Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak otworzyć sklep internetowy: instrukcje krok po kroku, koszty. Jak otworzyć bez inwestycji?

  1. Jak zacząć otwierać sklep internetowy?
  2. Wybór produktów do sklepu
  3. Badanie konkurencji
  4. Badanie popytu
  5. Kolekcja dokumentacji
  6. Wyszukaj magazyn i personel
  7. Tworzenie stron internetowych dla sklepu i jego optymalizacja
  8. Domena
  9. Hosting
  10. Optymalizacja
  11. Pracuj nad zaangażowaniem i marketingiem
  12. Koszty początkowe utworzenia sklepu internetowego
  13. Jak otworzyć sklep internetowy bez pieniędzy?
  14. Lekcja wideo: instrukcje krok po kroku dotyczące otwierania sklepu internetowego

  Sklep internetowy jako firma jest dochodowym i dochodowym biznesem o wielu zaletach. Nie będziesz potrzebować biur i kilkudziesięciu pracowników - tylko magazyn i para asystentów. Ale koszty nadal będą tam występować, a wszystkie zostaną przeznaczone na promocję zasobu w celu dalszego przyciągnięcia potencjalnych klientów i przekształcenia ich w stałych klientów.

  Jak zacząć otwierać sklep internetowy?

  Otwarcie sklepu internetowego to biznes, który może stać się opłacalny i opłacalny, jeśli wybierzesz produkty i przestudiujesz rynek konkurencji i sprzedaży.

  Wybór produktów do sklepu

  Musisz zacząć od wyboru kierunku produktu. Możesz sprzedać prawie wszystko, ale lepiej pozostać na tym, co jest najbardziej opłacalne i na żądanie. Jak zdefiniować taką niszę:

  • Przeanalizuj rynek i sektor zatrudnienia;
  • Polegaj na własnej wiedzy, więc jak pracować z tym, co rozumiesz od środka, jest znacznie łatwiejsze;
  • Określ zasięg - czy będziesz pracować w mieście, regionie lub kraju.

  Niektórzy natychmiast odmawiają produktów, które trzeba „dotknąć” lub „powąchać” podczas zakupu. Ale zawsze możesz znaleźć przyzwoite rozwiązanie. Na przykład, jeśli mówimy o perfumach, to w wielu sklepach offline możesz zorganizować specjalne pokoje - strefy, w których kupujący mogą poczuć aromat i dokonać zakupu już w sklepie internetowym partnera. Jest to doskonałe rozwiązanie, popularne w różnych sektorach sprzedaży, w tym w kawie, odzieży dziecięcej i dla dorosłych.

  Badanie konkurencji

  Jak studiować zawodników:

  1. Wybierz w Yandex przeszukaj swój region, w którym będziesz pracować. Ten wskaźnik można łatwo zmienić w ustawieniach.
  2. Wprowadź zapytanie „ekologiczne produkty w sklepie internetowym” lub inne produkty. W emisji będziesz miał wszystkie sklepy internetowe w tym kierunku.
  3. Określ największych graczy. Jeśli w regionie jest więcej niż 4x, budżety znacznie wzrosną. To nie jest powód, by porzucić ten pomysł. Wystarczy określić kierunek. Jeśli zauważysz, że twoi konkurenci sprzedają dania i jedzenie, ale nie ma nic z eko-kosmetyków, możesz bezpiecznie wybrać ten kierunek.

  Na tym etapie powinieneś już zdecydować o obszarze zasięgu. Zawsze łatwiej jest pracować głównie w swoim regionie, ale jest to bardziej opłacalne w kraju. Możesz wybrać alternatywne rozwiązanie - do pracy w regionie, a na sąsiednich obszarach, aby zaoferować indywidualne warunki.

  Badanie popytu

  Popyt zależy od obecności konkurentów w sektorze. Im więcej sklepów internetowych w określonym kierunku, tym większe zapotrzebowanie. Ponadto zawsze występuje specyfika regionalna, na przykład w południowych regionach opony zimowe są mniej pożądane niż w północnych.

  Aby zrozumieć, czego potrzebuje konsument w twoim sektorze, spójrz na sklepy miejskie:

  • Co oni sprzedają?
  • Co jest najbardziej popularne?
  • Czego brakuje

  Wszystkie te pytania nie są tak ważne, jeśli planujesz pracować w całym kraju, ale wąskie ukierunkowanie w regionie lub regionie będzie dyktować własne zasady.

  Kolekcja dokumentacji

  Aby otworzyć sklep internetowy, zazwyczaj się zarejestruj SP lub LLC , stosując uproszczony system opodatkowania. Jeśli istnieje specyfika, na przykład narkotyki lub fajerwerki, wówczas sprzedaż takich produktów wymaga odpowiednich zezwoleń i certyfikacji.

  Dokumenty do sprzedaży online nie różnią się od dokumentów otwierania sklepu offline, więc możesz skonsultować się z tymi, którzy posiadają podobny sklep, ale nie online.

  Zaletą sklepu internetowego jest to, że nie wymaga się dodatkowych zezwoleń na wynajęte pomieszczenia, ponieważ są one przeznaczone tylko do przechowywania.

  Wyszukaj magazyn i personel

  Ponieważ sklep internetowy nie wymaga drogiej dzierżawy w centrum miasta, wystarczy tylko usunąć magazyn do przechowywania produktów. Dobrą wiadomością jest to, że dla biznesu nie jest ważne, gdzie znajduje się magazyn. Najważniejsze jest, aby wybrać dobrą klatkę schodową, ponieważ niektórzy klienci przyjdą po odbiór.

  Który pokój wybrać, zależy od konkretnej działalności. Żywność i medycyna wymagają magazynów, które utrzymują pewne warunki temperaturowe, co jest całkowicie nieistotne dla przechowywania ubrań.

  Odbiór magazynu zwykle nie jest trudny - jest wystarczająco dużo ofert, ale należy pamiętać o celowości. Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność gospodarczą, a same produkty nie wymagają dużych powierzchni do przechowywania, na przykład skarpet i bielizny, nie ma sensu wynajmować magazynu, możesz skorzystać z biura lub nawet własnego mieszkania.

  Równie ważne jest zebranie przyjaznego i profesjonalnego zespołu, który powinien składać się z następujących pracowników:

  • Kierownik sprzedaży . Jest to konsultant, który poprowadzi klienta do zakupu, a następnie określi szczegóły sprzedaży towarów. To powinna być osoba z nienaganną dykcją, uprzejma, uważna i odporna na stres. W zależności od wielkości sklepu wymagane będzie kilku menedżerów.
  • Organizator Możesz pełnić funkcje właściciela firmy. Jest to osoba, która będzie monitorować pojemność magazynową, negocjować z dostawcami nowe produkty i wysyłać towary pocztą.
  • Kurier . Jednym ze sposobów dostarczania produktów jest kurier. Jego zadaniem jest zabranie towaru do miejsca przeznaczenia.

  Inni pracownicy, tacy jak księgowy i optymalizator, mogą zostać zatrudnieni na zasadzie „płaci za ciebie”.

  Tworzenie stron internetowych dla sklepu i jego optymalizacja

  Projekt musi być na najwyższym poziomie, aby zajmować wysokie miejsca i nadążyć za konkurentami.

  Domena

  Pierwszą rzeczą do zrobienia, aby zarejestrować sklep internetowy, jest wybór domeny. Powinien być zwięzły, niezapomniany i markowy. Ponieważ każdego roku jest coraz mniej sylab dla domen, naprawdę trudno wybrać. Czasem musisz kupić domenę, jeśli naprawdę warto ją rozwinąć.

  Aby zminimalizować ryzyko w przyszłości, lepiej zarejestrować domenę w kilku strefach. Na przykład, otwierasz shop.ru, jednocześnie musisz kupić tę samą domenę w strefie. Com i. Ru. Jest to wymagane, aby w przyszłości konkurenci nie mogli zabierać użytkowników do własnych celów. Strefy domen są sklejone i ostatecznie prowadzą do jednej witryny - sklepu internetowego.

  Wiodąca strefa domen lepiej opuścić .ru. Jest najbardziej skuteczny w sprzedaży towarów w całym kraju.

  Hosting

  Hosting, w którym znajduje się Twoja witryna, zazwyczaj wybiera następujące czynniki:

  • Szybkie wsparcie techniczne, które reaguje na Twoje wiadomości niemal błyskawicznie i jest gotowe rozwiązać wszelkie problemy, które pojawią się tak szybko, jak to możliwe;
  • Akceptowalny koszt usług z późniejszą perspektywą ekspansji (od początku otwierania biznesu, kosztowny hosting jest całkowicie niepotrzebny, ale gdy ładunek rośnie, taryfy będą musiały zostać zmienione);
  • Niezawodność jako jeden z głównych elementów - niestety nie wszyscy hosterzy mogą się poszczycić idealną ochroną przed wirusami i atakami typu DOS.

  Optymalizacja

  Jest to konieczne, aby zasoby były lepsze, szybsze i bardziej atrakcyjne dla wyszukiwarek. Im bardziej sklep internetowy wygrywa pod względem optymalizacji w stosunku do konkurencji, tym wyższa jest pozycja witryny w rankingu, w rankingu najlepszych wyników według słów kluczowych.

  Wewnętrzna optymalizacja

  Wewnętrzna optymalizacja techniczna nad zasobem obejmuje:

  • Poprawianie i czyszczenie kodu;
  • Optymalizacja projektu dla szybszego ładowania i ulepszonych czynników behawioralnych;
  • Szczegółowe badanie interfejsu, aby użytkownik mógł łatwo znaleźć potrzebne mu elementy i intuicyjnie zorientować się na stronach zasobu;
  • Zamykanie stron serwisowych;
  • Prace nad ochroną przed hakerami;
  • Kontroluj szybkość ładowania strony na różnych etapach pracy.

  Osobno i równolegle eksperci zajmują się:

  • Tworzenie logicznej struktury adresu URL na tle wcześniej zaplanowanej struktury witryny;
  • Zbieranie, czyszczenie, rozwijanie, grupowanie rdzenia semantycznego z możliwością jego dalszej ekspansji (w bezpośredniej zależności od działań sklepu internetowego);
  • Tworzenie TK dla copywriterów na podstawie złożonego rdzenia semantycznego;
  • Wypełnianie tekstów i dokumentów w sklepie internetowym.

  Optymalizacja zewnętrzna

  Do zewnętrznej optymalizacji lub promocji należą:

  • Kupowanie linków zewnętrznych w witrynach osób trzecich;
  • Kupowanie linków społecznościowych i repostów;
  • Kupowanie linków tłumu.

  Kupowanie linków zewnętrznych w witrynach osób trzecich;  Kupowanie linków społecznościowych i repostów;  Kupowanie linków tłumu

  W przypadku sklepów internetowych eksperci przeprowadzają trudną komercyjną optymalizację. Jeśli technicznie zasób nie pozostaje w tyle za konkurentami, to czynniki komercyjne mogą powodować utknięcie w pozycjach TOP 20-30.

  Audyt optymalizacji czynników komercyjnych obejmuje:

  • Śledzenie łatwości dostarczania informacji kontaktowych, kierunków i trybów działania;
  • Badanie różnych form informacji zwrotnej (oddzwonienie, pomoc online, wsparcie techniczne w grupach społecznych itp.);
  • Dostarczanie poprawnych informacji prawnych;
  • Śledzenie znaczenia zakresu dostarczanych produktów;
  • Opracowanie jasnych i szczegółowych informacji na temat dostawy, wymiany i zwrotu towarów;
  • Wygodne udostępnianie opcji płatności za towary.

  Właściciel sklepu internetowego niekoniecznie zna wszystkie te szczegóły w trakcie promocji. Wystarczy zobaczyć wynik i szczegółowe raporty na czas. Jeśli sprzedaż jest dokonywana, a sam sklep internetowy jest bogaty w produkty organiczne, optymalizatorzy dobrze wykonują swoją pracę.

  Pracuj nad zaangażowaniem i marketingiem

  Koszty na poziomie przyciągania klientów są dość duże, ale ich zwrot jest kwestią prawidłowego działania optymalizatorów. Źródła atrakcji ruchu:

  • Reklama kontekstowa;
  • Produkty ekologiczne;
  • Sieci społecznościowe.

  Każdy z kierunków da wyniki z właściwą organizacją promocji. Ponadto będziesz musiał prowadzić prace związane z zarządzaniem reputacją - to śledzenie i pisanie opinii na temat funkcjonowania Twojej firmy. Sklep internetowy będzie miał swoich przeciwników i lojalnych abonentów. Zarówno na jednym, jak i na innych trzeba pracować, zwracając uwagę na błędy.

  Koszty początkowe utworzenia sklepu internetowego

  • Hosting - 300 rubli miesięcznie (początkowo, wraz ze wzrostem frekwencji, wymagana będzie droższa taryfa);
  • Domena - 350 rubli rocznie za główną domenę .ru + 700 rubli rocznie za .com;
  • Rozwój tożsamości korporacyjnej - 30 000 rubli;
  • Projekt (+ układ) od 10 do 40 000 rubli + 5 000 usług w każdym nowym roku;
  • Opracowanie dodatkowych modułów - od 1000 rubli;
  • Ogólna optymalizacja strony - od 15 000 rubli;
  • Optymalizacja jednej strony - 3000 rubli;
  • Wypełnienie jednej strony - 1000 rubli;
  • Budżet na promocję zewnętrzną - od 10 000 rubli;
  • Marketing SMM - od 3000 rubli miesięcznie.

  Budżet opiera się na skali przedsiębiorstwa i zasięgu geograficznym. Jeśli dla regionalnego specjalistycznego sklepu internetowego potrzebujesz na początku 50 - 60 000 rubli, to w przypadku wielkoskalowego projektu na dużą skalę musisz zacząć od 1 200 000 rubli.

  Jak otworzyć sklep internetowy bez pieniędzy?

  Patrząc na metki firm promocyjnych, wielu może zrozumieć, że to na pewno nie dla nich. Szereg przedsiębiorstw naprawdę nie będzie w stanie finansować promocji na dużą skalę i pełnego budżetu. Ale są wyjścia. Są to opcje dla sklepów miejskich lub wąskich profilów.

  1. Otwórz sklep internetowy na darmowym serwerze . Jest to możliwe, a nawet uzasadnione dla mikronów. Jeśli sprzedajesz wyroby ręcznie robione, które początkowo zakładają małe ilości, nie ma sensu wydawać pieniędzy na promocję. Wystarczy otworzyć darmową witrynę lub nawet stronę VKontakte, aby rozpocząć sprzedaż.
  2. Dowiedz się, jak sam tworzysz sklep internetowy . Tak czy inaczej, nadal potrzebujesz delegacji. Nie można być ekspertem we wszystkich dziedzinach, ale przynajmniej można uzyskać minimalnie atrakcyjne zasoby, w tym celu organizowane są kursy i szkolenia. Pomoże to zmniejszyć koszty tworzenia, a częściowo promocję witryny.

  Przy tej okazji jest wyczerpany. Tak czy inaczej, musisz wydawać pieniądze na produkt, bez którego kwestionuje się istnienie sklepu internetowego. Ale aby zminimalizować koszty, po prostu wypracuj.

  Lekcja wideo: instrukcje krok po kroku dotyczące otwierania sklepu internetowego

  Jak otworzyć sklep internetowy i co musisz zrobić? Przydatne instrukcje wideo pomogą zrozumieć niuanse:

  Z jednej strony sklep internetowy ma wiele zalet w stosunku do zwykłej działalności. Przynajmniej wszystko dzieje się znacznie szybciej i jutro możesz otworzyć własną firmę, jeśli masz dokumenty. Jednak wysoka konkurencja i kosztowna optymalizacja mogą opóźnić spłatę, więc musisz zlecić pracę najlepszym profesjonalistom.

  Jak zacząć otwierać sklep internetowy?
  Jak zacząć otwierać sklep internetowy?
  Co jest najbardziej popularne?
  Jak otworzyć sklep internetowy bez pieniędzy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»