Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować blog

  1. Czego potrzebujesz, aby promować blog?
  2. Optymalizacja blogów SEO
  3. 1. Tytuł i opis
  4. 2. Słowo kluczowe
  5. 3. Linki wewnętrzne
  6. 4. Robots.txt
  7. 5. Mapa witryny
  8. 6. Popraw adres URL
  9. 7. Prędkość pobierania
  10. 8. Sygnały społeczne
  11. 9. Panel sterowania bloga
  12. Promowanie swojego bloga za pomocą wysokiej jakości treści
  13. 1. Rodzaje treści
  14. 2. Szczegółowe przewodniki
  15. 3. Recenzje
  16. 4. Wywiad
  17. 5. Raporty
  18. 6. Infografiki
  19. 7. Lekcje wideo
  20. 8. Wiadomości i trendy
  21. Stwórz plan treści
  22. Dystrybucja treści
  23. 1. Reklama ukierunkowana
  24. 2. Biuletyn e-mailowy
  25. 3. Posty gości
  26. 4. Komentarze
  27. Wniosek

  Jeśli masz już swojego bloga. Jeśli regularnie publikujesz na nim przydatne artykuły, nadszedł czas, aby pomyśleć o jego promocji. W końcu jaki jest sens blogu, jeśli nikt go nie odwiedza i nikt nie czyta oprócz ciebie i twoich dwóch przyjaciół?

  Jeśli zastanawiasz się, jak promować bloga, to dobrze trafiłeś. Istnieją dwa scenariusze rozwoju bloga.

  Pierwszy. Regularnie piszesz i publikujesz nowe artykuły na swoim blogu. Po pewnym czasie blog zauważy wyszukiwarki i zacznie udzielać darmowego ruchu organicznego (wyszukiwania).

  Drugi. Twoje podejście do blogowania i promocji nie powinno być hobby, ale pełnoprawnym biznesem. Uważam, że blogowanie jest dokładnie tym samym biznesem, co każdy inny.

  Czy chcesz, aby Twój blog przyniósł Ci nie tylko przyjemność, ale także pieniądze? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zacznijmy!

  Czego potrzebujesz, aby promować blog?

  Jeśli z jakiegoś powodu nie masz jeszcze bloga, to tworzyć to musi! W jakim celu go tworzysz? Jeśli jest to osobisty blog, pokaż swoją twarz. Opublikuj zdjęcie i informacje o sobie. Jeśli blog ma na celu promocję firmy, opowiedz nam także o biznesie bardziej szczegółowo. Ludzie lubią czytać ciekawe historie!

  Optymalizacja blogów SEO

  Nawet jeśli jesteś całkowicie nowy, musisz nauczyć się przynajmniej podstawowych umiejętności SEO. Musisz zrozumieć, jak działają proste algorytmy optymalizacji wyszukiwarek. W końcu, aby przeczytać przydatny artykuł, wciąż trzeba znaleźć wiele innych.

  Aby zoptymalizować swój blog i artykuły, użyj tej prostej listy kontrolnej:

  1. Tytuł i opis

  Pamiętaj, aby napisać w każdym tytule artykułu (Tytuł) i opisie (Opis). To dzięki tytułowi wyszukiwarki rozumieją, o czym jest artykuł. Do tej pory tytuł jest decydującym czynnikiem w rankingu.

  Do tej pory tytuł jest decydującym czynnikiem w rankingu

  Wyświetla tytuł i opis w Yandex

  2. Słowo kluczowe

  Określ słowo kluczowe, pod którym zostanie napisany nowy artykuł. Pamiętaj, aby dołączyć go do TITLE i H1. Spróbuj użyć słowa kluczowego w pierwszym akapicie tego artykułu. Nie próbuj wkładać do tekstu jak największej liczby słów kluczowych. W ten sposób możesz tylko siebie skrzywdzić. Wyszukiwarki stają się coraz mądrzejsze każdego dnia, używają sztucznej inteligencji i z łatwością ujawniają takie manipulacje. Lepiej skup się na jakości artykułu.

  3. Linki wewnętrzne

  Podczas pisania nowego artykułu staraj się zawsze odwoływać do publikacji, które zostały wcześniej napisane na twoim blogu. Umieść linki tylko do tych artykułów, które będą w temacie. Dzięki temu użytkownik bloga będzie mógł zapoznać się z innymi publikacjami na swoim blogu. Jest to tak zwany czynnik behawioralny.

  Wyszukiwarki widzą, że odwiedzający przyszedł do artykułu, przeczytał go i zainteresował się innymi materiałami, więc zasób był dla niego przydatny. Z tych setek niuansów i polega na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  4. Robots.txt

  Dostosuj robots.txt i pokaż wyszukiwarkom, co możesz indeksować na blogu, a co nie. Jeśli używasz WordPressa, są w nim dodatkowe pliki, które lepiej zamknąć przed indeksowaniem. Również ten plik pomoże uniknąć duplikatów stron.

  Jeśli nie chcesz tworzyć własnego pliku, możesz pobierz mój Jest w pełni zoptymalizowany dla WordPressa. Jedyne, co musisz zrobić, to zmienić linię 18 i 85. Zamiast site.ru, pamiętaj, aby wprowadzić swoją domenę.

  5. Mapa witryny

  Z czasem na blogu gromadzi się ogromna ilość treści. Aby ułatwić wyszukiwarkom indeksowanie Twojego bloga, utwórz mapę witryny (sitemap.xml). Przejdź do panelu administracyjnego swojego bloga i znajdź menu „Wtyczki”. Kliknij „dodaj nowy” i wklej mapy witryn Google XML do paska wyszukiwania. Następnie wykonaj czynności pokazane na rysunku poniżej.

  Następnie wykonaj czynności pokazane na rysunku poniżej

  Instalowanie bezpłatnej wtyczki Google XML Sitemaps

  6. Popraw adres URL

  Dostosuj adres URL wyświetlania dla wszystkich. Zwróć uwagę, jak wyświetlane są Twoje wpisy na blogu. Jeśli mają ten formularz: site.ru/?=p12, należy je ponownie skonfigurować. Nie zapomnij użyć przekierowań 301. Jeśli masz nowy blog i nie ma na nim żadnych artykułów, zainstaluj tę wtyczkę „Cyr to Lat improved”. Instalacja jest taka sama jak w pkt 5.

  [su_list icon = "https://sergeysmirnovblog.ru/wp-content/uploads/2018/07/arrows_002.png" icon_color = "# 333333 ″ class =" "]

  [/ su_list]

  7. Prędkość pobierania

  Szybkość ładowania bloga i jego stron jest teraz ważnym czynnikiem w promocji. Strona nie powinna ładować się zbyt długo zarówno na komputerze, jak iw telefonie komórkowym. Jeśli masz problemy z szybkością pobierania, ludzie nie będą długo czekać i opuścić Twojego bloga na inny. Google twierdzi, że 40% użytkowników opuszcza witrynę, jeśli obciążenie strony trwa dłużej niż 3 sekundy.

  Takie witryny tracą swoją pozycję w problemie i są zastępowane szybszymi i bardziej dostosowanymi. Teraz mój blog ma te wskaźniki szybkości. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

  Bezpłatna usługa PageSpeed ​​Insights pokazuje szybkość ładowania strony dla urządzeń mobilnych i komputerów.

  Możesz sprawdzić szybkość pobierania za pomocą usługi Google - PageSpeed ​​Insights .

  Jeśli prędkość jest niższa niż 60 i nie wiesz, jak to naprawić, po prostu zmień motyw szablonu na inny. Wybierz responsywny projekt dla urządzeń mobilnych. Następnie ponownie zmierz prędkość.

  8. Sygnały społeczne

  Umieść przyciski społecznościowe na swoim blogu poniżej każdego artykułu. Na końcu artykułu poproś czytelników o kliknięcie tych przycisków. Pomoże to w rozpowszechnianiu treści w sieci i przyciągnięciu nowych użytkowników. Pamiętaj, że każdy taki drobiazg przynosi owoce!

  9. Panel sterowania bloga

  Pamiętaj, aby dodać swój blog do Yandex Webmaster i Google Webmasters. W panelu sterowania możesz zobaczyć ważne informacje na blogu. Liczba indeksowanych stron, obecność ewentualnych błędów i różne przydatne rekomendacje. Ponadto musisz dodać plik robots.txt i mapę witryny /sitemap.xml. Nie czekaj, aż robot wyszukujący sam znajdzie te pliki, pomóż szybko dowiedzieć się o swoim blogu.

  Promowanie swojego bloga za pomocą wysokiej jakości treści

  Wszystkie te problemy techniczne mają oczywiście pozytywny wpływ na optymalizację wyszukiwarek. Ale najważniejszym i decydującym czynnikiem jest treść.

  Bloger musi skupić się na tworzeniu wysokiej jakości i przydatnych treści. Twoje artykuły powinny być interesujące i przydatne. Kryteria przydatności artykułów można określić tylko samodzielnie. Przyjrzyjmy się, co należy zrobić, aby promować blog za darmo z treścią.

  1. Rodzaje treści

  Treść może być zupełnie inna, im więcej pomysłów masz, tym więcej możesz wyprodukować. Im więcej treści na blogu, tym więcej odwiedzających przyjdzie do Ciebie. Więcej odwiedzających, więcej pieniędzy zarabiać z bloga.

  2. Szczegółowe przewodniki

  Kiedy osoba zaczyna interesować się nowym tematem, potrzebuje szczegółowych przewodników dla początkujących. W każdej niszy możesz pisać solucje. Na przykład „ Jak pisać artykuły na blogu „ Jeśli jesteś ekspertem w swojej niszy, napisz przewodniki dla profesjonalistów. Tacy ludzie również potrzebują nowej wiedzy.

  3. Recenzje

  Zrób swoje opinie na temat używanych produktów lub usług. Udostępnij je czytelnikom. Ludzie uwielbiają odkrywać coś nowego. Robiąc recenzje, możesz już zacząć zarabiać, łącząc się z programami partnerskimi. Recenzje są jednym z najszybszych sposobów zarabiania pieniędzy na swoim blogu.

  4. Wywiad

  Świetnym sposobem na przyciągnięcie uwagi jest rozmowa ze specjalistą w swojej niszy. Dzięki temu będziesz mógł przyciągnąć zarówno nową publiczność, jak i publiczność eksperta, z którym rozmawiasz. Znajdź wszystkich ekspertów w swojej niszy i spróbuj nagrać z nimi, na przykład podcasty audio.

  5. Raporty

  Możesz sporządzać raporty co miesiąc i publikować je na swoim blogu. Na przykład planuję przechowywać miesięczne raporty finansowe na moim blogu. W nich opiszę szczegółowo, co zrobiłem w danym miesiącu i ile zarobiłem.

  Odbywa się to nie w celu przechwalania się, ale po to, aby rejestrować ich wyniki. Na tym etapie mój blog przynosi mi 0 rubli, ale moim celem jest zarobienie 10 000 lub 650 000 rubli miesięcznie z jednego bloga. I sam będę zainteresowany obserwacją rozwoju. Dodatkowo wzbudzi zainteresowanie innymi ludźmi, co przyciągnie do mnie nowych czytelników.

  6. Infografiki

  Infografiki stają się bardzo popularne. Chętnie dzieli się na portalach społecznościowych, co ma pozytywny wpływ na promocję marki. To jest ta sama instrukcja, tylko jako jeden wielki obraz. Wysokiej jakości infografiki są drogie, ale taka inwestycja może w końcu spłacić odsetki.

  7. Lekcje wideo

  Każdego dnia coraz więcej osób ogląda filmy. Twórz filmy i publikuj je na swoim blogu. Im dłużej użytkownik jest na blogu, tym lepiej. Wideo można umieścić na przykład w YouTube. Youtube to druga wyszukiwarka na świecie! Dzięki temu możesz przyciągnąć darmowy ruch do bloga.

  8. Wiadomości i trendy

  Śledź wiadomości i trendy w swojej niszy. Jeśli jesteś jednym z pierwszych, którzy napisali artykuł na temat nowego wydarzenia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że artykuł trafi do najlepszych wyszukiwarek. Będzie to spowodowane niską konkurencją o nowe słowa kluczowe.

  Stwórz plan treści

  Aby promować bloga, potrzebujesz spójności. Zrób listę tematów na miesiąc. Następnie określ datę nowego artykułu na blogu. Na przykład raz w tygodniu w czwartek. Teraz postępuj zgodnie z tym harmonogramem.

  Aby rozpocząć wielu użytkowników bloga, musi stać się autorytatywnym zasobem w „oczach” wyszukiwarek. Blog, który będzie zawierał co najmniej 250–300 artykułów wysokiej jakości, można już uznać za autorytatywny.

  Teraz policzmy. Około 52 tygodnie w roku. Jeśli napiszesz jeden artykuł na tydzień, to za rok będziesz miał tylko 52 artykuły. Jeśli napiszesz 7 artykułów tygodniowo, to w ciągu roku będzie już 364 artykułów. Jakie tempo wybrać, to zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, że jeden artykuł na tydzień to minimum! Z biegiem czasu pojawi się doświadczenie i możesz bezpiecznie przejść do 7 artykułów tygodniowo.

  Dystrybucja treści

  Zacznij dystrybuować swoje treści do Internetu od pierwszego dnia. Dzisiaj jest znacznie więcej możliwości promocji bloga niż 10 lat temu. Przykładem jest sieć społeczna. W sieciach społecznościowych możesz znaleźć odbiorców w ciągu kilku minut i opowiedzieć im o sobie.

  Wybierz tylko jedną sieć społecznościową i skup się na niej. Na przykład Vkontakte. Dodano artykuł na stronie i natychmiast udostępnić go w sieci społecznościowej. Dodatkowo utwórz grupę i zduplikuj tam zawartość. Nie wahaj się! Z biegiem czasu będziesz miał własną publiczność fanów, którzy będą monitorować twoje działania.

  1. Reklama ukierunkowana

  Jeśli jest budżet, możesz skonfigurować reklamy ukierunkowane. Płatna reklama przyspieszy gromadzenie bazy abonentów. Jego podstawą jest to, za co będziesz zarabiać. Świetne zarobki na blogu leżą w jego bazie!

  2. Biuletyn e-mailowy

  Opublikuj formularz zbierania adresów e-mail na swoim blogu. Zaoferuj czytelnikom jakąś użyteczność w zamian za pocztę. Znacznie zwiększysz bazę subskrybentów i za darmo.

  Twoja baza danych jest również przydatna, ponieważ po opublikowaniu nowego artykułu na blogu możesz go zgłosić wszystkim subskrybentom w ciągu kilku minut, wysyłając tylko jeden list lub wiadomość.

  3. Posty gości

  Znajdź blogerów w swojej niszy. Zaproponuj im opublikowanie swojego artykułu na swoim blogu z linkiem do Ciebie. Każdy potrzebuje nowej, wysokiej jakości treści. To da ci napływ nowych czytelników i odsyłacz z renomowanego zasobu.

  4. Komentarze

  W żadnym wypadku nie należy mylić ze spamem! Znajdź wszystkie blogi, fora i grupy, w których mogą być Twoi odbiorcy. Zacznij aktywnie uczestniczyć w tych społecznościach. Umieść linki do swojego bloga. Staraj się być zawsze pomocny, a zostaniesz zauważony!

  Wniosek

  Treść jest królem! Wyszukiwarki sprawdzają przede wszystkim, w jaki sposób artykuł odpowiada na żądanie użytkownika. Jeśli Twoje artykuły są użyteczne i niepowtarzalne, sami znajdą się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

  Nie martw się, jeśli Twój blog nie jest technicznie doskonały. Skup się na tworzeniu treści. Bądź aktywny i nigdy nie przestawaj!

  Jakie są sposoby promowania swojego bloga?

  Czego potrzebujesz, aby promować blog?
  W końcu jaki jest sens blogu, jeśli nikt go nie odwiedza i nikt nie czyta oprócz ciebie i twoich dwóch przyjaciół?
  Czy chcesz, aby Twój blog przyniósł Ci nie tylko przyjemność, ale także pieniądze?
  Czego potrzebujesz, aby promować blog?
  W jakim celu go tworzysz?
  Ru/?
  Jakie są sposoby promowania swojego bloga?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»