Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak odzyskać z rankingu SEO Spadek

  1. 1. Zostałeś ukarany przez Google
  2. 2. Straciłeś ważne linki wsteczne
  3. 3. Potrzebujesz lepszego hosta internetowego
  4. 4. Przeprojektowałeś swoją stronę
  5. 5. Twój zawodnik przewyższył cię
  6. 6. Tajemniczy strumień Google

  Notka redaktora: Anthony Tisara jest strategiem marketingu treści i ekspertem SEO  Moja nisza Biz

  Notka redaktora: Anthony Tisara jest strategiem marketingu treści i ekspertem SEO Moja nisza Biz . Dziś dołącza do nas, aby omówić kwestię odzyskiwania po rankingach SEO i wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, które utrzymają Twoją witrynę na stronie # 1.

  Dla webmasterów niewiele rzeczy jest bardziej przerażających niż przebudzenie się w celu znalezienia ich witryny, która wypadła ze strony 1 rankingu wyszukiwarek dla danego słowa kluczowego. Naturalnie zadają sobie pytanie: „Dlaczego moja witryna spadła do Google?” w kółko, zastanawiając się, dlaczego ich kawa smakuje bardziej gorzko niż zwykle.

  Panikowanie jest całkowicie zrozumiałą reakcją spadającą w rankingach SEO, ale zdecydowanie nie jest najbardziej produktywna. W środku kryzysu marketerzy internetowi muszą mieć jasną głowę i uznać, że utrata punktów SEO nie jest końcem świata . To nawet nie koniec strony!

  Strony internetowe upadają w rankingu i cały czas się odnawiają; jest to po prostu naturalny cykl uruchamiania strony internetowej i stanie się to bez względu na to, jak ciężko pracujesz. Mając to na uwadze, po uspokojeniu chodzenie drogą do odzyskania zdrowia jest kolejnym ważnym krokiem. Tak więc w tym artykule omówimy wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, aby określić, dlaczego wyniki SEO spadły i jak je odzyskać.

  1. Zostałeś ukarany przez Google

  Czy wiesz, że Google ma wskazówki dla webmasterów ? Niezależnie od tego, czy celowo czy nieświadomie, nie jest trudno grać szybko i luźno z tymi zasadami. Google będzie automatycznie lub ręcznie karać strony internetowe, które nie przestrzegają dokładnie tych wytycznych, dlatego ważne jest ich przeglądanie i kontrolowanie witryny pod kątem zgodności.

  Dowiedzenie się, czy poniósłeś karę, nie jest zbyt trudne: wyciągnij swoje konto Narzędzi Google dla webmasterów i sprawdź, czy Google wysłało Ci powiadomienia o karze i jej przyczynach. Dziesiątki narzędzi do sprawdzania kary Google mogą również pomóc w tym kroku.

  Bez względu na to, co spowodowało karę - duplikat treści, nienaturalne linki itp. - wystarczy spokojnie zaakceptować decyzję Google i skupić się na naprawieniu problemu. Usuń zduplikowane treści, nienaturalne linki, nieistotne słowa kluczowe lub cokolwiek innego, co jest ściśle zgodne z wytycznymi Google.

  Po wyczyszczeniu wyślij do Google prośbę o ponowne rozpatrzenie, aby odzyskać karę. Pamiętaj jednak, że odzyskanie pozycji w SERP może zająć trochę czasu.

  Czekając na odzyskanie, upewnij się, że zaostrzysz swoją witrynę, aby przyszłe kary nie miały miejsca. Szczerze mówiąc taktyka SEO białego kapelusza zawsze jest dobrym miejscem, aby zacząć. Nie myśl nawet o próbach wkradania się w tak zwaną taktykę SEO czarnego kapelusza; Najnowsza aktualizacja Google'a, nazwana „Fred”, jest skrupulatna i nie ujdzie ci to na sucho.

  2. Straciłeś ważne linki wsteczne

  Bardzo możliwe, że Twoje rankingi spadły, ponieważ straciłeś linki z wysokiej jakości witryny. Istnieje kilka powodów, dla których coś takiego może się zdarzyć:

  1. Witryna z linkami zwrotnymi mogła zostać wyłączona
  2. Google może mieć problemy z połączeniem się z hostem
  3. Strona lub treść, na której były umieszczone linki, mogła zostać usunięta, zaktualizowana lub zastąpiona

  Jako rozwiązanie możesz skontaktować się z webmasterami i poprosić o zastąpienie linków, ale Twój czas i wysiłek jest lepiej wykorzystany budowanie nowych, wysokiej jakości linków przychodzących . Najlepszym sposobem na to jest oczywiście stworzenie bardziej odpowiedniej i przydatnej treści, która sprawi, że Twoja strona będzie atrakcyjna dla innych webmasterów.

  Aby zapobiec utracie rankingów w przyszłości z powodu utraconych linków, rozważ śledzenie linków do swoich stron internetowych za pomocą różnych narzędzi do tego celu. Umożliwi to działanie przed utratą linku zwrotnego w witrynie.

  3. Potrzebujesz lepszego hosta internetowego

  Twoja witryna może sprawdzić wszystkie „niesamowite” pola. Możesz mieć wszystkie dzwony i gwizdki, takie jak świetna treść z bogatym tekstem kotwicy, dobre praktyki SEO, i nadal cierpieć spadek rankingów.

  Może się to zdarzyć, gdy załadujesz strony na wieczność, nie dzięki Twojej firmie hostingowej.

  Żaden użytkownik Internetu nie chce czekać przez dłuższy czas, aby dotrzeć do strony internetowej. Według statystyk, jeśli użytkownicy muszą czekać dłużej niż 10 sekund na załadowanie strony, prawie na pewno pójdą gdzie indziej. Spowoduje to spadek ruchu, co również wpłynie na ranking. Google wyjaśniło, że szybkość witryny wpływa na rankingi w wyszukiwarkach.

  Testy prędkości mogą pomóc w ustaleniu, czy host internetowy obniża wyniki SEO. Jeśli problem dotyczy Twojej firmy hostingowej, znajdź lepszą . Nawet jeśli Twój host jest w porządku, Twój plan hostingowy może nadal powodować problemy: na przykład plany „wspólnego hostingu” są popularne, ponieważ są tanie. Ale host udostępniony obsługuje setki, a może nawet tysiące innych stron internetowych.

  Przełącz się na droższy, ale nieskończenie szybszy hosting dedykowany, jeśli czas ładowania uparcie nie chce się poprawić.

  4. Przeprojektowałeś swoją stronę

  W Internecie nigdy nie lekceważ potencjalnego wpływu małych zmian, a tym bardziej dużych. Jeśli przeprojektowałeś witrynę bezpośrednio przed spadkiem SEO, prawdopodobnie uruchomienie miało negatywny wpływ na rankingi wyszukiwania.

  Być może zapomniałeś zainstalować przekierowania. Możliwe jest również, że Google ponownie oceniło trafność Twojej strony w określonych tematach lub słowach kluczowych ze względu na zmiany dokonane w treści podczas przeprojektowywania witryny.

  Podczas przeprojektowywania witryny zawsze mądrze jest mieć plan przekierowania 301. W ten sposób możesz wysłać odwiedzających do nowych i ulepszonych stron. W tym procesie możesz również powiedzieć Google, aby zignorował starą stronę i zamiast tego uporządkował zmienioną stronę.

  5. Twój zawodnik przewyższył cię

  Szukaj w rankingach to konkurencja, a czasami zejście nie oznacza, że ​​się nie udało; może to oznaczać, że ktoś inny wykonał lepszą pracę.

  Dotarcie na początek strony wyszukiwania to jedno, ale pozostanie tam jest kolejnym. Jeśli nie bronisz swojej pozycji i pilnujesz konkurentów, prędzej czy później będą mieli swój dzień na szczycie góry wyszukiwarki, spychając Cię w dół.

  Zdobycie przewagi przez konkurenta jest codziennym faktem życia SEO. Oto jeszcze jeden fakt życia SEO: ranking konkurentów może również spaść, a Twoja witryna może zająć ich miejsce. Wbrew popularnemu mitowi praca SEO nigdy się nie kończy. Po prostu kontynuuj działania optymalizacyjne. Monitoruj i analizuj witryny konkurencji, aby uzyskać jaśniejszy obraz tego, co robią, i odpowiednio dostosuj strategie SEO.

  6. Tajemniczy strumień Google

  Pod koniec dnia, niezależnie od tego, jak dobrze prowadzisz swoją stronę, jesteś miłosierdziem wszechmocnego Google'a. I jak Google modyfikuje swój algorytm, nieprzewidywalne zmiany zachodzą regularnie, co zaburza pozycję stron internetowych. To zjawisko nazywa się „strumieniem Google”. Jak katastrofa pogodowa, nic nie można zrobić, aby zapobiec takim zmianom, a jeśli próba i błąd nie pokażą ci, gdzie poszedłeś źle, może nie pomyliłeś się. Być może padłeś ofiarą aktualizacji Google.

  Z jednej strony może się to wydawać przygnębiające. Ale z drugiej strony, może być pocieszające uświadomić sobie, że każdy spadek w rankingach SEO nie dowodzi złej praktyki. Aby zminimalizować możliwe uszkodzenia spowodowane aktualizacjami algorytmów, po prostu przestrzegaj najlepszych praktyk SEO i nigdy nie umieszczaj wszystkich swoich jajek w jednym koszyku. Ranga dla kilku słów kluczowych, tak że spadek w jednym niekoniecznie odpowiada spadkowi w innym.

  Rozpoznaj także, że pod koniec dnia Flux jest tak samo prawdopodobny, że zwiększy twoją stronę dla określonego słowa kluczowego, ponieważ będzie cię zatopić, więc teoretycznie się zrównoważy.

  Aby utrzymać swoją witrynę na szczycie wyników wyszukiwania Google, dowiedz się więcej o najlepszych praktykach SEO w naszym zajęcia prowadzone przez ekspertów z zakresu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek .

  Odwiedzić Online Marketing Institute przeglądać ponad 400 klas w przestrzeni marketingowej mediów cyfrowych i społecznościowych.

  Naturalnie zadają sobie pytanie: „Dlaczego moja witryna spadła do Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»