Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować grupę w Odnoklassniki: przewodnik promujący!

  1. Jak szybko promować grupę w Odnoklassniki
  2. Promocja w Odnoklassniki poprzez reklamę
  3. Konkursy promocyjne
  4. Wzajemny PR
  5. Link do strony
  6. Promocja grupowa w wyszukiwarkach
  7. Udostępnij link do grupy
  8. Nie zapominaj o treści

  Promocja i promocja grupy w Odnoklassniki niezależnie i bezpłatnie to prosty, ale jednocześnie czasochłonny proces. Aby osiągnąć bardziej efektywne wyniki, istnieją płatne usługi i różne kanały reklamowe. W artykule rozważymy wszystkie opcje promocji, które z nich wybrać.

  Obecny guru czasów współczesnych, Bill Gates, powiedział kiedyś o biznesie:

  „Jeśli nie jesteś w Internecie, to nie istniejesz ...”.

  Przeformułujmy nieco jego słowa i powiedzmy:

  „Jeśli nie jesteś w Odnoklassniki, pozbawiasz się ogromnej publiczności”.

  Nadszedł czas, aby zrezygnować ze stereotypów i zacząć awansować w Odnoklassniki, a jednocześnie mieć okazję opowiedzieć milionom ludzi o sobie i swoich produktach. Nie będziemy słuszni i spojrzymy na rzeczywistą sytuację.

  Początkowo, jak we wszystkich sieciach społecznościowych, promocja grup w Odnoklassniki nie stanowiła ogromnej ilości pracy, konkurencja była niewielka, a sami ludzie szukali społeczności tematycznych i wchodzili do niej z przyjemnością. Wiele firm, właścicieli zasobów informacyjnych i rozrywkowych, nie od razu zrozumiało pełny potencjał platformy i odmówiło tam inwestycji. Z czasem sieć społecznościowa przyciągnęła milion stałych użytkowników, powstało wiele społeczności, a promocja grupy staje się coraz trudniejsza. Dziś promocja w Odnoklassniki to cała nauka, którą teraz będziemy próbować zrozumieć.

  Jak szybko promować grupę w Odnoklassniki

  Od momentu pojawienia się pierwszych usług promujących grupy w sieciach społecznościowych, konieczne było poszukiwanie zasobów, które poradziłyby sobie z Odnoklassniki. Teraz sytuacja jest odwrotna i łatwo jest znaleźć takie strony. Następnie są inne trudności, jak wybrać usługę, która oferuje wysokiej jakości usługi za niewielką kwotę.

  Oto niektórzy liderzy rynku na 2017 rok.

  Zaledwie kilka lat temu wiele usług oferowało boty botów, ale algorytmy sieci społecznościowych stały się łatwe do zidentyfikowania takich subskrybentów poprzez blokowanie grup. Dlatego dziś usługi działają z prawdziwymi użytkownikami, którzy tworzą fałszywe konta specjalnie dla zarobków. Ta technologia również nie jest doskonała, a ryzyko pożegnania się ze społecznością jest obecne, choć w mniejszym stopniu.

  Przed przystąpieniem do promocji grupy w Odnoklassniki wykonaj kilka prac:

  • dodaj awatar, opis, link do strony;
  • wypełnij grupę odpowiednią treścią.

  Następnie postępuj zgodnie z zasadą: pewnego dnia nie więcej niż 40-50 abonentów.

  Niestety, nikt nie będzie w stanie zagwarantować ci stuprocentowego sukcesu, a ranni użytkownicy nie będą wykazywać żadnej aktywności. Ta technika rozwiązuje pojedynczy problem, teraz społeczność nie wygląda na pustą.

  Jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko blokowania i jesteś gotów zapłacić więcej niż 2 ruble za jednego abonenta, skorzystaj z usług giełd.


  Usługi dają możliwość stworzenia szczegółowego zadania określającego wymagania dotyczące kont: miasto, wiek, płeć, liczba znajomych, obecność awatarów, odsetek postów reklamowych na ścianie. Również tutaj możesz znaleźć różne scenariusze dołączenia do grupy. Na przykład: „przejdź do grupy z postu reklamowego, a dopiero potem dołącz”.

  Promocja w Odnoklassniki poprzez reklamę

  Uzyskaj żywą publiczność przez oszustwa, ale nie będzie działać, ale reklama może prowadzić do grupy zainteresowanych użytkowników. Przy odpowiednim podejściu można spodziewać się abonenta z 3 rubli. W zależności od złożoności tematu cena może osiągnąć 50 lub więcej rubli.

  Reklama w sieciach społecznościowych dzieli się na:

  • ukierunkowane;
  • w społecznościach tematycznych;
  • liderzy opinii.

  Możesz zamówić pocztę w grupach bezpośrednio lub za pośrednictwem specjalistycznych usług. Oto jeden z nich:


  Wybierając społeczność reklamową, bądź ostrożny. Szczegółowo przestudiuj statystyki:

  • liczba subskrybentów;
  • codzienne wizyty grupowe;
  • zasięg dziennie;
  • geografia i demografia;
  • cena;
  • stosunek wszystkich tych wskaźników.

  Jeśli zobaczysz, że do grupy zapisało się milion osób, ale liczba unikalnych użytkowników nie osiąga i 5 tysięcy nie liczy na kolosalny wynik.

  Zwykle na wyspecjalizowanych giełdach istnieje możliwość obejrzenia statystyk wszystkich grup, podczas zamawiania reklamy bezpośrednio należy zażądać. Jeśli otrzymasz odrzucenie, wyciągnij wnioski, najprawdopodobniej administrator ma coś do ukrycia.

  Ukierunkowana reklama jest doskonałym narzędziem do znajdowania potrzebnych odbiorców. Eksperymentując z ustawieniami kierowania, możesz powiedzieć społeczności docelowej tylko o swojej społeczności. Wszystko to można zrobić za pośrednictwem platformy reklamowej Mail Group. myTarget.

  Konkursy promocyjne

  Pomimo faktu, że konkursy dają coraz mniejszy efekt każdego roku, pozostają doskonałym narzędziem do przyciągania subskrybentów do grupy. Jeśli organicznie wprowadzasz żarty w życie społeczności, otrzymasz doskonały kanał przyciągający użytkowników do Odnoklassniki.

  Konkursy są miejscem kreatywności, ale są też sprawdzone formaty, które zgromadziliśmy w artykule. „8 świetnych pomysłów na konkursy w sieciach społecznościowych” .

  Wzajemny PR

  W początkowej fazie rozwoju ta metoda nie zadziała, ale teraz wybiera społeczności o podobnych tematach. Poznaj, komunikuj się, dziel się pomysłami i wiadomościami z administratorami przydatnych publiczności. Gdy grupa rozrasta się do 5 tysięcy osób, śmiało oferuję wymianę stanowisk. Pamiętaj, że nie tylko interesujesz się wzrostem, ale inne grupy chcą tego samego. Przejdź przez niepewność i wszystko się skończy.

  Wybierając społeczności dla wzajemnego PR, zwróć uwagę na:

  • liczba subskrybentów. Powinno ich być tyle, ile masz lub trochę więcej;
  • aktywność publiczności. Jeśli zaoferujesz wymianę martwej grupy, nie otrzymasz żadnego wyniku;
  • podobny temat. Ludzie będą bardziej skłonni przenieść się do swojej społeczności, jeśli będą zainteresowani treścią.

  Jeśli wszystko do siebie pasuje, wyślij e-mail do administratora lub zaakceptuj ofertę, jeśli ktoś do ciebie podszedł.

  Link do strony

  Jeśli masz stronę internetową, zamieść tam link do grupy. Tutaj możesz przejść na dwa sposoby, dodać ikonę do witryny lub umieścić widżet. Małe ikony są zazwyczaj umieszczane w nagłówku lub piwnicy witryny. Aby uzyskać więcej przejść, zatrzymaj się przy pierwszej opcji. Jeśli Twój zasób jest popularny, pomyśl o widżecie, ale nie trać pieniędzy z tym miejscem. Na stronie widżet powinien wyglądać na organiczny, zauważalny i nie przeszkadzać odwiedzającym.

  Jeśli zdecydujesz się promować swoją grupę na stronie, zastanów się, czy będzie ona interesująca dla odbiorców. Załóżmy, że sprzedajesz torby na fasolę, aw Odnoklassniki publikujesz tylko życzenia świąteczne i informacje firmowe. Taka grupa nie będzie popularna wśród klientów. Wtedy nie powinieneś wydawać wysiłków na wprowadzenie przycisków społecznościowych.

  Promocja grupowa w wyszukiwarkach

  Promując grupę w Yandex i Google, możesz zdecydowanie liczyć na dwie rzeczy:

  • Twoja społeczność pojawi się na drugim lub trzecim miejscu na prośbę Twojej marki;
  • użytkownicy zobaczą grupę, jeśli wpisują zapytania o średniej częstotliwości związane z danym tematem.

  W pierwszym przypadku wystarczy podać nazwę firmy w nagłówku grupy i przynajmniej pewną aktywność. Tutaj ważne jest, aby ludzie widzieli jak najmniejszą liczbę konkurentów i innych witryn, gdy szukają Ciebie. Często zdarzają się przypadki, gdy zgodnie z prośbą o markę w pierwszej dziesiątce znajdują się tylko zasoby firmy i należy tego szukać.

  W przypadku zapytań o średniej częstotliwości będzie to trudniejsze:

  • odebrać 1-2 wnioski za pośrednictwem usługi wordstat.yandex. Nie bierz zbyt popularnych słów, tutaj trudno będzie ci poradzić sobie z dużymi witrynami;
  • użyj wybranego słowa kluczowego jak najbliżej początku nagłówka grupy, z bezpośrednim wprowadzeniem;
  • zduplikuj klucz w opisie;
  • kontynuować prace nad przyciąganiem subskrybentów.

  Udostępnij link do grupy

  Aby awansować grupę w Odnoklassniki, półśrodki nie będą działać, maksymalnie wykorzystaj wszystkie swoje zasoby. Popraw i zapisz wszystkie kanały, za pośrednictwem których przekazujesz informacje swoim użytkownikom.

  Może to być:

  • listy mailingowe;
  • Otzoviki (Flamp);
  • katalogi organizacji (katalog 2gis, Yell, Yandex);
  • inne sieci społecznościowe (VKontakte, Facebook);
  • blogi korporacyjne (Spark, Geektimes, Habrahabr);
  • artykuły handlowe;
  • w najgorszych wizytówkach.

  W większości przypadków link do grupy w Odnoklassniki zostanie wstawiony bezpośrednio na karcie lub koncie Twojej organizacji. Jeśli nie jest to możliwe, dodaj wzmiankę bezpośrednio w artykułach. Często trudno jest przewidzieć, skąd pójdą goście, ale z całą swoją mocą możesz znaleźć swoją kopalnię złota.

  Nie zapominaj o treści

  Wielu administratorów grup zapomina o głównej prawdzie, jeśli publikujesz treści drugorzędne, wszelkie wysiłki są daremne.

  Konkurencja o uwagę użytkowników w Internecie jest tak wielka, że ​​umieszczając typowe zdjęcia i niepotrzebne wpisy, nie zainteresujesz odwiedzających Twoją stronę. Bez oferowania treści wysokiej jakości, w najlepszym przypadku otrzymasz abonenta po zawyżonej cenie, w najgorszym wypadku zbierzesz negatywne.

  Oto kilka zaleceń:

  • opracować strategię treści;
  • trzymaj się grupy tematycznej;
  • publikuj ciekawe materiały;
  • w miarę możliwości dodawaj unikalne zdjęcia;
  • używać różnych formatów komunikacji (ankiety, konkursy, czaty);
  • uczynić zawartość zróżnicowaną (wideo, gif, Coub);
  • Nie ignoruj ​​subskrybentów.

  A co najważniejsze , zostań liderem opinii dla subskrybentów. Możesz być ekspertem od funky memesics, specjalistą w naprawie laptopów, najbardziej kreatywnej agencji organizującej wydarzenia. A wszystko to pomoże ci osiągnąć ten cel.

  Podsumowanie

  Nazwa artykułu

  Jak promować grupę w Odnoklassniki: przewodnik promujący!

  Opis

  Szczegółowo opowiadamy, jak szybko i szybko promować grupę w Odnoklassniki, likwidować subskrybentów i bardzo szybko osiągać realny zysk ze społeczności.

  Autor

  Plusy

  Nazwa wydawcy

  Plusy

  Logo wydawcy


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»