do następnego ważnego obszaru badania słów kluczowych dla postów na blogu.

  Pamiętaj, że to nie wszystko…

  To, co naprawdę chcę teraz podkreślić, to to, że w badaniu słów kluczowych nie chodzi tylko o to, co będzie dobrze działać w Google. Jest to o wiele bardziej wielowarstwowy temat.

  W każdym razie, jeśli chcesz dziś pozycjonować się w Google, musisz pomyśleć o czymś więcej niż tylko liczbie i rodzajach linków zwrotnych, których będziesz potrzebować.

  Tak, to ważne.

  Nie, to nie jest cała historia.

  Tak więc, podczas gdy pierwsza część powyżej dotyczyła badań słów kluczowych opartych na podejściu SEO, chcesz przejść dalej i spojrzeć na docelowe słowa kluczowe w bardziej holistyczny sposób.

  Więc, co dalej?

  1. Zastanów się nad ścieżką swojego bloga

  Kilka razy rozmawiałem o ścieżce na tej stronie, więc nie będę wchodził w zbyt szczegółowe szczegóły poza stwierdzeniem, że bardzo ważne jest, aby wziąć to pod uwagę, myśląc o słowach kluczowych.

  Zasadniczo staramy się tutaj rozważyć, jak będzie się zachowywał ruch, gdy dotrze on do Twojej witryny. W jaki sposób Twoje treści i układ strony „kierują” nimi i dokąd chcesz, żeby poszły?

  Jeśli wykonasz wszystkie badania słów kluczowych dla frazy, która generuje duży ruch, ale nie pasuje do tej ścieżki, tracisz czas. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, przeczytaj mój artykuł na temat uzyskiwanie niepotrzebnego ruchu .

  2. Zastanów się nad metodami promocji

  Ranking w Google to jedna z metod promocji. Jest wiele, wiele innych.

  Na przykład konkretne słowo kluczowe, którego szukasz, może bardzo dobrze pasować do niektórych reklam StumleUpon. A może może to być naprawdę solidna, długofalowa kampania Google AdWords. Lub Facebook może zareagować dobrze, jeśli jest to coś, co prawdopodobnie zostanie udostępnione.

  Kiedy myślisz o swoim słowie kluczowym, pomyśl o stronie docelowej, a następnie o metodzie promocji. Ważne jest, aby pomyśleć o tym, jak ją spopularyzujesz poza rankingami Google.

  3. Pomyśl o osobach szukających i „aktywuj” słowo kluczowe

  Okej, teraz naprawdę zajmujemy się bardziej zabawną i wyrafinowaną częścią badań słów kluczowych dla blogerów. Bardzo ważne jest, aby zastanowić się nad rodzajem słowa kluczowego i tym, czy osoby szukające go są w trybie aktywnym czy „kup gotowe”.

  Oto przykład. Załóżmy, że piszesz niesamowity post i zajmujesz pierwsze miejsce pod pojęciem „najzdrowsze jedzenie”, i powiedzmy, że przynosi Ci to 1000 unikalnych użytkowników dziennie. Czy osoby te prawdopodobnie kupią coś od ciebie, gdy dowiedzą się o jedzeniu?

  Może. Może nie.

  To bardzo przypomina wynik końcowy, o którym rozmawialiśmy na początku, ale jest nieco inny, ponieważ możesz dostosować to wyrażenie, aby zwiększyć jego szanse na zarobek. Możesz go aktywować . Na przykład możesz to zmienić, aby (zakładając, że jedzenie to nasiona chia) kierować reklamy na „kup nasiona chia przez Internet”.

  4. Pomyśl o demografii

  Okej, więc myślę też o tym demografia osoby badawczy. Pomoże to ustalić, który produkt lub styl strony sprzedaży będzie działał najlepiej.

  Na przykład, jeśli promujesz grę dla dzieci, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że dorosły musi mieć kartę kredytową, a Facebook nie jest dozwolony dla osób poniżej pewnego wieku dzięki czemu reklamy są bezcelowe.

  Musisz też pomyśleć o tym, jak zaawansowani technicznie mogą być ci ludzie i zmienić stronę docelową w zależności od tego, jak zareagują. Na przykład stara babcia nie będzie chciała oglądać zdjęć dziewcząt w bikini.

  5. Pomyśl o potencjalnych sojuszach

  Jak napisałem w poprzednim poście o sukcesie blogowania, twoi znajomi online i kontakty są ogromną częścią tego, czego potrzebujesz, aby dobrze robić online.

  Po rozmowie z Chris Ducker , na przykład wydaje mi się, że gdybym o tym napisał, mógłbym wygodnie poprosić go o opublikowanie artykułu na temat outsourcingu.

  Jest to niezwykle ważne również dla rankingów. Dobra +1 od autorytatywnego Google+ konto może znacznie zwiększyć Twój sukces w SERP. Zastanów się nad tym, kiedy wybierasz docelowe słowa kluczowe.

  Nie musisz tego zbytnio robić

  Na początku postu i w tytule powiedziałem, że to „łatwy” sposób. Po 2000 słów prawdopodobnie myślisz, że to nie wydaje się takie łatwe.

  Jeśli planujesz założyć nowego bloga, będziesz musiał poświęcić dużo czasu na planowanie tego wszystkiego. To jest ważne.

  Jeśli jednak planujesz napisać post na blogu, będziesz musiał poświęcić 10–20 minut na to wszystko. Czasami spędzam trochę czasu, jeśli mam plan na serię artykułów dotyczących jednego słowa kluczowego.

  Czas się opłaca, gdy to tysiące odwiedzających

  Pomyśl o tym przez chwilę. 30-minutowa sesja badania słów kluczowych przed rozpoczęciem pisania może przynieść dodatkowe 1000 odwiedzających dziennie. To ponad 300 000 rocznie. Jeśli konwertujesz 2% ruchu na listę e-mailową, to dobrze, że 30 minut zostało dobrze wydane.

  Ponadto często spędzam osiem lub dziewięć godzin, pisząc tylko jeden post na blogu. Dlaczego więc nie chciałbym upewnić się, że ma najlepszą szansę na sukces w oparciu o powyższe kryteria?

  Powyższa grafika to tylko szybki sposób na wizualizację, jak myślę o tytułach postów, zanim zacznę pisać. Nie musisz długo czekać, a po chwili zaczniesz dość szybko.

  Tytuł i tekst postu powinny zatem opierać się na słowach kluczowych, które mają równowagę powyższych czterech rzeczy.

  Czy to ci pomaga?

  Daj mi znać, jeśli tego rodzaju rzeczy są dla Ciebie pomocne. Chciałbym wiedzieć, jakie masz problemy z własnymi badaniami słów kluczowych przed napisaniem postu na blogu lub czy w ogóle prowadzisz badania słów kluczowych! Zostaw komentarz i daj mi znać.

  Co do cholery?
  Gotowy?
  Co do cholery?
  Co to jest słowo kluczowe?
  Jak z nich korzystamy?
  Co to są słowa kluczowe o krótkim i długim ogonie?
  Czy możesz napisać o tym w inny sposób?
  Myślę też, że powinieneś spojrzeć na odmiany słów i pisownię, czy jest to „bilet do kina” czy „bilet do kina”?
  Na przykład, czy wpisują „badanie słów kluczowych” lub „gdzie badam słowa kluczowe blogu”?
  Więc, co dalej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»