Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować blog - lista moich działań

  1. Wszystkie części mojego krótkiego FAQ dla blogerów:
  2. Przedmowa
  3. Im wyższa frekwencja, tym większy dochód?
  4. Docelowy gość
  5. Koperta
  6. Jak promować blog - moje działania
  7. Używanie słów kluczowych w artykułach
  8. Crossposting dla darmowych platform blogowych
  9. Komentowanie czasopism LJ i frending
  10. Komentowanie interesujących blogów
  11. Komentowanie blogów dofollow
  12. Przez rok nasz blog był blogiem dofollow.
  13. Dodawanie artykułów do zakładek społecznościowych i uruchamianie na nich
  14. Dodaj do katalogów i uruchom
  15. Rejestracja na stronach z dużym TIC
  16. Odbył się konkurs z nagrodami pieniężnymi i wziął udział
  17. Kupiłem ogłoszenie w płatnym biuletynie
  18. Otwarte twarze na blogu
  19. Kupiłem kilkunastu strażników
  20. Wymieniłem kilkunastu strażników
  21. Dodano kilka artykułów (ogłoszeń) na popularnych i niepopularnych stronach oraz w społeczności LJ
  22. SMO - optymalizacja sieci społecznościowych
  23. Odpowiedzi na mail ru
  24. Pisanie artykułów za 2 za tydzień, a gdy mieszkali w Tajlandii za 3 za tydzień
  25. Stała aktualizacja bloga
  26. Dzielenie się artykułami ze sobą
  27. Dodawanie do Yandex.Catalog

  Drugi artykuł w kontynuacji mojego posta Jak rozpocząć blogowanie w którym powiedziałem, w jaki sposób poszedłem na blogu, jak jest skuteczny i jak długo to trwa. Mimo że nie uważam mojego doświadczenia za bardzo udane, na prośbę czytelników chcę powiedzieć, co robiłem przez cały czas w zakresie promocji. Zasadniczo będzie to około pierwszego roku blogu, od tego czasu praktycznie przestałem to robić. I natychmiast cię ostrzegam, nie oceniłem tego, co mi pomogło, a co nie, ponieważ było dużo akcji i było to dość trudne do oceny. Szczerze myślę, że poza pisaniem treści, wszystko inne było nonsensem. Ale najpierw najważniejsze.

  Treść artykułu

  Wszystkie części mojego krótkiego FAQ dla blogerów:

  Napisałem wiele artykułów związanych z blogowaniem. Nie twierdzą, że są pełnoprawnym podręcznikiem, ale początkujący mogą być przydatni. Możesz się zapoznać, jeśli jesteś zainteresowany.

  0 Polecam kurs „Jak zostać tysięcznym blogerem i zarabiać pieniądze”
  1 Jak rozpocząć blogowanie
  2. Jak promować blog - lista moich działań
  3 Jak zarabiać na blogu i podróżować
  4. Przykład zarobków na naszym blogu - Finstrip 2013 , Finstrip 2012 , Finstrip 2011
  5 Czytnik i ruch wyszukiwania, a także dlaczego czytelnicy nie wracają
  6 Trochę prawdy o blogach podróżniczych
  7 Porady dotyczące ochrony blogów WordPress

  Drugi artykuł w kontynuacji mojego posta  Jak rozpocząć blogowanie  w którym powiedziałem, w jaki sposób poszedłem na blogu, jak jest skuteczny i jak długo to trwa

  Jak promować blog

  Przedmowa

  Powtarzam trochę, ale chcę jeszcze raz podkreślić, że jeśli mówimy o NLL (stronie internetowej dla ludzi), to nie jest nawet łatwo osiągnąć wysoką frekwencję, przynajmniej bez uciekania się do metod płatnych. Tutaj główną rolę odgrywa fakt, że jest interesujący i przydatny dla osób, które piszesz. To znaczy, jeśli w skrócie, albo robisz coś oryginalnego / użytecznego i wyróżniasz się z tłumu, albo angażujesz się w promocję (zarówno płatną, jak i bezpłatną). Jednak mimo że napisałem, że trudno jest konkurować z forami pod względem informacji, to jednak w pisaniu postów informacyjnych (osobiste doświadczenie) tak czy inaczej, ponieważ na blogach najbardziej istotne informacje pochodzą z oryginalnego źródła. Prawda jest taka, że ​​ma mniej wspólnego z zarobkami.

  Wrócę do tematu artykułu. W moich działaniach nie ma tajemnicy. Wszystko, co widzisz na mojej liście, można odczytać na dowolnym blogu SEO, ponieważ sam nie przeprowadziłem żadnych eksperymentów i po prostu zrobiłem to, co doradzają seo-shniki. Chociaż, być może, zrobiłem to bardziej niż inni blogerzy, ponieważ pierwszy raz spędziłem na blogu około 10-14 godzin dziennie, a teraz zajmuje to 80% mojego czasu. Kiedyś przejrzałem też to, co wszyscy znają - na początku mój blog nie był szczególnie indeksowany przez Yandex, przez pierwsze kilka miesięcy miałem minimalny ruch kilkudziesięciu osób. I zaledwie sześć miesięcy później znalazł się w okolicach kilkuset, a zaledwie 1,5 roku później przeszedł tysiąc. Wyniki różnych okresów: pół roku , rok , półtora roku .

  Im wyższa frekwencja, tym większy dochód?

  Wszyscy wiedzą, że im wyższy gość, tym wyższy dochód, jeśli chodzi o reklamę. O rodzajach zarobków na blogu (o reklamach i innych opcjach) napisałem w artykule Jak zarabiać pieniądze , ale teraz chcę zatrzymać się na kilka interesujących chwil:

  Docelowy gość

  - Jeśli sprzedajesz towary lub usługi na blogu, to nie liczba osób, które przyszły, ale ich jakość. Zgadzam się, jedna osoba kliknie na reklamę, a dostaniesz za nią 3 rubli, a zupełnie inną, jeśli docelowy gość przyjdzie i zamówi Twój produkt lub usługę za 5000 rubli. W związku z tym czasami konieczne jest pójście w kierunku zwiększenia docelowego ruchu (a właściwie w kierunku zarabiania na usługach), a nie tylko zwiększenie frekwencji.

  Koperta

  Ważnym punktem jest wymienialność ruchu na kliknięcia, a tym samym na przychody. Znam przykłady, gdy witryny o tym samym ruchu mają bardzo różne dochody, a wszystko to dzieje się właśnie ze względu na tematykę treści na stronie i witryny jako całości. Wyobraź sobie, że osoba szuka elektrycznej maszynki do golenia i przegląda każdy model maszynki do golenia. Jakie są szanse, że kliknie reklamę maszynki do golenia? Bardzo duży. Lub inny przykład, ktoś przyszedł do artykułu o parku narodowym w Tajlandii i widzi reklamę wycieczek do Tajlandii. Jakie są szanse na kliknięcie? Znacznie niższy.

  Jak promować blog - moje działania

  Wszystkie te metody dotyczą zwiększenia frekwencji i TIC / PR. Porządek jest arbitralny, a nie chronologiczny.

  • Używanie słów kluczowych w artykułach
  • Crossposting dla darmowych platform blogowych
  • Komentowanie czasopism LJ i frending
  • Komentowanie interesujących blogów
  • Komentowanie blogów dofollow
  • Przez rok nasz blog był blogiem dofollow.
  • Dodaj do katalogów i uruchom
  • Dodawanie artykułów do zakładek społecznościowych i uruchamianie na nich
  • Rejestracja na stronach z dużym TIC
  • Odbył się konkurs z nagrodami pieniężnymi i wziął udział
  • Kupiłem ogłoszenie w płatnym biuletynie
  • Otwarte twarze na blogu
  • Kupiłem kilkunastu strażników
  • Wymieniłem kilkunastu strażników
  • Dodano kanał RSS do agregatorów RSS
  • Dodano kilka artykułów (ogłoszeń) na popularnych i niepopularnych stronach oraz w społeczności LJ
  • Ogłoszenia w serwisach społecznościowych i na Twitterze
  • SMO - optymalizacja sieci społecznościowych
  • Odpowiedzi na mail ru
  • Pisanie artykułów za 2 za tydzień, a gdy mieszkali w Tajlandii za 3 za tydzień
  • Stała aktualizacja bloga
  • Dzielenie się artykułami ze sobą
  • Dodawanie do Yandex.Catalog

  Wydaje się, że niczego nie zapomniał. Przejdźmy przez wszystkie punkty nieco bardziej szczegółowo. Co nie jest jasne, zapytaj później w komentarzach.

  Używanie słów kluczowych w artykułach

  Dla mnie jest to najbardziej skuteczny sposób wyszukiwania ruchu. Co więcej, im więcej czasu spędzasz na szukaniu dobrego klucza, tym większe szanse, że to zrobi. Musimy jednak pamiętać, że ta metoda jest najbardziej skuteczna w przypadku witryn, w których można stworzyć semantyczny rdzeń. Blog z wieloma tematami nie jest.

  Możesz także użyć nie tylko pary kluczy, ale także tak zwanych żądań długiego ogona (długi ogon). Oznacza to dużą liczbę różnych fraz zawierających główny klucz i dodatkowe słowa. W ten sposób ruch jest zbierany dokładnie dla małych żądań.

  Crossposting dla darmowych platform blogowych

  Po raz pierwszy dobrze jest ulepszyć indeksowanie artykułów, ale nie warto spędzać na nim dużo czasu (są do tego specjalne wtyczki). A ponieważ nikt nie robi tych darmowych blogów, nie będzie prawie żadnego wyczerpania. Znacznie bardziej przydatne, na przykład, jest utrzymywanie LiveJetting równolegle, upowszechnianie i publikowanie ogłoszeń na głównym blogu. Na przykład mój LiveJournal naprawdę nie popularne i niewiele z tego robię.

  Komentowanie czasopism LJ i frending

  Jest to kontynuacja poprzedniego akapitu, który można podzielić na oddzielny akapit. LJ jest bardzo łatwy w rekrutacji przyjaciół, ponieważ są tylko tacy, którzy lubią czytać. Jeśli zrobisz to specjalnie, możesz zebrać dobrą publiczność, z których część trafi na twój blog. Konieczne będzie jednak pisanie tam wszystkich postów, a nie ogłoszeń, a jednocześnie prowadzenie dwóch projektów, co jest bardziej pracochłonne.

  Komentowanie interesujących blogów

  Na początku pozwala ci przynieść pierwszych czytelników na swojego bloga, a także znaleźć nowych znajomych w blogosferze. Prawda wymaga czasu. Teraz najczęściej czytam i nie zostawiam komentarzy.

  Komentowanie blogów dofollow

  W ten sposób można uzyskać bezpłatne i otwarte linki do swojego bloga. Istnieją listy takich blogów w Internecie. Tylko, proszę, nie spamuj! Ponadto umiarkowanie jest trudne w przypadku takich blogów i komentarzy dotyczących niczego.

  Przez rok nasz blog był blogiem dofollow.

  Sam pomysł wydawał mi się bardzo fajny. Osoba komentuje mnie i daje mi otwarty link do tego. Ale dostaliśmy tyle spamu i komentarzy „Autor, napisz więcej!” Musieliśmy zakryć ten sklep. Nawet limit 10 komentarzy (dofollow po 10 komentarzach) nie uratował sytuacji - w ciągu kilku minut pozostało 10 bezsensownych komentarzy (możesz zajrzeć do panelu administracyjnego) i po usunięciu ich również zepsute listy zaadresowane do nas.

  Dodawanie artykułów do zakładek społecznościowych i uruchamianie na nich

  IMHO, zupełnie bezużyteczna rzecz. Nie zauważyłem różnicy i prawie nie było ruchu.

  Dodaj do katalogów i uruchom

  Aby mieć przynajmniej trochę spalin, potrzebujesz sprawdzonej bazy katalogów, a ponadto tematycznej, ale zostanie ona wypłacona. Ręcznie dodałem wszystko i zamówiłem bieg za 10 dolców. To nie jest dobre.

  Rejestracja na stronach z dużym TIC

  Kupiłem płatną bazę witryn z TIC, zarejestrowałem swoje profile za pomocą linków, ale nie zauważyłem żadnych zmian. Czy baza była taka sobie, czy to wszystko śmieci.

  Odbył się konkurs z nagrodami pieniężnymi i wziął udział

  To dobra rzecz. Zwrócił na nas uwagę, dostał kilka linków (choć może strażnicy mogliby kupić więcej), ale jest jedna rzecz. Konieczne jest prowadzenie go bardzo kompetentnie, w przeciwnym razie wielu może go nie lubić, których wybrali jako zwycięzców. Odkąd to się stało z nami. Nie całkiem dobrze opis konkurencji . Wiele czasu spędza się na poszukiwaniu uczestników i zasobów, w których możesz ogłosić sam konkurs. Chociaż, oczywiście, jeśli konkurs jest oryginalny lub nagrody są duże, to tak, uczestnicy nie będą trudni do znalezienia. Spędzony osobisty 3000 rub.

  Tylko ja uczestniczył w konkursie prowadzone przez blogerów. Efekt jest znacznie mniejszy, ale także kosztuje trochę.

  Kupiłem ogłoszenie w płatnym biuletynie

  Kosztował 3000 rubli.

  Nie będę reklamować tej usługi szczególnie, ponieważ opinie na jej temat różnią się. Jednak asystent w dniu newslettera skoczył półtora raza, a tego dnia miałem około 250 nowych czytelników (feedburner bierze je pod uwagę w swoich statystykach). AKTUALIZACJA. Nie ma już usługi :)

  Otwarte twarze na blogu

  Wielu pisze bezosobowo, to nieprawda. Istnieje zbyt wiele takich blogów z niezrozumiałymi autorami i tylko takie zasoby są tworzone wyłącznie dla zarobków, które odpychają. Kiedy postanowiliśmy się otworzyć , zaczął publikować nasze zdjęcia, zrobił normalną stronę Kim jesteśmy , sytuacja pod względem frekwencji i komentarzy uległa poprawie.

  Kupiłem kilkunastu strażników

  Próbowałem się w promocji i kupiłem strażników, trochę za kilka tysięcy kupionych. Niektóre zapytania są zaawansowane, inne nie. Sprawa jest dobra, ale kosztuje, a także potrzebujemy analizy słów kluczowych i promowanych kotwic, najlepiej stałych. Byłoby również miło mieć przynajmniej trochę rdzenia semantycznego.

  Wymieniłem kilkunastu strażników

  Na początku trochę się zmieniłam, żeby linki się rozświetliły. Konieczna jest jednak kompetentna zmiana, najlepiej krzyżowa, z miejscami o podobnych parametrach. Teraz odszedł od praktyki strażników, zarówno pod względem sprzedaży, jak i wymiany.

  Dodano kilka artykułów (ogłoszeń) na popularnych i niepopularnych stronach oraz w społeczności LJ

  Jeśli stale szukasz witryn, w których możesz opublikować artykuł za darmo, możesz poprawić wydajność, w większym stopniu dotyczy to promocji kotwic, a nie bezpośredniego zwiększenia frekwencji. Jednak pisanie i wyszukiwanie takich witryn wymaga czasu. Teraz najczęściej miejsce tylko dla pieniędzy.

  W popularnych społecznościach LJ bardzo dobrze jest pisać. Ale artykuły powinny być kompletne, a nie ogłoszenia. A także twój blog w LJ, przynajmniej coś musi być samo w sobie. Minimalną opcją jest najwyższy wpis opisujący Twoją koncepcję i link do samodzielnego bloga. Działanie napływu ludzi jest jednorazowe, ale ktoś może wtedy zostać i czytać.

  Bardzo potrzebna rzecz, zrobiona automatycznie i łatwo. Wiele osób łatwiej śledzi nowe posty nie za pośrednictwem RSS, ale za pośrednictwem sieci społecznościowych.

  SMO - optymalizacja sieci społecznościowych

  Właściwie są to bloki przycisków po każdym artykule, w którym można lubić lub udostępniać link. Robi się to raz, a korzyści będą przez całe życie bloga.

  Odpowiedzi na mail ru

  Na początku użyłem tej metody, aby przyciągnąć odwiedzających i uzyskać link do bloga. Ponadto pomagają także ludziom. Ale konieczne jest pełne reagowanie, a nie tylko czytanie odpowiedzi na linku.

  Pisanie artykułów za 2 za tydzień, a gdy mieszkali w Tajlandii za 3 za tydzień

  Regularność pisania artykułów jest ważna dla normalnego indeksowania, a także aby czytelnicy wiedzieli, że blog jest na żywo, a na blogu jest więcej artykułów. W końcu im więcej treści, tym lepiej.

  Stała aktualizacja bloga

  Warto korzystać z własnego bloga i zastanowić się, jak poprawić użyteczność. Jeśli coś ci się nie podoba, to najprawdopodobniej i innym się to nie spodoba. Nadal to robię i myślę, jak uczynić wszystko bardziej wygodnym i zrozumiałym.

  Dzielenie się artykułami ze sobą

  Bardzo ważny punkt. Jest to bezpłatna promocja kotwicy, a także wzrost liczby wyświetleń, a zatem czas, w którym użytkownik jest na blogu. Jest bardzo wygodne, że czytając artykuł, możesz natychmiast kliknąć podobne materiały lub wyjaśnić.

  Wtyczki podobnych artykułów nie zastępują linków - linki powinny znajdować się w tekście samego artykułu. Sensowne jest nawet przeglądanie starych artykułów i tworzenie linków.

  Dodawanie do Yandex.Catalog

  To ostatnia rzecz, jaką zrobiłem pod względem promocji. Został on dodany za opłatą, ale miałem bonusy u partnera Profit, gromadzone przez kilka lat, a ja zapłaciłem tylko połowę, resztę za bonusy. Moim zdaniem nie miało to wpływu na opiekuna, ale TIC rósł. Po prostu nie ma sensu, jeśli linki nie sprzedają ...

  PS Przepraszam, jeśli zapomniałem czegoś o błędach, nie poświęcamy dużo czasu, a poza tym przygotowujemy się do podróży do Tajlandii. Zapytaj, co nie jest jasne w komentarzach. W jednym z punktów (dotyczących treści i artykułów pisanych) chcę zatrzymać się bardziej szczegółowo i umieścić go w osobnym artykule, nie mogłem w tym i tak wielu listach już. Więc czekajcie wkrótce na ostatni artykuł.

  Im wyższa frekwencja, tym większy dochód?
  Jakie są szanse, że kliknie reklamę maszynki do golenia?
  Jakie są szanse na kliknięcie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»