Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak oczyścić komputer ze śmieci i przyspieszyć

  Jak oczyścić komputer ze śmieci, aby przyspieszyć jego pracę

  Nawet najnowsze i najpotężniejsze komputery, po pewnym okresie użytkowania, zaczynają się zawieszać, zwalniają na kilka sekund, zwiększa się czas pobierania lub otwierania folderu, bez względu na zainstalowaną wersję systemu Windows. Osobiście jest to dla mnie bardzo denerwujące, więc okresowo spędzam na czyszczeniu systemu. W tym materiale podzielę się z Wami moim doświadczeniem i zaoferuję kilka programów do optymalizacji systemu.

  Dlaczego komputer zwalnia?

  Istnieje kilka powodów, dla których system Windows zaczął działać gorzej:

  Do normalnej pracy system Windows 7 potrzebuje co najmniej 1 GB wolnego miejsca na dysku C, a im więcej, tym lepiej. Z czasem głośność systemu operacyjnego wzrasta, a wolna przestrzeń maleje. Niektórzy z was napotykają błąd systemowy „na dysku C jest za mało wolnego miejsca”. Wynika to z faktu, że system tworzy pliki tymczasowe, pliki aktualizacji itp. Niektóre z nich są naprawdę konieczne, a niektóre są po prostu „śmieciami”.

  Korzystając z przeglądarek i Internetu, instalując lub usuwając programy, zmniejszamy również ilość wolnego miejsca. Nieprawidłowe zamknięcie i awarie aplikacji mają również negatywny wpływ na system Windows.

  Jak oczyścić komputer z wbudowanych okien śmieci?

  Czyszczenie dysku powinno być wykonywane za pomocą specjalnych programów.

  W żadnym wypadku nie losowo nie usuwaj plików z dysku C. Może to spowodować konieczność wymiany systemu Windows.

  Aby uruchomić aplikację czyszczącą opartą na systemie Windows, naciśnij kombinację klawiszy „Win + R”. W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź cleanmgr.exe. Następnie naciśnij klawisz Enter.

  W wyświetlonym oknie, upewniając się, że wybrany jest napęd C, kliknij OK. System rozpocznie analizę dysku. W zależności od rozmiaru i szybkości procesora czas analizy może wynosić od 3 do 5 minut. Wyniki analizy pojawią się na liście. Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć niezbędne elementy do usunięcia i kliknąć OK.

  Program jest darmowy, ładowany podczas instalacji systemu Windows, nie wymaga dostępu do Internetu. Jedyne, czego środek czyszczący nie analizuje bardzo głęboko, dlatego nadaje się tylko do czyszczenia podstawowego. Dlatego poniżej przedstawimy programy, dzięki którym będziesz mógł wyczyścić swój ulubiony komputer bardziej szczegółowo.

  Programy do czyszczenia komputera.

  W tej chwili jest ogromna kwota programy do czyszczenia okien ze śmieci. Opowiemy o najlepszych z nich.
  Cleaner - jest jednym z liderów w tej dziedzinie. Nie zajmuje również dużo miejsca na dysku. Interfejs w języku rosyjskim. Aby przyspieszyć pobieranie zapewnia możliwość optymalizacji parametrów. Z nami możesz pobierz Ccleaner i patrz instrukcje użytkowania.
  Następująca aplikacja, którą zalecamy wyczyścić komputer ze śmieci - Wyczyść mistrza . Możesz go pobrać tutaj . Przeprowadza dogłębną analizę systemu z możliwością pracy z danymi osobowymi. Który jest lepszy, zależy od ciebie. Oboje wykonują doskonałą robotę. Czekamy na Wasze komentarze na ten temat.

  Nie zapomnij zrestartować komputera na końcu. Usunięcie niepotrzebnych plików z pewnością wpłynie na szybkość działania okna 7. Ponadto, aby przyspieszyć działanie systemu, należy dodatkowo wyczyścić dane rejestru i defragmentować.

  Dlaczego komputer zwalnia?
  Jak oczyścić komputer z wbudowanych okien śmieci?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»