Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak otworzyć i promować włoski sklep odzieżowy. Masowe zakupy we Włoszech dla sklepów

  Nasza strona na Instagramie: buyer_opt_italy

  Czy masz marzenie i chcesz otworzyć własny butik (sklep) stylowych włoskich ubrań (damskich lub męskich)? Marzenia muszą się spełnić! Oferujemy handlowcom kompetentną pomoc w otwarciu włoskiego sklepu odzieżowego, który ma kupić najlepszy, najpopularniejszy produkt do przyszłego sklepu we Włoszech, skierowany do właściwych, dochodowych klientów.

  Oferujemy handlowcom kompetentną pomoc w otwarciu włoskiego sklepu odzieżowego, który ma kupić najlepszy, najpopularniejszy produkt do przyszłego sklepu we Włoszech, skierowany do właściwych, dochodowych klientów

  Możemy być Twoimi kupcami, przedstawicielami, agentami towarzyszącymi we Włoszech, Mediolanie i Bolonii oraz pomagać we wszystkich niezbędnych aspektach zamówień. Dzięki najlepszym naprawom i wnętrzom Twój sklep odniesie sukces tylko wtedy, gdy kupujący lubią produkt, który jest w nim prezentowany, i chcą go kupić. To najważniejszy czynnik sukcesu!

  Etapy otwarcia włoskiego sklepu odzieżowego

  Sprzedaż włoskich ubrań w handlu detalicznym jest jednym z najpopularniejszych rodzajów małego biznesu. Włoski sklep z odzieżą i akcesoriami jest oczywiście opłacalnym biznesem, jeśli podejmie się właściwe kroki w tym kierunku. Istnieją dwa rodzaje sklepów: butik luksusowych, wysokiej marki oraz sklep średniej klasy, w którym można sprzedawać włoskie ubrania poziomu pronto moda, tj. „gotowa moda”.

  W zależności od możliwości finansowych, wybierasz najbardziej odpowiednią opcję. Łatwiej jest oczywiście otworzyć sklep średniej wielkości - potrzeba mniej inwestycji w lokalach, napraw, wynajmu i zakupu towarów, a lepiej w tym przypadku otworzyć w centrum handlowym. Samodzielne przechowywanie „wiruje” i utrudnia sukces.

  Jedną z opcji „promocji” w naszych czasach jest własna strona internetowa w wybranym temacie. Włoski sklep odzieżowy jest bardzo ważny. W takim przypadku lepiej jest poprosić o pomoc profesjonalnego webmastera, który nie tylko pomoże Ci stworzyć własną stronę internetową, ale także sprawi, że będzie ona najwyżej oceniana.

  Taka promocja przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie, ponieważ w Internecie wiele osób znajduje odpowiednie oferty, ponieważ rozumieją, że Internet to już trend.

  Wiele osób uważa, że bardzo łatwo jest otworzyć sklep odzieżowy! Tak nie jest. W tym segmencie wysoka konkurencja. Dotyczy to zwłaszcza dużych miast, w których od dawna tworzy się rynek odzieżowy. Są tam główni przywódcy i nie jest łatwo z nimi konkurować, ale mimo to jest to możliwe. Aby sklep odniósł sukces, istnieją dwie opcje: produkt zbywalny, który różni się od tego, co mają konkurenci, których konkurenci mają niewiele lub nie mają żadnych cen i odpowiednich cen.

  Ważna cecha handlu odzieżowego - uzależnienie od mody

  Trendy mody zmieniają się co roku od sezonu do sezonu, więc musisz wiedzieć, co jest modne, być świadomym trendów w modzie i poznać popyt konsumentów. To są najważniejsze czynniki sukcesu! Po pierwsze, jeśli zdecydujesz się na biznes, musisz najpierw zarejestrować się w organach podatkowych jako prywatny przedsiębiorca (IP) lub osoba prawna (na przykład LLC). Wszystko musi być zgodne z prawem! Jeśli masz własną firmę, państwo musi płacić podatki.
  Finanse. Oceń obiektywnie swoje możliwości finansowe

  Pieniądze muszą być rozprowadzane racjonalnie, aby w wyniku tego wystarczyło nie tylko na lokale dla sklepu lub na wynajem lokali plus naprawy, ale także na pełny zakup towarów, ponieważ asortyment towarów powinien być jak najlepszy. Aby dokonać normalnej naprawy, nie trzeba inwestować w nią dużych pieniędzy. W wielu sklepach średniej wielkości we Włoszech nacisk kładzie się na styl sklepu, dzięki czemu wszystko jest jednocześnie gustowne, przytulne i eleganckie, a Włosi nie wydają dużych pieniędzy na meble, sprzęt i oświetlenie. Nie powinno być pustych półek, ale przepełnienie towarów nie przyciąga nabywców. Wszystko powinno być z umiarem. Jeśli jest to butik z drogimi markami, to oczywiście mówimy o zupełnie innych inwestycjach we wnętrzach.

  Idź na zakupy do ubrania w swoim mieście, zobacz, które z nich są naprawdę popularne.

  Przechodząc przez zakupy konkurentów, spróbuj zobaczyć i zrozumieć, czego ich zdaniem brakuje, co jest nie tak. Na przykład może to być duża liczba podobnych modeli, asortyment jest niewłaściwy: jest wiele spodni, nie ma wystarczającej ilości bluzek, jest bardzo mało T-shirtów, prawie nie ma dżinsów, sprzedawcy próbują narzucać towary itp. Nic dziwnego, że mówią to z widocznego! Ten widok pomoże Ci uniknąć błędów podczas otwierania sklepu.

  Więc lepiej zrozumiesz, czego brakuje w interesującym Cię segmencie handlu. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, jakiego produktu potrzebujesz i grupy docelowej. Innymi słowy, musisz zrobić analizę, aby stworzyć odpowiednią koncepcję dla swojego sklepu. Najlepiej wybrać niszę dla małego sklepu, tak aby było jak najmniejszej liczby konkurentów, aby nie zostać rozproszonym, tak aby nie stało się, że jest to sklep dla wszystkich naraz, a co za tym idzie, dla nikogo. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w przyszłości będzie można rozszerzyć zarówno zasięg, jak i wynająć duży obszar.

  I oczywiście bardzo ważne jest, aby wybrać dobrą nazwę sklepu.

  Również tutaj nie zaleca się powtarzania tego, co już jest w mieście i wybrania niezbyt długiej, stylowej, łatwej do zapamiętania nazwy. W przypadku włoskiego sklepu odzieżowego możesz wybrać nazwę z włoskim nastawieniem. Jeden z naszych klientów nazwał ją włoskim sklepem odzieżowym „Elisa” - brzmi pięknie i jakoś po włosku. Nawiasem mówiąc, we Włoszech istnieje słynna marka mody pronto, która nazywa się „Elisa Landri”. Z jej strony było to sprytne posunięcie, ponieważ w swoim sklepie, wraz z innymi markami, sprzedawała również ubrania tej marki.

  Innym ważnym czynnikiem sukcesu jest prawidłowa lokalizacja sklepu.

  Ponad 50% sukcesu to miejsce, w którym znajduje się sklep! Dla małych firm jest to zazwyczaj wynajem. Najbardziej obiecujące jest otwarcie włoskiego sklepu z odzieżą na średnim poziomie w centrum handlowym, na ulicy, którą można nazwać „zakupy”, ponieważ są na nim inne sklepy odzieżowe. Powierzchnia sklepu dla początkujących wynosi zwykle średnio do 100 m, chociaż jest to bardzo względne.

  Aby sklep był wygodny, atrakcyjny, atrakcyjny dla kupujących, ponieważ liczba sprzedaży zależy od tego, musisz w miarę możliwości dokonywać normalnych napraw, kupować dobry sprzęt i manekiny, ponieważ ubrania na manekinach wyglądają bardziej ekspresyjnie niż po prostu wieszacie na wieszakach na ubrania lub półki. Oświetlenie jest również bardzo ważnym czynnikiem sukcesu. Sklep powinien być lekki, łatwy dla kupujących, produkt powinien być wyraźnie widoczny.

  Personel - znalezienie dobrego sprzedawcy nie jest łatwe, ale warto poświęcić czas i wysiłek, ponieważ wielu nabywców staje się potem stałych, głównie ze względu na to, że podoba im się osobowość sprzedawcy: jest miły w komunikacji, przyjazny, wie, jak dostarczyć towary bez nakładania go, Oferuje tylko to, co naprawdę kupuje, rozumie modę.

  Reklama jest naprawdę motorem handlu, więc nie bądź skąpy - w przypadku małych projektów reklamowych! Oczywiście, jeśli sklep znajduje się w punkcie wejścia, wielu kupujących wejdzie do niego bez reklam, jeśli istnieje interesujący produkt - wrócą do sklepu więcej niż raz, ale jeśli podłączysz dowolny rodzaj reklamy, efekt będzie jeszcze bardziej zauważalny.

  Małe prezenty, karty rabatowe, specjalne promocje i prawie wszyscy kupujący kochają! W dniu otwarcia sklepu konieczne jest zorganizowanie jego prezentacji w świątecznej atmosferze, aby przyciągnąć klientów. I pamiętaj, aby zrozumieć, że reklama jest dobra, ale nie powinna być agresywna i nachalna.
  Jeśli nasi klienci nie wiedzą, które marki będą najlepiej pasować do udanego biznesu, polecimy, na podstawie naszych praktycznych doświadczeń, wiele interesujących, naprawdę popularnych i sprzedawanych marek, oczywiście biorąc pod uwagę region sprzedaży i docelową grupę klientów sklepu. Ale w wielu przypadkach, zwłaszcza w nowym sklepie, kupujący muszą się okazać.

  Im bardziej poprawnie zostaną wybrane priorytety otwarcia włoskiego sklepu z odzieżą, a mianowicie: lokalizacja sklepu, nazwa sklepu, docelowa grupa odbiorców sklepu, terminowa reklama, właściwa dystrybucja środków, asortyment towarów w sklepie, tym mniej czasu i wysiłku potrzeba na „promocję” lub Innymi słowy „promocja” sklepu.
  Na początku podróży lepiej jest otworzyć sklep wielomarkowy, w którym będzie reprezentowanych kilka marek.

  Mniej prawdopodobne, że produkt „nie pójdzie”, ponieważ jeśli sprzedawana jest tylko jedna marka, do sklepu trafią tylko ci, którzy ją lubią. W sklepie z wieloma markami grupa docelowa jest znacznie szersza. Monobrandowy butik jest otwierany częściej w przypadku marek luksusowych lub jeśli przedsiębiorca, który otworzył sklep średniej klasy, już zyskał na wartości, ma dobre praktyki w obliczu wielu stałych klientów, ma również większe możliwości finansowe i postanowił rozszerzyć swoją działalność.

  Monobrandowy butik jest otwierany częściej w przypadku marek luksusowych lub jeśli przedsiębiorca, który otworzył sklep średniej klasy, już zyskał na wartości, ma dobre praktyki w obliczu wielu stałych klientów, ma również większe możliwości finansowe i postanowił rozszerzyć swoją działalność

  Ubrania, akcesoria do wielomarkowego sklepu średniego poziomu można kupić w hurtowniach we Włoszech

  Jeśli wszystko idzie dobrze, towary są szybko sprzedawane, nie „zamarzają”, przedsiębiorca przybywa na zakupy raz w miesiącu lub co dwa miesiące. Jeśli proces współpracy z kupującymi we Włoszech jest już dobrze ugruntowany, możesz zdalnie kupić towary. Szczegóły dotyczące zakupów hurtowych we Włoszech napisane u nas tutaj .

  Następnie wyślą towar do niezawodnej firmy transportowej, z którą współpracują, w której są pewni siebie i którą mogą bezpiecznie polecić klientom. Profesjonalni nabywcy mają to wszystko debugowane. Mogą oferować dostawę powietrza. Pisaliśmy szczegółowo o dostawie towarów do Rosji i innych krajów byłego WNP tutaj .

  Czasami z niektórymi włoskimi markami możesz pracować w systemie zamówień wstępnych, co jest bardzo korzystne dla klientów.

  Jeśli możesz pracować z marką średniej klasy na zamówieniach wstępnych, jest to swego rodzaju wskaźnik sukcesu, to znaczy marka handlowa z własnym salonem sprzedaży, w której po wcześniejszym uzgodnieniu możesz wybrać i zamówić dowolny model o dowolnym rozmiarze i dowolnych kolorach oferowanych w następnym sezonie.

  Zamówienia wstępne są składane dwa razy w roku: w styczniu - lutym na następną jesień - zimę, we wrześniu - październiku - na następną wiosnę - lato. Czasami możesz składać zamówienia w lipcu, a nawet w maju. Te niuanse są znane nabywcom, którzy są w stałym kontakcie z wieloma markami, z którymi współpracują i zawsze informują swoich klientów na czas o terminach i datach kampanii zamówień (sprzedaży). Przy zamawianiu w salonie wystawowym musisz spełnić warunki: zamówienie musi być nie mniejsze niż określona kwota (zazwyczaj na poziomie 5000 euro) i natychmiast po złożeniu zamówienia musisz przelać 30% przedpłaty na konto fabryki, aby kolekcja mogła zostać wydana klientowi.

  Resztę konieczności zapłaty po całkowitej realizacji zamówienia, a po tym można zebrać kolekcję. Może zostać wysłany do żądanego miasta przez kupujących, z którymi współpracujesz, w tym celu nie jest konieczne, w tym przypadku, lecieć specjalnie do Włoch. O tym, jak składać zamówienia wstępne we Włoszech, pisaliśmy szczegółowo tutaj .

  Z powyższego wynika jasno, że pożądane jest posiadanie profesjonalnych agentów, nabywców we Włoszech w celu terminowego zakupu niezbędnych towarów do sklepu. Taka współpraca jest zawsze korzystna dla obu stron i na bieżąco, jak w przypadku udanego biznesu, produkt musi być stale aktualizowany. We Włoszech, które zasłużenie uważane są za najlepszy kraj mody i stylu na całym świecie, wszystko to można zrobić jak najlepiej.

  W tym kontekście oferujemy nasze usługi tym, którzy chcą otworzyć włoski sklep odzieżowy w Rosji, Kazachstanie, dowolnym kraju WNP lub w Europie. Nie zajmujemy się zakupami grupowymi, pracujemy indywidualnie z klientami, wszystkie transfery do hurtowni i salonów odbywają się w naszym samochodzie z zakupami jako asystent, twój agent, kupujący w Mediolanie i Bolonii. Program zakupów jest kompilowany na życzenie klienta. Cała uwaga jest zwracana tylko na klienta.

  W hurtowniach włoscy sprzedawcy najczęściej mówią po włosku, rzadko po angielsku, i nikt nie mówi po rosyjsku. Dlatego pomoc kupujących i tłumaczy jest po prostu konieczna, aby nie marnować zbyt wiele czasu na wyjaśnianie, czego potrzebujesz. Klienci otwierają wizę, lecą do Włoch (do Mediolanu lub Bolonii), osiedlają się w wybranym przez siebie hotelu (możemy polecić dogodnie zlokalizowany hotel o wymaganym poziomie), a następnie z naszą pomocą dokonujemy zakupów towarów do ich sklepów w hurtowniach Gross Milan i Gross Bologna. Jeśli potrzebujesz ubrań, butów, torebek średniego poziomu, przenika moda.

  Jeśli potrzebujesz wysyłki, dostawy, odprawy celnej towarów - to wszystko, co zapewniamy, dostarczając ceny i terminy dostaw tych usług. Należy pamiętać, że w sierpniu prawie wszystkie hurtownie we Włoszech są zamknięte, jest to okres wakacyjny. Jeśli potrzebujesz naszych usług, skontaktuj się z nami, zawsze chętnie pomożemy. Szczegóły dotyczące kupujących, agentów we Włoszech, pisaliśmy tutaj . Zapraszamy do zakupu we Włoszech, w Mediolanie!

  Zapraszamy do zakupu we Włoszech, w Mediolanie


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»