Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak powielać artykuły? Reprodukcja artykułów.

  1. Jak pomnożyć artykuły

  Cześć wszystkim! Dzisiaj powiem ci, jak powielać artykuły. Reprodukcja artykułów w naszych czasach jest bardzo popularna, a optymaliści są gotowi zapłacić dobre pieniądze za wysoką jakość pracy.

  Reprodukcja artykułów w naszych czasach jest bardzo popularna, a optymaliści są gotowi zapłacić dobre pieniądze za wysoką jakość pracy

  Reprodukcja artykułów oznacza uzyskanie wielu kopii, które będą unikalne w oczach wyszukiwarek. Po co replikować artykuły? Odbywa się to w celu promowania zasobu! Promocja artykułów to bardzo skuteczny sposób na promocję Twojego bloga.

  Jak działa promocja artykułów? Piszesz lub kupujesz artykuł, pożądane jest, aby jego temat był zgodny z tematem Twojej witryny. Zrób wiele kopii jednego artykułu. Wklej potrzebne linki do nich, z niezbędnymi kotwicami i umieść w różnych katalogach artykułów i blogów o podobnych tematach.

  Po zaindeksowaniu takiego artykułu przez wyszukiwarki, będzie to dobry bodziec do promocji Twojego zasobu. Ale tutaj ważne jest, aby zduplikowane artykuły były kompletne, co najmniej 1000-2000 znaków, a każda kopia jest unikalna. Jak sprawdzić artykuł o wyjątkowości, którą napisałem w tym poście .

  Promocja artykułu jest nieco podobna do linku, ale najważniejsza różnica polega na tym, że możesz napisać interesujący zoptymalizowany artykuł, w którym linki będą wyglądać najbardziej naturalnie dla wyszukiwarek, a zatem ich efekt będzie znacznie większy. Wiele zależeć będzie od jakości strony, na której zostanie umieszczony artykuł. O wszystkich niuansach związanych z wysokiej jakości linkami możesz przeczytać tutaj , wszystko jest tam szczegółowo. To jest w skrócie.

  Bardziej szczegółowo na temat promocji artykułów, napiszę zatem osobne posty, aby niczego nie przegapić. I idziemy dalej. Jak powiedziałem na początku postu, w przypadku jakościowo reprodukowanych artykułów będziesz musiał zapłacić przyzwoitą kwotę. W Internecie dostępne są specjalne usługi odtwarzania artykułów, których średnia cena waha się od 5 USD za 1000 znaków.

  Zgadzam się, że możesz dać te pieniądze, gdy potrzebujesz zrobić 2-3 kopie, ale kiedy chcesz uzyskać, na przykład, 100 unikalnych kopii z jednego artykułu, musisz się rozwidlić, że nie każdy może sobie na to pozwolić. W takim przypadku możesz użyć innego sposobu, który pozwala na wykonywanie reprodukcji artykułów za darmo.

  Muszę powiedzieć, że ta metoda wymaga dużo czasu i wysiłku, ponieważ Musisz zrobić wszystko sam, ale jeśli budżet nie pozwala na korzystanie z usług innych firm, nie musisz wybierać. A teraz porozmawiamy o tym bardziej szczegółowo.

  Jak pomnożyć artykuły

  Do tej metody potrzebny będzie czas, pożądanie, sam artykuł i specjalne programy do reprodukcji artykułów. A jeśli masz czas i pragnienie, zacznijmy. Po pierwsze, piszemy dobry zoptymalizowany artykuł, dla 2000-3000 znaków. W nim powinieneś przewidzieć kilka kluczowe żądania , które będą kotwicami odniesienia prowadzącymi do tych stron twojego bloga, które chcesz promować w TOP.

  Ktokolwiek nie rozumie, o czym mówię, wyobraź sobie, że piszesz zwykły post na swoim blogu. Z relinkami wszyscy są znani? Jeśli nie, przeczytaj ten artykuł . Tak więc, pisząc post, wstawiasz do niego kilka linków prowadzących do innych wewnętrznych stron Twojego bloga. Każde łącze ma własną kotwicę, którą zmienimy podczas odtwarzania artykułów. Myślę, że teraz jest jasne. Jeśli nie, zadaj pytania w komentarzach.

  Po napisaniu artykułu przystąp do jego reprodukcji. Używam dwóch programów do reprodukcji artykułów. Pierwszy program, którego używam do napisania szablonu, nazywa się SEO Anchor Generator. Można go pobrać całkowicie za darmo. Drugi program, który jest również rozpowszechniany bezpłatnie, nosi nazwę Generowanie sieci. Ten program pozwala generować i wybierać najbardziej unikalne kopie replikowanych artykułów. Możesz go pobrać.

  Uruchom generator kotwic SEO i skopiuj artykuł do pola wejściowego. Program działa w taki sposób, że podczas generowania kopii zastępuje słowa w artykule, synonimy, które trzeba będzie wybrać sam. Im bardziej je podniesiesz, tym lepiej uzyskasz wynik.

  Dla jasności zamiast artykułu napisałem kilka zdań, a na ich przykładzie pokażę reprodukcję. Oto jak wygląda na początku:

  Następnie muszę podnieść synonimy. Można to zrobić, tak jak w przypadku niektórych słów oddzielnie, a także w przypadku fraz, a nawet całych zdań. Odbywa się to w następujący sposób:

  Wybierz część tekstu, dla której chcesz znaleźć synonimy. Kliknij „Kreator wprowadzania” i wprowadź wszystkie synonimy, które przyszły mu do głowy, każdy z nową linią. Wskazane jest, aby to zrobić, aby znaczenie zdania nie uległo zmianie. Poniżej możesz zobaczyć podgląd tego, co się dzieje. Im więcej synonimów wybierzesz, tym więcej opcji na duplikaty artykułów otrzymasz na wyjściu. Więc napisz słowa, kliknij „Wklej”.

  W ten sposób musisz przejść przez cały tekst. Szybko pomnożyłem mój mini-artykuł i tak właśnie zrobiłem:

  Szybko pomnożyłem mój mini-artykuł i tak właśnie zrobiłem:

  Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, wszystkie wpisane przeze mnie synonimy są oddzielone od głównego tekstu nawiasami klamrowymi, a między sobą prawym ukośnikiem {|}. Jest to zasada rozdzielania synonimów w prawie wszystkich programach przeznaczonych do reprodukcji tekstu. Myślę, że znaczenie jest jasne.

  To bardzo ciężka praca i może zająć dużo czasu. Czasami spędzałem cały dzień na jakościowej reprodukcji jednego artykułu. Po wybraniu synonimów dla całego tekstu kliknij przycisk „Generuj”. Program da Ci wszystkie wygenerowane kopie, ale wyjątkowość większości z nich będzie bardzo mała.

  Aby to naprawić, musisz usunąć najbardziej podobne kopie:

  Aby to naprawić, musisz usunąć najbardziej podobne kopie:

  Aby to zrobić, kliknij przycisk „Usuń podobne” iw oknie podręcznym ustaw następujące ustawienia. Wyjątkowość artykułu oblicza się za pomocą specjalnego algorytmu Shingle. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz przeczytać o tym algorytmie w Internecie, ale pokażę Ci najbardziej efektywne ustawienia.

  Umieść rundy przed elementem „Stosując metodę gontów”, ustaw długość gontu na 5, maksymalne podobieństwo wynosi 7 i kliknij „OK”. Program da Ci najbardziej unikalne kopie:

  Zasadniczo można to zatrzymać, ale jak już wspomniałem, istnieje inny program, który jest bardziej odpowiedni do generowania unikalnych postów. Otwórz Generowanie sieci i skopiuj cały szablon SEO Anchor Generator do pola wejściowego:

  Ostatnim elementem, który należy zrobić, jest wprowadzenie pewnych ustawień:

  1. Ustaw wymaganą liczbę kopii, zwykle umieszczam 100.
  2. Rodzaj generacji „Random”.
  3. Pamiętaj, aby zaznaczyć pole obok „Usuń podobne”.
  4. Przejdź do karty „Opcje”.
  5. Umieść rondo przed elementem „Usuwanie gontu”, długość gontu wynosi 5, dopuszczalny procent podobieństwa to 7.
  6. Kliknij „OK”.
  7. Kliknij Generuj.

  Teraz możesz trochę odpocząć lub zrobić inne rzeczy, ponieważ program wpadnie w długi proces wybierania unikalnych postów. Wygenerowanie może zająć 3-5 godzin lub więcej. Ale zawsze możesz zatrzymać proces, klikając przycisk „Stop”. Odbywa się to w przypadku, gdy potrzebujesz 10-20 kopii kopii. Jeśli nie, musisz poczekać.

  Po zakończeniu procesu generowania zapisz projekt i skopiuj wszystkie uzyskane kopie do oddzielnego dokumentu. Następnym krokiem będzie uruchomienie duplikatów kopii w celu umieszczenia potrzebnych linków. Być może będziesz musiał poprawić niektóre części tekstu, które okazały się słabo czytelne.

  Gdy wszystko jest gotowe, poszukaj witryn, w których można umieścić artykuł z linkiem i postem. Możesz je znaleźć, wpisując w polu wyszukiwania zapytanie „Darmowe katalogi artykułów”. A jeśli chcesz, aby jakość stron była na najwyższym poziomie, możesz użyć płatnej opcji umieszczania artykułów.

  Jednym z nich jest słynna wymiana artykułów Miralinks. Możesz przeczytać więcej na ten temat. w tym poście . Zasada działania jest podobna do wymiany linków, publikowane są tylko artykuły. Idź i zarejestruj się na giełdzie przez ten link . Możesz także kupić artykuł w tym samym miejscu, jeśli pozwala na to budżet.

  Teraz wiesz, jak propagować artykuły samodzielnie i dlaczego tego potrzebujesz. Mam nadzieję, że mój post był dla Ciebie interesujący, a powielanie artykułów nie sprawi ci trudności. Żegnam się z tym. Życzę dobrego nastroju i udanej promocji. Żegnajcie wszyscy i do zobaczenia wkrótce.

  Jak podoba ci się ten artykuł? Czy musisz duplikować artykuły? Być może znasz łatwiejsze sposoby? Czekam na twoje komentarze!

  Pozdrawiam Nikolay Korotkov

  Po co replikować artykuły?
  Jak działa promocja artykułów?
  Z relinkami wszyscy są znani?
  Jak podoba ci się ten artykuł?
  Czy musisz duplikować artykuły?
  Być może znasz łatwiejsze sposoby?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»