Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak otworzyć własny sklep internetowy bez żadnych kosztów?

  Dziś zakupy online stały się bardzo popularne. Dlatego nie dziwi fakt, że wielu młodych przedsiębiorców zaczęło szukać własnego sklepu internetowego.

  JAK OTWORZYĆ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY?

  1. Konieczne jest określenie zakresu produktów. Następnie znajdź dostawców lub samodzielnie zorganizuj produkcję.

  2. Bez witryny nie można tego zrobić. Możesz zrobić bezpłatną opcję „na kolana”, ale w tym przypadku nie powinieneś liczyć na wysoką sprzedaż. Możesz zamówić fajną stronę od profesjonalistów, ale wymaga to ponad tysiąca rubli. I nawet nie dziesięć!

  3. Osobny i bardzo ważny przedmiot. Nawet najfajniejsza i najbardziej zbombardowana witryna nie przyniesie żadnej sprzedaży bez ruchu! Aby ten ruch pojawił się (tzn. Przepływ gości do witryny sklepu internetowego), należy go pomylić z promocją. Następnie bądź cierpliwy i przeznacz dużo czasu na darmową promocję lub zainwestuj minimum (!) 30 000 rubli miesięcznie na płatne reklamy. Ale nie takie proste! Konieczne będzie również przeprowadzenie pewnego rodzaju szkolenia, aby dowiedzieć się, jak to wszystko zrobić.

  4. Strona sklepu internetowego zawsze będzie musiała być na bieżąco. Może w asortymencie pojawiło się kilka aktualizacji, może coś się skończyło i nie idzie już do magazynu, może dla niektórych produktów dostawca podniósł cenę ... A każdy taki „może” oznacza dla właściciela sklepu „golovnyak”. Albo musisz wykonać wszystkie te zmiany samodzielnie, albo zatrudniać pracowników i delegować ten moment. I to znowu kosztuje! A najgorsze jest to, że nie ma jeszcze zysku! A koszty zostały już porządnie zebrane za 4 punkty.

  5. Treść strony wymaga również inwestycji. Nazwa domeny, hosting, platforma do organizacji operacji w sklepie internetowym ... To znowu inwestycja! I regularnie co miesiąc, jako opłaty za media w mieszkaniu. Live” na serwerze? Zapłać! W przeciwnym razie przy wejściu na stronę klient zobaczy napis „właściciel zapomniał zapłacić za usługi hostingowe”.

  6. Jeśli liczysz na dużą sprzedaż i wysokie zyski, będziesz musiał dokonać poważnego obrotu. A zatem, cokolwiek powiesz, musisz wziąć pod uwagę miejsce, w którym przechowywane są produkty, podczas gdy czeka na wysłanie do kupującego. Wynająć pokój? To znowu koszt! I znowu nie tysiąc rubli!

  7. Duże obroty? Tak wiele aplikacji pochodzi od klientów? A kto będzie przetwarzał wszystkie te aplikacje?

  Znowu sam? Możesz włamać się do wszystkich tych zadań. Czy na samym początku młody przedsiębiorca przedstawił swój własny biznes? Pod nazwą: „Czy jestem w mydle 24 godziny na dobę!?” Znowu sam

  Delegować? Świetne rozwiązanie! Ale to znowu koszt wynagrodzeń pracowników!

  8. Ok. Długo oczekiwane zamówienie pochodziło od klienta. Radość szybko mija, ponieważ pojawia się nowy świąd. Kto teraz pójdzie na pocztę i wyśle ​​to wszystko? Albo kto pojedzie i dokona dostawy w mieście? ... Cóż, to już wiesz. Albo znowu, kurier samo-białko-w-kole, albo znowu-płacący-za-usług-kuriera.

  9. W przypadku zakupu zawsze dostępny jest dokument towarzyszący. Faktura, czek, obieg dokumentów, księgowość, podatki ... Tak, nie możesz też od tego uciec. Algorytm jest taki sam. Albo ty, albo delegat.

  Co zazwyczaj kończy się próbą otwarcia własnego sklepu internetowego w 90% przypadków?

  Sytuacja, w której przedsiębiorca jest:
  - na samym początku potrzeba ponad stu tysięcy rubli na uruchomienie pomysłu;
  - klienci nie będą w pierwszych miesiącach (lub będzie ich bardzo mało), co oznacza, że ​​zysk nie pokrywa kosztów, a przedsiębiorca przechodzi na minus;
  - ogłaszani są konkurenci, którzy zaczynają „zatapiać” młody sklep z dumpingowymi cenami i super zapasami z dochodowymi ofertami.

  Rezultat:
  nieudana próba otwarcia własnego biznesu = doświadczenie, że nie będziesz pił. Rezultat:  nieudana próba otwarcia własnego biznesu = doświadczenie, że nie będziesz pił

  CZY ISTNIEJE ALTERNATYWA? CZY MOŻLIWE JEST ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW ROZPOCZĘCIA, ALE Z TYM, CO TO JEST CAŁKOWITY ROZWÓJ SKLEPU ONLINE?

  We współczesnym świecie wszystko jest możliwe! Najważniejsze jest to, aby znaleźć rozwiązanie i zwracać uwagę na wszystkie możliwości otwarcia!

  Inwestycje w tradycyjny biznes sięgają setek i milionów rubli. W biznesie sieciowym tego rodzaju pieniądze nie są inwestowane. Tutaj zarabiają!

  Przeanalizujmy od razu wszystko na przykładzie firmy, z którą współpracuję.

  7 z 9 punktów opisanych powyżej (asortyment produktów, witryna sklepu internetowego, bieżąca aktualizacja strony, zawartość witryny, magazyny do przechowywania produktów, logistyka i księgowość) przejmuje firma Faberlic (Faberlic).

  Co ja robię

  Krok 1
  Sam jestem kupującym produkty i regularnie sporządzam zamówienia na stronie internetowej gotowego sklepu internetowego. Na szczęście nie ma problemów z asortymentem. Jest tak szeroki, że zawsze możesz szybko i łatwo napełnić swój koszyk. Ponadto nie ma potrzeby składania wielkich zamówień! Wystarczy, aby złożyć zamówienie na 4-7 tysięcy rubli. I wybiera absolutnie każdy produkt. I nie musisz nawet zaczynać od takich kwot! Na samym początku możesz uzyskać regularne zamówienia za 1 000 rubli.

  Krok 2.
  Znajduję tych, którzy myją zęby, myją głowy, czyścą dom, ubierają się, ubierają dzieci, myją ubrania ...

  Tak! Jak każdy szanujący się obywatel pasuje do tych kryteriów))) Ale wśród nich wybieram również tych, którzy chcą dokonywać zwykłych zakupów (pasta do zębów, proszek do prania, ubrania ...), bez wychodzenia z domu. A ci, którzy chcą nie tylko wydawać, ale i zarabiać.

  Znajduję i pomagam nauczyć się, jak wystawiać własne zakupy.

  Krok 3.
  Szkolę wszystkich znalezionych klientów partnerskich, skąd pochodzą pieniądze w firmie i jak je zdobyć. Pomaganie im w zdobyciu nowego zawodu i doskonaleniu nowych umiejętności. Kiedy partnerzy wchodzą w proces i zaczynają nie tylko dokonywać zakupów, ale także zapraszać innych do zakupów w sklepie internetowym, stworzony handel zaczyna rosnąć, jak śnieżka.

  Z tego obrotu Faberlic (Faberlic) płaci mnie i moim partnerom procent za zorganizowanie tego ruchu! Przyjemny taki procent! Ja osobiście, w tym odsetku, przebiłem się przez miesięczny słupek 100 000 rubli. Z tego obrotu Faberlic (Faberlic) płaci mnie i moim partnerom procent za zorganizowanie tego ruchu

  PIĘKNY SCHEMAT!

  Bez biegania z katalogami! Bez perswazji i narzucania! Brak usług od drobiazgowych klientów!

  Jedna czysta przyjemność z pracy i rosnące dochody. Jedna czysta przyjemność z pracy i rosnące dochody

  Ale nie będzie tak szybko! Freebies nie będzie! Muszę zaorać!

  Aby zrozumieć zawiłości i niuanse biznesu, aby nauczyć się nowych umiejętności w praktyce, będziesz musiał spędzić dużo czasu. I na trening (tak przy okazji, za darmo!) I na działania.

  I tak. Najważniejsze - pragnienie i wiara w sukces! Reszta nastąpi!

  PS
  Podoba ci się obwód? Napisz w Lichku lub od razu wypełnij małą formularz zgłoszeniowy ! Zacznijmy orać i zarabiać razem. PS  Podoba ci się obwód

  JAK OTWORZYĆ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY?
  ?Live” na serwerze?
  Wynająć pokój?
  7. Duże obroty?
  Tak wiele aplikacji pochodzi od klientów?
  A kto będzie przetwarzał wszystkie te aplikacje?
  Znowu sam?
  Czy na samym początku młody przedsiębiorca przedstawił swój własny biznes?
  Kto teraz pójdzie na pocztę i wyśle ​​to wszystko?
  Albo kto pojedzie i dokona dostawy w mieście?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»