Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak pisać zoptymalizowane treści SEO dla Twojej witryny

  1. Zrób swoje badania
  2. Obserwuj gęstość słów kluczowych
  3. Wybierz mądrze Tagi tytułów
  4. Zdefiniuj adres URL
  5. Utwórz zwięzłe opisy meta
  6. Dołącz linki
  7. Użyj Google Search Console!
  8. Końcowe przemyślenia

  Search Engine Optimization (SEO) jest krytycznym aspektem współczesnego krajobrazu biznesu. Twoja zdolność i umiejętność pisania treści internetowych zoptymalizowanych pod kątem SEO to różnica między uzyskiwaniem ekspozycji w wyszukiwarkach a pozostawaniem w pyle.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o zawartość na stronie Informacje, stronie głównej, blogu na stronie internetowej itp., Wszystkie prace pisemne powinny być wykonane z myślą o SEO. Wspólnym celem prawie każdej zawartości w Internecie jest uzyskanie wysokiej pozycji w SERP.

  Przez lata były różne rodzaje studia przeprowadzone na pierwszej stronie wyników Google. Panuje zgoda co do tego, że większość badaczy nigdy nie dotrze do drugiej strony. Mając to na uwadze, pisarze i eksperci SEO nieustannie pracują nad tym, aby ich zawartość znalazła się na jednym z dziesięciu miejsc na pierwszej stronie.

  Oto kilka ważnych wskazówek, o których warto pamiętać.

  Zrób swoje badania

  Badanie słów kluczowych to podstawowy aspekt SEO. W miarę jak trendy przychodzą i odchodzą o tej godzinie, badania słów kluczowych muszą odgrywać znaczącą rolę w procesie pisania.

  Twoim celem powinno być znalezienie zapytań, które ludzie szukają w twojej niszy. Zgodnie z ogólną zasadą, spróbuj skupić się na słowach kluczowych o długim ogonie - terminach i frazach składających się z czterech lub więcej słów .

  Powodem jest to, że terminy te mają zwykle mniejszą liczbę wyszukiwań, ale wciąż dają dobrą szansę na dobre rankingowanie w SERP.

  Na przykład, powiedzmy, że piszesz treść na stronę wegańskiej receptury. Korzystanie z Moz Eksplorator słów kluczowych , wprowadzimy termin „quinoa”.

  Źródło
  Źródło

  Zauważysz, że rywalizacja o ten ogólny termin jest BARDZO wysoka, co czyni go prawie niemożliwym do uszeregowania. Tak więc, będziesz chciał uzyskać trochę bardziej specyficzne cechy tego, co oferujesz. Jeśli klikniesz „Zobacz wszystkie sugestie”, otrzymasz obszerną listę odpowiednich terminów i łatwiejszą konkurencję.

  Źródło
  Źródło

  Badania słów kluczowych rzeczywiście wymagają krytycznego myślenia. Po opracowaniu dobrego banku odpowiednich haseł wyszukiwania możesz uwzględnić je w treści witryny, aby były indeksowane przez roboty indeksujące wyszukiwarki.

  Obserwuj gęstość słów kluczowych

  W tamtych czasach powszechna była praktyka określana jako wypychanie słów kluczowych . Dotyczyło to pisarzy i webmasterów, którzy używali słowa kluczowego, które chcieli zaszufladkować i wykorzystywali w miarę swoich możliwości. Jednym z rezultatów było to, że roboty indeksujące wyszukiwarki wiedziałyby dokładnie, o co chodzi w danej stronie i odpowiednio ją uszeregowały. Innym rezultatem było to, że zawartość brzmiałaby niezwykle spamem i nieorganicznie.

  Po pewnym czasie wyszukiwarki wykorzystały tę taktykę, a nawet ukarały strony, które to zrobiły.

  W dzisiejszych czasach roboty indeksujące oceniają treści internetowe na podstawie takich cech jak czytelność i wyjątkowa wartość.

  Podczas gdy nadal musisz umieszczać słowa kluczowe i wyrażenia w rankingach, Twoje podejście musi być bardziej strategiczne i skromniejsze. Dołóż wszelkich starań, aby opisać terminy w naturalny sposób, który nie wprowadza w błąd czytelników, lub ma niewygodne ilości powtórzeń.

  Spróbuj użyć różnych słów kluczowych w treści, ponieważ rozprzestrzenia się i różnicuje twoje szanse na ranking.

  Wybierz mądrze Tagi tytułów

  The tag tytułu twoich treści jest jednym z najważniejszych elementów układanki. Tag tytułu to oblicze Twojej treści i sposób jej otrzymywania w Internecie.

  Tytuł powinien zawierać zwłaszcza słowa kluczowe, które pasują do konkretnego kontekstu postu.
  (Pamiętaj, że w tytule możesz mieć tylko tyle znaków. Google zazwyczaj zezwala na 50-70).
  Staraj się trzymać go poniżej tej długości, aby uniknąć odcięcia. ( SEOmofo to świetne narzędzie do pomocy w tym zakresie.)

  Zdefiniuj adres URL

  Adres URL strony internetowej bywa czasem zapomnianym czynnikiem w SEO. Przyjazne dla SEO adresy URL są dość proste. Eksperci powiedzą ci, że pierwsze 3-5 słów zawiera znaczną część wartości, więc staraj się utrzymywać je stosunkowo krótkie, uwzględniając odpowiednie słowa kluczowe. Ostatecznie zarówno czytelnicy, jak i roboty indeksujące wyszukiwarki, powinny być w stanie zrozumieć, o co chodzi w treści z adresu URL.

  Tak jak: https://example.com/soda/homemade-rootbeer-guide/

  Utwórz zwięzłe opisy meta

  Meta opisy to treść umieszczona pod tytułem. Ma na celu zapewnienie czytelnikom krótkiego podglądu treści.

  Choć niekoniecznie ma taką samą wartość SEO jak tag tytułowy, ma kluczowe znaczenie dla współczynników klikalności (CTR). Powinien nadal zawierać wybrane słowa kluczowe i być dobrze napisany i zwięzły.

  Pamiętać; opis meta przekonuje ludzi do otwierania treści. Pomyśl o tym jak o opłacie za sprzedaż SEO!

  Dołącz linki

  Budynek łączący jest istotną częścią SEO. Proces ten obejmuje dodawanie zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych linków do treści.

  Wewnętrzne linki kierują czytelników na inne strony w Twojej witrynie. Dobra struktura połączeń ułatwia wyszukiwarkom indeksowanie witryny i zrozumienie jej znaczenia i wartości.

  Linki zewnętrzne (takie jak ten) kieruj czytelników na strony spoza Twojej witryny. Jeśli cytujesz konkretne dane, wyniki lub chcesz podać dodatkowe informacje, będziesz chciał dołączyć zewnętrzne linki do treści. Po prostu upewnij się, że linkowana strona jest wiarygodna, a materiał został (najlepiej) opublikowany w ciągu ostatnich kilku lat.

  Kluczem jest tutaj jakość. Nie dołączaj linków do treści tylko dla celów linkowania. Upewnij się, że strony, do których linkujesz, są odpowiednie do treści i dodają wartości dla czytelnika.

  Użyj Google Search Console!

  Jednym z podstawowych narzędzi do tworzenia treści przyjaznych dla SEO jest Google Search Console (dawniej znany jako Narzędzia dla webmasterów).

  Niektóre z istotnych funkcji tego narzędzia to:

  • Wskazywanie słów kluczowych, które kierują ruch do Twojej witryny.
  • Monitoruje linki.
  • Skanowanie w poszukiwaniu komunikatów o błędach.
  • Sprawdzanie mobilności.
  • Tworzenie danych strukturalnych.
  • Wysyłanie linków do Google w celu zapewnienia indeksowania.

  Wszystkich wspaniałych Narzędzia SEO tam, to musi być na szczycie listy, aby pomóc w prowadzeniu pisania.

  Końcowe przemyślenia

  SEO to fascynująca forma marketingu. Google znany jest z tego, że zachowuje spokojniejsze szczegóły swoich algorytmów rankingowych. W większości eksperci pracują przez całą dobę, aby odkryć sekrety i sztuczki, które można umieścić na pierwszej stronie. Ze względu na szybkość poruszania się krajobrazu nie jest to łatwe zadanie.

  Pisanie treści przyjaznych dla SEO jest nieco formą sztuki. Jeśli chcesz znaleźć drogę do wspaniałej pierwszej strony, pamiętaj o tych wskazówkach.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»