Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak pięknie zorganizować grupę w Vkontakte i stworzyć menu

  1. Jak pięknie zorganizować grupę w Vkontakte i stworzyć menu Powiedzenie „spotykają się na ubraniach…”....

  Jak pięknie zorganizować grupę w Vkontakte i stworzyć menu

  Powiedzenie „spotykają się na ubraniach…”. Można je również przypisać do grup na Vkontakte. Pięknie zaprojektowana grupa zwraca na siebie uwagę, a unikalna i użyteczna treść zmusza użytkowników do dołączenia do grupy. W ostatnim opisanym artykule jak utworzyć grupę w VK .

  Samodzielne tworzenie społeczności nie jest trudne i nie na długo. Ale aby uczynić ją piękną, musisz ciężko pracować.

  Nawiasem mówiąc, trzeba będzie jeszcze ciężej pracować nad promowaniem i promowaniem swojego potomstwa - grupy Vkontakte, ale są też specjaliści do realizacji tych zadań. Jeśli projekt grupy jest kreatywny, a jednocześnie niezwykle pracochłonny, lepiej powierzyć promocję profesjonalistom. Czy Twoja grupa Vkontakte potrzebuje subskrybentów docelowych i aktywnych? Nikt nie lubi postów ani postów publikowanych na ścianach? Wtedy na pewno pomożesz - Soclike . Innowacyjna usługa promocji online, która podczas swojego istnienia zdobyła imponujący prestiż wśród swoich użytkowników. Tylko bezpieczne metody, elastyczne wsparcie techniczne i całkiem przystępne koszty. Używamy!

  Przyjrzyjmy się teraz przykładom pięknych grup. Na przykład grupa „MT-Online. Sprzęt gospodarstwa domowego w cenach hurtowych. Został stworzony, aby przyciągnąć nowych klientów, reklamować produkty i zwiększyć sprzedaż.

  Grupa jest związana ze sklepem internetowym, ponieważ w projekcie grupy wykorzystano logo firmy. Projekt nie jest nieco podniesiony, ale sklep ma taki styl korporacyjny.

  Menu grupy otwiera się po naciśnięciu „naciśnij menu główne !!! Wiadomości, produkty, adresy. Towary są omawiane i kupowane w grupie bez wchodzenia na stronę sklepu internetowego, członkowie grupy otrzymują zniżki.

  W grupie ponad 35 000 uczestników
  W grupie ponad 35 000 uczestników. Oczywiście są psy. Tacy członkowie grupy są najlepiej usuwani w odpowiednim czasie. I tak - grupa żyje i aktywnie się rozwija. Uczestnicz codziennie w dyskusjach. Jedyna treść grupy zawiera tylko informacje dotyczące towarów sklepu. Możliwe byłoby rozcieńczenie materiałów interesującymi historiami lub przydatnymi wskazówkami. Uczestnicy często wchodzą do grupy, biorą udział w komentarzach i po zakupie sprzętu na pewno zapamiętają sklep, decydując się na zakup czegoś innego za sześć miesięcy lub rok :).

  Kolejna grupa to „Internetowy sklep odzieżowy dla dzieci Mio Sole”. Projekt grupy odpowiada również stylowi sklepu internetowego. Głównym celem tej pięknie zaprojektowanej grupy jest sprzedaż.

  Aby otworzyć menu, wystarczy kliknąć baner w środku lub link MENU MENU.

  W przeciwieństwie do pierwszej recenzowanej grupy, linki w menu tej społeczności są przekierowywane na odpowiednie strony sklepu internetowego
  W przeciwieństwie do pierwszej recenzowanej grupy, linki w menu tej społeczności są przekierowywane na odpowiednie strony sklepu internetowego. W treści grupy reklama towarów przeplata się z ciekawymi wypowiedziami i materiałami. Co jest ważne. Ponieważ z takimi materiałami dzielą się z przyjaciółmi, lubią. W związku z tym coraz więcej osób dowiaduje się o grupie. Uczestnicy - ponad 36 tys. Wśród nich są też psy, ale jest ich niewiele.

  Wśród nich są też psy, ale jest ich niewiele

  Jak samodzielnie utworzyć menu grupowe w Vkontakte

  Jak widzimy w przykładach, najważniejszą częścią unoszenia piękna w grupie jest menu. Zobaczmy, jak utworzyć menu. Zacznijmy od tego, jak stworzyć proste, wygodne menu.

  Na początek zdefiniujemy: z jakich sekcji będzie składać się menu. Katalog produktów, albumy, strona kontaktowa, strona firmy itp.

  Aby zwiększyć sprzedaż, najważniejszy jest katalog produktów. Link do wizytówki produktów musi być umieszczony w widocznym miejscu. Kupujący wybrał produkt, czym się interesuje? Oczywiście warunki dostawy i płatności. Dlatego drugą najważniejszą sekcją w menu jest płatność i dostawa. W grupie - jak w sklepie internetowym. Kupujący jest zainteresowany promocjami, zniżkami i chcę, żeby przeczytał recenzje.

  Jeśli chcesz zwiększyć ruch w witrynie przez grupę, powinieneś publikować interesujące i popularne posty, zdjęcia itp. To pomaga przyciągnąć publiczność.

  Przechodzimy więc do samego procesu - niezależnego tworzenia menu. Przejdź do zakładki Community Management - Materials - Limited.

  Jeśli wybierzesz materiały otwarte, każdy uczestnik może tworzyć strony z ograniczonymi materiałami - tylko redaktorzy i administratorzy. Zapisujemy zmiany i wracamy do strony głównej grupy, na której pojawia się strona FRESH NEWS.

  Zajmujemy się edycją wiadomości i zmieniamy tytuł na żądany.

  Następnie napisz sekcję menu. Na przykład katalog produktów, wybierz ikonę wstawiania łącza i wypełnij informacje o dostępie do strony i typ łącza.

  Link typu PAGE to link do strony w grupie, EXTERNAL LINK - ten link może wprowadzić odpowiednią sekcję w witrynie. Wybierając łącze do strony grupy, wpisz jej nazwę w języku łacińskim lub cyframi. To będzie link do nowej strony.
  Następnie powracamy do strony głównej, otwieramy menu, klikamy link do nowo utworzonej strony i wypełniamy ją treścią. Na karcie historii możesz wyświetlić wszystkie zmiany i, jeśli to konieczne, zwrócić poprzednią wersję.

  Teraz wiesz, jak stworzyć najprostsze i najbardziej prymitywne menu grupy w Vkontakte
  Teraz wiesz, jak stworzyć najprostsze i najbardziej prymitywne menu grupy w Vkontakte. W poniższych materiałach opowiem o tym, jak stworzyć piękne menu z przyciskami, ze zdjęciami.

  Jeśli podoba Ci się artykuł, możesz subskrybować aktualizacje. przez e-mail

  Czy Twoja grupa Vkontakte potrzebuje subskrybentów docelowych i aktywnych?
  Nikt nie lubi postów ani postów publikowanych na ścianach?
  Kupujący wybrał produkt, czym się interesuje?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»