Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak poprawić pamięć

  Pamięć jest jedynym rodzajem ludzkiej pracy umysłowej i jednym z najpopularniejszych rodzajów samodoskonalenia

  Pamięć jest jedynym rodzajem ludzkiej pracy umysłowej i jednym z najpopularniejszych rodzajów samodoskonalenia. Każda osoba ma inny poziom pamięci, doskonały lub niezbyt dobry.

  Pamięć każdego z nich jest jak komputer, tylko trudniejsza i pod każdym względem nieprzewidywalna. Jest podzielony na kilka typów, w tym: słuchowe, emocje i uczucia, wizualne, smakowe. Może to być również długoterminowe i krótkoterminowe. Ta ostatnia działa szybciej, ale istnieje możliwość, że osoba szybko zapomni o wszystkim. Może to być wypowiedź urzędnika ds. Kariery lub wiersza poznanego pośpiesznie tuż przed spektaklem. Z kolei dane pamięci długoterminowej są przechowywane przez dłuższy i wystarczająco długi okres. Mogą to być informacje o osobistym kręgu komunikacji, informacje o jego pochodzeniu, nazwisku, urodzinach bliskich i tak dalej. Możesz wybrać inny typ pamięci, a raczej średnią między długoterminową i krótkoterminową, „aktywną”, zwaną również operacyjną. Dane te są przechowywane w umyśle „do następnego dnia”, „aż do następnego miesiąca” itd., A następnie znikają bez śladu. Na przykład wiedza, dokładnie poznana i uzyskana przed egzaminem, „wylatuje” z głowy następnego dnia po przejściu.

  Oczywiście istnieje możliwość ulepszenia dowolnego rodzaju pamięci, zarówno osobno, jak i razem w tym samym czasie. Istnieje kilka notatek dla tych, którzy chcą poprawić swoją pamięć.

  Numer notatki 1. Nie zaleca się bezczynności. Wszakże każda bezczynność jest bezpośrednią drogą do degradacji, w rezultacie wszystko szybko zostaje zapomniane i znika z pamięci bez śladu. Stabilna aktywność i środki do życia - idealna gwarancja optymalizacji i poprawy jakości pamięci.

  Notatka numer 2. Powinieneś starać się myśleć jak najmniej o przeciwnościach losu i nie pozwolić, by złe myśli dostały się do twojej głowy.

  Notatka numer 3. Zubrezhka - zła opcja pod względem poprawy pamięci. Bardziej poprawne byłoby podczas czytania przedstawienie ról i postaci głównych bohaterów, uświadomienie sobie i rozbicie tego, co zostało przeczytane.

  Notatka numer 4. Krzyżówki i rękodzieło to doskonałe opcje poprawy pamięci.

  Notatka numer 5. Nie zapominaj o liczbach. Wynik pomoże wzmocnić i zoptymalizować pamięć.

  Oprócz tych notatek nie należy zapominać, że im lepszy ogólny stan ludzkiego ciała, tym lepiej wszystkie jego składniki, w tym pamięć, funkcjonują. Oznacza to, że konieczne jest spożywanie zdrowej żywności (imbir, miód, czekolada, chrzan, ryba, a także dieta białkowa), aby obserwować prawidłowy tryb dnia i sen, aby uniknąć bezsenności i przepracowania.

  Elena, www.poznaysebia.com

  Czytaj także


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»