Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Jak promować markę osobistą? Chermen Dzotov mówi

  1. Zasady tworzenia marki: metoda Dzotova
  2. Skuteczne narzędzia do budowania marki osobistej
  3. Jak to zrobić: pisarz Zakriev przeciwko reżyserowi Cameronowi

  Specjalista ds. Promocji marek prywatnych Chermen Dzotov

  Zasady tworzenia marki: metoda Dzotova

  Cała istota budowania osobistej marki sprowadza się do każdego znanego wyrażenia: najpierw pracujesz nad imieniem, a potem nazwa działa dla ciebie . Tworzenie marki osobistej oznacza inwestowanie w siebie czasu, wysiłku i pieniędzy, ciężkiej pracy, która z pewnością się opłaci i przyniesie nowe zamówienia, nowych klientów i dobre samopoczucie ”, mówi Chermen. Wie o tym więcej niż ktokolwiek inny: w swoim czasie młody milioner stworzył markę z własnego imienia i dopiero wtedy zaczął doradzać wszystkim. Dzotov sformułował kilka zasad, które będą przydatne dla wszystkich na ścieżce awansu.

  Skuteczne narzędzia do budowania marki osobistej

  • artykuły w druku i publikacje online - ważny wskaźnik Twojej wiedzy jako eksperta w wybranej dziedzinie;
  • Książka dotycząca wybranych zagadnień zwiększy wagę Ciebie jako eksperta; przemówienia w prasie - sława i zainteresowanie mediów i potencjalnych klientów;
  • publiczne przemawianie na aktualne tematy jest obowiązkowym elementem marki osobistej.
  • osiągnięcia zawodowe - dyplomy, nagrody, nagrody;
  • osobiste osiągnięcia - twoja wiedza i umiejętności w innych dziedzinach charakteryzują cię jako wszechstronnie rozwiniętą, interesującą osobowość; wizerunek osobisty - szczegół wyglądu lub odzieży, który będzie powiązany z Twoim imieniem i nazwiskiem;
  • zajęcia towarzyskie - imprezy, seminaria, koncerty itp., wszystkie miejsca, w których można nie tylko wyrazić siebie, ale także nawiązać przydatne kontakty.

  Kanały promowania siebie jako eksperta:

  • osobisty blog na stronie lub na portalach społecznościowych. Jako materiał na blog możesz wykorzystać najciekawsze przypadki ze swojej praktyki, przydatne artykuły, komentarze na temat bieżących problemów, porady.
  • media online i drukowane. Napisz kilka artykułów i zaoferuj swoją współpracę dziennikarzom internetowym lub prasowym i prasowym.

  Złotą zasadą budowania marki osobistej jest regularność. Korzystając z narzędzi i kanałów promocyjnych opisanych powyżej, za kilka miesięcy poczujesz pierwsze wyniki - rozpoznają Cię, będą Cię słuchać, łatwiej będzie Ci sprzedawać swoje usługi i szukać nowych klientów.

  Jak to zrobić: pisarz Zakriev przeciwko reżyserowi Cameronowi

  Chermen używał wszystkich tych narzędzi i kanałów, kiedy promował markę na swoje nazwisko i nadal z niej korzysta (pamiętaj, że najważniejsza jest regularność, nie pozwól sobie zapomnieć!). Rozmawialiśmy więcej o jego ścieżce wywiad.

  Aby promować swoich klientów, przedsiębiorca stworzył usługę promowania ekspertów w mediach. Ta usługa pomaga zarówno ekspertom, jak i dziennikarzom. Dzięki niemu eksperci z różnych dziedzin wchodzą do telewizji, uczestniczą w popularnych programach telewizyjnych, działają jako eksperci w mediach - jednym słowem stają się znani. A dziennikarze otrzymują ekspertów w ciągu godziny.

  Eksperci telewizyjni

  „Nieustannie poszukujemy klientów, a kiedy znajdziemy interesującą rzecz, w której jest coś do złapania, podejmujemy się promocji”, kontynuuje Chermen. „Zorganizowaliśmy sporo spraw, które zagrzmiały w całym kraju i sprawiły, że ich bohaterowie stali się popularni. Na przykład sąd pisarza Ruslana Zakrieva i reżysera Jamesa Camerona, o którym cały kraj mówił przez pół roku. Chcę o tym porozmawiać bardziej szczegółowo. ”

  Czeczeński pisarz Ruslan Zakriev zapewnił, że twórca „Avatar” Cameron ukradł mu pomysł na film - przekonywał, że w 2002 roku napisał powieść „The Secret Weapon”, która została opublikowana na Prose.ru. Gdy lata później „Avatar” pojawił się na ekranie, pisarz zachłysnął się: w twórczości Hollywood rozpoznał fragmenty własnej pracy! Zakriev stworzył grupę ekspertów, która badała scenariusze i znalazła 28 meczów - wśród nich nazwiska bohaterów, niektóre sceny i pomysły.

  Pisarz wysłał list do Hollywood, w którym oskarżył dyrektora plagiatu. Cameron oczywiście niczego nie przyznał, a science fiction postanowiła pozwać. Zakriev zwrócił się do służby „Znajdź prawnika”, którą kieruje Chermen Dzotov. Sprawa wydawała się Chermenowi i jego zespołowi interesująca - praca się rozpoczęła.

  „Przede wszystkim przyciągnąłeś naszych prawników za pośrednictwem firmy„ Znajdź prawnika ”. Wybrali prawnika, który rozpoczął tę sprawę, przygotował pozew za 1 miliard dolarów i zaczął reprezentować interesy pisarza w sądzie.

  Następnie skontaktowaliśmy się z rosyjskim serwisem informacyjnym i udzieliliśmy ekskluzywnych informacji, że pozywamy Jamesa Camerona. Wiadomości natychmiast rozeszły się po wszystkich najlepszych publikacjach iw ciągu kilku miesięcy otrzymaliśmy około 350 publikacji i wystąpień pisarza i naszych prawników w telewizji. O tej sprawie napisali prawdopodobnie wszyscy dziennikarze Rosji i zachodnich publikacji.

  Zwróciliśmy się również do rosyjskiego prezydenta Władimira Putina z prośbą o wyjaśnienie tej kwestii - była to kolejna okazja informacyjna.

  Niestety, sąd w Stawropolu został nam odmówiony. Napisaliśmy apel, ale nie został on uwieńczony sukcesem. Jednak ta historia naprawdę pomogła w promocji pisarza i naszej firmy. Zwróciliśmy uwagę publiczną na pracę Ruslana - cały kraj dowiedział się o książce i nowym pisarzu (o ile wiem, zaczął publikować swoją książkę). Nasza firma w wyniku prestiżowego biznesu stała się bardziej popularna, nowi klienci sięgają po nas. Krótko mówiąc, wszystko było promowane - co oznacza, że ​​firma odniosła sukces ”.

  Chermen niedawno wprowadził na rynek osobistą markę Uniwersytetu, która została stworzona w celu edukowania ekspertów i przedsiębiorców w zakresie podstawowych umiejętności tworzenia i promowania ich biznesu poprzez markę osobistą. Możesz dołączyć do grupy w Facebook

  Czy próbowałeś promować swoją osobistą markę? Następnie udostępnij artykuł w sieciach społecznościowych - powiedz znajomym!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»